Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

uuu

... tak szefie... powiem prosto w oczy a potem dolacze do ludzi wolnych... dzieki swietny pomysl, wazelino marketingowa....

ktos

Skoro nic juz na was nie dziala to moze prośba poprostu zakonczyc te laboraty na temat osob ktore w sumie nie powinny was interesowac .no chyba ze nadal pracujesz w Tropicalu i masz cos do kogos to mu to wygadaj w cztery oczy jak na czlowieka przystalo,a nie piszesz po necie a potem cierpia niewinne osoby,robi sie nerwowa atmosfera i glupie insynuacje, jezeli cos do was dotarlo wielkie dzieki.

fan

.. ale belkot, ale cos w tym jest ja zrozumialem,...

fanatyk

... nie czujecie ludziska sarkazmu,.... dziad jest dziadem, a ten facet to dziad co by nie robil i co by nie powiedzial... wyluzujcie ludziska,.... ludzie ludziom zgotowali ten los.... :), moze go z tego zaruzumialstwa i chamstwa rozsadzi... ale to juz inna historia, ... jak sobie synowie do oczy skocza nad grobem ojca i ojczyma... hi

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
PRAWDA

LIZUSEK - 2013-01-15 20:21:47 Ja jednego nie rozumie dlaczego piszesz to tutaj a nie powiesz im to wszystko w oczy boisz sie ich przez ciebie jest tylko glupia atmosfera a wstyd mi za ciebie ze potrafisz byc taka obrzydliwa i takie glupoty wypisywac ty jestes jednym wielkim [usunięte przez moderatora]........................LIZUSY X 5Pokarz Mi jedna Nieprawdziwa wypowiedz,czy opis na tych 15 stronach,,,-,,,wszystko co jest napisane jest w 100% prawdziwe

vvv

fanatyk - 2013-01-16 18:16:10 Jak wynika z badań opinii przeprowadzanych wśród pracowników TROPICAL, są oni dumni z tego, gdzie pracują. Dla pracodawcy jest to największy komplement. przeciez to jasne....... mistrz to wie, to jego motto zyciowe.... ;P o co wam chodzi?hahaha- juz to widze ,,,jak by napisali inaczej to juz nie pracuja,,,, nie znam osoby co lubi chodzic do tej pracy,,,,ale lubia wylatywac o 16 ekspresowooo

fanatyk

LIZUSEK

eee

.... ciul, jest coraz gorzej,.... myslalem ze mnie cos jest a tu ludzie potwierdzaja.... male pocieszenie ale jest

pudzian

,,,,niech sami sobie robia ,,-zobaczymy czy będą myśleć,myśleć i latac od stoła do stoła zobaczyło by sie to w 3D hehe [usunięte przez moderatora]

xxx

FUJ CALA ZALOGA DOWODZACA 5 BRYGADZISTEK SIEBIE WARTYCH I KIEROWNIK A ZAPOMNIELISMY O INZYNIERKU CALA SMIETANKA HAHAHAHA

12345678 brygadzi,,i 123456 kierownikow

,,,,,,,,,,,a nie daj boże siedziec przy stole to jada po tobie jak po szmacie za kare że siedzisz,,,,,,-jedna do miotły,,, jedna ze mna i tak latasz jak ci karzą ,,,,,,,---,a ruszaj sie bo my tu takich ludzi nie potrzebujemy

tak jest tylko ja zachwalac oh ah jak ładnie wyglądasz to juz robote masz nawet jak nic sie nie potrafi robic ,,,,brygadzistka powinna byc sprawiedliw,swiecic przykładem ,nie wdawac sie w rozne sytuacje dziwne a juz na pewno nie obgadywac i wysmiewac swoich ludzi to tylko swiadczy o niejj jak jest kompetentna masakra to sa te ludzie myślące;;;;

etykieta

1,2,3,4,5,brygadzistki - 2013-01-13 01:52:24 Ty idz na emeryture albo na zwolnienie przynajmniej wiecej wpisow nie bedzie a nie jedno i to samo wpisujesz nie znudzilo ci sie juz myslisz ze piszesz to bo nie umiesz powiedziec nic glosno a jestes podobno az tak odwazna ale tylko przy paru osobach -szkoda mi ciebie i twojego kolegi wiec zmien plyte bo jej wchodzisz w tylek a tu na nia piszesz wiec to swiadczy o tobie jaka jestes pusta szkoda mi ciebie lizusy 3,4,5,człowiek robi swoje a ta Blond przychodzi do stolika i opowiada te swoje głupie weekendowe historyjki i oczekuje że każda z Nas powie jej coś miłego,ta kobieta to wcielenie zła i obłudy.Wszystkich obgaduje i wyśmiewa,dwulicowa brygadzistka.To jest straszne...Powinna się uczyć od Gosi której nawet do pięt nie dorasta,nasza brygadzistka to typowy przykład "słomy z butów" i tyle.

hahahahha lubie bajki

12345 - 2013-01-13 11:51:37 Kierownik super brygadzistki super czego wy chcecie idzcie do innej firmy jak wam sie nie podoba i nie chce pracowac a nie tylko potraficie narzekac jak to wam zle nie macie lepszego tematu na kazdym wieszacie cos a napiszcie cos o sobie ................obserwatorhahahaha super to ty bredzisz [usunięte przez moderatora] ,albo jestes kierownikiem ,brygadzistka ,,,bo nikt z tych ludzi normalnych pracowników tak nie napisze o tych [usunięte przez moderatora] to jest świństwo co robia i karalne dobrze o tym wiecie,,,,,brrrrr miłej pracy jutro

100 brygadzisteki i kierowników a robic sie nie c

1,2,3,4,5,brygadzistki - 2013-01-13 01:52:24 Ty idz na emeryture albo na zwolnienie przynajmniej wiecej wpisow nie bedzie a nie jedno i to samo wpisujesz nie znudzilo ci sie juz myslisz ze piszesz to bo nie umiesz powiedziec nic glosno a jestes podobno az tak odwazna ale tylko przy paru osobach -szkoda mi ciebie i twojego kolegi wiec zmien plyte bo jej wchodzisz w tylek a tu na nia piszesz wiec to swiadczy o tobie jaka jestes pusta szkoda mi ciebie lizusy 3,4,5,NUMERY PRZYZNANE CZYŻ to nie jest [usunięte przez moderatora],,masakra

mmmmmmmmmmmm

Kazdy to wie jak nie ma tej [usunięte przez moderatora],jest na wolnym to inaczej robota idzie ,nie ma zamieszania takiego ,wszyscy wiedza co maja robic jest spokojnie ,,na emeryture to nie zapracowała na [usunięte przez moderatora] z NIĄ -Gos,,,ia to jest brygadzistka z nia sie chce pracowac super babka pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

1,2,3,4,5,brygadzistki

józefina

a ja proponuje wysłać naszą brygadzistkę na zasłużoną emeryture.Czwartkowy dzień bez tej [usunięte przez moderatora] pokazał że jednak może jeszcze być"normalnie" w tej firmie,jeden dzień i człowiek zupełnie inaczej myśli...Czy nie może być tak zawsze?Może ktoś ma pomysł jak jej dać do zrozumienia że wcale nie jest taka [usunięte przez moderatora]?

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów