Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

aaarem

taki wrazliwy? mowisz, a dziwne bo slyszalem ze pracuje tam wlasciciel firmy graficznej, to ja bym na jej miejscu wszystkie naklady dla swoich drukarni zlecal, faktura wyzsza do szeryfa, a przelew na swoja firme osobno, za naganianie, to proste, ale on jest za gupi zeby to wiedziec taki cwaniak, a tu mozliwe ze firma w firmie, pensja to dodatek sluzbowy :) ciekawe nie? przy obrotach 40 000 mc, może mieć 10 % wolne od podatku,

refi

i znowu robicie szeryfowi frajde, to jest sadysta tylko blondi go wyrecza, jakby dbał o ludzi i ich słuchał to by ja zwolnił, mowcie odwrotnie ze miekka, ze robi sie łatwo w konia, ze przy niej mozna sie obijac i nic nie robic.. itd, nie czujecie, szeryf ma was gdzies, on musi wiedziec ze nikt go w konia nie robi, bo sam kradł ile wlezie przez 32 lata, i wie jak to sie robi eh

myślec myslec i myc zębyz ludzmi pracujesz

....... widzę ,że to nie tylko moje spostrzeżenie nic sie nie zmieniło terrorystka dalej robi co chce ,ale nie to co powinna,racja jak jej ni ma to jest bosskoooo wtedy robota idzie i robic sie chce bez zbędnego pajacowania i złośliwostki jak widac idzie zrobic to samo bez panikowania i krzyku ryku cały dzień!!!- ryby nie zgłodniej od tego ps,,racja higiena jamy ustnej wskazana ludzie nie ryby i węch mają !!!

Justyna Kowalczyk

Dzień idealny chciało by się powiedzieć,Nasza najpiękniejsza i najmądrzejsza z pośród wszystkich dam miała dziś wolny dzień od pracy,oby takich dni było więcej-spokój-cisza-0% terroru i zastraszania,poprostu pięknie!Pani brygadzistko my już Pani dziękujemy! Nic Pani nie wnosi do tej firmy a wręcz przeciwnie i zainwestuj w tik taki bo Ci jedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
remona

szeryf przeprowadził czystki w firmie, i chyba dał se siana, ludzie zapomna, on nie chce pamietac, po co mu to w tym jego hibernetycznym swiatku, cisza jak w grobie, do nastepnych ruchow stalinowskich czystek, poki nie bedzie problemu z kasa, uzurpator sie nie boi, moze jednak mała dywersja, co? to mu usmiech z twarzy zdejmie na lata, i o to chodzi, wymieni swoje pieski brygadzistki i ludzie beda mogli pracowac, to wymaga małej organizacji i kasy (gdzie wpłacać?) a skutki beda znaczace, wiemy to, prawda

cyklooo

hugo haves nie zyje, mial w (usunięte przez administratora) kasy i był konsekwentny... na raka.. hm...

miotełam a myslec przy zamiataniuu

bezr - 2013-03-01 11:14:42 ja! ja chce, ja, ja, mam potrzebane papiery, żółte mam 3 grupę upośledzenia, nawiążę kontakt z szeryfem, brygadzistkami, jako jedyny będę go rozumiał, bez słów, będzie szczęśliwy.. i czuł się bedzie jak wśród swoich, jak u siebie... ja, ja ps. wysłałem też CV do watykanu, ale sza..ja ja ja tez chce mam papiery ,,,odpowiednie ,nawet takie ja brygadzist aa-- zanim doleci w klapeczkach juz będę rozumiec co chce ode-mnie juz to będę wykonywać bez słów- będę myśleć ,myśleć ,latać latac od jednej maszyny do rugiej i spowrotem szybciutkoo ,,, a na koniec do miotełki,,,,zeby tylko nie za brameee bo nie przezyje bez nich hehehe ,tez pojade do Watykanu sie pomodliccc moze sie nawroca] pozdrooo byle do poniedzialku

hi hi

zostaniesz przewodniczącym partii w Rzymie, motto twojego pontyfikatu: "Akwarium w każdej Parafi" :) i gra szeryf będzie zadowolony, dobry pomysł, jesteś genialny! do marketingu, albo zarządu.. zarządu (:))))) ta przyjąć go, pasuje do nas swój człowiek...:) pochowamy gszeryfa na Wawelu, albo w promocji są piramidy w Egipcie nie zmarznie, nie bedzie już zimny Lech, tylko... no, jakieś propozycje..?

