Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Amon

Nie polecam tej pseudo firmy ,przez kilka miesięcy brak wypłaty,próby upominania się o wypłatę spełzają na niczym,dopiero państwowa inspekcja pracy zmusza twu! pracodawcę do wypłacenia należnych i okrojonych pieniędzy,umowa trefna i na niekorzyść pracownika,letnie ubranie w zimie,brak narzędzi do pracy,o BHP można zapomnieć-istnieje tylko jak jest kontrola,żadnych dodatków za pracę na wysokości,pod napięciem czy w pobliżu napięcia,partyzantka od rana do wieczora,młody i niedoświadczony monter nie ma szans tu się czegoś oprócz dziadostwa nauczyć,a oświadczeni jakoś dają radę,ale kosztem zdrowia ,potencjalnym wypadkiem,a już na pewno brakiem wypłaty na czas,nie prawdą jest jak tu niektórzy(wtyki firmowe,a może sam prezes) opisują że dostają pieniądze na czas,może są tacy , ale to tylko "uszy i oczy " prezesa,kapusie i tyłowłazy,że też ludzie jeszcze dają się nabrać temu staremu bebechowi....

Konrad
@Amon

Amon jedż do Belga to Cię roboty nauczy. Srał będziesz w biegu.

Amon

Pierdzielenie. z tego co tu czytam, straszycie sądami, i nic z tego nie wychodzi, więc chyba nie macie racji i chcecie tylko komuś uprzykrzyć życie, bo was wylał z roboty...na pewno za nieróbstwo. Wydaje mi się, że to pisze zgraja jakichś sfrustrowanych hejterów.

alex

nie zauwazylem zeby ktos rezygnowal. chyba ci sie miejsca pomylily

@alex

masz słaby wzrok skoro nie widzisz rzeczy oczywistych i widzialnych,przestań pić te tanie szczyny bo lucek się już o ciebie upomina...

piter

niekompetetni maja pracownikow za nic.nic dziwnego ze stale ludzi szuka

Mietek
@piter

Dobrych pracowników doceniają . Gonią leniów i obiboków . Roboty mamy bardzo dużo .

Ni
@Mietek

To czego wynagrodzenia nie sa wypłacane ludzi właścicieli ma za nic myśli że jest Bogiem i carem bo daje pracę za którą nie płaci.

@Mietek

a ty jesteś jednym z tych leni,pijaczyno...

elektromonter

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
zainteresowany

Pieniądze są wypłacane na konto czy do ręki?

Leon
@zainteresowany

pieniądze są wypłacane jak zgłosi się sprawę do państwowej inspekcji pracy lub do sądu pracy.........takie cuda :)

boro

Obecna sytuacja dużo lepsza niż w 2010-2013. Normalne kwatery obiad, kasa między 15 a 17ym każdego miesiąca. zastrzeżeń nie mam

@boro

Dzięki, oby tak było. pozdrawiam

T8

ROBOTA ZA ŻARCIE HA HA

Leon
@boro

kłamiesz,kłamco...

1oooo

Opowiem Wam pewną historię z życia wziętą. Było dwóch Polaków, Rumun i dwóch Włochów (jeden z nich szef). Robione było okablowanie na dużym obiekcie gdzie na pewnym etapie prac na bębnie zostało już niedużo kabla. Włosi zaczęli się zastanawiać czy zostawić ten kawałek czy to już odpad, który do niczego nie posłuży. W końcu jeden mówi do drugiego, będzie około 40m drugi mówi, że będzie więcej około 70m. Pierwszy mówi nie będzie mniej. Więc drugi z Włochów pyta się Rumuna „ile tego kabla jeszcze może być?” Rumun odpowiada, że on nie wie. Więc pierwszy z Włochów znów mówi kabla będzie z 70m drugi na to, że nie, bo będzie mniej około 40m. W końcu jeden z polaków się wkurzył złapał miarkę zmierzył obwód kabla na bębnie pomnożył przez ilość zwojów, jaka jeszcze była na bębnie i powiedział ile faktycznie tego kabla jeszcze zostało. Włosi poparzyli na siebie i kiwnęli głowami OK odkładamy kabel, bo się jeszcze przyda. Co do zarobków da się zarabiać około 1oooo zł na rękę przy normalnym czasie pracy.

@1oooo

Bóg cię opuścił,lepiej się pomódl i wyspowiadaj.

dziś jedziemy do roboty na 2tygodnie, to moja pierwsza praca i nieźle mnie nastraszyliście... jest aż tak źle ?

Antoś
@Nowy

Szef jest w porządku i płaci jak się pracuje a nie szcza po balkonach we Włoszech i imprezuje, jak co po niektórzy przedmówcy. Co do gowork to bez komentarza. Moderatorzy robia co chcą, dodaja co chcą żeby potem sprzedać nasze IP pracodawcom i do prokuratory. Wiec na miejscu takich frajerów to bym się nie zachwycał.

Antoś
@Nowy

Szef jest w porządku i płaci, jeśli ktoś pracuje a nie szcza po balkonach we Włoszech i imprezuje, jak co niektórzy "doradcy". Normalni ludzie są w robocie a nie wypisują głupoty na forum, zastanów się. Erwin podobno cie w energosystemie przyjęli? biorą obeszczańców?

BAT
@Nowy

Jeśli nie trzeba na Ciebie bata używać to nie musisz się o nic martwić.Co niektórzy koledzy tylko mocno chrapią

Kacper
@Nowy

I co pojechales? Jak tam jest?

@BAT

@Kacper jest ok, kwatery atmosfera w porządku, kasa zadowalająca

nie żartuj...:)

D

Kto wchodzi w dupę,ten ma na zupę....

@D

Tylko świnie siedzą w kinie a konfidenci to lenie i obiboki.

K

Jakby nie było w firmie dużo się zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat. Na lepsze. Przede wszystkim stawki poszły w górę

don leon

olson88 za granicą warunki dobre

henderson

olson88 w polsce umowa o prace i 16 zł plus dieta lub posilek

Maciek

Kolego wiesz kto jest szefem w tej firmie?

@Maciek

Pewnie ta sama osoba z którą tak ciężko jest się skontaktować w sprawie wypłaty, dziwne ale pieniądze doszły wcześniej niż mówił, hmm nagle pieniadze się znalazły wystarczyło tylko komentarz napisać;) fajne komentarze sobie piszecie, dobrze że chociaż tych prawdziwych nie usuwają

@Byly pracownik

Pochwal się Kaimie z Ablem ile godzin przepracowałeś ?

wyrwij forsę i zakończ, takie sprawy miały miejsce juz 3 lata temu

@Maciek

Wystarczająco, żeby mieć wyrobioną opinie o was :) A tak poza tym co ma jedno do drugiego? Jak nie przerobiłem pełnego miesiąca to już mi się wypłata nie należy? Jak wy każdego macie zamiar tak traktować co odchodzi z waszej firmy to gratuluję.

@58

I jak widac maja miejsce do tej pory :) zreszta masz racje, nie ma co drazyc tematu. Bylo i na szczescie juz minelo.

maciek
@Byly pracownik

Jak nie przerobiłeś miesiąca to jesteś pokraka . ja będę za ciebie tyrał dla italiańców albo inny ukrainiec ? Idz do mamuci na cycka

@maciek

Ja radzić sobie w życiu umiem i nie potrzebuje "cycka matki". Masz cięty język niczym dziecko z czwartej podstawówki, co zresztą pokazuje poziom waszej firmy. Lepszej decyzji o odejściu od was nie mogłem podjąć:)

@Byly pracownik

Ty nawet kable nie potrafisz ciągnąc Ablowi -kaimie.

olson88 za granicą spoko, w polsce nie wiem

olson88

może wypowie się ktoś kto faktycznie pracuje w tej firmie a nie wyrzuceni z żalem ściskającym (usunięte przez administratora) jakie warunki w firmie?

kk

ja na brembo jestem od dłuzszego czasu i pokazalem ze cos kumam robote to pracuje nadal a firma i prezes sa w porzadku i kase dostaje na biezaco. a kilku tumanow ostatnio wyrzucili wlosi z brembo hahah to tera wypisuja po internetach zale , do przewidzenia bylo

Sakson

Kolego culomb pracuje od 4 miesięcy w dabrowie i mogę potwierdzić ze w firmie jest lepiej niż jak to piszą w komentarzach. Trzeba mieć dobry kontakt z szefem. Robota jest ok, na przemyslowce, można dużo przerobić godzin

zalik

potwierdzam

jw

żarcik

jw
@Sakson

Firma w porządku pracuje od połowy listopada, fakt że gości niekumatych wyrzucają dosyć szybko

ulan

firma ok, miałem obawy ale pracuje od 3 miesięcy i jest w porządku. wprawdzie trzeba czasami dzwonić do biura ale nie było jakichś większych problemów

tolek

pracuje około roku, firma jest w porządku z szefem nie ma problemu tylko trzeba uprzednio się z nim kontaktować telefonicznie we wszelkich sprawach i wtedy wszystko jest ok. warunki stabilne umowa o pracę, można dorobić za granicą itd nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć

Robert Poznań

Witam. Praca od czerwca do sierpnia i od października do listopada.Italia...brak jakichś 5000pln do dnia dzisiejszego,z czego 3000 zostały bezprawnie wysłane do mojego komornika tuż przed świętami,prawo pracy jest jedno dla wszystkich...po telefonie mojej partnerki,kiedy reszta? Nie będę cytował komentarza"prezesa"...szukam podobnie docenionych...przez buraka z Podkarpacia...Poznań

@Robert Poznań

Jakbyś dzieci nie robił to komornik nie zabrałby alimentów . PIS daje 500,00 zł na dziecko to może wyjdziesz na swoje.

@Andrzej

A kto powiedział głąbie,że to alimenty? Nie znasz prawa to się nie wypowiadaj.

@anonymous

Przecież siedziałeś za alimenty .

@Andrzej

Jak zwykle błędne informacje,skoro wiesz o mnie wszystko,to może też to,kto teraz będzie rządził w Calcio? Hi Hi

@anonymous

Ja Tunkiewicz Andrzej.

@Andrzej

A sądzę że Pucia...i okaże się kto mówi prawdę...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław