Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Amon

Omijajcie tę antypolską pseudo firmę szerokim łukiem,jak ktoś lubi harować charytatywnie,to jego sprawa.Nie Polecam!!!

xxx
@Amon

zgadzam się z kolegą

xxx

poczytaj dokładnie wpisy

zajcew

O to widze,że sie nic nie zmienia dalej waaałłł?!i hajs po kilku miesiacach okrojony wypłaca.

jon

Widzę Super Jonie, że na posty odpisujesz przed śniadaniem, to wiadomo kim jesteś - Lustereczko prawdę ci powie, i co pękło? Wtedy co odpisujesz to może jeszcze wlewasz browary, a inni w tym czasie za ciebie pracują. Dostajesz pewnie sytą wypłatę, bo browary z górnej półki wlewasz w tą swoją...... Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na browary, bo jak się wyjeżdżało to trzeba było najpierw kasę zainwestować w jedzenie , bo prezes dawał zaliczki po 5eur,20 euro miesięcznie . A wypłatę nie wiadomo kiedy wypłaci, czy w ogóle wypłaci. Wiadomo już dlaczego biurowca mury pną się do góry. Pracownicy swoje żony wysyłają po wypłaty na życie, opłaty a ty twierdzisz że na browary, gratuluje intelektu. Powiadasz że jesteś dobrze poinformowany, nie dziwie się, wypłaty syte na czas to już wiadomo z jakiego kręgu jesteś-(prezesie nie wiem czy to ważne ale koledzy po pracy piwo pili). Pochwal się lepiej jaką umowę masz, pewnie nie taką lipną jak inni pracownicy za najniższą, a resztę w premii której nie wypłaca. A te 6,75 euro za godzinę(praca za granicą), co ustalał z pracownikami na gębę, że w postaci premii wypłaci. Opowiedz na czym to polegał ten przekręt i dlaczego tej różnicy nie wypłaca i się wypiera, że takiej rozmowy nie było. SUPER JONIE-DOBRZE POINFORMOWANY. ODPOWIEDZ

Wtajemniczony
@jon

Przyjdź do dziewczyn a sprawdzą Ci należności Drogi Jonie.Coś nie tęgą u CIEBIE z rachunkami.Piszesz bardzo dużo szybko jakbyś pisał Patykiem. Nie trzeba było się żenić a miałbyś kasę.DOBRA RADA - nigdy nie żeń się z kredytami tylko z ładną i młodą d....

elektromonter

Super rozmowa, Konkretna .Bardzo szybka

Czy masz chęci do pracy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Łysa Pała

Super jonie kto jest konfidentem to każdy wie. Ja przepracowałem 2 miesiące w Twojej super firmie, zapłatę też otrzymałem, wprawdzie po pół roku i wydzwonieniu karty za 50 zeta do prezesa, ale firmy nikomu nie polecę, bo niema nic gorszego jak praca, za ktora nie wiesz czy będzie płaca. Jak chcesz wesprzeć prezesa i masz odłożoną kasę to proszę bardzo, ale jak chcesz zarobić to nie ta firma. A jak prezes buduje biurowiec to ma potrzeby, więc potrzebuje pieniędzy z Twoich godzin, żeby mury pieły się do góry. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

bono

Ja tam pracowałem jakiś czas temu i nie miałem takich problemów. Bez przesady. Jeśli jeździliście do Włoch 8 lat temu się opier... i chlać to do kogo macie pretensje? Radzę: Weźcie się za robotę a mniej internetów..

jon

Kolego pewnie ci chodziło o: Ranking - to ilość spraw w Sądzie Pracy o wypłatę wynagrodzenia. Prestiż w sensie negatywnym - to jak firma oszukuje pracowników, a obiecuje super warunki. Pracowałem tam i zostałem oszukany inni koledzy też. (nie płaci za prace ,urlop). Pracować w tej firmie nie warto, chyba ze ktoś lubi o własne zarobione pieniądze żebrać długie miesiące - lata żeby wypłacił. Jedynie w Sądzie Pracy szybciej, ale to też trwa.

@jon

Drogi Jonie ! Może podasz nazwiska oszukanych osób przez FIRMĘ ZRYW. Moim zdaniem to Papuga Kosiński Was oszukuje biorąc 700,00zł za rozprawę. Jako dobrze poinformowany ,nie znam przypadku aby firma nie zapłaciła lub ktoś wygrał sprawę z FIRMĄ ZRYW za brak zapłaty. Jonie zgłoś się do firmy i wyjaśnij sprawę. P.S Za papugę Prezes nie zwraca.

@SUPER JON

A znasz kogoś innego kto bierze mniej za rozprawę? Prezes bez Sądu nie zapłaci, dzwoniłem do prezesa wiele razy i nic nie zapłacił. Lepszy PAPUGA niż zero na koncie. Drogi SUPER JONIE a teraz sam sobie odpowiedz na pytanie: Po co pracownicy składają pozwy do Sądu Pracy o wypłatę wynagrodzenia?

@jon

A może jeszcze raz zadzwoń do Prezesa.Mnie wszystko wypłacił.A może Ty jesteś konfidentem-Tym to może potrącić koszty. Wesołych Świąt

@SUPER JON

Super Jonie. Za dużo już wydałem na telefony, a wypłat nie widziałem. A może prezes zwraca za koszty za połączenia z firmą i nim ?. Tyle jest pewnie telefonów - jak zacznie zwracać kasę to może popaść w tarapaty finansowe A wszystkich pracowników którzy dzwonią o swoje pieniądze nazywasz Konfidentami wg ciebie - prezes każdemu może potrącić kasę.(najlepiej pracować za zupę) Stań przed lustrem i wpatruj się dobrze to może zobaczysz prawdziwego KONFIDENTA, nie stój długo bo jak pęknie lustro to oprócz tego będziesz miał 7 lat nieszczęścia. Ty jesteś jak prezes, życzysz wesołych świąt a kasy byś nie zapłacił. A Wesołych świąt do talerza nie włożę i rodziny nie utrzymam. Będą Wesołe Święta jak będzie kasa.

Jonie Ciebie trzeba karmić ,a najlepiej browary wlewać do pyska

Szulga z Kamilem

Ja bez nagrywania wszystko dostałem

terry

Ja bardzo sobie chwalę współpracę

BOSS

Dokładnie firma się rozwija. Stawia biurowiec po przeciwnej stronie bazy. A te wszystkie złośliwe komentarze to opinie nierobów co myślą że gdy się stoi czy się leży 2 tysiące się należy.

Mietek
@BOSS

No to teraz w nowym biurowcu bedą wypłaty. Wszyscy nieszęśnicy którzy tam jeszcze pracują będą czekać na wypłaty w cieple, a nie jak teraz w deszczy, po ciemku załatwiając swoje potrzeby za stodołą. Żal mi tych żon, matek z dziećmi które czekają na wypłatę jak na zbawienie. Ale teraz może się polepszy biurowiec, łazienki ciepło i dach nad głową. Dobrze że ja odebrałem co moje i nie muszę już tam stać jak pies.

Kolega Mietka
@Mietek

Mietek przecież Ty wszystko przepiłeś w zaliczkach .Mietek a nie żal Ci Twojej żony? Nie ma na co kobieta czekać ,bo wszystko przepijesz .Dlaczego chodzisz za stodołę ,przecież obok biura stoi TOI TOI. Przypomniały Ci się dobre czasy z Milano kiedy załatwiałeś się z balkonu .Zapomniałbym ,że w Mediolanie nie ma stodół to trzeba lać z balkonu.A teraz to nie dość ,że nie chce Ci się pracować to jeszcze robisz w gacie lub do łóżka

NC

oszustci, nie płacą. Nie polecam

qaz

myślą że zmienią dane firmy że ktoś głupi jest

qaz

teraz widać że synuś się ogłasza na up Jarosław jako elektryk ta sama krew też uważać na tych oszustów

nie polecam

Papuga Kosiński
@pracownik

Super ale nie mają wolnych etatów.

Pracowity

Dobrze ,że Ty znalazłeś pracę dla papugi.

ultrabogacz z Niemiec

hahaha, Prezesik sie odezwał xD. Ty tam masz brygadzistów co kurka nawet koryta nie umieją skręcić (pozdro dla enrika xD). Wogole ta firma to dla (usunięte przez administratora) co nie umieją sobie lepszej pracy znaleźć. Koles widać miał mózg i nie dał się w wuja zrobić. A tak wogole ile im na morde juz obiecujesz ? Czas stania w kolejce po ochłapy skrócił się chociaż ? Są już komitety kolejkowe pod twoja stodołą ?

nie frajer

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odradzam współpracę z tą firmą. Po uzgodnieniu warunków i zapewnieniach różnego typu otrzymałem umowy jedną na 1300 zł i na kwotę 2800 zł(umowy te nie sumują się) zamiast 6900zł i oczywiście bez określenia warunków wypłaty wynagrodzenia oraz daty natomiast dorzucono rozporządzenie Parlamentu Europejskiego,które ma regulować kwoty delegacji i tu dla laika może mieć to sens ale tylko pozornie gdyż interpretacja zależy od płacącego i tu można się zdziwić jesli płacący zamiast 40 czy 50 euro wypłaci 20 parę ale złotych za dzień i szukaj wiatru w polu a umowy podpisałeś :) .Udałem się więc do biura rachunkowo-prawnego w celu weryfikacji umów i moje podejżenia stały się faktem. Zadzwoniłem ,więc do biura firmy Zryw i tu dalej ta sama śpiewka i wszystko na gębę a kiedy poprosiłem o zmianę umowy to usłyszałem ,że mogę spadać .Podałem więc do telefonu osobę kompetentną z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie prawa pracy i przygotowaną do tematu i tu potwierdziły się wcześniejsze opisy innych osób z tego forum opisujące niezwykłe umiejętności interpersonalne "prezesa".Człowiek ten wpadł w jakiś amok i słowotok nie znając osoby z ,którą rozmawia zaczął wykrzykiwać swoje racje nie dopuszczając jej do głosu a wręcz podważając jej kompetencje (pewnie zbyt długo słuchał słów piosenki ,że krzykiem zdobywa się świat). Reasumując jeśli lubicie ryzyko i pracę na lewych umowach to drzwi tej firmy stoją otworem.Ja podziękowałem za współpracę i mam nadzieję ,że każdy kto przeczyta moją opinię zwróci uwagę na to co jest ważne.A ta firemka to tylko spółka z o.o. czyli jakby co to pretensje do Pana Boga. p.s Panie Chroń wszystkich przed ogniem ,wojną i ludźmi niezrównoważonymi psychicznie.

bogacz
@nie frajer

Panie Bogacz Pan się nadaje do pracy tak jak piernik do wiatrak .Z francuskiego to zna Pan tylko minetę. Chroń Boże nas przed takimi pracownikami ,co pierwsze kroki kierują do prawników a nie do pracy .

Prezes świnia

Nawet mi was nie żal, frajerzy.

jon

Powinno być jak w Niemczech oszukuje pracowników, to zamykają złodziejską firme.

Złodziej

A kto Niemców zamknie

bąbel

I co tam panowie w zrywie dalej waaałłłł!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław