Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAWA TAXI w Warszawa

nurek

ile sawa ma za kursy z Lotos ktos wie?ile daje podwykonwacom?

Czekając na zlecenie w toyotce

Można tanio autko wynająć po 40 zł za dzień. Dzwoniąc pod nr 576329151 powiedz że kierowcy na mieście ci mówili że płacą po 40zl to ci tak dadzą. Polecam tą pracę ale powiedz ze chcesz do tania taxi a nie do seven taxi.

Olek

Jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Sawa gniot

Zgadzam się ze wszystkimi. Z tego nie ma pieniędzy. Hajs z tego mają stare dziadki stojące na slupach, którzy oprócz tego mają pewną emeryturę i małolaty co im matka da hajs na benzynę i zus, żeby się chłopak pobujal na mieście taksą. Jesteś takim małolatem? Śmiało do sawy, dostaniesz 200 na rękę za dzień, a rodzice zapłacą resztę, jednak po odjeciu bazy, zusu i paliwa zostajesz z niczym, pensja prawie jak u pracownika Biedronki. Ci co mogą niech idą w takse, broń boże nie odmawiam, jednak na pewno nie ludzie którzy mają dwójkę dzieci i kredyt do spłacenia, bo przez to g. wejdziecie w jeszcze większe zadłużenie. Nikogo z sawy obchodziło nie będzie, że jest bazą do zapłacenia a ty nie masz siana, masz bulic

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SAWA TAXI? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dyspozytor / Dyspozytorka?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
wiem 100% co i jak

Sawa jest spoko .Kierowcy co jeżdzą zarabiają po 8000zł na czysto. Ci co stoją to stękają.

Olisadebe
@wiem 100% co i jak

dobre :P chyba dla swojaków.

Sawa dupa
@wiem 100% co i jak

Ale jeżdżą, sami swoi. Gamoniom odbiera centrala dobre zlecenia, mówiąć, że anulowane albo pomyłka. Ostatnio w grupie znajomych taksówkarzy wyszło, jak kolega koledze z Sawy "odebrał" zlecenie do Łodzi. Nie mógł zapzreczyć, bo było widać kto pojechał.... Bo ja mam lepszy samochód.... Szkoda słów. Kolega koledze... Dzień w dzień ze sobą na telefonie gadali...

Mike
@Olisadebe

No chyba nie..nierobie. Da się.. Ty byś chciał kurs za kursem i to jeszcze najlepiej takie po 2 paki, nie? TO JEST MIASTO, TO JEST TAKA PRACA. Każdy ma prawo skorzystać z taksówki i pojechać nawet za 8,00. Tylko to Ty jesteś tu kierownikiem... Kierowniku.......! Do roboty. Dobra strategia pracy i do roboty, a nie pieprzyć smuty na postojach!

Paulina

@Koleżanka z centrali może mogłabyś nam opowiedzieć co nieco o pracy w firmie. Jak widać wśród opinii kierowców, tych pozytywnych jest raczej mniej niż tych negatywnych. A może mogłabyś nam napisać coś co odmieni wizerunek firmy? A może o pracy w centrali? A może i wśród kierowców znajdą się osoby, które maja o pracy w SAWA TAXI w Warszawie pozytywną opinię?

Kiero.eMOka

Chyba Ty. Jak jesteś jeleniem i nie umiesz zarabiać to stój sobie nawet 5 godzin, chodź nie jest to możliwe będąc zapisany w rejonie. I nie smaruj głupot jeden z drugim. Pracuję w tej firmie i nie zamierzam zmieniać. Pozdro 600

Druch Boruch.
@Kiero.eMOka

Siedzi w biurze i marketing trzepie :) w końcu za to Ci płacą :) Szukaj dalej jeleni...

Zenek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Magnolia
@Zenek

Tia, u Ciebie chyba bo liżesz (usunięte przez administratora) P i innym...

Koniec sawy

Dworzec Centralny stracony, za chwilę po Stawie będzie. Najlepsze wybieraki w innych korporacjach

Asbest

Wszystkie zlecenia w sawie lecą pod stołem. Wydają Pawłowi, i reszcie

Paulina

@opon, przypominam, że wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w SAWA TAXI w Warszawie,a forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy masz coś do powiedzenia na temat pracy w SAWA TAXI? @Dawny kierowca, rozumiem, że pracowałeś w SAWA TAXI, tak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Koleżanka z centrali, jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy pracy w tym miejscu?

@Paulina

Nie mialem kolezanek na centrali to po pierwsze po drugie jezeli kierowca lubi jezdzic po miescie i placic baze za zlecenia kwity a wybrani jezdza w Polske biora kaski to sawa jest idealna bylem swiadkiem w jednym tygodniu cztery razy ja mialem anulacje podjechalem pod adres i co??? furka od delfina zabiera pasazera powtarzam POMYŁKA

Tam byłem

Myślę że praca na taxi to praca w której się jeździ a nie stoi i gada że pracy nie ma. Trzeba jeździć .Wszędzie jest taka samo czy to w cfele czy sawie .

cfelak

Jeździsz na nawigacji ? To pewnie na wypisie bo prawdziwy taksówkarz nie jeździ na nawigacji.Jeszcze szukałeś mercure ???

opon
@cfelak

tak jest "prawdziwy taksówkarz jeździ bez nawigacji" i co chwila na radiu pyta się jak podjechać na adres

Dawny kierowca

No lotnisko stracone centralny sie wazy szkoda taka piekna katastrofa

Koleżanka z centrali
@Dawny kierowca

Jakie lotnisko stracone O czym ty mówisz kolego nikt nie traci żadnego lotniska stoimy my i ele

@Koleżanka z centrali

Do czerwca do czerwca

Paulina

@Adolf, z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz w SAWA TAXI w Warszawie. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jak oceniasz warunki, które oferuje, na tle innych firm z branży? @Cierp, rozumiem, że jesteś związany z SAWA TAXI, tak? Długo już pracujesz w tym miejscu? Jak oceniasz współpracę? Czy ktoś z Was jeszcze pracował lub pracuje w SAWA TAXI? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

kris

"194" stary cierp i podbiera bezczelnie kurs taksówkarzowi z MPT, z Konstruktorskiej 12, może ma za małą emeryture, i duże raty. Pare wulgaryzmów bym mu posłał.

Paulina

@Makumba, nie używaj proszę obraźliwych słów. Forum jest miejscem do wymiany doświadczeń i konstruktywnych opinii. Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma SAWA TAXI stawia głównie na doświadczonych pracowników. Może ktoś jeszcze mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w tej korporacji? Mike@ udało ci się skończyć kurs i dostać się tam do pracy? Jak poszło?

Mike

WItam Wlasnie robie kurs i zaraz bede mial egzamin. Po otrzymaniu licencji chcialbym rozpoczac prace w Sawa Taxi gdyz wydaje mi sie, ze to najlepiej prezentujaca sie korporacja w Warszawie - ladne auta, ladne logo, kierowcy zadbani i kulturalni - nie wiem taka moja opinia. chcialbym dowiedziec sie o koszta miesieczne tzn baza + ile za zlecenie i czy trzeba doplacac jezeli chce sie obstawiac lotnisko czy dworce i jak wyglada stuacja ze staniem pod klubami (wiem, ze Sawa ma Na Lato i jeszcze inne lokale. Z gory dziekuje za odpowiedz mam nadzieje od jakiegos przyszlego kolegi z firmy ;)

Alojzy
@Mike

Dokłądnie miałem takie same założenia. KIlka lat temu jeżdziłem z nimi jako klient korpo. NIe daj się uwieść ... ;)

Bogusław

Powiem tak:SYF, SYF I JESZCZE RAZ SYF, chcesz dokladac sie prezesikowi do kolejnego Porsche to idź daj się doić. Masz równo pod sufitem to szukaj czegoś co ma przyszłość!

Bob
@Bogusław

Chyba do paliwa do helikoptera.... Takim prezes Sawy lata.... Za naszą krwawicę.

qw

obtawiam płytę i aję raę

ARnold
@qw

Na przepustkę na lotnisko to czekałem 6 miesięcy a potem przyszła z blędem w nazwisku, proszę CIę.... w Wuja walą i nic więcej. Byle jeleni nałapać...

Zostaw merytoryczną opinię o SAWA TAXI - Warszawa

• Jak się pracuje w SAWA TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy SAWA TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAWA TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAWA TAXI

SAWA TAXI