Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW

Jarosław

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW

marcin

wlasnie dostalem yyplate za lipiec i sierpien.cale 403zl na prawie 2 miesiace nocek.polecam dobra firma jak ktos kasy nie chce.banda oszustow i nic wiecej .

Marcin

Widze ze wpisy negatywne sa usuwane z tych opiki ,wiec czesciej bede pisal.pracowalem od 9.7.2017 do 19.8 do dzisiaj nie dostalem wyplaty.jak sie upomnialem zostalem wyzwany przez prezesa.zwykli naciagacze i nic wiecej.jak ktos chce wiecej sie dowiedziec prosze pisac marcin24ch@wp.pl Ja bylem zmoszony wystapic do sadu pracy.

zainteresowany

Pieniądze są wypłacane na konto czy do ręki?

piter

niekompetetni maja pracownikow za nic.nic dziwnego ze stale ludzi szuka

Boss

Jest dobrze i ma być jeszcze lepiej

dorta40@wp.pl

jest 26 lipiec a za czerwiec jeszcze nie zapłacili za pracę w Danii. Wychodzi na to, że nic się nie zmieniło.

boro

Obecna sytuacja dużo lepsza niż w 2010-2013. Normalne kwatery obiad, kasa między 15 a 17ym każdego miesiąca. zastrzeżeń nie mam

nowy

Panowie jak obecna sytuacja w firmie? Placa? Nie wiem czy podjąć pracę.

antonio

widze ze negatywne opinie pisze jedna i ta sama osoba, w dodatku sama sobie odpowiada. patyk moczymordo masz żal że się na tobie poznali i cie zwolnili to teraz wypisujesz brednie. byłem z tobą w italii wiem co z ciebie za ziolko.

alex

nie zauwazylem zeby ktos rezygnowal. chyba ci sie miejsca pomylily

RFTG

Cos jest chyba nie tak z ta praca w tej Dani skoro ludzie rezygnuja i wracaja do Polski. Nikt od tak sobie nie rezygnowalby z lepszych pieniedzy... Wiec nie wiem czy o kase chodzi czy o firme i ludzi tu pracujacych...

ozzy

kolego ja przyjechalem w tym samym rzucie i pracuje razem z tobą i gadasz glupoty bo nie slyszalem zeby chlopaki narzekali albo sie zwalniali. przyjechalismy w maju pod koniec miesiaca wiec pracowalismy kilka dni. u mnie kasa przyszla taka jak ustalona i nie brałem zaliczek.

jack2

to czemu tam siedzisz chłopie skoro tak zle? nie jestem w stanie tego zrozumieć. podejrzane są te negatywne komentarze.

józef

nie jestem z podkarpickiego tumanie. a kasa jest wyplacana

@donik_@tryk

jest wyzywienie pelne, aneksy ze stawką dogadaną te 123 dkk

electircista
@Nick 14.06.2017 01:17
a trudna to praca w tej Danii bo w ogłoszeniu nie było zbytnich wymagań więc jak to z tymi pracami tam jest każdy sobie poradzi...

He he jak to się ładnie zadaje pytania i na nie odpowiada ta sama osoba.W zrywie to już chyba pół podkarpackiego robiło,dalej po sądach i inspekcji pracy zakładane sprawy?wypłaca pieniądze?

Prezes
@electircista 18.06.2017 00:24

Inspekcja to z rok temu była. A o sądach nic nie słyszałem .A kto podał do sadu zryw?

Tajemniczy

I jsk tam chłopaki w Danii sie pracuje ? Dostaliście aneksy do umów i z jaka stawka te aneksy niby panie wyzej ?

donik_@tryk

w moim przypadku jest aneks i wszystko się zgadza

bormon

umowa jest ok ze stawką duńską, jestem akurat tu na miejscu tak sie składa

dorta40@wp.pl

Maciek kłamiesz jak z nut. W Kopenhadze chłopaki mają umowę na 2000,00 zł polskich.

Tajemniczy

Jestem młody i w sumie zaczynam karierę elektryka, także jak myślicie, taki wyjazd bedzie dobry, czy posiedzieć jeszcze troche w kraju nabrać doświadczenia i wtedy wyjechac?

lewar

zawsze zdarzają sie osoby, które prowadzą swoje prywatne wojenki i negatywnymi komentarzami zakłamują rzeczywistość. tak na prawdę w tej firmie od dłuższego czasu można całkiem nieźle i godnie zarobić. Pracuję tu od pewnego czasu i przyjezdzałem również z obawami ale jestem pozytywnie zaskoczony. Umowa polska o pracę a dodatkowo otrzymuje się aneks. I tak muszą płacić stawkę obowiązującą w danym kraju i płacić ubezpieczenie więc OK. Przerabiałem wyjazdy za granicę przez agencję gdzie dostawałem śmieciówkę zleceniówkę bez ubezpieczenia, w ZRYWie pod tym względem jest dużo lepiej zwłaszcza, że na miejscu nie trzeba sie martwic o kwatere i transport.

Tajemniczy

Na umowie ma sie stawkę w złotówkach czy w euro ? bo mówicie ze 12 euro wychodzi, jakie warunki mieszkalne zapewnia firma? Jakaś melina czy przyzwoite lokum, ile osob w pokoju ?

Jarek

Witam Serdecznie Sprawa jest bardzo prosta. Poproście o umowy pracy z całkowitym wynagrodzeniem na umowie o pracę oraz dodatkami i delegacjami na piśmie w 100%. Nie wierzcie w obietnice.Ja byłem przypadkiem kiedy umowa którą otrzymałem do podpisu opiewała na 1800 zł a niby miałem zarobić ok. 7000 zł netto plus dodatki według obietnic człowieka który nazywał siebie "prezesem". Pan "prezes "więc miał pecha bo rozmawiał z zaproszonym przezemnie prawnikiem a obok siedział biegły więc tak zwany "prezes"szybko się wycofał z obietnic i obrażając ludzi z drugiej strony słuchawki zakończył swoją prostacką rozmowę, ale zostało to nagrane. Nie wierzcie w obietnice a róbcie wszystko na dobrze sprawdzonych umowach.-Wszystko na dokumentach urzędowych lub poproście prawnika i pomoc prawną w miejscowych Urzędach pracy. Jest przysłowie które mówi "wiesz co tracisz ale nie wiesz co zyskasz" Pozdrawiam serdecznie i nie dajcie się oszukiwać gdyż jest dość instytucji państwowych ,które służą pomocą.

Jarek
@Stanisław 12.05.2017 09:47
Panie Bogacz Jarosławie nie oczerniaj firmy . Adwokaci jak pijawki tylko kasę wyciągają a Pan szuka pracy od 1...

Nie lubię oszustwa i kłamstwa ale te słowa już słyszałem we wcześniejszej rozmowie z kimś z owej firmy.Cytuję"Adwokaci jak pijawki tylko kasę ....."resztę Pan zna. Wniosek nasuwa się sam. Ten kto używa sformułowania jest tą samą osobą. panie.....

Italiano
@Jarek 12.05.2017 13:56
A pracownicy nie potrzebują firm które ich oszukują. Przyjdzie czas ,że za oszustwa wobec pracowników będą kary całkowitego prz...

Dokładnie wszystko na umowie a szczególnie jeżeli chodzi o kase nie godzić sie na 1800zł bo później niezły kanał przerabiałem to w tej firmie!Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

garfield
@Tajemniczy 11.05.2017 17:59
Mam tak samo jak kolega wyzej, wyjazd 20 Także mało czasu i nie wiadomo czy sie zwalniać z roboty, i ile sie tam zarobi ?...

potwierdzam stawkę, na rękę zostaje jakieś 12 EUR jak to przeliczałem z darmowym spaniem i transportem, w sumie kasa w porządku

Stanisław
@Tajemniczy 11.05.2017 17:59

Witam. Proszę o kontakt tel. kolegów Pawła i Tajemniczy. Tez mam ofertę wyjazdu do Danii. Może razem będzie fajniej i taniej, bo ja też muszę na miejsce wyjazdu jakoś dotrzeć. Taki kontakt, jak wynika z moich poprzednich wyjazdów za granicę, zawsze wszystkim przynosi korzyści. tel. 508 390 297 Pozdrawiam

Paweł

Mam ofetre pracy z firmy ZRYW z Jarsolawia do Danii. Nie wiem co robyc czytając te komentarze, czy zwolnic sie z firmy gdzie obecnie pracuje i wyjechac czy dac sobie spokoj?

ktoś

Sytuacja generalnie dobra, wynagrodzenia są płacone. Widać, kryzys mają za sobą. Jest dużo dobrych elektryków, od których wiele się można nauczyć.

Piotr S.

...czyli ,potrzebują pracowników? Gdzie?w kraju i za ile?Opisze ktoś mi ta kwestie?

wojtwol

Firma ok, kryzys z tego co widać mają za sobą, dużo lepiej niż w rzeszowskim elmoncie. pozdro

Młody

pracowałem tam chwile, pieniedzy do dziisaj nie ma, zakwaterowanie tragiczne - podłoga, to aż lepiła się od brudu. Brygadzista kawał ch**ja, który darł mordę o wszystko... nie rozumiem jak takie firmy utrzymują się na rynku.

krzychu
@Józek 28.12.2016 16:27
Jak tam teraz w zrywie placi hajs?

z tego co widzę to wyraźnie się polepszyło. jestem z okolic dąbrowy. gdy się zatrudniałem to z pośpiechu nie przeczytałem opinii ale po pierwszym miesiącu jest ok. kasa na czas i trochę większa niż miałem w poprzedniej firmie no i z racji mojego wieku ważna jest umowa o pracę i ubezpieczenie. a we wczesniejszej firmie z mojej okolicy byłem na śmieciówce.

gRaTek
@krzychu 13.01.2017 10:17

potwierdzam poprawę.. bywało różnie ale przez ostatnie pół roku jest bardzo w porządku. stawka rynkowa na umowie o pracę. ostatnio dosyc duze projekty w szczecinie i za granicą więc to pewnie dlatego sytuacja i atmosfera są dużo lepsze.

warszawiak

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,695677 tutaj są osoby okradzione z warszawy

marek

Lepiej nie bo z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczelisz konfidencie

marek

zapomniałem dodać że byłeś też wywalany z tej roboty bo piłeś ale jak pan prezes nie ma ludzi trzeba lukę systemową załatać wirusa usuną z roboty i nowy przyszedł typu szpieg robak

marek

przestrzegam chłopaki mi pokazywali ile mają do zapłat w notesach za jedną robotę 1000tyś za drugą 2 tyś za 3 jeszcze ileś i to tylko widać było że dawał 1tyś złoty w ratach dziwne troszkę panie piotrek bo nawet sam miałeś niezapłacone za kilka mc mariusz tak samo nie miał popłacone staszek leszek i co ty na to a powiem ci że ja nie piję alkoholu i nie robiłem libacji tak jak ty na mieszkaniu nie pierdziel głupot no chyba że heeee nagranie na tele mam chcecie prezesikowi wyślę na @ co dotarło do pipu moje nagranie z rozmowami pana ś i panią m

Zajcew
@Wacyl 11.03.2016 17:11
HeT,na bilet z powrotem powinieneś zarobić.

No na bilet to zarobi.

Zajcew

Płacą tylko każą się myć.Każa spać w klasztorze!

słuchacz

To naprawdę skandal, ale zawsze znjdą się ludzie którzy pracują i będą pracować za ochłap bo nie mają innego wyjścia. Brawo !!!! mali prezesi Nie liczcie na rozgrzeszenie bo macie za mało kasy. Trzeba wyzyskiwać szybciej bo nie starczy wam czasu, oczywiście na zgromadzenie odpowiednich środków na odkupienie :) :)

erwin

Masz komfort w postaci tego forum 6 stron litanii i sam pchasz sie w gówno.Sam nie znałem tego forumi dałem sie oszukac o tym jak jest dowiedziałem sie na miejscu na budowie we Włoszech od chłopaków.Dostałem kase ale po kilku miesiacach po kilkudziesięciu telefonach mocno okrojoną.Ludzie zakladali sprawy w PIP i w sądach pracy.I to twoja pierwsza tyrka.

Zdzisek
@Nowy 03.03.2016 22:19
Tylko lenie i kapusie śpią w butach

Ta ja tam w butach nie spał i pieniedzy nie dostał.Niech was reka bosko broni tam robić.

Magister Kujawa
@Zdzisek 10.03.2016 16:17

Zdzichu - w butach spią;TW Patyk,Nie magister Kujawa,Piwosz z Rudnika

Nowy

Antoś
@Nowy 29.02.2016 15:23
dziś jedziemy do roboty na 2tygodnie, to moja pierwsza praca i nieźle mnie nastraszyliście... jest aż tak źle ?...

Szef jest w porządku i płaci, jeśli ktoś pracuje a nie szcza po balkonach we Włoszech i imprezuje, jak co niektórzy "doradcy". Normalni ludzie są w robocie a nie wypisują głupoty na forum, zastanów się. Erwin podobno cie w energosystemie przyjęli? biorą obeszczańców?

BAT
@Nowy 29.02.2016 15:23

Jeśli nie trzeba na Ciebie bata używać to nie musisz się o nic martwić.Co niektórzy koledzy tylko mocno chrapią

bąbel

Zamieszczają regularnie ogłoszenia w Nowinach podkarpackich,szukaja naiwniaków.

zieciu
@Stasiek 24.02.2016 09:22
Tajny Współpracownik T.J "Patyk" odezwał się.Tak kiepsko płacą donosicielom ,że tylko na tanie wino wytarcza?Pozdr...

Mi tam placi,ale trzeba sie zasłużyc.Wtajemniczeni wiedza o co chodzi.

Stasiek
@zieciu 24.02.2016 14:55
Mi tam placi,ale trzeba sie zasłużyc.Wtajemniczeni wiedza o co chodzi.

Agent Patyk mocno pracuje. Udaje Zięcia .Agent kocha kredyty dlatego nie może być Zięciem.

haha

bzdura, powyższe to dużo prawdy

tony

ja kasę mam na czas, przynajmniej ciekawe projekty robią a nie mieszkaniówkę

@Amon 10.02.2016 23:36
Jesteś przykładem właśnie takich zapijaczonych tyłowłazów,zawsze masz na czas bo się obijasz w robocie i nic nie potrafisz zrob...

Ton i sposób twojej "wypowiedzi"obrazuje twój poziom intelektualny człowieku i "wiarygodność" twojej opinii. A Firma jest całkiem w porządku, zaryzykowałem i nie żałuje

Stasiek
@Amon 10.02.2016 23:36

To Ty jesteś Malczewski z Dębicy. Wy to tylko do sądu i PIPu potraficie donosić. Twój ojciec był z ZOMO .Nie musisz odpowiadać .Widac to po Twojej tępocie.Zapomniałeś jak Ci BIANKO smakowało na budowie. Gosciom z Dębicy powinny tylko "LODY" smakować.Nie wydaj wszystkich pieniędzy na papugi?

@cw 28.01.2016 13:20
To ci powiem że zaoszczędziłeś sobie problemów. Są inne normalne firmy które płacą na czas.

Zgadza się szkoda czasu i nerwów!

Amon
@cw 28.01.2016 13:20

Wszysto się zgadza,chamem i prostakiem jest Piotr , ale też Tomasz (długopis)taki wsiowy pijaczek(jest kierowcą),zachowuje się dokładnie jak kapo w obozie,sprawdza kto ile co zrobił,pomimo iż nie jest formalnym brygadzistą,jak też nie jest nawet eletrykiem czy elektromonterem,podobnie zresztą jak Piotr (gimbus),to pomocnicy, a pomiatają monterami którym powinni materiał i narzędzia nosić,zero kompetencji przy pracach elektrycznych,czego się nie dotkną to jest do poprawki,ale te zera są tam w określonym celu,to tacy naganiacze,czas się wziąć za te ludzkie odpady.

@tony 15.02.2016 10:51
O czym Ty mówisz? Przecież za Twoje rachunki płaci mama

Trafne spostrzeżenie jak nie chcecie,żeby ktoś płacił za was rachunki(za mnie na szczęście nikt nie płacił)to omijać szerokim łukiem!

@zajcew 17.02.2016 16:55

Czyli wychodzi na to ze ci firma dobrze płaciła skoro sam płaciłeś za rachunki. Dzieki za opinie

Amon

Omijajcie tę antypolską pseudo firmę szerokim łukiem,jak ktoś lubi harować charytatywnie,to jego sprawa.Nie Polecam!!!

zajcew

O to widze,że sie nic nie zmienia dalej waaałłł?!i hajs po kilku miesiacach okrojony wypłaca.

jon

Widzę Super Jonie, że na posty odpisujesz przed śniadaniem, to wiadomo kim jesteś - Lustereczko prawdę ci powie, i co pękło? Wtedy co odpisujesz to może jeszcze wlewasz browary, a inni w tym czasie za ciebie pracują. Dostajesz pewnie sytą wypłatę, bo browary z górnej półki wlewasz w tą swoją...... Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na browary, bo jak się wyjeżdżało to trzeba było najpierw kasę zainwestować w jedzenie , bo prezes dawał zaliczki po 5eur,20 euro miesięcznie . A wypłatę nie wiadomo kiedy wypłaci, czy w ogóle wypłaci. Wiadomo już dlaczego biurowca mury pną się do góry. Pracownicy swoje żony wysyłają po wypłaty na życie, opłaty a ty twierdzisz że na browary, gratuluje intelektu. Powiadasz że jesteś dobrze poinformowany, nie dziwie się, wypłaty syte na czas to już wiadomo z jakiego kręgu jesteś-(prezesie nie wiem czy to ważne ale koledzy po pracy piwo pili). Pochwal się lepiej jaką umowę masz, pewnie nie taką lipną jak inni pracownicy za najniższą, a resztę w premii której nie wypłaca. A te 6,75 euro za godzinę(praca za granicą), co ustalał z pracownikami na gębę, że w postaci premii wypłaci. Opowiedz na czym to polegał ten przekręt i dlaczego tej różnicy nie wypłaca i się wypiera, że takiej rozmowy nie było. SUPER JONIE-DOBRZE POINFORMOWANY. ODPOWIEDZ

Łysa Pała

Super jonie kto jest konfidentem to każdy wie. Ja przepracowałem 2 miesiące w Twojej super firmie, zapłatę też otrzymałem, wprawdzie po pół roku i wydzwonieniu karty za 50 zeta do prezesa, ale firmy nikomu nie polecę, bo niema nic gorszego jak praca, za ktora nie wiesz czy będzie płaca. Jak chcesz wesprzeć prezesa i masz odłożoną kasę to proszę bardzo, ale jak chcesz zarobić to nie ta firma. A jak prezes buduje biurowiec to ma potrzeby, więc potrzebuje pieniędzy z Twoich godzin, żeby mury pieły się do góry. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW