Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

bdfnwdvs

... przestancie sie zrec miedzy sobą tylko myslta, ryba gnije od glowy i tam trzeba antybiotyk, a nie po calym waleniu , bo to tylko cieszy tych co wam to robia

Pustoglowaaaa

ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,PUSTE JESTESCIE STRASZNIE

smierdzimorada

tępe to wy jestescie wielkie pseudo brygadzistki smiac mi sie chce z min waszych i jakie one ważne tylko sie bac hihihih opalona smierdzi ryjek ;[ i czarna masakra weźcie sie do uczciwej roboty a nie pierdołami sie zajmowac idiot,, stare zmierzłe D,,,,,,,,,,,,,,,,bleee ,,,ciekawe jak to jest że wiecie,, ojoj , że niekt was nie lubi no -no cos powiedzą uśmiechną sie dla świętego spokoju ale i tak swoje pomyslimy!!!!!!!!!!!!!!! ojojojoj

cud

jak szeryf to robi? 35 gratis, doklada astaxantyny " białka (50%) i astaksantyny (120 mg) oraz bogactwo barwników" obniza ceny, toz on nieszczesny niedługo z torbami pójdzie, ludzie ratujta sie,... facet oszalal,.... jak ktos w te bajki wierzy to jest.... i pracuje w tropicalu,... hi

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
BLADYNKI,CZARNULKI,RUDE....

Swieta racja skaczcie juz te wasze zalosne teksty -zygac sie chce,zachowanie gorsze niz w przedszkolu .Zal mi ciebie(was) ulzyje wam jak piszecie te brednie ,porozmawiaj sobie z kolezanka jak nie masz z kim a nie swoje zalosne zale dajesz tu .Miej troche szacunku dla samej siebie jak nie masz do innych.Pozdrawiam super zaloge hahahha

LIZUSEK

A my wspolczujemy tobie ze jestes az tak tempa i caly czas piszesz czekamy kiedy ci sie znudzi te twoje pisanie.Zajmnij sie wkacu soba i zobacz jak ty wygladasz ijestes daremna do potegi ...HA HA HA

Weronika albo Monika

Opalona brygadzistka-Boże pomóż jej,chodzi z pustą kartką cały dzień że niby tyle ma na głowie i jeszcze więcej do zrobienia dla dobra firmy-żenada! Żal mi tej kobiety bo chyba nawet sobie nie zdaje sprawy z tego jaka jest tępa i niezaradna życiowo.Dlaniej ta praca to szczyt ambicji.Współczuje którzy muszą z nią współpracować.

kadryy

wszyscy pracuja na produkcji w strachu ,całe 9 godzin w nerwach jedzą te landrynki zeby jakos przetrwać-, hi ,,,,jak jestes nastawiony wrogo do wszystkich w około i kapujesz to przeżyjesz!!!!! ,jeżeli nie to za brama,mamy 100 innych osób na to miejsce ,,ale pytanie na ile tydzien,miesiac ,,,,nikt,, normaln,, nie siedzi TAM dłużej bo sie poprostu nie da,z 10tki nowych zawsze zostaja 2 może,,,,,,

ferwin

wyobrazmy sobie ze boss zyje (eh..) i wchodzi ustawa o związkach partnerskich, boss sie żeni,... i umiera (nie moge odżałować gościa..) to by sie szeryf smakiem obszedł... ale bylaby jazda, należałoby mu sie, skonczyłby na ulicy z całą swą ferajną.. ach jaka szkoda... nie? szkoda naprawde, najbardziej bossa i firmy...

cos

.. no nareszcie cos co ma jakis sens,... oni nie sa tacy mocni, mozecie mi wierzyc, nie zrec sie miedzy soba, myslec.. to dziad... i wszystko co sie z nim wiąze... mowie wam,.... on nie zna czarne strony mocy, bo glupi... kto jest głupszy? ten kto jest głupi czy ten co głupiemu ufa..

amy

i co... przycichliscie, tak ma byc... na swojej miedzy kazdy swym panem, a reszta to bzdura,.. nie lubicie, wkurwia,... to dywersja i sie miedza zawali.. przeciez to proste, nikt tu nie ma jaj... ale ubaw

remix

nie nie radzi sobie tylko tak sie wychował że nie wiem czy sam był gnebiony czy sam kradł i nikomu nie ufa... i mu sie wydaje, że tak sie zabezpiecza, a tylko niszczy markę.... i renomę,... ale poki mu kasa plynie to uwaza ze to dzieki temu..... smieszne,

KOWAL

LUDZIE,I JA TAM KIEDYS PRACOWAŁEM,ZAL MI TYCH CO JESZCZE TAM PRACUJĄ.CZŁOWIEK SIE NAROBI ZA PSIE PIENIĄDZE. SZCZERZE NIKOMU NIE POLECAM!

zet

w szczekocinach wycofano cały towar firmy spozywczej, ktos wrzucił cos na szczury.... i problem....

obserwator

,,,jak by tak było we wszystkich zakładach pracy to masakra, szczęsliwi mają spokoj w końcu ;]

ktos

dalej nie zgadłes. łas akurat one tego nie pisza .błedna odpowiedz

ktos

Jak chcesz ludziom pomagac to zapisz sie do Czerwonego Krzyża potrzebuja wolontariuszy:))) nawet nie masz pojecia kim jestem bo galy by Ci na wierzch wyszly , ale mozesz snuć domysły powodzenia zycze....

zex

cos właczyli, slownik? dopisuje słowa żeby brzmiało absurdalnie, mnogosc portali rozzedza komunikaty, przeważnie niekorzystne,... ktoś ciężko pracuje nad uniewiarygodnieniem przekazu, rozmydlenie treści, pijar w firmie pracuje, czyli robienie wrażenia dobra, nie kupie juz tropicala nigdy, i rybom i psom wyjdzie to na dobre,

hihi

... to sie jakas specjalistka od naklejek.... sami sobie szanowni ludzie ten los.... kurna, jakie żale [usunięte przez moderatora] dyra,... moze i on tez maja swoj punkt widzenia.. to witamy w klubie, moze razem zgasimy ten radosny płomień uśmiechu i zadowolenia ... mistrza psychopaty, .... (usunięte przez administratora) wie gdzie go można okraść, więc się boi, sam był specem od tego... od 30 lat, praktyka czyni mistrza, i nasyla ludzi na ludzi i sie śmieje :)

jedna z miotło ,niemyslące ,za brame

ktos - 2013-01-17 20:29:08 Skoro nic juz na was nie dziala to moze prośba poprostu zakonczyc te laboraty na temat osob ktore w sumie nie powinny was interesowac .no chyba ze nadal pracujesz w Tropicalu i masz cos do kogos to mu to wygadaj w cztery oczy jak na czlowieka przystalo,a nie piszesz po necie a potem cierpia niewinne osoby,robi sie nerwowa atmosfera i glupie insynuacje, jezeli cos do was dotarlo wielkie dzieki....a pytam sie czy na was cos działa ,,dajcie ludzia po prostu pracowac uczciwie ,w spokoju,bez wysmiewania wytykania,bez obgadywania,krzyczenia,ryczenia itp,,,itp,,,po prosu przychodzimy do tej pracy żeby pracowac a nie dawac z siebie robic (usunięte przez administratora) tylko dlatego ,że jedna z was ma problem w domu,czy nie ten dzien,,,,skoro na was nic nie działa to moze prośba ,,,jak pracownik zrobi cos nie tak ,czy sie po prostu pomyli,,nie wyzywajcie od razu nie wywalajcie,nie mowcie że nie mysli ,,,CZŁOWIEJ JEST PO PROSTU CZŁOWIEKIEM,,,zwróćcie uwage spokojnie pokarzcie itp,,,ze milimetr jest naklejka za nisko to chyba nie koniec swiata wystarczy powiedziec spokojnie popraw to ,ale skoro do was to nie dociera co robicie z ludzmi ktorzy maja rodziny i przychodza znerwicowani do domu i wyrzywaja sie na domownikach bo WY ich tak naładowaliscie to -------MACIE TAKIE OPINIE NA SWOJ TEMAT NA JAKIE ZAPRACOWAŁYSCIE OT CO ,,,amen

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów