Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

jeden chętny/a

ktoś ma manie prześladowcza- to ludzie zamiast pracować na produkcji ,muszą sprzątać i układać przekładki co do milimetra,,,,,,,,,,,,, a spróbuj nie równo to za brameee!!!!!!!

dddbnm

no widzisz myslacy, nie myslisz, i nie wiesz... szeryf wszystkich z bledu wyprowadza, bo to tylko szeryf, maly ograniczony szeryf... myslacy ze myslacy... o sobie, czyli o niczym..

eeetyy

..ferwex, zanieczyszczenie microbiologiczne, i sie szeryfowi uśmiech zwęzi.... :), to jest myśl,

myslącyy!!!!,

,,,tak jasne służy ludziom nie ma co- 2 tomowa księga by z tego była!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rrrrrrrrrrrrrrrrrr

ta firma miala sluzyc ludziom, ludzie jej, i nas w swiecie pokazac ze jestesmy dobrzy a sluzy obolalej ambicji i megalomanowi, dupkowi i lodziarze.. wstrzasajace, ale trzeba przyznac przechowalnia dla choloty dobra,

przekładka

SZWAB - 2013-05-21 21:35:44 DECYZJA O ODEJSCIU Z TEGO SYFU BYŁA NAJLEPSZĄ W MOIM ŻYCIU,POZDRO[usunięte przez administratora]POTWIERDZAM!!!! -dopisuje sie do tej wypowiedzi100% ps nawet przez minute nie było wątpliwości..

SZWAB

Chorzowianin

Witam Pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego - czy ktoś mógłby opisać jak to wygląda w tropicalu? Zarobki czas pracy itp.

przekładka,,,

ciesz sie ciesz teraz maja humor,,,aleeee po weekendzie wszystko nadrobią!!!!!!!!!!!!! razy dwa ,, heheh,strach sie bac///jak ulga być po za tym---,, jest pięknie,jest cudnie ,,,,ohhhh

eer

..jak pieknie sie zrobilo, ludzie maja dosc gupich spraw i ludzi.. ja juz o weekendzie, i mam w ... co sie u nas dzieje

:D

IQ chyba im NIC nie jest w stanie podwyższyć, a EGO i tak już mają tam niektóre tak rozbuchane że szok :D przerost formy nad treścią :D

swięty spokoj,,,

...modliszki robia co chca nie idzie im w życiu to co najlepiej na ludziach sie wyżyć zaraz jest im lepiej !!!! i I Q podwyższone,

moi

..kedys miałem okazje pracować w firmie, jak żył boss, ale nie pamietam by sie tak ludzie żarli ze sobą, i nie szanowali, ktoś tam strasznie miesza, jakis idiota i sadysta.... [usunięte przez administratora]

:D

hyhy już się dawno tak nie uśmiał.m :P jakie to cudowne uczucie być od tego syfu z daleka i obserwować jak się podgryzacie - żmijki, hieny co jedna to lepsza :)

XXX

Zal zal zal jedno i to samo -smieszne to juz jest szkoda mi ciebie haha

rmona

koniec czystek, ludzie znalezli prace porywnowalną do do poziomu tropicala, to nie jest trudne, spróbujcie,..:), kasa lepsza, zadania w normie, i szkoła sie przydaje, i nie ma tego rozdmuchanej głupoty i dobrego samopoczucia, gniazdo odpadów i niedorajd, przypadku (marketing, grafika, eksport, produkcja.) a na wyjeżdzie szeryf siedzi ze swoją D[usunięte przez administratora] jak muł, i czeka, aż ktos zauważy że ma miliony na zbyciu, doczeka sie spoko, mendy juz wesza jak go wydmuchać,... ale on czuje, toż swoj swego pozna, wyczuje.... niedługo węch pu sie stępi i sie zacznie,... złe inwestycje, nietrafione klimaty, długo nie wytrzyma, głód wielkości i próżności go żeżre i całą jego daremność.. jak ćma,

bleee

ryk - 2013-03-21 10:09:52 cisza przed burzą?,,,od poniedziałku bedzie znowu burza heheheh-ale smiechu pocichuu !!!!!juz sie boimy [usunięte przez administratora]

ryk

cisza przed burzą?

jbglo

a tam pitoleniem, zrobta mu kuku i po sprawie, parę tysiecy ryb pojdzie do piachu i tyle, nie wygrzebie się, a żyć trzeba, pół litra spirytusu do czegokolwiek i spoko... od razu zmieknie

ikea

i jak ten dzyndzel ma to sprawdzic? to pomowienie, chyba ze wysle pieska do firm graficznych którym zapłacił i pod groźbą zerwania współpracy zażąda podglądu przelewów na konto firmy ( tej firmy) pod dachem, czy w piwnicy, należnosci, bez znaczenia na co, bo to fikcja, i po co bo to tym bardziej, ale czemu przy okazji? ale bedzie jazda... na kleczkach rude sie nie wybroni.... a może?, ale to już do najwyższej temat, nie chciałbym być w takiej sytuacji, wstrzasające nieprawdaż?

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów