Opinie o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy UPM Raflatac Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPM Raflatac Sp. z o. o. w Biskupice Podgórne

xxx

A i zapomnialam ze stawka 2300-2400zl jest placona po okresie okolo 6 miesiecy, po zdanym egzaminie operatorskim, przed egzaminem trzeba odjac sobie z 300zł.

xxx

~`opiniowa ` jezeli ktos nie umie czytać to nie znajdzie konstruktywnych wypowiedzi. Na ręke dostaje się około 2300 - 2400 zł i ta róznica spowodowana jest tym ile tygodni nocek wypadnie w danym miesiącu (2 tygodnie lub 1 tydzien) za nocki placony dodatek, czy są swieta, ilość dni itp. Dodatkowo mozna pojsc na sobote placone 100% około 200zł.

opiniiowa

Cześć Wszystkim. Mój przyszły szwagier tam pracuje, zachwala jakie to cudowne zarobki i mega atmosfera, gdy pytamy go o szczegóły to nic nie mówi. Pracuje tam już chyba 1,5 roku-2 lata, jakoś tak... Niby z zarobków opowiadał, że ponad 3 tys., ale jak rypie w 4-brygadówce, (są za to dodatki ponoć) i jak wali sobota-niedziela, płacą setki, ale raz słyszę 3 tys., raz 2,2tys.... Nie wiem, z ciekawości weszłam aż na tą stronę, widzę, że konstruktywnych opinii nie ma również. Proszę potwierdzić lub zaprzeczyć.

nikolsoon

A jak to wygląda gdy zostaniesz zatrudniony przez firmę???

xxx

Na poczatek zatrudnienie przez agencje na czas laczny okolo 1- 2 lat pozniej mozliwe przejscie na firme. W agencji umowa pierwsza w zaleznosci od tego jak kierownikowi sie spodoba 1-3 miesiecy. Pozniej jak wszystko jest w porzadku to przez agencje daja zazwyczaj na 6 miesiecy.

luki

Czy ktoś może napisać na jak długo są pierwsze (i ile ich jest) umowy podpisane z UPM? pierwsza? druga? trzecia? I czy zatrudniają na czas nieokreślony?

henieck

nie polecam pracy w Raflatacu odkiedy rządza tam polacy....jedno wielkie (usunięte przez administratora) każdy na każdego donosi,a liderom z finishingu trzeba kupic czopki na hemoroidy(profilaktycznie) bo od tego siedzenia na pewno ich dostana...

alibaba

Ogólnie rzecz biorą firma na dość wysokim poziomie, jeśli chodzi o stosunek do pracownika. Zarobki są wystarczające, około 2000zł na rękę bez nadgodzin jest w porządku. Dopóki nie wyrażasz własnego zdania (do czego wszyscy Cie zachęcają :D ) oraz dopóki nie zachorujesz więcej niż 2 razy w roku, dopóty nikt się Ciebie nie przyczepi. Później zaczynają się różnego rodzaju cyrki. Polecam osobom, które nie chorują, nie mają dzieci, i nie mają wykształcenia bądź ambicji, bo nie oszukujmy się, dzień w dzień robisz to samo do znudzenia. Żeby awansować trzeba być przodownikiem pracy ale tak chyba jest wszędzie. Obiad na stołówce za 6zł, jest dofinansowanie. Stąd końcowa ocena: dobry

bla bla
@alibaba

zgadzam sie z tobą jest coraz gorzej w firmie, od listopada do teraz odeszlo chyba z 15 osob z jednego działu, a to chyba nie koniec.bez powodu nikt sie nie zwalnia:). atmosfera do kitu- a co do kasy to bez nadgodzin to zadna rewelacja, tzw trzynastka , ktora sie tak firma chwali to pic na wode, bo w innych zakladach premie mają wyzsza miesieczna niz tu roczna. dają takie cele zeby jej nie dostac to samo z kwartalna ,a co do socjalu to tak jak w innym zaklazie i już.kiedys polecalem ta firme znajomym- teraz juz nie

xxxx

Witam. Firma w porównaniu do innych okolicznych kołchozów płaci w "miare dobrze", praca jjesr coraz cięższa, operator ma coraz wiecej obowiązków na głowie, normy coraz wyższe - podwyżek w zwiazku z tym nie widać. Odkąd władze w Raflatacu przejeli Polacy, z tygodnia na tydzien pracuje sie coraz gorzej, atmosfera jest coraz bardziej zblizona do firm Koreanskich. Za wszystkie niepowodzenia firmy obarczani sa operatorzy, nie widzac innych problemow. Jezeli ktos jest mlody i jest to jego pierwsza praca polecam, w innym wypadku odradzam nie dorobi sie tam nikt, a takze doswiadczenia nie zalapie za duzo.

Remik

Witam. Czy ktoś może dojeżdża z Legnicy do Biskupic autem w systemie 3 zmianowym? Chętnie bym się dorzucał do paliwa. Pozdrawiam i proszę o kontakt mailowy remigiusz.bojanowski@gmail.com

johnas

Piter, dają chyba 2800 brutto, a potem 3200 brutto. Niby dużo, ale jeśli weźmiesz pod uwagę dojazdy i cwaniakujących młodzików jako przełożonych, to odradzam.

Piter89

Chciałem zapytać czy nadal jest tam prać w systemie 4brygadowym? I jaka jest stawka po egzaminie netto na reke

alicja258

Czy do tej firmy są bezpłatne dojazdy z miast - np. z Bielawy ?

bezrobotny

Firma zatrudnia bezpośrednio czy tylko przez agencję???

@bezrobotny

Tylko przez agencje. Mogą cie przejac bezposrednio po 9mcach, inni półtora roku pracują i nadal czekają...

marco

(usunięte przez administratora). Młoda kadra, która z prawdziwą pracą ma mało wspólnego. Lepiej poszukać na miejscu we Wrocławiu jakiegoś zajęcia, niż się użerać w upm.

powku

siema, takie pytanie mam, jak wygląda sprawa z dojazdem komunikacją miejską na Fińską z Wrocławia? Dojeżdża ktoś? Bo zastanawiam się nad podjęciem pracy w Biskupicach, a muszę się tam z Hub dostać, internet mówi mi, że tragedii nie ma, ale ogólnie wszystko wydaje się być "na styk".

@powku

Spróbuj się tylko spóźnic 1 minutę do pracy.... autobusy są 2: 602 z dworca PKP praz 607 z placu JP2. Ale mimo iż, np z Dworca, autobus odjezdza 1h:10minut wcześniej, czas jazdy teoretyczny 45minut, w praktyce czasem dojeżdza znacznie później...

BZB

Firma zatrudnia osoby młode bez doświadczenia w innych firmach, oferując dość ciekawe dla nich wynagrodzenie, licząc że pracownik szybko nie odejdzie. Szybko okazuję się że to nie jest taka atrakcyjna oferta, dojazd, nocki etc.

sprite

Są u Was przyjęcia? jaka atmosfera jest w zakładzie? praca ciężka? zarobki? proszę o rzeczową odpowiedz.

Robert

witam.nie znam zasad i zarobkow w firmie, jest ogromna cala europa i ameryka to oczyms swiadczy ze socjal musi byc na poziomie +. lecz nie o warunkach chcialem tylko o szacunku ludzi tam pracujacych do ludzi dowożących towar do waszej fabryki, koncowy lub polprodukt. jestem przewoznikiem jednym z wielu na stale wspolpracujacy z upm. chamstwo i brak szacunku bije wszelkie rekordy w upm biskupice tylko na rolkach.prosze by inkognito"góra" sie zainteresowala

dortt

zastanawiam sie czy jak sie rekrutuje do danej firmy biezacego roku to czy swiadectwa pracy musze wysztkie zdawac czy tylke te z biezacego roku kalendarzowego ,bo wydaje mi sie ze to potrzebne tylko do wyliczenia urlopu.ktos wie cos na ten temat ?

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Raflatac Sp. z o. o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Raflatac Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPM Raflatac Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w UPM Raflatac Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPM Raflatac Sp. z o. o.