Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

roman

Tak tak pan kierownik to jest gość wszyscy się pytają jaki ma humor bo lepiej nie podchodzić jak jest zły.Razem siedzą za tym szkłem i udawają ze myślą,elektryk -od myślenia spodnie mu szczelają

Zenon Jaskóła

Powiem tak,pracowałem w tej firmie przez parę tygodni,to był koszmar!Najpierw robiłem na górze gdzie panował totalny chaos zwłaszcza rano,wszyscy biegali jak poparzeni i tylko panią brygadzistke było słychać-totalny szał. A potem do piwnicy,horror.Coś niesamowitego, warto się tam zatrudnić jeśli chcesz się naprawde poczuć jako mało wartościowy człowiek w tej firmie.Szkoda że taka firma jak Tropical nie posiada działu HR a szkoda,zbyt wiele osób chcę tam zarządzać nie mając o tym zielonego pojęcia,wyraznie to widać na każdym szczeblu zawodowym począwszy od elektryka-brygadzisty i kierownika a szkoda.Firma widać dobrze prosperuje lecz to czego nie widać na zewnątrz można odczuć i zobaczyć od środka. Ci którzy na pracują od lat widocznie się już uodpornili i są obojętni na to wszystko.Nie zapomnę miny pani z kadr,zdziwiona że odchodzę-kazała mi to dobrze przemyśleć-co za paranoja!

imbus

kierowniku szanuj tych którzy jeszcze z tobą pracują bo tak szybko odchodzą...

owsik

kierownik Henryk to jest gość zgadnij w jakim dziś bedzie nastroju?!

brrrrrrrrr
@owsik

zgadnijmy w jakim bedzie nastroju brygadzistka,,,,,,,brrrrrr

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
expo

ups zmienili strone, nie ma tłumaczen, chciałem link do kolegi w portugali wysłać, a teraz no jak, nie bede mu tłumaczyc oferty... co za pech,...

blle

co minute robisz cos innego i od razu trzeba załapać jaki i co bo za brammmaaa i tak przez 9 godzin

mojo

Nie mam pojęcia jak przy takim freestyle-u ta firma istnieje, osoby po budowlance zajmują się zasobami ludzkimi... nikt nie wie co robić, każdy patrzy żeby kogoś zakablować, każdy tylko narzeka i nic z tym nie robi... tragedia. Niekompetencja na każdym kroku, a ci biedni ludzie tam pracują bo jedynie wypłaty są na czas.

myslec bo za brama
@mojo

było i będzie tak tam jest przyzwolenie ,żeby te niedouczone ofermy byli pseudo brygadzistami,,,

reb

grafika na tych produktach juz tak sztampowa, 19 wieczna, napis rybki przyklejone jakby pineskami,... zadnego pomysłu, gazeciarzy tam maja czy co, nie stac goscia na profesjonalistow,... niech se obejrza w byle hipermarkecie... :) szkoda

abe

jak znam szeryfka jego libido ksztaltuje dochod, jesli dobrze to wydaje sie byc spoko ale jak za malo... no jest kim jest, a ryba gnije od glowy i to sie nie zmieni... co by sie dzialo, a glowy coraz bardziej... im dalej w pokolenie.. daremne

beny

ahh jak czytam wasze komentarze to az jestem ciekawa tej roboty w Tropicalu.. hehe :) robić swoje nie przejmować głupimi docinkami itp.. już niebawem tam uderzę :D

rex

.. no tak, z firmy zrobiła sie futrownia na potrzeby mistrzunia i jego błogosławionego miotu...:)

fix

... nie radze tam pracować, a jak juz, to robic swoje, i szukac dalej... to jest firma zmanierowana,.. kult jednostki i afery, wrogosć, kupa głupoty i dobrego samopoczucia finansowanego ze spadku po twórcy firmy, z 30 letniej spóścizny Bossa tworcy przedsiewziecia,... nie spodziewac sie niczego dobrego

i odkużać,,,,,
@fix

,,,ciekawe co to znaczy robic swoje w tej firmie ,,bo według mnie tam nie można robic swoje jak co chwila latac trzeba jak wariat co chwila do nowego zadania od razu wiedzieć co i jak i za chwile lecisz dalej nigdzie takiej roboty nie ma ,skaładac,układac, pakować sprzątać wycierać, zamiatać ,przekładać,zwozić wywozic warzyć,słuchac, mysleci ,,,,,aha przy tym nie mówic,nie smiac sie nie rozgladac sie,nie komentowac,nie dyskutowac ITP

myslec

Zakładają, że wszyscy ludzie są idiotami, dopóki nie udowodnią, że tak nie jest.'!!!!

kim

no faktycznie, napisłby ze w koncu go stac na załatwienie tej sprawy, a ten jeszcze trzepie piane,... no świadczy to o czymś... patriota... hi

frt

"Co ważne, innowacja ta jest inwestycją wynikającą nie z przepisów czy wymogów i norm prawa. Jest dobrowolnym działaniem wynikającym z głębokiej troski o środowisko naturalne".... chodzi o filtry w fabryczce!, ale se kadzi szeryfunio, smród z produkcji od lat szkodził i były interwencje, artykuły w prasie, proszę jaki świety.,,, no wstrzasajacy hipokryta....

cek

dajmy se siana ludzie, misja firmy skonczyła sie ze smiercia bossa (usunięte przez administratora)

albo

.. pamiętam jak chodzilsmy z rybką w klapie płaszcza, marynaki, z dumą i dobrowolnie, jak Wałęsa z Matką boską... były czasy... no cóz

cymes

.. pozdro (usunięte przez administratora).. pamietamy, szanujemy

dsab
@cymes

nawet imie bossa usunęli... w jego imieniny, nie cieszy sie szeryf ze brat go nawet za grobu przerasta...

Ile tam zarabia przestawiciel. Albo chociaż jaką ma podstawę?

aga

... ryba gnije od głowy.. :)

aer
@aga

no coz za fajne zyczenia na stronie firmy, cudny wyżer, wzorek wiejski no naprawdę, zaczyna sie zbieranie owoców z zatrudnianaia prostych, i niedouczonych ludzi, wstrzasające :), szeryf tak dalej zreszta, czego sie mozna spodziewać po mistrzu... wiemy kim jest :)

fan
@aer

no faktycznie,... facet nie daje se pomóc, ale chwalic chorzów i okolice też muszą coś żreć,... pomocny!... patriota!, i tak między swymi lepiej co?,... niestresujące i gra? póki kasa..

rex
@fan

no z tego co widziałem to ten wasz tzw szeryf ma mało wspólnego z kurduplami to o co chodzi? gdzie problem? PIS i tak przegra

Joanna

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, po której zaoferowano mi pracę na stanowisku, o które się ubiegałam, ze stawką, której oczekiwałam. Idealnie, prawda? Niestety, po owej rozmowie nie miałam już najmniejszej ochoty skorzystania z oferty, choć bez większych negocjacji spełniono moje postulaty. To przykre, że można zrazić człowieka do pracy, zanim się jeszcze do niej przyszło, ale już podczas samej rozmowy pani rekrutująca - moja potencjalna przełożona - była tak oschła i nieprzyjemna, że nie wyobrażam sobie nawet jednego dnia funkcjonowania w jej towarzystwie. Cenię rzeczowość - to w pracy wspaniała cecha, niemniej w wydaniu tej pani, przemawiającej do mnie tonem profesora pouczającego niesfornego uczniaka, była to rzeczowość połączona z kategorycznością, bezdyskusyjnością i przedmiotowym traktowaniem drugiego człowieka, żeby nie powiedzieć - zwykłym chamstwem. Na rozmowie rzekomo wypadłam koncertowo, a jednak pani - choć słabiej wykształcona i posiadająca mniejszą wiedzę w branży, którą miałam się zająć - przemawiała do mnie takim tonem, jakby zamiast informacji o miejscu pracy wylewał się z niej stek wulgaryzmów. Niesamowicie osaczona i przytłoczona czułam się po tej rozmowie, choć nie powinnam była mieć ku temu powodów. Pani wydawała się pokazywać, że chociaż może i mam wiedzę oraz umiejętności, z racji których będę robić, co chcę, i zarabiać, ile chcę, to jednak nie powinno mi się wydawać, że jestem inteligentniejsza od niej, że mam jakiekolwiek prawo głosu i że cokolwiek w tej firmie i dla tej firmy znaczę. Rekruterka nadawałaby się do handlu żywym towarem, ot co.

myslec
@Joanna

to jeszcze nic ,,,,trzeba było przepracować 1 dzien to by była jazdaa ----bez trzymanki!!!!!!!!!!!! heheheh brrrrrrrrrrr

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów