Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

rex

najwspanialsza firma, z radością sie w niej marszczę i stażeję, z zachwytem patrzę jak szeryf się rozwija, i mnozy, jestem całkowicie zaspokojony, moje potrzeby i radość z tego że mogę do tego się przyczynić jest nieograniczona,... polecam

remima

co nowego na zielonej wyspie na mapie gospodarczej Polski zwykłym kurzym fowarku... znaczy sie

cmok

"mamy w Polsce do czynienia z problemem opisywanym analogią do folwarku szlacheckiego: są przedsiębiorcy całkowicie nieinnowacyjni, którzy żyją z eksploatowania pracowników, niczym chłopów pańszczyźnianych." dobre :)

nik

(usunięte przez administratora) oj bedzie bolało ludziki

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nigdy,,,

xxx - 2013-08-29 11:30:34 z ktorego forum to cytaty fajne i w celu.. niech ludzie wiedza z kim maja do czynienia,,,,---- tam to tak jak by sie pracowało z kobrami,grzechotnikami,ptasznikami czy tarantulami,,,ochydne jak człowiek do człowieka wrogiem, pracownik nie musi sie pomylić nawet czy zle wykonać swoja prace jak maja zły humor to sie należny (usunięte przez administratora),lepiej sie czuja w tedy!!!

xxx

renek

(usunięte przez administratora) Pozostaje tylko współczuć pracownikom ich pracy w obozie i życzyć siły i wytrwałości w dążeniu do celu jakim powinno być odejście z firmy Tropical. (usunięte przez administratora)

efvrg

szczerze? na krotko dla kasy bo mają, można by,.. ale tylko dla kasy, kiedys np 5 lat temu powiedziałbym brać w ciemno, ... ale dzisiaj, cel jest jeden, na tym stanowisku, podwajać obroty, to ile można podwajać,... pól roku, rok... a jak nie, to lecisz, za podwyższone obroty i nowe kontakty (usunięte przez administratora), już są... i następny proszę,.. żadnej nadzieji na ciągłość i szacunek, możliwość rozwoju, wyczerpiesz swoje kontakty, zmienisz to i tamto, dziękujemy, następny.. co nowego?..... poprzeczka jest wysoko, sporo zostało zrobione, i samo sie kreci.. wiec ostrożnie z szukaniem firmy - matki, to przeszłość a przyszłość dla pracowników jest żałosna,.... ... to jest "nowoczesny kapitalizm" ... pazerny i człowiek jest nikim... za madry nie wskazany... i tyle,... a spróbuj zachorowac.... albo co.... masakra, ... dżungla kapitałowa... i jeden smok.. :)

blllllee

hehehe nawet na dożywocie to tam nikt nie jest pewny!!!!!

roma

na dożywocie, i nic więcej

mkoko

ile nowy zarobi u was na magazynie?

zeby sie myje

,,,a tam boss,, jak boss, co mnie to obchodzi co miała co umiał od kogo maa czy nie ma, co dostał co zabrał -jego firma i juz,,,,!!!!!!!!!,,,ALE najgorsze sa te ze- suszone,zgorzkniałe,stare zmierzłe,bez usmiechu,bez życia, bez szczerosci, zrozumienia--- mumie co tam wielce po zawodowce chcą żadzic ,,,jakos musza sobie polepszyć dzien i sa szczesliwe jak zrobia terror raz na dzien !!!!!!!!!!!!!!!!!,przynajmnie z nimi niech cos zrobi boss to juz zakrawa o wypalenie zawodowe samemu sie nie chce isc do pracy to trzeba drugiemu tez zepsuć humor ,a co tam

rex

(usunięte przez administratora) po przejeciu firmy, niejednego zasłużonego pracownika, swojego przyjaciela, którego znał od lat, wykonczył w firmie, ale na tropicalu swiat sie nie konczy co nie zmienia rzeczy z kim mamy do czynienia, i nie ludzcie sie lepiej, dobrze wam radze, on jest ... no i tu moznaby wszytkie perioratywne okreslenia wpisac i wszystkie w celu (usunięte przez administratora)

bllleee

przekladka - 2013-07-20 09:34:18 Przyjdz zobacz a potem oceniajcie ludzi a nie caly czas piszecie .,,,a ty myslisz że ktos tam nie był z ludzi tu piszacych ,,bo raczej po wpisach wszystko sie zgadza tak ich tam przyjęliście że maja dosc ,,bardzo gościnni jestescie tylko nie podpadnij bo juz na dzien dobry masz (usunięte przez administratora) nic nie wolno nawet oddychac za głosno ,,,,(usunięte przez administratora)

przekladka

Przyjdz zobacz a potem oceniajcie ludzi a nie caly czas piszecie .

noo

,,,,, nie przyjazd-na ludzią!!!!!!!-nikt nie zaprzeczy---- nie wiem dlaczego ale sa traktowani jak-najgorsze zło,

nieee

,,,pracowało sie w paru firmach ,,ale jedynie co moge potwierdzić że nigdzie ,nigdzie tak pracownika nie traktuja,,nie traktowali ,,,,,,,,,,nigdy wiecejj,,,,,

xxxx

jeżeli tak,to co tu robisz?przecież rynek pracy jest otwarty(a masz porównanie z innymi "lepszymi" firmami)

rex

pracowało, pracowało np (usunięte przez administratora) i w wielu innych

xxxx

no ,widzicie jak wam z nieba spadnie nestle,w końcu ci ,którym tak źle i niedobrze będą mogli się uwolnić.ciekawe ilu z nich odejdzie?zobaczymy jaki miód będą mieli.czytając te wasze wpisy śmieję się,wielu z was chyba nigdy nie pracowało w innych firmach i nie mają porównania.POWODZENIA

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów