Opinie o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy UPM Raflatac Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

@Mery, nikt nie udzielił Ci odpowiedzi na pytania, które umieściłaś na tym forum. Zapewne, możesz również uzyskać informacje dotyczące trybu pracy i jej wymiaru godzinowego bezpośrednio w UPM Raflatac Sp. z o. o. Zauważyłam, że z firmą możesz kontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem formularzu zawartego na stronie internetowej UPM Raflatac Sp. z o. o.http://www.upmraflatac.com/emea/pl/contacts

Finishing

Tragedia! Jeśli jesteś honorowym dawcą krwi firma nie umożliwi Ci tego! W zamian dostaniesz naganę! Nie przysługuje Ci w związku z tym dzień wolny od pracy, także odpuść sobie czyny społeczne i ratowanie ludzi! Jeśli chcesz pracować w tej firmie

Coating
@Finishing

Bzdura. W dzień oddawania krwi otrzymujesz dzień wolny płatny. Jeżeli robisz to częściej niż na kwartał to mozesz stracić premie miesieczną to fakt. Trzeba tylko wcześniej taki dzień uzgodnić z liderem. A nie używać oddawania krwi jak UŻ.

JAAAA

FIRMA SUPERRR, ale W WIEKSZOSCI NA POKAZ..POLAK DORWAŁ SIE DO WŁADZY I SIE ZACZEŁO,,SZEFOSTWO SZUKA DO CZEGO SIĘ DOCZEPIC ,TERAZ NA TOPIE SA ZWOLNIENIA LEKARSKIE...STRACH TERAZ CHOROWAĆ,,,TRZEBA PRZYJŚĆ DO PRACY Z BIEGUNKĄ ,KATAREM I GORĄCZKĄ...BO PÓJDZIESZ NA ROZMOWE....CIEKAWE CZY HR O TYM WIE CO SIE DZIEJE NA HALII...( GDZIE ISO ?) WARTOŚCI FIRMY///HMMM NA PAPIERKU ZOSTAŁY A SZKODA..,CZY KTOS WIDZI CO SIĘ DZIEJE JAKA ROTACJA W PRACOWNIKACH,,,A OGÓLNIE TO DOBRZE TRAKTUJĄ KOLEGÓW Z ZA GRANICY...

karolina22

chodzi oczywiscie o fabryke w biskupice podgórne ;)))

karolina22

wiem ze sa trudne dojazdy , dojezdza ktos komunikacja miejska na miejsce pracy czy dostep jest tylko autem?? moze ktos mi powiedzc w jakich godzinach zaczynaja sie zmiany?? dzieki

Gustawk

Z tego co wiem rekrutację prowadzi Manpower. Pracuje za ich pośrednictwem. W rozmowie rekrutacyjnej mówili że szukają sporo osób (także kobiet). - 882 189 756 Numer do Manpower.

boti

To chyba niezła firma?

edzio

2684 zł netto do tego podobno jest premia 400 zł?

Staś
@edzio

Chyba dodatek za system czterobrygadowy :P

Edzio

Witam, mam pytanie chcę przejść do was z drugiej strony ulicy - Heesung, firma zwija się, jakie stawki mogę dostać na dzień dobry?

marcin
@Edzio

Ja dostałem 3348 brutto na okres 6mcy po tym okresie ok 3780 brutto. Fajnie.

Miarcin

A ja jutro mam rozmowę nt pracy. Starym lisem już jestem i z doświadczenia wiem że ludzie na forum bardzo często przesadzają. Mam nadzieje że będzie dobrze

cytryna323

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca operatora maszyn? Na tym stanowisku pracują wyłącznie mężczyźni? Pytam bo zastanawiamy się z koleżanką nad pracą w tej firmie tylko nie możemy odszukać informacji czy zatrudniają kobiety na takie stanowisko?

@cytryna323

Tak. Jak najbardziej przyjmują kobiety.

cytryna323

Dziękuję za odpowiedź:) Możesz coś więcej napisać kobiety spokojnie sobie dają radę? Czy muszą być mega fizycznie silne ;p??

M

Milo wspominam czas kiedy pracowalam w Upm. Bylo ciezko ale wesolo, super ludzi poznalam. Pozdrawiam ekipe Piotra K.

kierowca

w Tej firmie Wozkowy i jago kolesie sa bogami, opierdalaja sie jak moga, zawsze wymowka( to tasma stoi, to czekaja za innymi ktorzy sa w kolejce) a tak naprawde sz.p. wozkowy tzw. "BOG" pokazuje kto tam zadzi. zwroć im uwage to pozamiatane( wypowiedz 1 z nich "skargi mozesz pisac nawet do boga"). no fakt jak mu powiedzialem co o nich mysle to zadzwonil po "TATE" czyli przelozonego co nie wart jest nic wiecej od nich, dowiedzialem sie ze oni maja inne obowiazki. Tak wiem: komputer i miejsce w ktorym siedza zasloniete kartonami a w miedzy czasie wstaja rozprostowac nogi bo ile mozna siedziec i ogladac filmy zajadajac paluszki. Jednym slowem: Skurwesynst....... Pierdol..... wozkowi z wroclawia. oni sa bogami a cala reszta to nizszy poziom.

Zeus
@kierowca

Hej. Na Olimpie wśród Bogów krąży trafna w stu procentach nipodwazalna opinia oparta na doswiadczeniach i dlugotrwalych obserwacjach "jak ktos nie nadaje sie do roboty to zostaje kierowcą". Trzeba umiec sie zachowac jak cywilizowany czlowiek a nie jak jaskiniowiec Panie W.S. Ktos wymyslil zasady panujace w UPM zeby ich przestrzegac i jakos z innymi bardziej ogarnietymi kierowcami nie ma problemow. Tylko od czasu do czasu trafia sie jakis buraczyna, ktory mysli ze pozjadal wszystkie rozumy, a ma problem z czytaniem ze zrozumieniem i stawia sie bo on jest kierowca czyli najwazniejsza osoba zaraz po papieżu. Tak naprawde to zwykly kundel na posylki, ktory je w budzie spi w budzie leje na kolo i sra w krzakach. Życie Panie takie jest. Nie podoba sie to mozna zmieic robote zawsze mozna rozwozic chleb w piekarni bo przynajmniej blisko domu i umyc sie chociaz raz w tygodniu sie mozna. Jak jest napisane kolo przycisku dzwonek to ten przycisk trzeba przycisnac a nie kopac czy walic glowa w drzwi. Pozdrawiam i zapraszam na 12 godzinne zwiedzanie parkingu Panie W.

kierowca
@Zeus

Zeus nie masz pojecia jak wyglada praca kierowcy wiec nie pisz takich bzdur. Obecnie jestem kierowca bo chcialem sprobowac czegos nowego. W zyciu pracowalem w miejscach i na stanowiskach o ktorych ty mozesz pomarzyć. Dostales sie na tego wozkowego to sie trzymaj tej roboty. Zasady, zasadami (choc i tak ich nie przeszczegacie)- mi chodzilo o cos innego : o umiejetnosc pracy z ludzmi. Wiem, ze mozecie robic co chcecie i OK- szkoda tylko, ze kosztem kierowcow. Sprobuj sie postawic na naszym miejscu, ty przekroczysz czas pracy to bedziesz pozniej w domu, my musimy sie liczyc z mandatem. Dzieki takiemu podejsciu do pracy jak wy macie jestesmy bardziej narazeni na to. Jestes wielki i ty tam zadzisz. Niech tak zostanie bo wy i tak sie nie zmienicie a dla mnie to szkoda czasu z wami dyskutowac. Zycze dalszej, udanej kariery w tej firmie i sorki za wulgaryzmy ktore mialy miejsce ostatnio. pozdrawiam:)

Zeus
@kierowca

Witam. Po pierwsze to nie "pszeszczegacie" tylko "przestrzegacie". Po drugie Panie W. to nie masz bladego pojecia o czym ja marze a nawet kim jestem, nie znasz ludzi, ktorych zbluzgales i obraziles ich rodziny. Nie wiesz gdzie pracowalem wczesniej ja i kazdy z moich kolegow. I na pewno nie mozesz nam zarzucic zarowno jak i na despachu tak i na receivingu ze nie przestrzegamy zasad, skoro Ty ich nawet nie znasz. Was kierowcow obowiazuje o wiele mniej zasad, a ze ktos ma problem i za trudne jest to dla niego zalozenie kamizelki badz butow z noskami to jest tylko jago wina. Wiec skad te pretensje? Ty Panie W. pelnisz funkcje uslugodawcy czyli UPM daje Panu na chleb. Troche wiecej szacunku. Skoro pracowal Pan w miejscach i na stanowiskach z marzen to dlaczego zostal Pan kierowca? Aaaa juz wiem!!! Bo na zadne z tych stanowisk Pan sie nie nadawal... Szerokosci zycze i milego liczenia slupkow przy drodze.

a3

wiesz skoro jednak praCOwałeś w tej firmie lata to na pewno nie było aż tak źle moim zdaniem, na pewno gdyby były złe warunki to nie wytrzymałbyś tam aż tyle

Henieck

Nie polecam pracy w tej firmie...od momentu kiedy Polacy w nim rządzą jest to jedna wielka porażka-przepracowałem tam 3 lata na i wiem coś o tym. PADAKA

??????

Praca tutaj może i była kiedyś fajna, teraz zarządzają nią tylko polacy i jak to bywa w takich sytuacjach w krótkim czasie zamienili ten zakład w (usunięte przez administratora) w którym najlepiej się nie odzywaj i zap... Czy kasa adekwatna nie powiedziałbym. System czterobrygadowy 7 dniowy, w każdy weekend w pracy. Po 7 dniach 1,5 dnia wolnego. Ciągłe podkręcanie śruby i gorąc na hali. I skoro jest tu tak dobrze to dlaczego tyle ludzi się zwalnia ? szukają ludzi nie bo się rozwijają tylko dlatego że ludzie uciekają bo widzą co się dzieje.

Jarosław
@??????

Prawda, trzeba założyć związek. Mogą być trzy osoby, a składki do związku międzyzakładowego 10 zł . Nawet nie będą wiedzieli kto należy. W razie konfliktu dowie się właściciel bo te łobuzy czują się bezkarnie. Wszystkich zastraszyli i robią co chcą. Jak się nie ruszymy to będą nas wykańczać po kolei.

Jarosław
@??????

iga

przez kilka lat pracowalam w tej firmie, praca jest ciezka I dojazdy meczace, pieniade dobre, szacunek byl,ludzie fajni, nie wiem jak teraz, dobrze wspominam

Gruby

Witam tak się składa że właśnie jestem pracownikiem w tej firmie i już troszkę pracuje w tej firmie jak się przyjmowalem do tego zakładu to zakład nie potrzebował się reklamować atmosfera była super i faktycznie można było szybko awansować bez włażenia w d...e. Niestety teraz to wygląda troszkę inaczej do podglądu ludzi w programie big brother było mniej kamer niż w tym zakładzie i to niby dla naszego bezpieczeństwa . Polityka teraz jest taka że przyjąć byle kogo niepatrzac na kwalifikacje znaleźć na niego haka i niby że robi mu się przysługę ze nadal może pracować .Bo gdy mają na kogoś haka to tańczy jak zagrają uginają co mogą i kiedy mogą podwyżki są jak we wszystkich zakładach inflacyjne .Jak już ktoś wcześniej już pisał o dociekania twojego zdania na temat firmy pracy i osób tam pracujących . I niby nic ale każde twoje zdanie jest dosłownie rejestrowane i jeśli choć 1 słowo będzie nie po ich myśli to zapomnij o awansie. Podsumowując bez pisania d....y nic nieosiagniesz nawet jeśli masz znajomego który robi na innej zmianie i chcieli byście razem dojeżdżać i jest w tym celu potrzebne przejście na inną zmianę to jest z tym problem ze starych pracowników produkcji została tylko garstka rotacja agencyjna jest potężna . Gdy się przyjmowalem polecił bym ta firmę teraz jeśli ktoś nie jest lizusem donosicielem i du.....zem to odradzam. Aktualnie jestem na etapie poszukiwania troszeczkę lepszej pracy O większym szacunku i zaufaniu do pracownika i lepszym go docenianiu pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Abcd

Dostać się można przez manpower, to przez nich zatrudniają. Pójść i zapytać najlepiej jest pełno ogłoszeń bo dużo ludzi odchodzi. Najlepiej do Biskupic, nowej wsi nikt nie poleca i lepiej sobie darować :)

piotr89

chciałbym zapytać sie o przyjęcia na produkcje posiadam 2 letnie doświadczenie,i gdzie lepiej trafić do którego zakładu .

enea

Nie oszukujmy się: firma na tle naszego rynku polskiego plasuje się w wyższej średniej. Płaca jest ważna i tu może nie ma kokosów ale tu jest duzy socjal: dofinansowane 25zł "kluczyka" na maszyne z kawą i słodyczami, płacisz 39zł i masz lekarzy w Luxmedzie, ubezpieczenie NW/chorobowe za chyba 35 zł (nieobowiązkowe), bony na święta bożonarodzeniowe, paczka mikołajowa dla każdego bez względu na ilość dzieci, wigilia także z wypasionym jedzonkiem, jak się uda to premia roczna w kwietniu, podwyżka co rok w skali inflacji lub ciut powyżej, premia do 250zł za kwartał przy osiągnięciu celów (nie oszukując się -ciężko osiągalna), co jakiś czas "prezencik" w postaci ciepłej lub przeciwiatrowej kurtki i to wysokiej jakości. Czasem talony na darmowy obiad. Ubranie i buty dostajemy pracownicze więc nasze się nie niszczy. Moim zdaniem firma jest bardzo dobra - pracować trzeba jak wszędzie bo za darmo to tylko na MOPSie przyjmują.

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Raflatac Sp. z o. o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Raflatac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPM Raflatac Sp. z o. o.