Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

LIZUS

TY NAPRWDE JESTES CHORA I BRZYDKA POPATRZ W LUSTRO POWIEDZIALA WAM PARE SLOW PRAWDY JAK KAROLINA NIE SLUCHALA ASI I JUZ SIE ZACZELO WPISY .ZRESZTA P.BRYGADZISTKA POWIEDZIALA ZE NAPEWNO ZNOW TO OPISZECIE I NIE TRZEBA DLUGO CZEKAC WIADOMO KTO BYL PRZY TEJ ROZMOWIE SAME SIEBIE POGRAZACIE.POWINNA DAWNO ZROBIC Z WAMI JUZ PORZADEK I P. KIEROWNIK TEZ Z CHLOPAKAMI I W KACU BYL BY SPOKOJ

ciekawe

Wymaga od innych ,a sama z nieświeżym oddechem,,,,lekko mówiąc,,,,byle stringi czerwone co tam ryjjjjj,,,,,

takkk

BO GOSI NIK NIE PRZESZKADZA,WYTŁUMACZY CO I JAK ZROBIC SPOKOJNIE ONA NIE UMIENIE NIE LUBIC LUDZI PO-PROSTU,TO JEST NAPRAWDE ZYCZLIWY CZŁOWIEK ,dzieki wielkie za takich ludzi,,,,,,

kapusie a nie lizusy!

no no proszę i zainteresowane czytają co chwile,,,,zeby tak wasze rodziny sie dowiedziały co wy wyprawiacie wstyd wstyd jak nie wazeliniarki,kapusie,lizusy ,jak pudle latacie!!!!!!!!!!!!!to brygadzisty nieumiejące pracowac z ludzmi,,,,,,,wyzywaja sie zeby swoje ja podwyższyć,,,,,,

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Lizsek 2 i 3

RACJA POWIEDZ OTWARCIE A NIE TU WYPISUJESZ SAME BZDURY A TAK TO SAMA SIĘ PODLIZUJESZ A GADASZ NA INNYCH -SZKODA MI CIEBIE

???

a o którą ci moją koleżankę chodzi dokładnie, bo mam ich wiele :) ?

prawda

zgadzam sie brygadzistka to porażka,niesprawiedliwa,niemiła,nieżyczliwa,wredna,fałszywa,,,,,,Gosia dziekuje za wszystko,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!to jest człowiek na takie stanowisko

N

Najbardziej żałosna jesteś ty wieś zacznij pracować zajmnij się swoją rodzina a potem patrz na siebie.

LIZUS

Szacunek to trzeba was nauczyć do samych siebie a potem patrzeć na innych.Co niektórych to się nigdy nie dogodzi-szczególnie tym zawistnym.Zastanówcie się nad sobą a potem obgadujcie innych i opisujcie.Pozdrawiam p.brygadzistkę i p.kierownika nie dajcie się tym zawistnym ludziom bo im tak nie dogodzicie.Niech się w końcu nauczą pracować a nie udawać.GORĄCE LIZUSKI

E.

Pracowałam w tej firmie w 2012 roku. W zasadzie nie chcę się wypowiadać na temat tego jak tam było, by już większość rzeczy w tej materii została określona. Firmę tworzą ludzie (...) a jak słusznie ujęła (o dziwo) kiedyś chyba pani brygadzistka w jednym z postów "jeśli komuś nie odpowiada to, jak tam jest, niech się po prostu zwolni". Sebastian J. napisał bardzo mądre słowa, popieram go w całej rozciągłości. Zamknięty rozdział zw.z Tropicalem bardzo mi pomógł. Przynajmniej teraz mogę napisać, że coś w życiu osiągnęłam, zmieniając pracę. Każde doświadczenie jest cenne - nawet takie - przynajmniej teraz wiem, jakich błędów względem innych pracowników mam nie popełniać, nauczyłam się na własnej skórze czego nie robić innym ludziom, by żyć w zgodzie ze swoim sumieniem :) Powiem Wam... Cieszę się, że tam pracowałam. Poznałam tam wspaniałą osobę i może dlatego nie mam w sobie takiej goryczy jak Wy w zw.z problemami z jakimi musi się tam zmierzyć pracownik, choć bywały ciężkie dni ;) ale tak jak wspomniałam, było to cenne doświadczenie. Pozdrawiamy Gosię :) Gdy wspominamy tamte czasy, jesteś jednym z nielicznych jasnych punktów w całej tej historii ;)

wolny sluchac

mile Panie,czytajac WAS zastanawiam sie ile w WAS inteligencji i kultury, uzywacie slow niecenzuralnych i wulgarnych (jak w pracy tak i poza nia) macie mezow , dzieci a nie ktore nawet chlopakow) , fujjj kobietom to nie wypada. Gdzie wyzsza persona ktora by to ukrocila, gdzie sredni dozor?? (no tak , sredni dozor tez ma robactwo w buziach) Ten zaklad pracy to poprostu zbiorowisko jakis nieudacznikow jezykowych, brak oczytania, odpowiednich nauk powoduje iz macie za malo slow i zamieniacie je przerywnikami. Znam osoby po szkolach podstawowych ale slownictwo maja normalne. Poza tym poczytajcie siebie na spokojnie i ocencie swoje wypowiedzi, moze da WAm to cos domyslenia. To tylko moja obserwacja :(:(:(:9

JO JO

Czytając wasze posty swierdzam że nikt tu nie jest inteligentny, chodź niektórzy myślą że są. W tym zakładzie niestety ale ryba nie gnije od głowy tylko od szyji.

dokładnie
@JO JO

Dobrze użyte słowa..ryba nie gnije od głowy tylko od szyji !!! Każdy jest tam mądrzejszy od drugiego, a wykształcenia brak... :D

tomek

no to nawet nie mają tak wygórowanych wymagań, tylko doświadczenie w branży gastronomicznej plus książeczkę sanepidu aktualną plus jakieś zdolności pracy w grupie - czyli praktycznie same podstawy jak sądzę, to może i ja bym się zgłosił do pracy no już nie wiem czy teraz przed nowym rokiem coś jeszcze zdziałam.

tomek

lizus

Wy jesteście nienormalni!!!

lizusmamba,smierdzi ryj
@lizus

jak zawsze wszyscy pracownicy sa głupki ,,!!!!,!tylko piekne młode powabne ,mądre ,myślące,wykształcone,,,pachnace,mamby,,,,, sa naj naj naj naj,,,,,,,, ohhh baby weźcie sie ale za SIEBIE.

wolny sluchac
@lizus

I tu sie zgadzam, jak mozna tak postepowac w stosunku do pracownika. Dobrze by bylo aby podeslac do tego zakladu wszelako-mozliwa KONTROLE. A p.brygadzistke na szkolenie dot. pracy w zespole, kultury , oglady i szacunku do podleglych osob.

miotła
@wolny sluchac

p,brygadzistka dopiero musi szkołe skonczyc odpowiedni,,-na takie stanowiskooo,,,,,kursy jeszcze nie pomogą,,,,,,

LEKKODUPAAAA

,,,,,,,,,,,BARDZO NIEDOBRA, NIE!! WYROZUMIAŁA, NIE !!ŻYCZLIWA KADRA DLA SWOICH PRACOWNIKÓW,,,,LUBIĄ MAJĄ RADOŚĆ Z TEGO JAK PRACOWNICY MAJĄ STRACH W OCZACH,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

;o

przecież wy tez gadacie jedno i to samo, w pracy,co wam pasuje,a jak my sie tutaj wypowiadamy to wielkie halllooo,,,no cóż sama prawda,,,i w oczy kole nawet ;;;;;; coo lekkoodubrygadzistkooo,,, johaanooomamboo hahahahahah lizuski sierdziszki

JOANNA-LIZUS

PUSTE ,PUSTE ,PUSTE- JESTESCIE -SZKODA MI WAS ,ZACZNIJ OD SIEBIE -POPATRZ W LUSTRO A POTEM OBGADUJ I PISZ GLUPOTY BO TYLKO TO POTRAFISZ.NAPISZ COS O SOBIE A POTEM O INNYCH

nie ładnie

KASUJA NAJCIEKAWSZE OPISY ZGODNE Z PRAWDA,,NIE ŁADNIE ;;PRAWDA W OCZY KOLE ZMIANE ZRÓBCIE U SIEBIE NIE TYLKO NA OPINIACH!!!!!

lekkoduch

Powedziala co wiedziala ha ha ha tutaj mozna drazyc temat latami ale po co???? Nie macie kolezanek??? Matek???ktorym mozecie sie wygadac?? Co??? Uzalanie sie jest czystym objawem słabości z Waszej strony kazdy na tle zawodowym daje z siebie wszystko!!! Nie ma sentymentow taka jest koleji rzeczy hierarchii w pracy. Czysta zazdrość jest przejawem takiej burzy tzn wylewania swych żali w miejscu publiczyn. Ale po co??? Tutaj nikt Wam nie wspolczuje nie poda ręki takie życie.Osoby dojrzale i znające swoją wartość nie wypowiadaja sie na forach tylko awansuja skoro sa takie the best!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów