Hes-Gaz Firma Stanisław Hołysz

Rozbórz

Opinie o Hes-Gaz Firma Stanisław Hołysz

ROBSON125

FIRMA CO NAJMNIEJ NIE POWAŻNA OBIECUJE PO KILKA RAZY TERMINY NASTĘPNIE ICH NIE DOTRZYMUJE. WARTO BY ZLECIĆ ABY KTOŚ Z KONTROLI SIĘ PRZYJRZAŁ TEJ FIRMIE I UMOWOM JAKIE TA FIRMA ZAWIERA NP NA PRZYŁĄCZA GAZU

Lubaczow
@ROBSON125 10.11.2016 11:21

Nie masz racji przyjacielu , jak się chce mieć robotę za darmo zrobiona to pewnie się czeka, ja miałem konkretnie w terminie zrobione i bez problemu tylko trzeba za usługę zapłacić bo nikt za darmo nie jest chętny do roboty

XYZ

Firma godna polecenia!!!

axter

Firma solidna, przede wszystkim terminowa i tania.

Zostaw opinię o Hes-Gaz Firma Stanisław Hołysz - Rozbórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hes-Gaz Firma Stanisław Hołysz