Logtech sp z.o.o
2 59 128 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Logtech sp z.o.o zapewnia kartę multisportu?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Nie.

Major Nowy wpis

Może kiedyś nie było idealnie za to teraz to bardzo dobra firma również dla pracowników!!

Anonim Nowy wpis
@Major

Tak. Szczególnie, kiedy zamiast podwyżek obniża się wynagrodzenie!

grześ

Firma shodzi na psy, kolesiostwo konkretnie jesli nie jesteś z rodziny prezesa lub dyrektora jesteś nikim. Pracują tam obiboki po znajomości a porządni ludzie są zwalniani!!! Prezesi zawyżają przychody dla swoich premi. Proponuję ten cały prezesowo-dyrektorski (usunięte przez administratora) zlikwidować to może forma się jeszcze podniesie bo inaczej wszyscy pjda na dno.

Tak4Nie

Henryk

Zweryfikowany użytkownik

@grześ

To prawda członkowie zarządu każdy z osobna piastuje oddzielny dział zamknięty krąg .Jest to firma rodzinna i to się tylko liczy.Zwalnia się dobrych fachowców.Ludzi mądrych ,mających swoje zdanie też się zwalnia.Dobrze się ustawili.Cały zarząd jeżdzi samochodami z górnej półki brane na firmę.Natomiast stawkę dżwigną ci po proszeniu o 50 gr/h.Dobrze ,że mnie zwolnili znalazłem pracę w firmię o wiele większej na kierowniczym stanowisku z inną atmosferą pracy .Człowiek jest doceniany przez właścicieli zarząd.Firma zatrudnia 200 osób. Potężny park maszynowy,logistyka wszystko hula.Ludzie szukajcie innych zakładów pracy świat nie kończy się na zapyziałym Logtechu.

pracownik biurowy
@Henryk

Przepraszam, a jakich fachowców zwolniono z firmy? Pracuję tu ok 10 lat i oprócz sytuacji, gdy w 2008/2009 roku zwolniona sporą grupę osób z powodu kryzysu ekonomicznego, który dotknął m.in branże motoryzacyjną, nie kojarzę, by zwalniano fachowców....

Tak1Nie5
Haha
@Henryk

Hahahaha zaraz padne ze smiechu z ciebie to byl taki fachowiec hahahaha hahahaha

Nowy

podoba mi się określenie " kapo z Rudy Śl. " coś w tym jest skoro nikt nie chce z nim pracować ...

Tak17Nie

warsztat
@Nowy

Troszkę nie rozumiem tematu "kapo z Rudy Śl."... czy ludzie którzy chcą pracować i pracują uczciwie musza się obawiać,że ktoś na nich doniesie...?

hala
@warsztat

musisz zrozumieć że to żadna przyjemność pracować z konfidentem, który uwielbia wybić się na Twoich plecach - po trupach do celu

Tak6Nie
@hala

Chodzi Wam właściwie o przełożonych czy współpracowników? Możecie opisać jak się pracuje w Logtech i jakie pensje oferują?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Dawid

Nie rozumiem tego pesymistycznego pisania. Nie zawsze wszystko idzie z górki czasami jest pod górkę i trzeba przetrzymać!

Grzesiu

Kiedyś Logtech to była potęga robiąca rzeczy wielkie i zaawansowane technologicznie. Niestety obecnie jest to miernota, wyparta z tego rynku przez lepsze firmy. Obecnie Logtech robi co najwyżej kontenery i kubły na śmieci, ewentualnie dodatkowo zajmuje się magazynowaniem i sprzedażą węgla.

Tak21Nie

warsztat
@Grzesiu

hahah kiedy firma Logtech miała coś wspólnego z węglem? to jakiś żart?

Radek

Strata pracy w dobrej firmie zabolała i teraz oczernia się Logtech. Nie doceniamy tego co mamy dopiero jak to stracimy?

Tak1Nie2

Marek

Nie rozumiem niektórych wpisów. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

TakNie2

Bartosz

Myślę, że niektórzy oceniają innych pracowników według siebie!!

monter

ja jeszcze pracuję w tej firmie ale szukam pracy bo tu już nie da się pracować. :(

Tak4Nie

Jacek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami jest jeszcze gorzej!!!

@Jacek

Co chciałeś przez to powiedzieć?

Joanna

@adam, pytam wcześniej co jest powodem rotacji w Logtechu, w Twojej wypowiedzi jest po części odpowiedz. Tylko czy na pewno w pracy poniżają, izolują, utrudniają wykonywanie obowiązków, itp? Słowo mobbing jest dziś nadużywane i trzeba wiedzieć co dokładnie się w nim zawiera.

@Joanna

(usunięte przez administratora) wrzaski, trzaskanie drzwiami, wyzywanie pracownika od ci*li i potem za karę nakaz siedzenia w pracy 4 godziny dłużej i wyżywanie się na nim to chyba jest mobbing, prawda?

adam

Nie polecam biura konstrukcyjnego, mobbing w czystej postaci jest tam stosowany, a jak się upomnisz o prawa pracownicze to nawet po pracy jesteś nękany

Tak10Nie

Kamil

Logtech ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć doceniać gdzie pracujemy ? Narzekanie w niczym nie pomaga!!!

@Kamil

Co Ty nie powiesz? Firma na siłę chce uchodzić za nowoczesną korporację a jest prawie trupem. O premiach w rozumieniu drobnego dodatku np na święta nie ma co marzyć. Możliwości rozwoju zerowe.

Tak16Nie

olek
@Kamil

Gdzie ma taką dobrą opinię? Chyba wśród pracowników fizycznych bo na pewno nie wśród pracowników biurowych.

anonymous

czyli aplikowac?

majster
@anonymous

Nie aplikuj tam najchętniej zatrudniają dziadów-emerytów na umowy o dzieło, ta spółka z o.o. powinna się nazywać Logtech Spółka z Ograniczoną Wydolnością

Piotr

zmiany...zmiany...zmiany... zwolnienia...zwolnienia...zwolnienia...

Joanna

@Marek, piszesz o rotacji w Logtechu, ale aktualne oferty pracy trudno wyszukać, więc z czego wynika ta rotacja i w jaki sposób w takim razie zatrudniani są nowi pracownicy skoro większość się często zwalnia?

Marek

Praca mogłaby być ok ale firma jest prowadzona w sposób niepoważny przez ludzi skrajnie nieodpowiedzialnych i nie mających o tym zielonego pojęcia. Decyzje impulsywne, nieprzemyślane, brak konsekwencji. Bardzo duża rotacja pracowników.

Tak8Nie

pepe

Ścierwo i padlina a nie firma monter to cienkie bolki karzdy może zostać monterem nawet chasiokowy maszkytnik napisane macie wszystko jak i gdzie przykrecic broblemy robicie ze każdej drobnostki ale ślusarz bardzo dobry rodzi się przez lata i jest traktowany jak wycieraczka i pomyj nie ma już robienia nadgodzin koniec 300 dali na świta BN bo termin mieli . Zastanówcie się czy chcecie fachowców czy ukrainca za pracownika

Tak10Nie

@pepe

przecież prawdziwi fachowcy dawno stamtąd odeszli, zostały tylko obszczymurki i ludzie z "mocną wątrobą"

Tak12Nie

senator

Logtech jest zakładem który ostatnio bardzo zaniżył jakość kadry zarządzającej..Człowiek który sie na niczym nie zna zajmuje stanowisko Kierownika i Mistrza i udaje że coś robi i nikt tego nie weryfikuje czy robi to dobrze ...bo kto ma to wiedzieć skoro nad nim jest ktoś kto również tego nie potrafi ocenić.po 20 latach pracy w zakładzie odeszłem do konkurencji i żałuje że zrobiłem to tak pózno...zakładu nie poleciłbym nawet wrogowi.

robol

Firma właśnie podpisała kontrakt na budowę pomnika Prezesa w San Escobar. Rusza rekrutacja wewnętrzna na monterów i spawaczy. Wymagania - niskie oczekiwania finansowe, znajomości(ciocia,wujek lub szwagier na wyższym stanowisku), umiejętność pracy w zespole (picie wódki z kierownikiem i brygadzistą, denuncjacja współpracowników, zwalanie winy na współpracowników), kreatywne spędzanie czasu w pracy (plotki, facebook,szukanie co by można podwędzić), umiejętność chowania się na budowie. Dodatkowe wymagania dla brygadzistów - mocna wątroba, umiejętność obsługi komputera w zakresie pasjansa

Lola

No cóż najgorsza firma jaka może istnieć.Polecam trzymać się od nich jak najdalej.Ręka-rękę myję.Drektor pali po sobie mosty a firma go kryje jakim cudem nie wiadomo.Rujnują całe rodziny.Firma dziad i tyle póki się im wchodzi w tyłek po palcu to jest dobrze na koniec ci pokażą swoje prawdziwe oblicze.Nie polecam!!!

adam

BHP znalazł się (usunięte przez administratora)co chodzi po hali bacznie kontrolując wszystko i wszystkich, petów szuka, złapie cię bez kasku na hali od razu mandat ale wdychanie oparów podczas malowania na H6 jest ok?

n17
@adam

Złapie bez kasku na hali i mandat a to nie jest chore żeby spawacz ku.rwa nie miał nawet przyłbicy do spawania??

