Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

praca na pewno spokojniejsza

AP-ROPO ,,,tesco nie jest moze lekko ale nie wykonuje sie dosłownie co 2 minuty innych zadan,bez wytłumaczenia szczególnie nowym osoba,co chwile do innych zadan ,pakowanie,klejenie,naklejanie,układanie,przekładanie,zmywanie,sypanie,sprzątanie zamiatanie,układanie,wycieranie,zamiatanie,pakowanie,liczenie,zamiatanie,wycieranie,klejenie,zmywanie,,i takkkk 9 godzin,JEDNA ZE MNA!!!!!!!!!! boże nie grzmisz jedna do miotły,,,,,,,,jest wiele spokojniej moze skorzystamy,,,ty sie o to nie martw

@praca na pewno spokojniejsza

Rozumiem ze nie masz doswiadczenia z Tesco,a ja owszem i wiem doskonale jakie sa warunki pracy poprzez Work Service więc uwierz mi ze w Tropicalu jest dobrze,mimo wszystko.

oj oj

jak ja mam problem ze zrozumieniem treści przez ciebie pisanych to ty masz problem ,z ogarnięciem waszego zachowania nie zauważanie,problemów i chowania ich po dywan mobbingu zastraszania prowadzenia ekipy na produkcji,,szacunku i życzliwości chociaż minimalnej,,,ale wamto pasuje za przyzwoleniem właścicieli niedouczone osoby sa brygadzistkami,,,,wstyd PS,zjesc nie trzeba na zapas bo przecież każda ma cukiereczki w fartuszku,,,zeby byc ogarniętym,,,ego to wy macie stanowczo za wysokie ząbki umyjcie na poniedziałek jak będziecie wyc jak kojoty komuś w twarz bo to naprawde jedzieee paaaa,,,ot co

Buuu

Wszystkim tym którzy w dużym stopniu są nie zadowoleni z warunków pracy w firmie Tropical proponuje prace w sieci sklepów Tesco gdzie właśnie trawa nabór na stanowisko-kasjer.Może taka zmiana korzystnie wpłynie na Wasz jakże już pokiereszowany pogląd względem miejsca w którym obecnie pracujecie i tym samy będziecie mogli porównać jak jest tam gdzie Was nie ma.

cos nie tak buuu

mozeby tak zacząc od was zmienic poziom kultury pracy,osbistej itp,,przeciez to wam sprawia przyjemnos jak sie boi człowiek w pracy jak jest zastraszany te 5 dni w tygodniu 9 godzin dziennie jak opisujesz ,Przeciez to pracownice nie zaczynają tego tylko wy waszymi złosciwosciami zastraszaniem ,krzykami,obserwowaniem MIMO WSZYSTKO! zacznijcie od siebie pozdrawiam PS,,,,

@cos nie tak buuu

widzę że masz problem ze zrozumieniem treści mojego postu ale w sumie to mnie nie dziwi...Potraficie tutaj tylko obrażać i beszcześcić ludzi,nie ma ani jednego postu z konstruktywną krytyką,nienawiść,nienawiść,nienawiść i samo zło.Mam dla Ciebie propozycje,zanim wyjdziesz w poniedziałek do pracy to napij się dobrej kawy ale przed tym zjedz coś abyś nie dostał(a) wrzodów i co najważniejsze zostaw w domu swoje dużo EGO i będzie Ci łatwiej przeżyć kolejny dzień z tymi przecież jakże złymi ludzmi jakimi są pani brygadzistka,kierownik,elektryk,kierowca,hydraulik,sprzątaczka,kadrowa,i kogo tam jeszcze chcesz.

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Buuuu

Ludzie dajcie już sobie spokój z tym wzajemnym obrzucaniem się wyzwiskami i pomówieniami.Liczę na Wasz zdrowy rozsądek,5 dni w ciągu tygodnia mówimy sobie CZEŚĆ-DZIEŃDOBRY-SIEMA- a za plecami smarujemy innych "gównem" w czystej postaci,czy o to Wam chodzi i jaki macie w tym cel?Liczę na Wasz zdrowy rozsądek i dojrzałość a zwłaszcza tą emocjonalną i to czego nie którym brakuje czyli kulture osobistą która w tym przypadku przekłada się na znacznie zaniżony poziom kultury pracy.Szanujmy się mimo wszystko,i tylko tyle.

xyz

kapusie i lizusy ,smierdzimordy,,,na kogo wy biedne będziecie sie drzeć przez dwa dni,,,,,jak wy to wytrzymacie bo w domu morda w kubeł,,,,,bbbbbbhahahah

pora.zka

wy nie wiecie do kogo piszecie te oskarżenia tu chodzi o kogoś innego nie o tą osobe,może inaczej -a kto obgadywał w szatni przed weekendem p.B chyba kogoś nie zauważyłeście w szatni ha,ha koleżanki ,jeszcze jeden krok i wszyskto będzie jasne.pozdrawiam

kapusie

TY JESTES TA PORAZKA TROPICALU +WSCIPSKA WARIATKO I ZAZDROSNA KRETZNKO SKACZ JUZ CALY CZAS SIAC PROPAGANDE ZAJMNIJ SIE SWOIM DZIECKIEM I FACETEM

kapusie

Hm..
@kapusie

a skąd ta pewność że mom dziecko, faceta ? a może baba.. a może nikogo...?? ale ty jesteś nie myśląca..ha ha ha . zamiast pisać tu pierdoły które ci i tak nic nie dadzą zajmij się swoim życiem bo masz czym..zrób najpierw z nim porządek a masz czym a później innymi ;). to taka moja skromna rada dla ciebie..

liyus

jestes debilka jakich malo

koral
@liyus

Ale jesteś sfrustrowana oj,oj.Trochę spokoju bo naprawdę skończysz w psychiatryku. daj spokój......

...

kochasz, to kapować, obgadywać i liza (usunięte przez administratora) tym którzy cie nie lubią i nigdy nie po lubią :D. to się już nadaję pod psychiatrę...swoje problemy osobiste i porażkę (w każdym calu )życiową przekładasz jak pudzien na pracę !!! ŻAL !!! koniec z MOBBINGIEM !!!

yyy

Tak kocham Tą firme....

yyy

Udeż w stół a nożyce same się odezwią,właśnie zrobiłaś dokładnie co napisałaś zaprzeczyłas sama sobie.(speawdż sobie godzinę swojego wpisu.

bezsenność
@yyy

masz problemy ze spaniem czy tak kochasz tą firme i chcesz być cały czas na bieżąco ??

idiotki

brakuje wam 9 godzin wyzywania od tępych,debilek itp,to zaraza jak wejdziecie do domu to czytacie fora, WEŹCIE SIE DO ROBOTY OBIAD SPRZATANKO RODZINA ROZMOWA,, CZY JUZ NIE UMIECIE NAWET W DOMU ZA ROBOTA SIĘ WZIĄŚĆ -- lENIE ,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yyyy

Ty naprawde jesteś tępa !!!!! ach i skąd to chciałaś a może chciałeś-(usunięte przez administratora)

???

ha ha..to zastanów się w końcu nad tym co piszesz. To mam te koleżanki czy nie ? :). chciałaś zabłysnąć ale ci nie wyszło...;/ :D

yyyy

Pierwsze słyszę Ty masz koleżanki? chyba same żmijki!warte jedna drugiej. koleżanki tak się nie zachowują,dobrze się zastanów czy to jest dobry rzeczownik określający te osoby

!!!!!!!!!!!!!

BRRRRR BOIMY SIĘ,,,,,,,,,,,,,,bez was nie damy sobie rade w życiu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak tak

xl

zawsze co jest nowa grupa przesiewowa to musza sobie obrać osoby co gnębią od początku do konca,,,,zawsze ledwie zostaje 1,2- żadko 3 osoby,,,,

racjaa

aa tak tak zapomniał,,!!! WY jesteście, tylko piękne ,młode zgrabne,ładne,mądre,pracowite,zdolne no i myslące,,,reszta to ,,,,,,,,,,,ogarnijcie sie juz,,,,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów