Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Zniesmaczony

Dramat ...dostałem info że paczka jest w pkt kiosk ruchu ...niestety nie otrzymałem SMS z kodem odbioru ....po godzinie dostałam SMS z info z kodem ......bez kodu .Pani z kiosku ma moją paczkę A ja nie mam kodu ...tragedia .Odradzam korzystanie z tej formy dostarczania paczki

Zniesmaczony

Bardzo nie polecam. Nie odpisują ma mejle, gubią paczki. Pseudo „paczkomaty” nie działają. Masakra.

jb1965

Zdecydowanie nie polecam!!!Paczka nadana w poniedziałek ok 18 a dziś czwartek i nie ma.Mało,dziś w czwartek ok 8 rano przyjęta w sortowni lojalnej a nie doręczona do 15.30.Masakra!!Z Impstu już 2 dni temu bym miał a nie wiem czy jutro bedę muał z Orlenu.

Xxx
@jb1965

Dokładnie tak samo i mnie (usunięte przez administratora)

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kasjer

Czy to normalne, że odstajemy coraz więcej obowiązków, a wypłata się nie zmienia. Wcześniej viatoll , teraz Orlen paczka a za chwile e bilety na przejazdy autostradą. Ktoś przecież bierze z tego pieniądze, a my to robimy charytatywnie? Dodatkowo na stacji nie raz zdarza się jednoosobowa zmiana wiec ciężko ogarnąć wszystko na raz.

Jędrek.

Dzisiaj byłem na stacji ORLEN w Piotrkowie Trybunalskim ul.Łódzka 51 jest sympatycznie, czysto, wspaniała obsługa, dobra kawa szczerze polecam a uwieńczeniem tej wizyty pobożne życzenie oby paliwo było tańsze ale to już ani Wy ani ja nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam.

mario

Panie JULIA i DIANA pracujące na stacji 1324 w Krapkowicach ul.Prudnicka 3 robią pozytywne wrażenie na klientach . Oprócz pięknych i sympatycznych uśmiechów wykazują też duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm w zakresie swoich obowiązków pracowniczych. Oby tak dalej... ORLENOWI życzę takich pracownic więcej.

Maksimilian

Inwestuję w różne firmy, moim ostatnim krokiem była Orlenunipetrol. Powiem, że są w TOP3 moich najbardziej dochodowych projektów. Bardzo wysokie dochody przy istniejącym ryzyku

Alojzy 666

Nastacji paliw o numerze 791 jest bardzo nie miała obsługa

Max

Dzień dobry, jestem byłym pracownikiem stacji orlenowskiej. Byłem zadowolony z pracy . Prowadzący jest i był człowiekiem, elastyczny grafik, mogłem dorobić. Praca nie była ciężka, ponieważ to nie była stacją dużym ruchem. Teraz nie wyobrażam sobie. Z braku chętnych do pracy na stanowisku prowadzącego, stację dostają młodzi ludzi, którzy tylko byli kasjerami. Nie ma nic przeciwko, ale trzeba mieć trochę pokory w sobie a nie bujać w obłokach. Myślenie, że to już ich czyni kierownikiem z ogromnym doświadczeniem, to za mało. Młodzi, zarozumiali, roszczeniowi wobec innych zostają "kierownikami". Sprawdzają, kontrolują, są nieufni często bezczelni i bez szacunku zwracają się do ludzi Może sami niech pracują 24 h. Współczuję, że tylko żyją pracą. Zapomnieli, jak sami byli kasjerami i nic nie umieli. Najpierw należy zdobyć doświadczenie, a później nazywać się kierownikiem. Życzą powodzenie wszystkim, którym trafił się taki prowadzący. Nigdy nie należy zapominać o tym ,że szefem się bywa, a człowiekiem jest. Miłego dnia wszystkim pracownikom stacji i super prowadzącym.

Iwa

Człowiek od rekrutacji na stacji paliw w Opolu ul.Kowalczyków ma problem ze zdrowiem psychcznym.Do tej pracy się nie nadaje.

Viva

Stacja od 6-22. Ilu musi byc pracowników. I czy może być tylko 1 pracownik na całej stacji. ????Również gdy nie ma prowadzącego w tym czasie.Czy musi być zatrudniony podjazdowy? Stacja nie jest franczyza - podkreślam.

Grzesiu
@Viva

Musi być 2 plus peronowy. PSP w ciągu dnia do przyjmowania dostw . A jak dadzą mobilnego to kolejna osoba . Nie ważne że do 22. Ma być odsada by nie było kolejek ..bo jak będą kolejki to mandat

@Grzesiu

Słuchaj stacja orlen 1055 Unislaw. Do dwóch miesięcy jestem sama na całą stacje na zmianie. Nie ma nikogo ze mną. Szef karze mi się co 15 min. przelogowywac z kasy 1 na 2. Robię robotę za dwa i pół pracownika. Czy to jest zgodne ????? Odpowiedzcie proszę.

Jasio
@Viva

Oczywiście że nie. Skaczesz po dwóch kasach bo system widzi ilość transakcji na kasach i menadżer dostaje raport z systemu. Jeśli pracujesz na jedej kasie to przychodzi raport że druga kasa jest nieczynna . Menadżer się dowie i nałoży kare na szefa. Szef nie zatrudnia drugiej osoby i bierze pieniądze dla siebie . Czyli lekko 3500 PLN za jedną osobę. A jeśli nie zatrudni 2 lub 3 to sobie można policzyć ile zarabia na was . Jeśli nie zapłacił Ci dwóch pensji to możesz zgłosić to menadżerowi lub kierownikowi albo na infolinię. Szczyt chamskiego zachowania i pazerności. Ale możesz a nawet masz prawo walczyć o swoje wyższe wynagrodzenie.

@Jasio

Czy ktoś to jeszcze potwierdzi?? Prosz3 piszcie .to bardzo ważne.

@Viva

Potwierdzam jako PSP innej stacji. Jeśli sa dwie kasy to dwie muszą być czynne i musi być dwóch kasjerów. 1 kasjer jest tylko w przypadku nocnej sprzedaży jesli na stacji znajduje się okienko. Stacji okienkiem nocnym jest bardzo mało. Przez takich kierowników stacji jak Twój cierpią inni kierownicy którzy są w tej chwili postrzegani przez Orlen jako kombinatorzy .

@Viva

Odnośnie wynagrodzenia. PSP czyli Twój kierownik / szef ma obowiązek rozdzielić PPROWIZJE czyli pieniądze otrzymane od Orlenu zgodnie z ustalonym procentowym podziałem. Ma zabrać określoną w umowie z PKN kwotę a resztę podzielić na pracowników. Jeśli nie zatrudnił drugiego kasjera i podjazdowego to pieniądze przeznaczone na nich musi rozdzielić na pozostałych pracowników. Nie może ich zabrać dla siebie . Powinnaś dostać przynajmniej z 400 - 500 zł więcej do wypłaty . Jeśli nie daje Ci więcej niż to wynika z godzin to znaczy że zabiera pieniądze dla siebie . To można zgłosić anonimowo. Przyjadą Panie z PKN na kontrole prowizji . Jeśli stwierdzą że kierownik stacji nie rozdzielił wszystkich pieniądzy na pracowników oni go do tego zmusza. Gdzie zgłosić możesz sprawdzić na poczcie stacyjnej .

@PSP

Mam prośbę.Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy to jest normalne i czy też takie godziny na którejś stacji obowiazuja że przez dwa tygodnie chodzę do pracy każdego dnia na 8godzin,7godzin,9godzin w niedziele i 5godzin w sobotę bez nawet jednego dnia wolnego przez ten czas.A i jestem mobilnym i sv w jednej osobie

@Xxxx

A zapisujesz sobie te godziny?

@..

Tak mam tak w grafiku

@Xxxx

Jak pracujesz na zleceniu to nie musisz mieć wolnego . Tym się różni zlecenie od umowy od pracę. Na zleceniu nie ma limitu godzin . Inna sprawa że się na to godzisz

@PSP

Mam umowę o pracę na czas nieokreślony i w pełnym wymiarze czasu pracy

Robert
@Grzesiu

Cóż to za brednie? Jaki peronowy? A co jeśli nie ma etatu? (usunięte przez administratora) ludzi którzy nie mają o niczym pojęcia..... Nigdzie w umowie nie ma zapisu że nie może być jeden kasjer.

Klientka

Usługa paczka Orlen to jakaś kpina. Czas oczekiwania na przesyłkę to minimum tydzień. Nie polecam nikomu!

Kasjer
@Klientka

Pewnie Kasjer odpowiada za paczkę z (usunięte przez administratora)co nas interesuje twoja paczka od tego jest poczta a nie stacja paliw

Była pracownica

Pracowałam na stacji orlen ponad 4 lata. Na początku byłam zadowolona z pracy, ale od paru lat zarządzający robią wszystko aby utrudnić pracę kasjerom. Dokładanie nowych obowiązków, TK, kontrole menadżerskie, coraz więcej dokumentów do wypełniania - a to wszystko za takie same lub niższe pieniądze. Od czasu covida można pomarzyć o premii. Nie ważne czy robisz dniówkę, nockę, święto - płaca jest taka sama. Dodatkowo musisz mieć oczy dookoła głowy, bo jak ktoś zatankuje paliwo, wejdzie na stacje, zakupi np. batona a o paliwie zapomni powiedzieć, to ty płacisz za paliwo, bo to Twoja wina, że nie dopilnowałeś klienta. Orlen myśli, że pracownicy są naiwni i za tak niską wypłatę będą całować każdego klienta po stopach. Niestety czasy miłej obsługi się skończyły i mało kto pozwoli sobie na takie upokorzenie. Ja psychicznie nie wytrzymywałam już tych ciągłych pretensji, szczęśliwych rodzin w niedziele, straszenia zwolnieniem za to, że nie zamknęłam za panią drzwi jak chciała iść do toalety - przecież powinnam jej zaproponować, że ją jeszcze podetrę. Moją przygodę z pracą na stacji paliw zakończył napad rabunkowy. Jak pewnie większość wie, jest to wpisane w ryzyko pracy na stacji. Sprzedaż nocna przez okienko zwiększyłaby bezpieczeństwo pracowników, ale bardziej liczy się marża z hot dogów i toaleta, którą wiecznie trzeba sprzątać, bo ludzie nie potrafią się zachować. Ja lubiłam swoją ekipę z pracy i chętnie odwiedzam ich jak jestem przejazdem. Niestety praca dla mnie miała więcej minusów niż plusów. Polecam na początek dla młodych osób. Praca bardzo kształtuje charakter i uczy jak nie dać sobie wejść na głowę ;).

Kamila

Jak się robi kase na klientach jednocześnie wprowadzając w błąd by nie powiedzieć inaczej ? Zmienia się dostawce hot dogów. Tego nie da się jeść. Bułki Novel są mniejsze od pieczywa które było latami czyli Schulstad. Bułki Novel to niewypieczone ciasto. Gniot który śmierdzi. Bułka graham tragedia. Duża bułka jest minimalnie większa od małej. Kiełbaski coraz gorsze . My jemy HD na codzień i widzimy różnice w smaku, zapachu . Klienci też zauważają ale za jakość HD winią obsługę bo sądzą że HD został źle przygotowany że Bułki są stare itp. Jakiś czas temu wisiały banery " najlepszy hot dog wg. opini klientów " Teraz tych samych klientów robią w balona nie informując o zmianie producenta bułek i kiełbas . Ten obecny HD to jeden wieki (usunięte przez administratora) . Nasi stali klienci przestali kupować. Nie polecam już HD nikomu . Pazerność i wprowadzanie klienta w błąd nie przyniesie wam korzyści na dłużą metę.

xxxx

czekam juz tydzien na 'orlen paczke! porazka!

klijent

Zmiana adresu dostarczenia paczki bez porozumienia i uzgodnienia postawienie klienta przed faktem dokonanym Musiałem skorzystać z taxi po odbiór dodatkowe koszty !!!Komuś nie pasowało jechać pod podany adres to zostawił gdzie jemu pasowało !Brak poszanowania klienta!NIE POLECAM SZKODA ŻE MUSIAŁEM OD RAZU OPŁACIĆ !!!

Olek

Mniej się ta orlen paczka podoba. Ja i dziewczyna mamy już kilka fajnych ciuchów, nowy smarfon i kilka drobiazgów. Trzeba być debilem by przyjść na stacje zostawić paczkę i wyjść bez jakiegokolwiek potwierdzenia że się ją zostawiło. Kamery są wyłączone tak wiec frajerzy nie mają dowodu że byli i coś zostawili. Jak dla mnie mikołaj przyszedł już we wrześniu :)))) (usunięte przez administratora) sprawa .

Odchodze

Co jeszcze orlen wymyśli ciekawego za najniższą stawkę płacową? hot dogi , zapiekanki , burgery , wrapy , haccapy , teraz jeszcze paczka w ruchu (jakby to było najbardziej potrzebne) , poczta polska , czystość , planogramy , uszczęśliwanie klieńtów wnoszenie dostaw , pilnowanie czasem spraw biurowych , sent , tankowanie gazu w burzy bo klient się boi , sekretariat , platforma co miesiąc , totolotek MY PRACOWNICY PYTAM CO JESZCZE NAS CZEKA?! pracownik jest zatrudniony przez ajenta wiec orlen ma nas gdzieś. za taką stawkę i brak szacunku ze strony waszych klientów już podziękuje. zatrudniajcie dalej studentów.

Franc
@Odchodze

Nie tankuje się LPG podczas burzy. Blokuje się istrybutor i czeka na zmianę pogody. Masz głąba kierownika wiec tankujesz

Klient

5.09 Stacja przy drodze S3 na Dolnym Śląsku ma spory ruch więc mobilny kasjer pasuje tam świetnie. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej. Do dystrybutorów kolejki, do kasy kolejki a wszystko dzięki panu,który w budynku na kasie używa kasjera mobilnego. Dzięki czemu blokuje normalna kasę chociaż powinien być na zewnątrz ( przynajmniej tak reklamujecie ten sprzęt) Brawo załoga. Robicie statystykę dla prezesa, ale klienci nadal nie są zadowoleni. Pomysł z kasjerem mobilnym dobry jednak wykonanie jak zwykle

Byly_prowadzacy
@Klient

Szanowny kliencie przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak przyznanych środków na stanowisko mobilnego kasjera. Obrazowo - proszę sobie wyobrazić że w pracy której pracujesz twój szef uroczyście oświadcza że od jutra w celu odciążenia ciebie w pracy do twojego stanowiska zostanie dostawione nowe stanowisko pracy. Następnego dnia przyniesione zostanie biurko, krzesło, komputer. Komputer zostaje nawet włączony. Tylko nikt nie zjawia się do obsługi tego drugiego komputera. Po tygodniu zostajesz wezwany do przełożonego i zapytany dlaczego nie pracuje nowe stanowisko. Odpowiadasz że nie ma osoby do obsługi tego komputera. Twój przełożony odpowiada ci że jego to nie interesuje. Przy twoim stanowisku zostało utworzone nowe stanowisko i to ty masz obsługiwać swoje i to nowe stanowisko, bo firma uważa że poradzisz sobie z obsługą 2 stanowisk. Oczywiście w ramach jednego wynagrodzenia. Myślisz sobie że to jest absurd. Ale właśnie z takimi sytuacjami stację borykają się na codziennie i muszą sobie radzić. PKN Orlen pochwalił się rekordowymi dochodami. Tylko część tych dochodów to są pieniądze które powinny trafić do ludzi którzy codziennie od rana do nocy harują dla tej firmy dostając w zamian najniższa krajową.

...
@Byly_prowadzacy

No właśnie. Jeden pracownik w całej stacji. A ma skakać na dwie kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen