Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

marek

Podobnie jest nas plazie, powinni grasera do sadu podać,kootdynatorzy cwaniaki,jak cos poważnego to unikają rozmów, pozdrowienia dla koordynatora Janusza do bani i oszust!!!!!!

życzliwy pracownik

witam odnisnie pralni we frankfurcie ! pracuje w tej pralni od poczatku wiec wiem i widziałem wiele ale to co tu piszecie ! az w szoku jestem bo polowy ludzi co tu komentuja to nawet w tej pralni nie było !!1 kto to jest kinga sie pytam ? niby gdzie ty tu pracowałas? ale ok troche o pracy !! praca nie jest zła i ciezka ale faktycznie zarobki w tym roku nie umywaja sie do zarobkow z zeszłego roku jest mniej godzin ale cos sie rusza ! mieszkania hehe jesli chcesz mieszkac we frankfurcie to zapomnij!! zostały tam tylko dwa mieszkanie i na dodatek sa zajete ! ludzie mieszkaja na wioskach w nie zbyt zadowalajacych warunkach pokoje po 3 osoby zero sklepow tylko po drodze jak sa heh aytami słuzbowymi nie mozna jezdzic do sklepow po pracy !jednym słowem patologia te mieszkania ! ludzie ktorzy teraz pracuja nie sa zli spotykało i mieszkało sie z znacznie gorszym towarzystwem !!z ciekawostek !! ciekawe jest to ze zabieraja ludzia godziny urlopowe i wyplacaja za nie pieniadze bez ich wiedzy ! szefowie grasera to jest tragedia zero zainteresowania z ich strony ,jest koordynator ale on nigdy nic nie wie i kaze rozmawiac z arkiem lub justinem ale oni uciekaja od spotkania z ludzmi !!! boja sie czy co ?? hehe aha owszem przewineło sie tu sporo osob ale nie ma ich i własnej winy !!chorobowe itd... chetnie odpowiem na dalsze pytanie ! pytas smiało pozdrawiam

marek

Ja jestem w plazie na kontrakcie wiec godz mam,ale ludzie z grasera nie maja nawet 40 h,kupę siana za mieszkania płacą na dodatek przepełnione, kumple maja problemy z dojazdami,koordynator to śmieszny ziom,wszystko ma w d...

redzio

ta firma jeszcze istnieje? dziwne... ktoś musi chyba w łapę dostawać za te przekręty... ludzie przed wyjazdem wypytujcie o wszystko, i najlepiej nagrywajcie!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
zbychu

graser w polsce daje umowe na pol roku a w niemcach dostajesz na 3 miesiace, graser wynagrodzenie 8,80 a lamme 8,50, graser 36 godz w tyg (w skali rocznej choc umowa na pol roku) a lame 97,25godz w miesiacu i tyle przez ostatnie miesiace sie pracuje NIE POLECAM

marek

Może wreszcie zrozumiecie ze graser to naciagacze,przemiał ludzi,mnie z kumplem zwolnili z plazy bo ciapatemu nie pasowalismy,przyjechali następni,a po nich będą następni,tam to standard,z koordynatorem nie dogadasz się,robi co chce,wyzwalają ludzi z dnia na dzien

@marek

No coz - mimo negatywnych opinii pojechalam na kontrakt do pralni. Praca nie ciezka i ludzie, ktorzy tam pracuja sa ok . Natomiast wszystko inne jest do niczego - czlowiek chce pracowac i zarobic na rodzine w Polsce a tu nie ma godzin - 3 dni w tygodniu chodzi sie do pracy . Umowa na 3 miesiace z gwarantowanymi 94 godzinami w miesiacu - SMIESZNE. Co innego mowia w Polsce a co innego okazuje sie na miejscu . Warunki mieszkaniowe nie do przyjecia - po 3 osoby w pokoju (na rozne zmiany chodza do pracy). Koordynator Heniu do "bani" niczego nie pomaga zalatwiac - samemu trzeba sie zameldowac . Zrezygnowalam po 2 tygodniach , bo na samo mieszkanie i jedzenie nie mam zamiaru pracowac. Oczywiscie zadnego wynagrodzenia za przepracowany czas pracy nie otrzymalam, pomimo ze koordynator zapewnial, ze do miesiaca czasu mozna odstapic od umowy bez zadnych konsekwencji - jedynie wystarczy rezygnacja na pismie. Malo tego zadne skladki na ubezpieczenie i podatek nie zostaly odprowadzone do zadnego niemieckiego urzedu. Wiem to poniewaz znalazlam inna prace na terenie Niemiec i moj obecny pracodawca sprawdzal we firmie ubezpieczeniowej moje "rzekome skladki", ktore nigdy z Grasera nie wplynely. Dlatego z cala stanowcza stwierdzam - FIRMA GRASER to zlodzieje i oszusci - oklamuja ludzi w zywe oczy. Podpinam sie pod pozew zbiorowy , zeby podac ich do Sadu Pracy.

mlody42

to mysle ze jedz spokojnie. w biurze powinni dac ci telefon do ktoregos z koordynatorow na miejscu, jak masz watpiwosci to dzwon do nich, poweidza ci wszystko. tylko uwazaj ze zwolnieniami chorobowymi, ostatnio tutaj ludzie przeginają i nawet na kaca biorą L4 :) jak lamme widzi ze ktos przesadza tym bardziej na poczatku to zwalniaja cie.

mlody42

no jasne, nie sam Frankfurt tylko okolice, Nidatal Kaichen, no ale to jest blisko przeciez, wiadomo ze nie beda nas w centrum frankfurtu zakwaterowywac, nie oplacalne dla obu stron, mega korki i drogo.nie wiem jak ty ale ja z Henrykeim i Muratem rozmawialem, bedzie duuuzo i coraz wiecej pracy, przeciez sezon sie zaczyna ostro.nie wiem dlaczego takie bzdury piszesz, przeciez jak ci sie nie podoba to zrezygnuj z pracy, nikt sie na sile nie trzyma zinia karolina

życzliwy pracownik
@mlody42

hennry i murat to akurat wielkie g.... wiedza haha dobry zart sezon sie zaczyna hahaha

zinakarolina

ludzie nie przyjezdzajcie do niemiec do pralnii,nie sluchajcie ze bedziecie mieszac we frankfurcie bo to nieprawda. godziny coraz bardziej marne a teraz ma byc niewielki % ludzi na kontrakcie grasera, ktorzy beda pracowac. jak chcecie placic tylko za mieszkanie to droga wolna

@zinakarolina

Dzieki za informacje , jednak ten moj niemiecki jest bardzo slaby wiec nie wiem jak to bedzie , za to bardzo dobrze znam angielski.

buggik

W jakim sensie wyzysk ? Moze cos blizej sie dowiem - z gory dziekuje za odpowiedzi .

mlody42

jedz bez obaw, ekipa jest tam normalna, teraz najlepszych beda przenosic do nowej pracy na lotnisku gdzies, takze sporo pracy bedzie. pracowalem u nich 8 m-cy, i bym pracowal dluzej gdyby nie problemy rodzinne. i jak ktos nie byl w Niemczech to niech nie pisze ze syf i wogole, to zupelnie inny świat niz Holandia.polecam w 100% firme, jest w miare ok. pracowalem w lepszych ale i w gorszych, nie jest źle

Aga

Hej dostałam propozycje pracy z Graser do pracy na pralni we Frankfurcje nad Mennem ktoś może pracował już tam i może coś powiedzieć o tej pracy o miszkaniu i ogólnie o warunkach? Szczerze mam wątpliwości czy podjąć z nimi współpracę ktoś może mi coś podpowiedzieć?

@Aga

Hej - ja tez dostalam prace w tej pralni we Frankfurcie - czy Ty moze juz tam pracujesz ? Ja mam jechac na 7 kwietnia i ciekawa jestem jakie sa tam naprawde warunki mieszkaniowe i atmosfera w pracy ? Na forum roznie sie ludzie wypowiadaja i mam mieszane uczucia czy zdecydowac sie na ten wyjazd ? Prosze o odpowiedz.

@buggik

NIE POLECAM , TOTALNY WYZYSK , ZABEZPIECZ SOBIE OD RAZU KASĘ NA POWRÓT :)

@buggik

jak znasz j. niem i chcesz pracować to przyjezdzaj bez obaw. jak chcesz sciemniac na chorobowym jak polowa tutaj to lepiej nie, bo wylecisz z hukiem i z kara w dodatku. A co do ekipy to weisz jak wszedzie gidze jest zbieranka ludzi, jedni tacy inni tacy, kazdy ma cos za uszami ale generalnie dogadujemy sie jakos.moj kolega z pokoju pracuje juz tu 2 lata! i teraz przenosza go na inny dzial, chyba taki awans

Dawidoss

Co to ma być? admistrator pracuje w graser że usuwa tyle negatywnych opini?

maka

Witam, chciałabym się dowiedzieć coś więcej o tej pracy jak tam jest. Jakie są h pracy i czy są wypłacalni. Byłby ktoś w stanie mi pomóc ?

KOLO
@maka

DAJ SOBIE SPOKOJ POLECAM abJOB SERWIS :nie polecam nikomu tej firmy graser ZOBACZYCIE BEDZIECIE NARZEKAC ;SAMI KORDYNATORZY SIE TAM ZMIENIAJA JAK REKAWICZKI

Dżoker

Byłem w pralni w Niemczech,zarobki słabe praca nie najgorsza i nie zapłacili mi za ostatni miesiąc,trzeba by zrobić pozew zbiorowy bo dużo ludzi okradają!

guti4

Witam, Chce się odnieść do Agencji pracy tym czasowej Graser, mieszkania tragedia ale to też wina ludzi, którzy tam mieszkają. Mimo, ze zostałem zwolniony obciążono mnie kosztami zerwania umowy, odliczono Mi koszty za ubrania mimo że dostałem tylko buty, wypłacono Mi tylko śmieszne pieniądze za drugi tydzień pracy. nie polecam tej agencji co innego mówili w Polsce co innego okazuje się na miejscu. szkoda czasu na takie agencje Pozdrawiam

lol

To prawda,że faceci na płazie godz maja,ale kobiety to nie maja nawet po 8h dziennie,jedynie te co są na kontrakcie w plazie to maja godz,reszta się nie liczy,tyl ko tzw kontraktowcy

lol

rst

coś dużo niepochlebnych opinii o graserze jest usuniętych przez admina..?

Daniel

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.