Opinie o Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady w Jarosław

Halina Nowy wpis

No witam. :) widzieliśmy właśnie z chłopakiem, że Pracownik ogólnobudowlany jest teraz potrzebny do pracy w remontach na terenie Jarosławia. Tutaj pisaliście kiedyś coś o problemach z kasa. czy to do dziś w ogóle może być aktualne? chcemy mieć pewność nim się zgłosi

STARY

Ja pracuję ponad 12 lat różnie bywało ale jestem zadowolony z pracy i z płacy jak pracujesz tak zarabiasz są premie wolne itp.Jak jakąś pracę można wykonać za 7 dni a ty ją wykonujesz w 11 dni to się nie dziw że biuro obcina dniówki bo tak jest wszędzie i jeszcze się wydrą na Ciebie tu jest spoko. kto chce pracować to na pewno może pracować i się rozwijać

Iwona
@STARY

Jak pracujesz tak zarabiasz? Brzmi prawie jakby żadnych widełek nie było, a chyba tak nie jest, co?

Piotr Nowy wpis
@STARY

Kolego bo pracowałem parę lat Mozaikon ,obecnie pracuje takiej firmie dziadowskiej syn przejął po ojcu i wali na dekiel kasa .będę szukał pracy chętnie jak by dało radę .daj znać PIOTR BIAŁECKI ,NAPISZ MI ESKA GDZIE IŚĆ.793730928

Jan

Fitma ARKADY Bogusław Buliński to dziadostwo nie firma bardzo małe płace 11 zł - 13 zł praca na czarno lub na umowie zlecenie pieniądz dla pracowników wypłacane są w ratach po 400 -500 zł co jeszcze to to że właściciel tej firmy obcina godziny ja miałem przepracowany 198 godzi z tego zapłacił mi 168 dziady i tyle

Wojtek Nowy wpis
@Jan

wiesz tak piszesz bo ciebie wypi...lił i miał rację bo tak długo byłeś u niego a tak poważnie to umowy są każdy kto chce to dostaje a stawki tak jak wszędzie każdemu nie dogodzi

Małgorzata Nowy wpis
@Wojtek

czyli w ostatecznym rozrachunku jak warunki tutaj oceniasz, polecasz czy nie? z tymi umowami jak to wygląda, jak ktoś nie chce to na luzie tak zatrudniają? a co ze skarbówką?

Artur

@Jan czy coś się może zmieniło w ciągu tych dwóch lat? Szczególnie jeśli chodzi o pensje?

Waldek
@Artur

Firma działa i to dobrze ja pracuję ponad 10 lat i nie tylko ja jesteśmy zadowoleni wypłaty na czas zaliczki też są

Firma Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko INŻYNIER BUDOWY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Irek

Zastanawiam się czy firma działa bo trudno znaleźć jakieś aktualne informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady - Jarosław

• Jak się pracuje w Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady?

Zobacz opinie na temat firmy Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady?

Buliński Bogusław Zakład Budowlano-Konserwatorski Arkady
  • Jana Długosza 9