Opinie o Graser Sp. z o.o.

florek

Ja byłem zatrudniony przez agencję mg solutions i wynegocjowali mi dużo lepsze warunki umowy :)

Mini
@florek 27.01.2017 19:09

O jaka kryptoreklama, cóż do negocjacji to tu za dużo raczej nie ma, zależy po prostu jaką oferte dostajesz. Pracowałam już w wielu agencjach za różne stawki i wierz mi że na produkcji nie zarobisz tyle ile jako nie wiem pracownik techniczny - logiczne. Ja z pracy jestem zadowolona na pralni w Nederhorst, stoję sobie przy maglu i podaję ręczniki (maszyna sama je składa) cóż nie wymaga ode mnie wiele, ręce na początku trochę bolą ale potem jest coraz lepiej. Znam wiele osób które tam pracują i są zadowolone. Pozdrawiam.

Małolepsza

Jola - oszukana
@Małolepsza 11.08.2017 15:53
Praca za granicą to praca fizyczna i jak sama nazwa mówi jest fizyczna. To nie siedzenie przy biurku w pięknym gabinecie....

:D :D :D no no , firma stawia na PR :P w swoim stylu ;) Faktycznie nastawialam sie na prace w pieknym gabinecie kandydujac do pralni w Bad Vilbel :D Ale to co zastanalam na miejscu to byla Masakra! Nie oszukujcie ludzi !

limpiolagrima

Czy wyjeżdża ktoś do pracy w pralni w Bad Vilbel?

Mlody022
@limpiolagrima 15.09.2017 13:20
Czy wyjeżdża ktoś do pracy w pralni w Bad Vilbel?

O Boze to ta pralnia jeszcze funkcjonuje?! Dareczek dalej jest koordynatorem? Ludzie unikajcie jej szerokim łukiem! Tragedia to malo. Oferta tylko dla masochistow!!

Amelia

Ja pracowałam w Niemczech W Bad Vilbel na pralni i byłam zadowolona, jak chcesz pracować to masz godziny i zarabiasz ładne pieniądze. Polecam, jedna z najlepszych Agencji w jakich pracowałam.

Arek
@Amelia 21.09.2017 12:19

Ktora Pani z rekrytacji albo koordyntor to pisal ? :D :D :D :D Ludzie nie dajcie sie naciagnac na oferte w Bad Vibel!!!! Bylem, pracowalem i ostrzegam!!! Wszystkie negatywne komentarze ponizej sa prawdziwe. Te pozytywne to....

Gruby Piotrek

Jakiś czas się pracowało w tej firmie, kiedyś było fajnie a teraz... MASAKRA nie polecam, naprawde zrobiła się tragedia jeżeli chodzi o koordynatorów, ilość godz, mieszkania, samochody, traktowania ludzi ogólnie cała firma to na chwilę obecną totalne dno!

Zenek

Uważam, że często wina leży po stronie ludzi , którzy wyjeżdżają do pracy za granicą jakby jechali na wczasy! Tam się nie da obijać tylko trzeba zasuwać i wtedy się nawet dobrze zarobi. Graser to dobra agencja!!

sebeks

Pracowałem na myjce nocnej orient plaza, wyciągałem nawet 400-500 eu na tydzień, zakwaterowanie mogło być. Czasami drobne problemy z salarisami szybko wyjasniane. 4+

Mądrala

@Oleksy12 Piszesz w swojej opinii bardzo poważne zarzuty! Może to były jakieś jednostkowe wpadki, a nie często stosowana praktyka? Jeśli w umowie były inne zapisy w tej kwestii to powinniście rozmawiać z prezesem firmy!!

Zorro

Dla chcących pracować zawsze jest dobrze, chociaż czasami trzeba cos korygować. To jest życie, może coś nie udać się dlatego więcej cierpliwości. Czasami trzeba na miejscu improwizować a nie wracać i biadolić.

MlodaXx

Wyjechalam a niedziele do Huissen i już wiem że że piątek spadam stąd.porażka

Zoho76

Wszyscy normalni powinni omijać ta agencje szerokim łukiem.Na rynku jest o wiele więcej lepszych firm

Oszukany

Graser wielkie oszustwo 2 pierwsze ty pracuje sie za free kit wciskaja ze po zjechaniu do pl beda wyplacane jeszcze wyplaty przez 2 tyg w ramach reszty z tyk zaliczek a tak naprawde ciagna kase z wakacyjnego z ktorego i tak cie oszukaja ja np placilem jeszcze za ubespieczenie i kwatere z wakacyjnego gdzie juz sie zwolnilem.Ale teraz to poszli po bandzie obiecali mi prace wielka rozmowa szklarnia z bluszczem propozycja pracy m.in bo pan w tej szklarni juz pracowal po przyjezdzie tej pracy nie ma oczywiscie proboja kit wcisnac ze musialem byc poinformowany ze ta praca nie wypalila i skladaja oferte na dwie prace gdzie zawsze ije w pl odmawialem caly graser

Ktosik
@Oszukany 24.09.2017 20:01

Gościu to po co jak oszukują jechałeś drugi raz? Coś mi się tu nie skleja. 2 tyg za darmo? Nie sądze bo są zaliczki przecież i 3 tygodnia po prostu jest rozliczenie. Jakaś ściema.

Iwona

@Amelia - a jak oceniasz warunki zatrudnienia zagwarantowane przez Graser? Czy podczas zagranicznych kontraktów firma zapewnia zakwaterowanie i transport do miejsca pracy? W ramach jakiej umowy Graser zatrudnia swoich pracowników? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Amelia
@Iwona 22.09.2017 15:36

Zakwaterowanie jest zapewnione pokoje dwuosobowe, 5 gwiazdek to to nie jest, ale jak na standardy które reprezentują inne agencję na prawdę jest dobrze. Transport do pracy jest zapewniony, pracownicy sami dojeżdżają. Umowa o pracę na warunkach niemieckich, myślę że w przypadku pracy w Holandii to umowa o prace na warunkach holenderskich. Inne informacje, godzin jest wystarczająco i są wypłacalni. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz, jak będę miała chwilę to odpiszę.

Współczujacy

Wszyscy pracownicy są niedobrzy , firma również jest niedobra i tylko biedny, dobry, pracowity człowiek krzywdzony każdego dnia przez konieczność pracy!

Iwona

@Wojtek - a mógłbyś napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z Graser Sp. z o.o.? Piszesz, że firma nie wywiązała się ze swoich zobowiązań - na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Pracowity typ

Niektórzy pomylili hotele z kwaterami pracowniczymi? Jak ktoś korzysta z mieszkania to chyba powinien po sobie sprzątać. Agencja organizuje prace i mieszkanie. Ludzie taki wyjazd to nie wczasy tylko praca.

Pracujacy

Jeśli ktoś traktuje wyjazd do pracy za granicę jak wczasy w dobrym hotelu to rzeczywiści tak nie będzie!

Wojtek

Tragedia nie polecam.Przez telefon mówili co innego i co innego wyszlo na miejscu...KŁAMCY i OSZUŚCI.Tak sie nie robi...

Rozsądek

Jak ktoś jedzie po to żeby zarobić i nie wyszukuje przysłowiowej dziury w całym to będzie zadowolony. Pracować trzeba ostro, mieszkania to nie apartamenty i trzeba o nie dbać! To jest do zrobienia i tyle!!

Tomek

Chyba rekruterzy i koordynatorzy ruszyli do walki na opinie... Nie ma sie co dziwic, bo na pralni to juz malo polakow daje sie nabrac i przyjezdza. Nie wierzcie w te bajki ze dobra agencja, wyplacalna i ze duuzo godzin :/ Ja wytrzymalem tam tydzien. I mam tydzien w plecy bo strasza ze nic nie wyplaca.

Mirek

Całkiem dobra agencja, mają fajne oferty pracy. Szkoda tylko , że tak mało zadowolonych osób pisze.

eloelo

Witam. w niedziele masz wyjechać przez tą firme do Nl , ale jak patrze na te opinie to mam wachania... Czy ktoś jedzie jeszcze w ten weekend lub był jakoś na dniach ?

Wymagająca
@kasia 22.07.2017 10:33
Ja w czwartek dojechałam razem z chłopakiem, on zaczął pracę w piątek ja zaczynam w poniedziałek na pakowaniu żywności gotowej....

Już to widzę jaki to domek. Na hotelu ,w kuchni zasyfionej ! Jak przyjechałam i zapytałam o mieszkaniu ja domku to okazało sie nie mają takich zakwaterowań i z jestem wymagająca. Jak widać biuro walczy o chociaż troszkę lepsze opinie...

Iwonka
@Wymagająca 03.08.2017 14:07

Hmmm ja mieszkam na hotelu w Velp i z tego co wiem to reszta zawaterowań to domy jednorodzinne. Nie jest źle, jak sobie sprzątasz systematycznie pokój to w syfie żyć nie będziesz. Hotel jak hotel. Pokój z łazienką. A domy, cóż są, ale widocznie była Pani za wymagająca i wygodna i przyjechała pachnieć ;)

Grubiś

Jak czytam te biadolenia to aż mnie trzęsą nerwy. Pytam po co ludzie jadą za granicę do pracy? Wiadomo wszystkim, że to robota fizyczna czyli nie będzie lekko. Tylko tam nie pozwalają na cwaniakowanie i to jest problem.

Standardowo po kilkunastu dniach brak pracy !!! Szok i oszustwo graser Bydgoszcz

Anon

Nie polecam, pracownicy sa traktowani jak smieci, jak roboty i najgorsze g*wno, ktore chodzi po ziemi. Wypowiedzenie mozna dostac tylko za zapytanie o zmiane zmiany ktora sie pracuje. Tylko na poczatku duzo sie usmiechaja jak Cie zatrudniaja, a potem wychodzi szydlo z worka. Koordynatorzy tez lewacy, melduja po dlugim czasie, wyplaty w wiekszosci czasu sie nie zgadzaja, trzeba chodzic i meczyc zeby dostac to na co sie zapracowalo. Pracuje sie KAZDA sobote. godziny pracy tez sa smieszne, bo na zmiane np. 3h nie oplaca sie nikomu chodzic. Nie polecam na prawde!

Baśka

Bardzo zależy mi na pracy w szklarni w Holandii. Czy ktoś był już z tą agencją na takiej robocie? Proszę o kilka informacji a byłoby łatwiej podjąć decyzję. Czy tam da sie dobrze zarobić? Jakie mają dla ludzi mieszkania? Czy organizuj kurs językowy ?

Norma

Krzy$
@Norma 18.06.2017 18:13
Czy dowiem się od forumowiczów coś na temat pracy w szklarni w Rotterdamie? Jak tam można zarobić? Jakie daja mieszkania?...

Pracuje na szklarni z ogórkami w okolicach. Nie jest źle, domki są fajne jednorodzinne z internetem. Luksusów nie ma ale nie jest źle. Do pracy dojeżdżamy samochodem, a szklarnie mamy 10 km od chaty więc luz, nie dojeżdżamy rowerem. Mamy koordynatora PRzemka na tej stronie, idzie się z nim dogadać.Ogólnie polecam, są plusy i minusy jak wszędzie, ale porównując inne agencje gdzie nie miałem godzin, mieszkałem w bungalow z większą ilością osób niż teraz w domie, to ta agencja nie jest zła. Polecam

Krzy$
@Norma 18.06.2017 18:13

zeus22

Wszystko niby cacy... do czasu. Kradną wakacyjne. Odpowiedź ulubiona skrzata mareczka - na pytanie typu: gdzie są moje pieniądze brzmi "kto gra ten ma" kurdupel to kłamca, sama praca fajna (Plazafoods w Wijchen) , lecz doopolizów niemało... jak zwykle. Dom mój jest ok, ale byłem w takim w którym woda lała się z gniazdka elektr. Ale autami strach jeździć, takie trupy... Jak kiedyś zmienią pazernych i zakłamanych koordynatorów, to kto wie, może dałbym 3+

Zonia

Podoba mi się oferta pracy jaką ma Graser. Ile można zarobić w szklarni z kwiatami?

Iwona

@Adamz jakich aspektów pracy jesteś najbardziej zadowolony?

Adam

Ja tam jestem zadowolony z pracy i mieszkania. Narzekać nie mogę.

Oleńka

To nie są pomówienia tylko cala prawda o tej firmie!!!

Iwona

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji.

Oleńka

Firma Graser to firma krzak ! To jest prawda ze jak zjeżdżasz nie wyplacaja wakacyjnego i za soboty.Okradaja jak mogą a teraz juz idą na żywca ponieważ nie masz wglądu na solarisy (co odciągają ,ile uzbieralo sie wakacyjnego ) nie wiesz nic.Koordynatorzy nie robią nic a jest ich juz 3 i jakiś asystent. Ta firma to porażka i dno!!!!

mAniA
@Oleńka 06.04.2017 06:57

Nie masz wglądu do solarisów? Każdy przy podpisaniu umowy dostaje login i hasło żeby móc się zalogować na graser online i tam masz wgląd we wszystko. Na moim domku ludzie nie mają problemów. Zastanów się co piszesz serio, bo to aż żałosne. Koordynatorów jest 2 i asystent z tego co wiem. Ludzi jest sporo, nie jesteś jedyną osobą zapewne którą się zajmują, ale pępki świata muszą mieć wszystko od razu. Na moim domku mieszka asystent i wyjeżdża po ludzi w nocy bo kończą pracę, co chwila telefony, na pewno chętnie się z Tobą Oleńko zamieni.

magda

ODRADZAM WSZYSTKIM NIE PŁACĄ PIENIĘDZY OKRADAJĄ LUDZIE TAM TO CPUNY,ALKOHOLICY,CHAMY POLSKIE,PUSTAKI,CWANIACZKI...PRZESTRZEGAM TO NIE JEST PRACA DLA NORMALNYCH LUDZI TYLKO PATOLOGI Z POLSKI :)

darekdarek

To jedna z najgorszych agencji... dla pustaków,ćpunów,alkoholików i chamów cwaniaczków itp. Ludzie beznadziejni na domkach,prace najgorsze gdzie chamstwo,prostactwo,dyskryminacja przez bezmuzgów. W pracach terror,brak szacunku,oszustwa odpisywanie godzin,kary za wszystko...pieniądze zawsze z opuznieniem po 2 tygodniach,gdy odchodzisz z pracy okradają całą tygodniówke i wakacyjne. Omijajcie takie agencje,nikt u nich nie chce pracować,maja oni pod sobą firmy gdzie traktuje się ludzi gorzej niż w więzieniu Plaza Foods bądz Orient Plaza i na szklarniach.Praca dla ludzi bez ambicji,najgorsza patologia.W innych agencjach płacą o wiele więcej,w dodatku nie płacą tu za soboty i niedziele a to daje 50-100 euro w plecy miesięcznie.

@darekdarek 29.03.2017 20:15

Moment jak mogą nie płacić za soboty i niedziele jak ja normalnie dostaje pieniądze? Przecież oni też z godzin itd. muszą się rozliczyć to umowa o pracę a nie praca na czarno więc wątpię że jeszcze byliby na rynku gdyby robili takie numery.

darekdarek
@GirlEm 30.03.2017 09:01
O jaki doświadczony Pan:D pracował i na szklarni i na produkcji, i na każdym domku był. Szacun, tylko po co wtedy pracowałeś sk...

tak bo kurde bylem zmuszony sytuacją życiową i tyrałem tam. nadal mi wisicie 80€ i gwarantuje wam ze mi je oddacie albo sami stracicie 10x więcej. teraz pracuje dla NL Jobs i to jest konret, auta noramlne, chata tez obleci, prace mniej za wszystko i zostaje mi wiecej na koncie co tydzien. A wiele osób wyjezdza tak jak ja liczas ze cos zarobi za zetelna uczwiwa prace, a nie bedzie oszukanym przek polaczkow, ktorzy tylko na tym zarabiaja. Wiele osob tak wyjezdza w nadziei ze zarobia, i jeszcze zapożyczamy sie na ten wyjazd !! czy wy tego nie rozumiecie?

Bona

Pracowałam z agencja Graser i było wszystko tak jak być powinno. Każdy może szukać pracy w innej firmie i nie ma potrzeby narzekać.

@Iwona 24.03.2017 08:40
@GirlEm dziękuję za rozszerzenie swojej odpowiedzi. Rozumiem, że dobrze odbierasz współpracę z agencją....

Tak, nie jest źle:) jeżeli masz jakieś pytania to mogę odpowiedzieć, fakt że są też minusy, ale w porównaniu do innych agencji z jakimi pracowałam to tu jest mi dobrze.

Iza

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć kilka informacji na temat pracy w szklarni (ogórki, pomidory, kwiaty) w Huissen? Słyszałam dobre opinie o firmie ale nie zaszkodzi wiedzieć cos wiecej? Jakie warunki są na miejscu?

Aga
@Iza 22.03.2017 10:59

Hej, ja w zeszłym sezonie pracowałam na kwiatach w Huissen i za tydzień właśnie wyjeżdżam, praca i atmosfera nie są złe. Dużo dziewczyn wraca tak jak ja na sezon więc mamy zgraną paczkę ale nowe osoby świetnie się z nami odnajdują. Z pieniędzmi nigdy nie miałam problemu, zakwaterowanie też jest w porządku pokoje dwuosobowe w domu około 7 osób, jest internet i tak na prawdę nie muszę brać wielkiego bagażu z Polski bo kuchnia jest wyposażona co też jest jakimś plusem. Kontakt z koordynatorami nieraz jest średni, ale oddzwaniają i starają się jakoś pomóc. Polecam.

Aga
@Iza 22.03.2017 10:59

Iwona

@GirlEm mogłabyś opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z firmą Graser Sp. z o.o.?

@Iwona 02.03.2017 08:30

Jasne, że mogę. Ogólnie pracuję w Huissen na kwiatach. Praca nie jest zła, nieraz trzeba się schylać ale wszędzie są jakieś minusy, to nie wina agencji. Pracy jest dość sporo bo nawet 9 godzin dziennie, a w weekendy dorabiam sobie jeszcze na firmie produkcyjnej, bądź na myjce zależy gdzie koordynator mnie wciśnie. Zakwaterowania, fakt są jakie są ale nie są złe jest internet pokoje dwuosobowe, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Sprzątasz to masz fajnie, nie sprzątasz to masz chlew. Mieszkam w zwykłym domu nie typu bungalow to raz, a dwa mieszka tam 7 osób w wielkiej chacie gdzie można na styk zmieścić z 15. Do pracy dojeżdżam samochodem z innymi dziewczynami. Jeżeli masz jakieś pytania to mogę odpowiedzieć, ale jak widać nieraz mogę troszkę później bo rzadko zaglądam na maila i nie śledzę tego na bieżąco :P

ulan_32

Witam , pracuję prze tą PSEUDO agencję w Bad Vilbel na pralni i NIe POLECAM, okradają pracowników przy wypłatach , za zakwetorowanie płaczisz dwa razy więcej niż oni płacą właścicielowi , to jest niezgodne z prawem. Oszukuja na Zeit Kont(dni urlopowe za każdy miesiąc przepracowany należa się 2 dni) , kumpel za 7 dni urlopu płatnego dostał 120 euro , porażka. Straszą , że jeśli zerwiesz z nimi umowę to naliczą Ci karę 250 euro i tak podobno robią . Sciagają ludzi tylko po to aby opłacali zakwaterowanie , na którym agencja zarabia! Ludzie na pralni robią po 3 dni w tygodniu , nie kiedy zdarzy się 4 dni , a czasami niektórzy robią 2 dni. A Pani rekruterka obiecywała ,min 40 h maks 60 h , zapomnijcie o tym ,! Umowe dostajecie , zagwarantowanymi 98 h w ciagu miesiąca , każda godzina wiecej równa się z wyższym podatkiem , dno! Zero pozytywów , chyba że lubisz pracować 3 dni w tygodniu

