counter
2 60 134 5 1

Popularne opinie

Kali

Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem.

Tak76Nie

Kamil

Logtech ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć doceniać gdzie pracujemy ? Narzekanie w niczym nie pomaga!!!

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Logtech sp z.o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gal Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Nie. Tylko niezbędne do pracy.

Łukasz Nowy wpis

Pracowalem w firmie 2 lata i dalej bym pracował ale w czasie kryzysu 2008/2009 zostala zwolniona wiekaszosc załogi. Z tego co znajomy mówił to firma ma sie coraz lepiej i potrzebują do pracy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 189 dni.

Czy często w firmie Logtech sp z.o.o zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Major

Może kiedyś nie było idealnie za to teraz to bardzo dobra firma również dla pracowników!!

Tak1Nie4
Anonim
@Major

Tak. Szczególnie, kiedy zamiast podwyżek obniża się wynagrodzenie!

@Anonim

Naprawdę w Logtech obniżyli ostatnio wynagrodzenia? Napisz, czy zdarzyła się taka sytuacja. Jak pracodawca uzasadniał tę decyzję?

piotr
@Major

firma ma byc dobra PRZEDE WSZYSTKIM dla pracownikow

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy Logtech sp z.o.o zapewnia kartę multisportu?

Anonim
@Pytanie

Nie.

grześ

Firma shodzi na psy, kolesiostwo konkretnie jesli nie jesteś z rodziny prezesa lub dyrektora jesteś nikim. Pracują tam obiboki po znajomości a porządni ludzie są zwalniani!!! Prezesi zawyżają przychody dla swoich premi. Proponuję ten cały prezesowo-dyrektorski (usunięte przez administratora) zlikwidować to może forma się jeszcze podniesie bo inaczej wszyscy pjda na dno.

Henryk
@grześ

To prawda członkowie zarządu każdy z osobna piastuje oddzielny dział zamknięty krąg .Jest to firma rodzinna i to się tylko liczy.Zwalnia się dobrych fachowców.Ludzi mądrych ,mających swoje zdanie też się zwalnia.Dobrze się ustawili.Cały zarząd jeżdzi samochodami z górnej półki brane na firmę.Natomiast stawkę dżwigną ci po proszeniu o 50 gr/h.Dobrze ,że mnie zwolnili znalazłem pracę w firmię o wiele większej na kierowniczym stanowisku z inną atmosferą pracy .Człowiek jest doceniany przez właścicieli zarząd.Firma zatrudnia 200 osób. Potężny park maszynowy,logistyka wszystko hula.Ludzie szukajcie innych zakładów pracy świat nie kończy się na zapyziałym Logtechu.

pracownik biurowy
@Henryk

Przepraszam, a jakich fachowców zwolniono z firmy? Pracuję tu ok 10 lat i oprócz sytuacji, gdy w 2008/2009 roku zwolniona sporą grupę osób z powodu kryzysu ekonomicznego, który dotknął m.in branże motoryzacyjną, nie kojarzę, by zwalniano fachowców....

Tak1Nie7
Haha
@Henryk

Hahahaha zaraz padne ze smiechu z ciebie to byl taki fachowiec hahahaha hahahaha

Nowy

podoba mi się określenie " kapo z Rudy Śl. " coś w tym jest skoro nikt nie chce z nim pracować ...

Tak19Nie

warsztat
@Nowy

Troszkę nie rozumiem tematu "kapo z Rudy Śl."... czy ludzie którzy chcą pracować i pracują uczciwie musza się obawiać,że ktoś na nich doniesie...?

TakNie1
hala
@warsztat

musisz zrozumieć że to żadna przyjemność pracować z konfidentem, który uwielbia wybić się na Twoich plecach - po trupach do celu

Tak8Nie
@hala

Chodzi Wam właściwie o przełożonych czy współpracowników? Możecie opisać jak się pracuje w Logtech i jakie pensje oferują?

Dawid

Nie rozumiem tego pesymistycznego pisania. Nie zawsze wszystko idzie z górki czasami jest pod górkę i trzeba przetrzymać!

Grzesiu

Kiedyś Logtech to była potęga robiąca rzeczy wielkie i zaawansowane technologicznie. Niestety obecnie jest to miernota, wyparta z tego rynku przez lepsze firmy. Obecnie Logtech robi co najwyżej kontenery i kubły na śmieci, ewentualnie dodatkowo zajmuje się magazynowaniem i sprzedażą węgla.

Tak21Nie

warsztat
@Grzesiu

hahah kiedy firma Logtech miała coś wspólnego z węglem? to jakiś żart?

Radek

Strata pracy w dobrej firmie zabolała i teraz oczernia się Logtech. Nie doceniamy tego co mamy dopiero jak to stracimy?

Tak2Nie2

Marek

Nie rozumiem niektórych wpisów. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

TakNie2

Bartosz

Myślę, że niektórzy oceniają innych pracowników według siebie!!

monter

ja jeszcze pracuję w tej firmie ale szukam pracy bo tu już nie da się pracować. :(

Jacek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami jest jeszcze gorzej!!!

@Jacek

Co chciałeś przez to powiedzieć?

Joanna

@adam, pytam wcześniej co jest powodem rotacji w Logtechu, w Twojej wypowiedzi jest po części odpowiedz. Tylko czy na pewno w pracy poniżają, izolują, utrudniają wykonywanie obowiązków, itp? Słowo mobbing jest dziś nadużywane i trzeba wiedzieć co dokładnie się w nim zawiera.

@Joanna

(usunięte przez administratora) wrzaski, trzaskanie drzwiami, wyzywanie pracownika od ci*li i potem za karę nakaz siedzenia w pracy 4 godziny dłużej i wyżywanie się na nim to chyba jest mobbing, prawda?

adam

Nie polecam biura konstrukcyjnego, mobbing w czystej postaci jest tam stosowany, a jak się upomnisz o prawa pracownicze to nawet po pracy jesteś nękany

Tak10Nie

Kamil

@Kamil

Co Ty nie powiesz? Firma na siłę chce uchodzić za nowoczesną korporację a jest prawie trupem. O premiach w rozumieniu drobnego dodatku np na święta nie ma co marzyć. Możliwości rozwoju zerowe.

Tak18Nie

olek
@Kamil

Gdzie ma taką dobrą opinię? Chyba wśród pracowników fizycznych bo na pewno nie wśród pracowników biurowych.

TakNie1

anonymous

czyli aplikowac?

majster
@anonymous

Nie aplikuj tam najchętniej zatrudniają dziadów-emerytów na umowy o dzieło, ta spółka z o.o. powinna się nazywać Logtech Spółka z Ograniczoną Wydolnością

Piotr

zmiany...zmiany...zmiany... zwolnienia...zwolnienia...zwolnienia...

Joanna

@Marek, piszesz o rotacji w Logtechu, ale aktualne oferty pracy trudno wyszukać, więc z czego wynika ta rotacja i w jaki sposób w takim razie zatrudniani są nowi pracownicy skoro większość się często zwalnia?

Marek

Praca mogłaby być ok ale firma jest prowadzona w sposób niepoważny przez ludzi skrajnie nieodpowiedzialnych i nie mających o tym zielonego pojęcia. Decyzje impulsywne, nieprzemyślane, brak konsekwencji. Bardzo duża rotacja pracowników.

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Logtech sp z.o.o - Radzionków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Logtech sp z.o.o
2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks.dr J.knosały 115