Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAWA TAXI w Warszawa

Kiero

Czesc, widze sporo negatywnych opinii o SAWA. Czy ktoś może ma namiary na jakis podwykonawców z rejonu łódzkiego do przewozu ?

Pawel

Firma zatrudnia ludzi karalnych bądź z postepowaniem karnym którzy popełniają przestępstwa samochodami ozaczonymi " Sawa " mimo wielu wiadomości na centrale ani odpowiedzi ani konsekwencji. Zgloszeni kierowcy nadal świadczą usługi! Nie polecam

Kierowca

Dojazd do klienta nie ejst płatny, zabierają ci miesięcznie 2-3tys km.. Nie ma co pracować, chyba że poznasz dyspozytora prywatnie to daje kursy większe :) niektóre podfirmy jak z Czechowic czy Zduńska to mają swoich dyspozytorów którzy wysyłają swoje auta na długie kursy a ty robisz po 30km na 1 zleceniu... Co do Cargo Speed to jeszcze mniej płacą niż Sawa więc odradziłbym stawki 75gr netto za km na własnym samochodzie gdzie są firmy gdzie płacą po 90gr.

Mario
@Kierowca

Witam podaj namiary na te firmy co płacą 90gr za km.

LukaszSlask

Dziwne te opinie. Z Sawa współpracuje od pół roku. Pieniądze co tydzień na koncie, kursy leca bez kłopotu. Dyspozytor dostępny, dzwoni sam nawet jak jestem nie zalogowany. Ogólnie żadnych kłopotów, kasa na czas, zlecenia leca samoistnie. Więc w czym kłopot? Większość opinii to albo hejt albo nieporozumienie. To nie jest praca główna, to praca dodatkowa dla ludzi którzy ogarniaja działalność gospodarczą. Złego słowa nie powiem.

@LukaszSlask

Potwierdzam ja jeżdżę jako 1 na Białymstoku odrazu po koordynatorze rejonu. Od kiedy to powstało na ten rejon i 000 problemów wypłaty na czas :). O kasę dopraszać się też nie trzeba. Tylko jak ktoś chce zarobić trzeba jeździć zresztą gdzie nie trzeba pracować wszędzie trzeba. A co do komentarzy co po nie których to albo konkurencja albo zwykły hejt albo typowe nie roby myślą że same wszystko przychodzi.

Drive
@Patryczek

Też nie mogę narzekać. Kasa wpływa bez problemu wiadomo mogła by być większa ale jak się polata to trochę można przytulić. Dyspozytorzy super ludzie pomocni i fajnie ze dzwonia ze maja kurs i czy chce się jechac są zawsze pomocni

@Drive

Racja ludzie bardzo spoko :)

Mirek
@Patryczek

@LukaszSlask @Drive Nisko upadła sawa, ze dyspozytorzy musza pisac pozytywne komentarze :D Łukasz to który Z. czy P? Patryk, a Drive to zapewne Damian. Żenada i dwa metry mułu. A operatorzy sprowadzają firmę na psy. Nie polecam.

Zenon
@LukaszSlask

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszej SAWY cała dyspozytornia, naszej firmy SAWA. Ciągle pracują! Wszystkiego przypilnują i jeszcze inni, niektórzy, wtykają jej szpilki. To nie ludzie, to wilki!

Golden
@LukaszSlask

Nie. Nieporozumieniem jest stosunek zleceń do kosztów. Jak lubisz spać (2-3 godziny w samochodzie) to tak, da się coś sensownego w miarę zarobić.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SAWA TAXI? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyspozytor / Dyspozytorka?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Dominik

Pieniądze w terminie, bardzo dobry kontakt z dyspozytorami. Wystarczy chcieć pracować. Pozdrawiam serdecznie i polecam

Były kierowca SAWA
@Dominik

Ha ha. Zobaczymy co o nich napiszesz jak rozwiążesz z nimi Umowę i nie rozliczą się z Tobą na sam koniec. Powodzenia

@Dominik

Kolego. Chyba nie jesteś/nie byłeś tam zatrudniony skoro tak piszesz. Pieniądze.... bywało że były na czas, ale najczęściej nie były na czas. Często brakowało kilku kursów. Trzreba było dopominać się o te pieniądze, tracić godziny na udawadnianie tego że się ciężko pracuje. Część pieniędzy nigdy nie otrzymałem. Co do dyspozytorów. Zapomnij że się dodzwonisz. Najczęciej słyszysz: "nie ma takiego numeru" - oczywiście wówczas gdy Klient nie schodzi i wsadzono Cię na minę. Kierownicy - zapomnij że się do nich dodzwonisz. Koordynatorzy - to samo. Jedna wielka porażka

artur
@kiedyś w SAWA

Nie możliwości dodzwonienia się do nikogo w Sawie.

Bezzębny kierowca z jęzorem na wierzchu , w starych pradawnych koszulach w kratę .Czarny okropny wąsik ,chyba że zgolił co i tak nic nie pomoże .Czemu taksówkarze są tak zaniedbani .? I czemu jadąc z klientem non stop gapią się w telefon ? (usunięte przez administratora)firma

@Anna

Szanowna Pani Anno. Chyba wsiadła Pani do jakiejś taksówki 30 lat temu i się Pani w niej zasiedziała aż do maja 2020 :)

Azek%

Trzeba byc debilem zeby zwalniac dziewczyny z centrali a teraz jest ogloszenie ze przyjma do pracy na centrali.Wizjonerzy rozwalili cala firme.w tej firmie rzadza tumany poczawszy od kierownikow kierowcow.Pozwalniali dobrych fachowcow.dyrektora handlowego dyrektora marketingu itp.,ludzie ktorzy mieli pojecie ,o pracy.Nie przystapili prezesi do przetargu lotniska bo za drogo,odeszli dobrzy kierowcy dlugoletni i firmy i tak malymi kroczkami rozwala sie firme .Kure co znosi zlote jajka

Twój mąż
@Azek%

Ewa wróć do nas, tęsknimy!!! :)

taki tam
@Twój mąż

I pozdrów Olkę :D

@Azek%

Potwierdzam. Dokładnie tak jest

TEDE

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.To są zwykli oszuści.Jeśli ktoś chciałby pojechać dla nich to niech się liczy z tym ,że będzie na maxa wykorzystywany.Wożenie maszynistów to jeden wielki przekręt bez umowy,płatności są odroczone z góry na ponad miesiąc i to dlatego żeby w razie jak się sam zwolnisz to co najmniej za jeden miesiąc nikt ci nie zapłaci.Tak zwani koordynatorzy,którzy powinni płacić kierowcom zawijają grubą kasę i znikają. Kupują sobie nowe auta za pieniądze kierowców i nic im nie można zrobić ,bo umowy nie było przecież.Na dzień dzisiejszy szukają na olx nowych jeleni z własną działalnością,bo sami umywają ręce od wszystkiego.Moim obywatelskim obowiązkiem jest przestrzec wszystkich przed tym krzakiem.Dziękuję.

@TEDE

Hej, mozna do ciebie jakis namiar?

@Paula

Można by tylko nie wiem w jakim celu? Sprawa jest prosta. Kategorycznie odradzam jakiejkolwiek współpracy z nimi.Ja prosiłem o umowę 4 miesiące i nie dostałem ponad to nie zapłacili mi za półtora miesiąca jazdy na kwotę około 6 tyś złotych ,ale jak chcesz to daj mi swój numer to zadzwonię.Pozdrawiam.

@TEDE

I jak planujesz je odzyskac? Mogłeś warunek dac- auto za wypłate....?

@Paula

Nie planuję odzyskać.Mam już nowy samochód z salonu i zatrudniłem się w innej firmie,która też wozi maszynistów.O Sawie już zapomniałem i nie chcę sobie przypominać.Tu na samo dzień dobry dostałem umowę i trasy między 500 a 1200 km i to mi odpowiada.Pozdrawiam.

Jakaś znana ta firma? W Warszawie? Czy Gdansk? No to tez sporo robisz tych km

Mario
@TEDE

Witam też nie dawno zacząłem pracę dla nich słabo to wygląda, można by namiary na te nową firmę

@Mario

Już mamy pełną obsadę.

@TEDE

Oczy az krwawia od takich wpisow... kto normalny zwleka z umowa, mogles podpisac w dniu pracy, a ze jestes łosiem to sam bym cie wykorzystal. Tez woze maszynistow i nie mam problemow, a co do dzialalnosci to jakbys sie znal to bys wiedzial ze lepiej to sie by tobie oplacalo bo bys jeszcze z podatku sobie sciagnal i wiecej bys defakto zarobil, nie liczac ze nie musialbys zusu sobie placic albo odkladac go. Zwolnij sie jak ci zle.

Kaleta
@TEDE

Co za problem zrobic pozew zbiorowy?

Rodney
@TEDE

Hej kolego powiedz czy istnieje możliwość zatrudnienia się w tej firmie do której przeszedłeś?? Bo Sawa raczej nie daje dobrych kursów i chciałbym to zmienić!? Mógłbyś mi pomóc??

Byly dyspo
@TEDE

Bardzo współczuję i potwierdzam. Ludzie nie mogą doprosić się pieniędzy, wiem bo co miesiąc każdy przychodził z duszą na ramieniu i wysłuchiwał od kierowców (jakby nie było słusznych) zali. Nie dziwiłam się, ale byliśmy na pierwszej lino frontu, od nas się wymagało robienie cudów na kiju, kierowców też traktowało się źle a kierownicy mieli weekend albo nie odbierali telefonów od kierowców ,ci calu śmieszni koordynatorzy co nie mają pojęcia co robić szanowali kasa, wciskali kierowcom kit, że mają wolne weekendy, 12h odpoczynku, a potem nie mieli na wypłaty. Wsyd! Na szczęście mam to za sobą. Kiedyś zanim była Sawa robiliśmy dobra robotę i my i kierowcy l, była siper ekipa. A teraz każdy mądry i więcej do rządzenia niż do roboty, pare ludzi myślało, że zrobią tu karierę. Nie pozdrawiam każdego pseudo kierownika, współczuję tym co tam robią, uciekajcie zanim Sawa was oszuka. Dzisiaj żałuję, że nie zgłosiłam tego do Inspekcji Pracy.

Docerr
@TEDE

Witaj, możesz podać namiary na tą inną dobrą firmę? Będę wdzięczny, jeśli tak to podam ci adres e mail lub tel Pozdrawiam

Patryczek

Ależ wy wszyscy gadacie farmazony (usunięte przez administratora)ludzie kto was takiego kłamstwa na uczył ja jeżdżę na Białymstoku juz od ponad chyba pół roku i nie mam problemów z nimi i z moim koordynatorem.. Przestańcie pieprzyć bzdety bo aż rzygać się chcę od pisania co po nie których do roboty się wziąść a nie siedzieć do góry (usunięte przez administratora) i pałę zachlewać

anonimowy

witam czy jest tu ktoś z warszawy i wspołpracuje z sawa taxi ? no powiem szczerze ze jeszcze sie nie spotkałem z takimi (usunięte przez administratora)!

Ppp
@anonimowy

Moja bliską osobę też (usunięte przez administratora) cały miesiąc a nawet dłużej jeździł za darmo.

@anonimowy

Ja współpracowałem z SAWA TAXI przez kilka miesięcy. Generalnie bardzo nieuczciwa firma. Zarobki słabe w porównaniu do innych korporcji. Ale najważniejsze to to że jest to bardzo nie uczciwa firma. Czekam już 3 miesiąc na rozliczenie z nimi - dowiedziałem się u nich w biurze że z nikim się nie rozliczają poniewaz są wstrzymane wypłaty. To jakiaś paranoja - nie chcą mi oddać moich pieniędzy ciężko zarobionych. A dodzwonienie się do nich - można zapomnieć. Pani Beata koordynatorka - nie podnosi telefonu. Dziewczyny z recepcji - to samo. Wysłanie maili - nikt nie odpisuje. Trzeba będzie niestety ale posiłkować się Sądem! UWAGA na tą firmę! Jak najdalej. Chyba pierwszy raz spotkałem na swojej drodze tak nieucciwych ludzi.

Belzebub

Ależ oczywiście że tak. Zgadzam się tutaj w 100 % z opiniami negatywnymi na temat Sawy ale Logistic w której wozisz po Polsce maszynistów. Obiecują złote góry i obroty z rzędu 12 tys zł miesięcznie a jak zrobisz 1000/2000zl obrotu to jest świat i ludzie wiem coś o tym bo jeździłem u nich przez 2 miesiące i dałem sobie spokój, na całe szczęście auto mam dość ekonomiczne bo pali mi 5.2l/100km więc aż tak nie płakałem z paliwem ale jak miałem doloty do gościa 90km a jechałem z nim 50km i musiałem jeszcze do domu wrócić 30km a miałem płacone tylko za te 50km które jechałem z pracownikiem to sorry ale wgl się nie kalkuluje z czystej matematyki. Jak wrzucili 2 razy w tygodniu jakas trasę chociaż te 100km to bylo świat i ludzie. Jest tak człowiek na centrali który ma monopol na kursy dalekobieżne i wrzucę je swoim kierowcom bo jeżdżą na jego autach żeby te auta na siebie zarabiali a Sawa nie może do niego skoczyc bo zawinie zabawki i pójdzie do innej piaskownicy więc Sawa się boi a ty dostajesz dolot 20km bo ludzi gdzie jedziesz z nimi po mieście 15km do Hotelu i tylko za te 15 km masz płacone a na dodatek jeszcze czekasz na nich 1h czasu, to jest poprostu śmiech na sali kto nie wierzy niech się sam przekona, zadzwoni do nich i się zatrudni, jeszcze wymagania w postaci działalności gospodarczej jednoosobowej żebyś Ty sam za siebie płacił i żeby Sawa umywała ręce od tego, bo jak cie zatrudnia na etat to muszą zagwarantować km żeby chociaż zarobić na czysto 3/4k ta Sawa poje***a jest uwierzcie mi potrafiłem z kolesiem z Budokruszu gdzie bazę mają na Woli jechać w Dolnośląskie do Ząbkowice Śląskie 450km ponad i wracać na pusto za które nie miałem zaplaocne a jeździłem na stawce 75groszy Netto więc 75x450=337zl odjąć paliwo 250 zł no przy dobrych wiatrach 200zl zostaje 137zl w najlepszym wypadku zarobku xDD na ponad 8/10h jazdy po jeżdżę trzeba chwilę pauzy zrobić żeby człowiek nie padł to jest ponad 900km. Jeszcze inaa sytuację miałem a mianowicie kurs z Warszawy w Świętokrzyskie (płatny) stamtąd dolot w Łódzkie 150km (nie płatny) i z maszynista pod Chełm ponad 250 km z tego co pamiętam pamiętam i powrót nie płatny do Warszawy, więc tak będziecie ruchani. Pozdrawiam

driver

Jeżdżę na dolnośląskim od połowy stycznia, dyspozytorzy super ekipa, kursy często bardzo długie po kilkaset km, kasa w terminie także nie rozumiem skąd tyle złych komentarzy.

p.
@driver

To cię ciesz, że masz kasę ... w ogóle że masz od nich kasę...

Łukasz
@driver

Jeśli chodzi o jazdy to czy są tylko krajowe, czy także na terenie Unii Europejskiej? Napisz jaki masz grafik pracy i jak długie są przerwy miedzy kursami. Chętnie się tego dowiem.

P....

Czy ktos z wojewodztwa pomorskiego pracuje tam? dla tej firmy?

@P....

Jeżdżę i póki co nie mam z niczym problemów. Pomorskie

Na Dolnym slasku tez jest rozp.ierd.ol. paru operatoow, z "aktualnym" nie da się dogadać brak wyplat. Poległ pospolity kretacz. Tylko bezsposrednie zatrudnienie

(usunięte przez administratora) To na dolnym Śląsku tak słabo ze zleceniami?

Kierowca z Logistyki

Jeśli chodzi o SawaLogistic to błagam nie wierzcie im na obietnice Dobre zlecenia bierze F.A. z własną flotą samochodów Otóż ten facet jest operatorem 1/4 Polski SawaLogistic szuka sory za słowo ale jeleni co będą robić krótkie kursy Wymuszają działalności gospodarczej i nowego samochodu A chciałbym zauważyć że w SawaTaxi jeżdżą stare gruchoty Na śmieciowe kursy chcą nowych aut a na taxi mają stare auta Stawka 0,8/km hmm kpina Sawa jest podwykonawcą spółki państwowej może by tak zgłosić ich gdzieś........

Pat
@Kierowca z Logistyki

Ty chyba nie wiesz gościu co mówisz. Chyba ciebie wyruchali na mydle bo ja. Ztym właśnie co opisałeś Panem F. A mam (usunięte przez administratora) kontakty i (usunięte przez administratora) kursy i pensje. Więc nie pajacuj jak się nie znasz. A jak nje jeździsz i narzekasz na pensje twój problem. Ale przynajmiej (usunięte przez administratora) bzdur!!

Marcel 2011

Poproszę o info do konkurencji Sawa Logistic bo stawka za km 80gr. nie pokrywa kosztów utrzymania auta.

Julian
@Marcel 2011

Gowork.pl to nie Powiatowy Urząd Pracy,a Sawa to nie firma-to "krzak"

Docer
@Marcel 2011

Witaj, Masz namiary na inną firmę? 89 groszy to NOK!!! Docer.

były

Sawa płaci tyko ,,GUBIĄ TWOJĄ KILOMETRÓWKĘ'' a masz płacone za kilometry

Bodzio

Szanowni Panstwo. Widze ze macie problem z naborem taksowkarzy. Podpowiem Wam cos. Niech klient zamawiajacy taksowke poda skad..... i ...dokad jedzie. Zapewniam Was ze to pomoze. Wiem........bo czesto tym jezdze. No chyba ze uparliscie sie zeby polozyc te firme. Bierzcie troszke pomyslow i zinnych firm. Moze nie wszystkie sa najlepsze...ale zapewniam Was ze ta na pewno.

Globus

Co sądzicie o korpo taxi Wawa

Czarek

Podpowiedzcie co trzeba zrobić ,żeby dołączyć do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o SAWA TAXI - Warszawa

• Jak się pracuje w SAWA TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy SAWA TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAWA TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAWA TAXI

SAWA TAXI