Szukaniec
@xxx_78_32_bla 25.05.2017 11:05
Niedawno tam pracowalem, wiec podepne sie pod odpowiedz ulan_32 na temat pralni w Bad Vilbel (niedaleko Frankfurtu) gdyż dużo w...

Osobiście tam pracuje. Może opowiem jak to wygląda. Fakt że na pralni nieraz jest średnia ilość godzin ale jest też magazyn i tam chodzę na dodatkowe godziny. Jestem też kierowcą i zawsze mam na salarisie za to płacone. Sam sobie z resztą przeczysz, planing godzin na tydzień do przodu i z godziny na godzinę się dowiadujesz? Kupy się to nie trzyma. Każdy dowiaduje się od koordynatora w piątek albo w weekend jak pracuje. Zakwaterowania fakt apartamenty to nie są ale wolę to niż spanie po 15 w pokoju a i takie agencje zwiedziłem, w końcu nie musisz tam siedzieć cały dzień, tylko tam śpisz. Samochody jak samochody ważne że jeżdżą, a nie musze pedałować lub z buta chodzić. Kolejna osoba której coś w życiu nie wyszło.

yo
@Szukaniec 02.06.2017 14:57

ktory koordynator to pisal

Iwona

Zapoznałeś/zapoznałaś się już z wywiadem przedstawiającym bliżej pracę w Graser Sp. z o.o.? Czy informacje w nim zawarte były dla Ciebie przydatne?

GirlEm

Ja tam byłam zadowolona z pracy. Od 2 lat pracuję z nimi na szklarni z kwiatami i nie miałam takich jazd jak wy więc nie wiem o co tu chodzi, czegoś nie rozumiem. Czy to konkurencja czy dzieci którym kazano pracować? Znam wiele osób które pracują z tą firmą od wielu lat i miesięcy. Przez takie komentarze ktoś kto na prawdę chce pracować może na samym początku się zniechęcić...

Jolka

Sinbad wlasnie wrocilam z Amsterdamu pracowalam 1 dzien na pralni po czym dowiedzialam sie ze pracy nie ma i ze.moze w nastepnym tygodniu będą kogos potrzebowac. Nie polecam szkoda nerwów

zadowolony

Świetna agencja i dobrze się z nimi współpracowało.

sindbad

witam mam jechac do amsterdamu do pralni jakies opinie? pozdrawiam

A.M

Racja ten rok jest fatalny. Wszystko wraca do normy długo nie mogło być przyzwoicie w tej firmie.

Komisjoner

Kilka razy wyjeżdżałem do pracy w Niemczech za ich pośrednictwem. Zawsze wszystko było ok. kasa równie sie zgadzała.

Tomekkk

Sciagaja na wozki widłowe których wogole tam niema.. biora kogo się tylko da z nadzieja ze zostanie a tak naprawdę ludzie pracują tam max 2 tyg

Ana
@Tomekkk 07.02.2017 12:17

Tylko pytanie pozostaje jakby tam każdy pracował max 2 tygodnie to chyba agencja by dawno nie istniała, jakoś pracuje już kilka miesięcy na produkcji i żyję.

Szwed

Jakie trzeba mieć kwalifikacje na koordynatora pracowników tymczasowych w Holandii? Zależy mi na takiej pracy, dodatkowo wiem ,że Graser to dobra agencja. Czy zarobki są takie jak firma?Z góry dzięki.

Zostaw opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graser Sp. z o.o.