Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

bambo

graser na każdym zarabia 100 % , Holandia i Niemcy na was czekają

Agusiata

"Info" pracuje przez agencje i jak tu pracuje prowizji żadnej nie było. Pozdr.

info

same fałszywe wpisy , pewnie sam graser je wpisuje i pisze sam ze sobą szukają naiwnych do pracy do kalifatu holandia za najniższą krajową minus koszty wynajmu i prowizji i wyżywienia , to ja już więcej w Polsce zarabiam :)

Lolek

Hej, są jakieś świeże opinie, chce wyjechac, warto tam sie zateudnic na produkcji?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Maja

Hej jadę z chłopakiem do pracy przez biuro Graser. I będziemy mieszkać w Hotelu znajdującym się President Kennedylaan 102, 6883 AX Velp, Holandia. Mieszka ktoś z was tam ? Wiecie jak się hotel nazywa ?

wer

Jeżeli nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała Imigrantka, co Ci zależy spróbować i wyjechać? Chyba lepiej pojechać i zarobić parę euro niż siedzieć w domu i nie mieć nic a za darmo nic nikt Ci nie da.

Imigrantka

@Agata godziny jak godziny ale ile za nie dostaniesz to jest ważne. bo jedna agencja ci da 270e za 40h a inna na odczep sie za 32h 180e(4dni w tyg) też chce wyjechać ale do jakiejś normalnej pracy i na długo nie chce sie w nic wje***ć po prostu

pomocny
@Imigrantka

imigrantka napisz (usunięte przez administratora)

Imigrantka

@mARIUSZ CZY KTOŚ mi może odpowiedzieć na moje pytania? bo komentujecie a nie wnosicie nic konkretnego do tego wątku! proszę o informacje.

Imigrantka

witam ponownie czy ktoś mi może udzielić rzetelnej informacji jak wygląda ta tygodniówka na szklarni? ile to jest przy 38-40h ? jak to wygląda przy bakłażanach a jak przy innych szklarniach?

Imigrantka

czyli da sie trafić na ludzi spoko to fajnie dziękuję za opinie, jeśli chodzi o tygodniówki to chce dopytać czy wychodzi ok 250 na tydzień czy mniej? i jeśli chodzi o lokacje mieszkań to które rejony dokładnie ? bo to dla mnie istotna kwestia? oraz czy są to kempingi czy hotele czy normalne domy?

Alicja

Na szklarni mają ponad 9 euro brutto. Ja na zakwaterowanie nie narzekałam, trafiłam na fajną dziewczynę, razem dojeżdżałyśmy ich samochodem do pracy, internet był a to dla mnie było najważniejsze. Pozdrawiam

Imigrantka

Witam chce zapytać o Holandię czy ktoś wie jaką mają stawkę dla kobiet na szklarni z kwiatami? oraz gdzie sie znajdują kwatery dla tego pracodawcy i jak wyglądają exterytoriale kosten w tej agencji? i czy przyjmują tylko na wiekówke czy normalnie? ktoś coś może wie?

Róża
@Imigrantka

Na szklarni jak z nimi wyjechałam to miałam stawkę około 9 euro brutto, także byłam zadowolona, mogłam pracować w soboty a w tygodniu też nieraz jakieś dodatkowe godziny się trafiły. Polecam, bo pomagają na miejscu koordynatorzy, nie jesteś zostawiona sama sobie w obcym kraju. Poza tym mieszkania może nie standard lux, ale przytulnie, miałam szczęście trafić w pokoju na dziewczynę z którą do teraz utrzymuję kontakt.:)

drakula

oferta na pralnie jest od kilku lat , tylko łosi w lesie zabrakło :) nie zapomnij odjąć od wypłaty opłat za pokój i wyżywienie i innych kosztów , to jak wyjdziesz 200 euro na plus to będzie dobrze , nie polecam

Emka

Hej, czytam te komentarze i nie wiem czy to ich konkurencja? Bo pracuje na lamme już rok, ludzie w domku są w porządku, czasem jakieś piwko, posiedzimy razem. W pracy raz więcej godzin raz miej ale te 800-900 euro zawsze mam a raz w miesiącu biorę zaliczkę... Polecam Grasera, może nie jest luksusowo ale tragedii nie ma.

wozer

@dinonn, no tak, gorzej jeśli euro spadnie to i człowiek nagle mniej zarabia. Dla mnie fajną rzecza jest, ze pomagają w formalnościach np. wyrobić SOFI, czy zapewniają zakwaterowanie, to chyba uczciwa agencja.

dinonn

@giero jeśli chodzi o zarobki przez tą agencje pracy to nie ma żadnych problemów, bowiem w szklarni wychodzi Ci ponad 1500 euro, a teraz jeszcze jest dobry kurs wymiany.

trataata

Ale jedziecie po tej agencji, pewnie ponad połowa liczyła na luksusy i lekką prace, a tu trzeba zapieprzać żeby coś zarobić. Tak to już jest, nic za darmo... a jak ktoś chce odpoczywać w luksusie, to na wakacje, a nie do pracy. Ja pracuje na produkcji pół roku i nie narzekam, chce ściągnąć też dziewczyne. Pzdr.

@trataata

to sobie ściągnij , i nie miaucz , jak ci dobrze w Holandii to sobie tam sieć zachód europy to już od dawna DNO i 2 metry mułu

xxxx

Zgadzam sie, a najgorzej jak ktos sciaga innych, ludzie pirzucaja prace w Polsce, a potem sazalamani, ani pracy w Polsce, ani pieniedzy, ani do czego wracac.

Stak84293@gmail.com

Hej witam mam pytanie czy można im zaufać??? mam jechać do pracy na szklarnie papryki w holandi??

Stak84293@gmail.com

kalafior

porazka,pracowałem w szklarni w De lier dla nich,mieszkałem na prywatnym mieszkaniu i za wozenie kasowali mnie 30 euro za tydzień,jezdzi sie stara dacią logan,jak ci sie wyplata nie zgadza to i tak sie nic nie dowiesz bo szef tel nie odbiera a ksiegowej tu w NL nie mają

Ziomek
@kalafior

Masz chyba słabe info, bo księgowa jest :D

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.