Tak12Nie

tambylem

Praca w sam raz dla osób bez ambicji na rozwój, lubiących czuć bat nad plecami i pracujących na umowie śmieciowej

Staszek
@tambylem

Masz rację, nie dba się o pracownika, tylko o $$. Pan kierownik. lata wszędzie, karze za pojedynczego peta, za skórkę od banana w koszu na śmieci, grzebie w koszach i szuka dowodów winy. Z tego zakładu powoli robi się (usunięte przez administratora). Trzeba będzie szukać innej pracy. Dobrze że porobiłem wszystkie uprawnienia spawalnicze. Będzie łatwiej znaleźć pracę. Braku szacunku i mobbing na każdym kroku ze strony majstrów i kierowników. Nikt się nie skarżył ?. Bo ludzie się boją!, są zastraszani !. Do tego premia jest przyznawana swoim, a na innych to jest jak kolczuga na psa. Odezwiesz się, to weekend masz wolny i premię malutką. A jak już przerobisz weekendy, to zapłacą Ci za trzy miesiące. Ja rachunki muszę płacić co miesiąc !. Spłacam kredyt i bank nie będzie czekał na moją łaskę. Tak, że podsumowując źle się dzieje w Logtechu. A szkoda, bo zakład nowoczesny i ma potencjał. Brak mu tylko fachowców w kadrze zarządzającej i większej płacy dla załogi, która na pewno by zwiększyła swoją wydajność będąc lepiej opłacana, zarządzana i traktowana. A tak, zasada jest prosta. Idzie majster czy kierownik, udawaj że pracujesz. Spowalniaj jak najbardziej możesz swoją pracę, zmniejszaj wydajność, szukaj sposobów na odejście od stanowiska pracy, powodów znajdziesz bez liku. Sprzęt też jest zawodny, więc zgłaszaj każdą, nawet najdrobniejszą usterkę. W końcu płacą Ci za godzinę pracy. Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę miłej i bardzo spokojnej pracy.

Tak23Nie

Żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników!!! Nikt nie będzie płacił za obijanie się w czasie godzin pracy.

Adam
@Pracownik

Masz rację ale spróbuj wyjść z tej pracy po 8 godzinach... Albo nie przyjść w sobotę do roboty, od razu zaczną szukać na ciebie haka a szefowi powiedzą, że jesteś niedyspozycyjny, potem zostaniesz wezwany do prezesa, dowiesz się o rzeczach, które nigdy nie miały miejsca a następnie dostajesz wypowiedzenie - tak funkcjonuje firma Logtech od lat

Tak33Nie

Jaca

Wszystko się zgadza co pisze Wiktor. Zwalniają jak im się podoba. Umowa śmieciowa. Szkoda nerwów i czasu. Nie ogarniam polityki tej firmy. Pracownicy to niewolnicy. Żałuję czasu pracy w tej firmie. Wyrzucają za porozumieniem stron z dnia na dzień, więc nawet zasiłku nie dostaniesz.

Tak31Nie

s2robi

Bardzo podoba mi się porównanie Logtechu do piramidy finansowej. Popieram. Tak właśnie to w tej firmie wygląda. Ale z tego co widzę to już fama poszła bo nikt już tam nie chce pracować

Tak47Nie

Wiktor

firma w której bez skrupułów i bez podania powodów zwalnia się ludzi którzy często mają na utrzymaniu rodziny i kredyt do spłacenia którzy pracowali na swoją posadę latami którzy z dnia na dzień do końca nie wiadomo dla czego tracą stabilność zawodową a co się z tym wiąże także finansową tracą pracę w niefajnych okolicznościach ze strony pracodawcy. UWAGA: brak świadczeń socjalnych typu: wczasy pod gruszą , premia świąteczna , bony , paczki dla dzieci itp. WYNAGRODZENIE: dzielone na dwie części (podstawa plus nagroda) co daje mniejszą kasę w przypadku nadgodzin , oraz L4

Tak32Nie

Andrzej

Zamierzałem się starać w (usunięte przez administratora) o pracę jako ślusarz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego ale jak poczytałem te potwierdzone komentarze to doszedłem do wniosku że najlepiej sobie tą firmę odpuścić

Kali

Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem.

Tak75Nie

Joanna

@s1niko - w swoim wpisie wspominasz, że w firmie stosowany jest mobbing. W Kodeksie Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Logtech sp z.o.o?

Tak3Nie

Zostaw opinię o Logtech sp z.o.o - Radzionków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie