Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

antygraser

WITAM WSZYSTKICH , UWAZAJCIE NA TĄ AGENCJE ,WYROLUJĄ CIE I WRÓCISZ Z NICZYM DO POLSKI . POZDRAWIAM I UWAZAJCIE NA NICH!

RAFI THC

to jest agencja pracy? to jest jakas popierdólka , nie wiem sam jak tam wytrzymlaem 3 miesiace . pedaly zajeban** jak by mi zaplacili 1000000euro to nigdy bym tam nie wrocil .

FUCK GRASER

NIE POLECAM PRALNI W BAD VIBEL , BANDA OSZUSTOW I NIC WIECEJ, ZAROBISZ 800 EURO PRZY 160 GODZ OILE ICH NAZBIERASZ. TO W PL LEPIEJ ZOSTAC. PIERDOLON** BIURO.

rafi thc

GRASER TO NAJGORSZA AGENCJA PRZEZ JAKA PRACOWALEM.W (usunięte przez administratora) Z WYPLATAMI. MASZ 8.80 BRUTTO A DOSTAJESZ 6.50 NETTO.INTERNETU NA DOMKU JUZ NIE MA DWA MIESIACE HEHE.A TAK POZATYM TO FUCK GRASER,A PO POLTORA ROKU PRACY DOSTAJESZ AWANS 50 CENTOW PODWYŻKI XD. A KORDYNATORA PANA HENKA OSOBISCIE NIC NIE MAM,POZDRO LAMME.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
ANTYGRASE

NIE POLECAM GRASER , W NAJLEPSZYM WYPADKU WYJDZIECIE NA ZERO PO ODJĘCIA KOSZTÓW POBYTU I WYNAJMU , ...

ewa podaj maila napisze ci

ewa-2015-0918

Czy ktoś mi może powiedzieć jak jest w Holandii w tej pralni?Spłacam kredyt bo przeciekał mi dach.Muszę zarobić na spłatę boje się pogrążyć.Proszę odpowiedcie mi czy bez języka sobie poradzę.I co tam piorą?

Sandra

Czy jest ktos z firmy Graser co pracuje na wieprzowinie w Holandii ? Chciala bym dowiedziec sie jak wygladaja wyplaty ? czy sa godz pracy ? i jak warunki mieszkaniowe? prosze o pomoc bo wachamy sie co do wyjazdu przez ta firme.

Karol2

Nie liczy sie wiek osoby. A za mieszkanie (pokoj) potracanych jest 217 euro na miesiac.

slawek

witam wszystkich. czy to prawda ze firma graser odciąga 100euro co tydzien od wypłaty za pokój. pani w firmie powiedziała ze kwota jest taka duża ponieważ liczy sie wiek osoby

Tak znam doskonale panie ABC, skonczylam akurat rachunkowość :) zdaje sobie sprawe ze szalu nie zarobie wykonując prostą pracę, ale na to sie pisze. rok popracuje i wracam. fakt ze raz jest lepsza a raz gorsza godzinówka, ale jakos sie kręci. Bądźmy szczerzy tutaj po odciągnieciu mieszkania i wszytkich kosztów pracy (mam kontrakt niemiecki z pelnymi skladkami) zostaje mi ok 800-1000€ na czysto. to w polsce po oplaceniu mieszkania zostawalo mi 1000zl na życie, szal poprostu. A tu robota na lajcie, magiel i jazda :D

@Karolina

NO BRAWO , 800 EURO MINUS WYŻYWIENIE ,MINUS DOJAZDY DO PRACY ,MINUS JAKAŚ ROZRYWKA TO JUŻ NIE WIELE ZOSTAJE Z TYCH 800 EURO :)

pracownica
@ABC

Ja również szczerze się wypowiem. Pracuje dla Grasera już 3 lata 2 lata w Holandii ale chciałam zmienić Państwo i dostałam możliwość pracy w Niemczech w pralni. Nigdy nie pracowałam w Pralni ale bardzo szybko załapałam o co chodzi i jestem zadowolona. Pieniądze na czas i na konto za mieszkanie 217 euro na warunki niemieckie to nie jest za dużo chciałam wynająć małe mieszkanko to wszystkie koszta oscylowały w okolicy 650 euro więc jest spoko. Mam pełen pakiet ubezpieczeń jak jestem chora idę do lekarza bez wahania czy będę musiała sama zapłacić mam niemieckie ubezpieczenie. PO opłatach zostaje mi między 800-900 euro miesięcznie na ręke, nie rozumiem ludzi którzy myślą że z 8.80 brutto zostanie im 8 netto jak tak myślą to świadczy o nich tylko jakie szkoły kończyli że nie potrafią sobie obliczyć. Ja jestem zadowolona i znam wiele innych osób które pracują latami i wracają do Grasera Polecam

@pracownica

kłamiesz , widziałem te przelewy i wiem ile tam się zarabia , pewnie siedzisz o suchym chlebie i wodzie , i zbierasz pieniądze na bilet do Polski ,aż dziwne że masz dostęp do internetu ?

Gocha
@ABC

Za dostęp do internetu płacisz w opłacie za mieszkanie. Ale jeżeli ktoś nie potrafi gęby otworzyć i iść z tym do koordynatora, a tu gra kozaka to tak jest. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Przed wyjazdem masz podaną stawkę to chyba umiesz policzyć na rękę ile to wyjdzie na rękę, masz odliczone podatki = legalna praca.

Sandra

No to w niedziele jestem :) z tym niemieckim trochę gorzej ale Pani w biurze mówiła, że problemu nie będzie. A ja szybko łapie wiec spoko :)

Też pracowałam rok na pralni i sobie ładnie zarobiłam. Byłam zadowolona, wszystko co mówili mi w biurze było prawdą. Fakt nieraz godzinówka była lepsza nieraz słabsza, ale zawsze wychodziłam na duży plus. Polecam.

@Karolina

ZAROBIŁAŚ :) A ZNASZ RÓŻNICĘ MIĘDZY PRZYCHODEM A DOCHODEM ???

iwona 32

spokojnie mozesz przyjezdzac. jak znasz niemiecki jakos komunikatywnie to dasz rade. jest teraz sporo pracy (aczkowliek jest kilka miesiecy w roku gdzie godzinowka jest slabsza). teraz jest ok. Koordynator jest bardzo fajny i pomoze ci we wszystkim.

wodzu
@iwona 32

koordynator to faja nic nie wie!!!! heniu nie wiem hehe

Sandra

Jesteś teraz na miejscu? Jak jest? Opłaca się? Noe mowie o zrobieniu milionów ale tak żeby było 1000 miesięcznie. Da rade?

Sandra

Może mi ktoś powiedzieć czy opłaca się jechać teraz do pralni w bad vilbel? Jakie warunki pracy i mieszkania? Mam możliwość wyjazdu w poniedziałek

Sandra

W bad vilbel pracowałaś w pralni?

mała

mówią co innego w biurze,a na miejscu okazuje się inna rzeczywistość.godzin jest tyle że może tylko na zapłacenie mieszkania wystarczy.tyle można spokojnie w Polsce zarobić

Agnieszka

Pracowałam 2 razy z firmą w sezonie letnim na szklarni w Holandii i nie rozumiem tego hejtu, mnie się podobało. Wyrobiłam godziny i ładną pensję sobie wypracowałam.

Rose

Pracowałam przez agencję Graser 10 miesięcy w pralni a potem 5 miesięcy sezonowo w szklarni w Holandii. Podejrzewam że te negatywy to inne firmy, ja byłam bardzo zadowolona, koordynatorzy wysłuchali i w każdym problemie mi pomogli, ponieważ nie mam za dobrego języka to oni rozmawiali za mnie, a mieszkania super, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.