bezr

Stolik nr2

Firma Tropical zatrudni pracowników produkcji od zaraz: Wymóg konieczny: trzy stopnie niepełnosprawności a/b/c a. produkcja-znaczny b. piwnica-umiarkowany c. magazyn- lekki Gwarantujemy prace w młodym,abmitnym zespole ;)

fonic

a tak przy okazji, jak taka blondi czy swondi ma brygadzistke w papierach to pewnie w kazdej firmie bedzie kierownica, tylko ze tam nie ma co sypac do kibli, tam trzeba myslec i wiedziec, w prywatnej firmie brygadzista to conajmniej technik a tu, pochodzi pomizia izostaje bo robota gupiego i szkoły denne, co sie ludziska dziwita,.. tez maja stres, i ten tamten to wie, może niech zatrudni uposledzonych to wiecej zarobi, i mu podatki oddadzą... tancerz dyrektorem generalnym, menager po 3 letnim zarzadzaniu i marketingu, artyści nie umieją rysować, copyrajterzy pisać, brygadzistki wysłowić sie, a mistrzu milczy ... no boi sie głupotę palnąć, a dyrektora jakos nie moze trafic bo nikt nie chce kto ma choc troche oleju w glowie, ot firma, do czasu, do czasu..

pryk

zapomnial wół jak cieleciem był, ale jaki przystojny, lufa kolo niego ze płetwy lizać, szczupły (? żigolo), ledwo brygadę mogę utrzymac zeby nie doszło do tego tam, rzuci okiem, a wszystkie całe mokre,... a tam na gorze jego najwieksza wielbicielka, kreatorka,... trafiły 2 głaby na siebie, nikt nie chciał z nia gadac tylko on, uparł się, ludzi dał i utrzymuje, godzilla i patafian... i gra muzyka, w podobnej wadze, wiadomo chlop sie wykancza stresami a reszta puchnie od nadmiaru kartofli :)

hip

najkochanszy zaklad, szeryf jak go nazywacie, dobry, placi, konsekwentny, prawdziwy men, czysty, troche zarcie smierdzi ale niebardziej niż te wasze komentaze, pracuje i jest mi ok,... mam 1500 brutto,... plus premie 2 razy w roku z socjalu, robota tyz prosta, odpowiedzialna, przesypywanie z pustego w pelne, ludzisjka prosci, troche marudni nie wiem o co chodzi, chyba tu bede az do smierci, swojej albo szeryfa...., ciesze sie ze moge w tym miejscu marszczyc sie i umyc porsche jak pozwoli i inne graty mistrza, tak

obserwatorek

,,,,,,bardzo dziwne jak pracujesz i nie wiesz co tam jest grane ,,jeden dzien sie tam przepracue i juz wszysto wiadomo ,,ale jak sie jest jedna z tych,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,co sobie IQ podwyższają kosztem ludzi -pracowników ,, to nic nie przeszkadza-no i nic sie nie widzi...............

Lizusek

Naprawde smiechu warte pracuje tam i nie slyszalam o tych waszych glupich tekstach .Szkoda mi was naprawde ale tyle wasze co sobie popiszecie ale wszystko jest do czasu i wtedy sie zobaczy .

?????????

Święta racja.Wszystko co tu napisane jest prawdą. [usunięte przez moderatora],zastraszanie,że wylecisz za bramę lub po premii.

blleee

LIZUSEK - 2013-02-17 18:29:03 A my wspolczujemy tobie ze jestes az tak tempa i caly czas piszesz czekamy kiedy ci sie znudzi te twoje pisanie.Zajmnij sie wkacu soba i zobacz jak ty wygladasz ijestes daremna do potegi ...HA HA HAwygladamy ok ,,,i nawet z geby nam nie smierdzi w przeciwieństwie do brygadzistki hehehe fujjjj ---miętusy i szczotkowanie,szczotkowanieee jak sie z ludzmi pracujee ale możecie tego nie wiedziec z racji przytępieniaaa

ojoj

ŻAL,Żal,Żal---- że taki zakład pozwala tak traktowac ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!

smierdzimordoooo

Pustoglowaaaa - 2013-02-19 19:03:54 ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,ZAL,PUSTE JESTESCIE STRASZNIEno jak my puste--- to jak was nazwać trzebaaa ,,,,,,,,,,,,- może paskudne,wredne, niesprawiedliwe,złośliwe,wrogo nastawione od startu,obgadujące,wyśmiewające,,,,,itp,,,, --- brygadzistki ktore powinny isc za pracownikiem ,a nie przeciw ,,,[ale do tego trzeba miec wykształcenie i kulturę ,,, i zwyłą ludzka życzliwość,,,,

eh

bdfnwdvs - 2013-02-20 14:06:29 ... przestancie sie zrec miedzy sobą tylko myslta, ryba gnije od glowy i tam trzeba antybiotyk, a nie po calym waleniu , bo to tylko cieszy tych co wam to robiaa co mają napisać?? że na serio pani blond b jest mało spostrzegawcza do tego stopnia że czasami "nie spostrzega" że niektórzy towar wynoszą bo im się chce przypodobać?? że [usunięte przez moderatora] co nie umie do trzech policzyć i porządnie nic zrobić poza podsłuchiwaniem i kablowaniem? co to zmieni?? mimo że to prawda to NIC a te dziewczyny dalej będą tam [usunięte przez moderatora] jak banda niewolnikow na plantacji bawełny?? albo jeszcze gorzej... tam to nie wiem co by je mogło uratować- chyba tylko odejście i inna praca bo tam na bank lepiej nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów