Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Angela

Powiem tak, nikt nigdy nie będzie zadowolony, tylko skoro takie opinie piszecie to jak to możliwe że pracuje tam już prawie rok i nie narzekam? ***** hotel to może nie jest ale nie dramatyzujcie, jedziecie do pracy a nie na wakacje...

lidka

witam, chcę wszystkich przestrzec przed ta beznadziejna firmą. Jesli wam cokolwiek proponowali i obiecywali to wiedzcie ze to jest klamstwo. nic nie zarobicie, ale za to na was zarobią. totalna porazka, poczynając od pań z rekrutacji w biurze a skonczywszy na samej pracy. Ja akurat bylam w niemczech i nigdy wiecej do tych (usunięte przez administratora) nie wroce!! malo to jeszcze zaloze im sprawe w sądzie, nie wiedza na kogo trafili. a o kontkcie z Opolem to wogole brak słow. Dziewczyna wogole nie wie o co chodzi, nie zna stawek, warunków pracy, nie potrafi udzielic odpowiedzi na najprostrze pytania. Omijajcie ta firme szerokim lukiem bo chodza słuchy ze w 2016 r firma upadnie, i wtedy ilu osobom nie wyplaci pieniedzy to tyle zyska na nas, na naszejj ciezkeij pracy.

urivda

ZADNA ABSOLUTNIE AGENCJA NIE MA PRAWA DO KLAUZULI NA TEMAT ZERWANIA UMOWY! ZADNA TEZ NIE MA PRAWA WSTRZYMYWAC Z TEGO POWODU WYNAGRODZENIA! Ja na szczęście uniknęłam podpisania umowy holenderskiej czyli zapis o kosztach mnie nie obowiązywał. Mimo to- nie zapłacono mi za 2 dni pracy. Odeszłam z powodu fatalnej atmosfery buractwa na domku, nieuczciwej brygadzistki w miejscu pracy i rzeczonej klauzli. NIE POLECAM ps. warunki w domu- tragedia gorzej niż na niejednym campingu

Angela

Aja byłam zadowolona z pracy, może warunki mieszkaniowe nie były idealne to praca mi się podobała chociaż nieraz byłam zmęczona, no ale jechałam zarobić, a dzięki wyjazdowi poznałam fajne środowisko :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
olo

Witam, pracowalem na ogorkach przez pewien okres. Ogolnie tak ciezka praca ale nikt nie mowil ze bedzie latwo i nic za darmo. Kasa bez problemu jest co tydzien. to ze agencje kradna to wiadomo. Moge Ta Agencje Polecic. Ludzie jacy : prosci pija jaraja czasem mozna dostac w bencki. jak jestes normalnym czlowiekiem uszanuje cie reszta grupy i pomoze!

fuckgraser

Dokladnie sami se pisza komentarze pozytywne OSZUSCI , fUC K GRASERRR

cdf

firma Graser sama sobie pisze pozytywne opinie , aby przyciągnąć lemingów z polski do pracy w muzułmańskich Niemczech , ...ostrzegam przed tą firmą

Jagoda

ja polecam agencję... wszystko wygląda tak, jak było omawiane na rozmowie wstępnej. Wynagrodzenie jest na czas, opieka polskiego koordynatora, warunki współpracy jasno określone i nie robią problemów z przedłużeniem umowy, ... widzę, ze ludzie sami sobie stwarzają problemy !!!

Bydgoszczanin

Pracuje na pralni, praca nie jest zła, dla mnie najlepsze jest to że to praca legalna i jestem ubezpieczony. Przed wyjazdem w biurze wszystko wyjaśniają i nawet mają swój transport. Ostatnio mają też oferty na magazyn i z pralni można sobie iść tam dorobić. Heniu fajny koordynator, już kilka razy mi pomógł. Nie wierzę że ktoś nie miał wypłaconych wakacyjnych godzin, chyba że wyjechał sobie na urlop i nie wrócił, to miał naliczoną karę. Jednak jak chce się skończyć pracę to idzie się dogadać żeby takiej kary nie było - mój znajomy tak skończył bo miał lipną sytuację w domu i musiał zjechać. Gocha podzielam Twoje zdanie jak nie umie się liczyć to do podstawówki.

Pracownica lamme

Widzę że ludzie wchodzą tu tylko z negatywami, bo tak łatwiej gdzieś trzeba wyłozyć swoją frustrację. Jednak czegoś tu nie rozumiem pracuję na lamme, jestem na urlopie i chociaz może nie jest różowo to też nie jest tragicznie. Wczośniej nacięłam sie na jedną agencję i kompletnie mnie oszukali (usunięte przez administratora) spanie w 10 ludzi, więc tu nie jest mi źle.

Ludzie ostrzegam nie decydujcie się na wyjazd. Za urlopy nie płacą, kierowcom nie płacą, godziny w każdym miesiącu mniejsze, podatek( mimo że jesteś zameldowany) liczą jakbyś nie był czyli zabierają jakąś 1/3 wypłaty czyli w ciągu np 2 mies jesteś o jakieś 200-300 EUR w plecy. TRAGEDIA!!!A nie wpominając o tym że jak masz 140godz w miesiącu to jest szał.

abc

no ile sie zarabia?????????????mialem 180 godz w miesiacy i mialem 800 euro..porazka swiata hehe

ABC
@abc

tak a może miałeś odliczone zaliczki i dlatego ci zostało 800 euro a ty myślisz że zaliczki są bezzwrotne że ją dostajesz w prezencie. To weź pożyczkę w banku i jej nie odda, piszesz dyrdymały ja też miałem 184 godz i dostałem niecały 1000euro.

rafal w.

Witam , szczerze sie wypowiem na temat tej agencji i pracy na pralni w lamme , TOTALNA PORAZKA SWIATA!! oszukują pracownikow na pieniadze!!! nie chce mi sie nawet w sumie wypowiadac na ten temat bo szkoda mi klawiszy na laptopie. SRAM NA TEGO GRASERA!! fuckgraser.

DZIEWCZYNAXXX

czesc wszystkim , odechcialo mi sie juz szukac innych prac za granica po pracy przez firme GRASER , jak mozna tak trakowac ludzi..gorzej niz zwierzeta..a kordynator ich to sie nadaje to tarcia chrzanu.. oszukance, Pozdrawiam , i uwazajcie dziewczyny na tego kordynatora bo to zboczenieC*

pracownica
@DZIEWCZYNAXXX

Postanowiłam napisać ponieważ tylko osoby które miały problemy w pracy i uciekły albo sobie przer...bały w firmie to wypisują takie pierdo..ły a zadowoleni tu nie zaglądają ale tak jest zawsze. Praca jak każda inna trzeba pracować a nie leżeć brzuchem do góry na łóżku i czekać na kasę bo ta nie spadnie z nieba wy wszyscy szkodagadać i inni. Pieniądze na czas praca fajna jestem zadowolona POLECAM ludziom którzy chcą pracować a inni na drzewo

Klaus Bernaby
@pracownica

Kolezanko zagladaja tez tutaj ludzie inteligentni, ktorzy zostali oszukani jeszcze przed wyjazdem, wiec nie gadaj bzdur. Jesli firma jest Oszustem i jest falszywa to trzeba to napisac. I ja tak robie. To co dzisiaj mialo mie,jsce przechodzi wszelkie granice. Pojechalem aby podpisac pewna prace kolo Frankfurtu w miejscowosci Bad Vibel, praca przy pakowaniu i komisjonowaniu...zapewniano mnie ze praca jest napewno , przeszedlem test jezykowy bez problemu a czekam 2 godziny w biurze i co sie okazuje...:Przepraszamy Pana bardzo ale firma nikogo w tej chwili nie potrzebuje:...Hipokryzja i oszustwa w tej firmie to widac sprawy na porzadku dziennym.ODRADZAM WSZYSTKIM INTELIGENTNYM LUDZIOM WYJAZDU ZA POSREDNICTWEM TEJ FIRMY...DZIADOSTWO DO POTEGI...JAK NAJDALEJ OD NICH A SZEF TEJ FIRMY...nie daje sie na takie stanowsiko jakie sprawuje...Tak sie nie traktuje ludzi, z jezykiem i doswiadczeniem...Taka firma jak GRASER nie powinna istniec na rynku...zasmieca rynek i burzy zaufanie na rynku PRACY.

lolek
@Klaus Bernaby

Witam . Powiem wam tak Graser to jedna z najgoszych agencji w jakich pracowalem nie chodzi mi tu o samą prace bo praca jest jaka jest co do pensji to tez sami bierzecie odpowiedzialnosc bo kazdy przed wyjazdem wie mniej wiecej za jaką stawke bedzie robił . problem polega na tym ze to co mowia w polsce to wielkie klamstwo na miejscu koordynator mowi tak .... nie iobchidzi mnie co mowia w polsce tui to nie obowiazuje jak wam sie nie podoba to mozesie spi... do polski druga sprawa to jakim prawem przetrzymuja nasze pieniadze bo napewno nie prawem holenderskim pierwszy tydzien 50 euro drugi 100euro trzeci tygodniowka ninus zalicza czli wielkie nic a wyrownanie jak skonczysz kontrakt albo jak jedziesz na urlop czyli nigdy zawsze znajda powod zeby nie wyplacic pieniedzy . A placa w takim systemie zeby nie uciekali ludzie bo wiekszosc z nich uciekla by po pierwszej tygodniowce .Ile mozna zarobic ? 200 do 300 euro tygodniowo ale juz po trzecim tygodniu ztym ze to nie jest gwarantowane . Moze byc tak ze masz godzimowke ale koordynator Marek powie ze ustala norme akordowa ktorej nie da sie wyrobic bo jest to nie mozliwe wiec ucinaja z pensji ale jak zrobisz za duzo na wiecej pieniedzy nie licz . Ludzie jacy sa ?rozni jak trafisz dobrze to masz szczescie ale zdarza sie ze trafisz na kryminał i miesniakow wtedy nie masz zadnych praw ani w pracy ani w domu i nikt ci nie pomoze nawet jakk dostaniesz w morde za nic . Ja juz nigdy nie pojade z tej agencji wracam do mojej starej sprawdzonej agencji SEP PETERS bardzo polecam co tydzien pieniadze zawsze sie zgadzaly troche problem stwarza dojazd do pracy bo rower albo woza jak dalej ale idzie przezyc i ludzie normalni . Polecam tez Ranstad Metalflex bardzo dobre i uczciwe agencje . Nie pisalem zeby zniechecac was do pracy ale po to byscie dokonali slusznego wyboru pozdrawiam jeden z wielu pokrzywdzonych przez Graser

Dawid
@lolek

Siema, ja w Graserze pracuje już rok i jestem zadowolony. Mam dość duże doświadczenie w wyjazdach za granicę i graser na tle innych agencji wypada dość dobrze. Jak w każdej agencji nieraz są jakieś problemy. Kasa się zgadza i o to chodzi. Zaliczki sa praktycznie w każdej firmie, a nieraz ich nie ma a wypłatę dostajesz po dwóch tygodniach i jakoś musisz przeżyć. Akord, to raczej firma decyduje. Z urlopami nie mam problemów co 10 tygodni jadę sobie na tydzień do Polski. Ludzie na mieszkaniach są różni, ale trzeba przyznać że patologia za długo się nie utrzyma. A kogo wysyłają to raczej nie mają wpływu, bo u mnie na mieszkaniu ludzie z całej Polski są. W ogóle zajebiste agencje poleciłeś skoro idzie "przeżyć", konkurencja robi swoje :D?

szkodagadac

WITAM , szkoda gadac na temat tej agencji..nie szanuja pracownikow,trzeba sie prosic latac za zaliczkami i jeszcze ci dadza z łaska..JAK BY MI DOPLACALI TO NIGDY BYM TAM NIE WROCIL , uwazajcie na nich bo to dobrzy oszusci, pozdrawiam

gabriela

właśnie pojechać samemu i zobaczyć jak jest ja też się wybieram w niedzielę ludzie chcieliby mieć hotele trzy gwiazdkowe dogodzić każdemu się nie da praca jak każda najważniejsze że jest i szanować trzeba , nie wypisujcie głupot jak się nie przekonacie ,,,Daria bardzo dobrze napisałaś

Daria1987

Osobiście pracowałam na pralni, logiczne jest, że skoro masz podana kwotę brutto 8,80 to jeżeli to jest umowa o prace masz odciągnięte składki tak samo jak w Polsce niby 2000 zł ale dostajesz 1500. Godzinówka fakt raz lepsza raz gorsza, ale przynajmniej mi zawsze hajs się zgadza, a chyba o to chodzi. Heniu ogarnia, nieraz trzeba mu coś przypomniej bo też pracuje nie jest tylko koordynatorem + ma własne zycie, ale jeżeli się z nim normalnie pogada idzie wszystko załatwić. Też jestem zadowolona bo z moim niemieckim było cieńko ale miałam szanse wyjechac do pracy do Niemiec gdzie zwykle jest on wymagany. Ludzie którzy piszą te opinie chyba chcieli jechac na wakacje do ***** hotelu. Mieszkanie wyposażone internet tv, kuchnia także. Fakt że pokoje nie są pojedyncze ale mając tyle pracowników byłoby to nielogiczne. Ja trafiłam akurat na super dziewczyne i super się dogadujemy. Najlepiej jechać samemu i się przekonac jakie herezje ludzie tu wypisuja. Takie jest moje zdanie, możecie się z nim nie zgadzac ale osobiście polecam.

nika

czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat pracy w pralni we Frankfurcie bardzo proszę wybieram się tam

max
@nika

osobiscie nie polecam , a teraz jeszcze godzin nie maja bo nie ma sezonu. dostaniesz 6.60 euro na reke. i tzreba wyrabiac normy na maglach , jednym slowem (usunięte przez administratora) mozna robic ale nie za taka stawke.

fuck lamme

W BIURZE CI MOWIĄ ZE NA RĘKE MASZ 8 EURO A PRZYCHODZI CZAS WYPLATY I MASZ 6 EURO , PORAZKA SWIATA!!! NIE POLECAM!

antygraser

OSZUSCI I NIC WIĘCEJ , NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.