Inter Car Nowak Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

ciekawe

A w salonie Jaguara jaka atmosfera? taka jak w toyocie?

a to ci dopiero

Czyli z tego co tu piszecie wynika że co ludzie zarabiają tam po (usunięte przez administratora), lub jeśli pracują dłuższy okres czasu t(usunięte przez administratora) przecież wolałbym pracować w zwykłym sklepie? Z ogóły panuje takie przekonanie ze w salonie to się \"kokosy\" zarabia?

ciekawski

Moja pytanie: czy z tej kwoty którą zarabiam, mam opłacić wszystkie należności w związku z prowadzoną działalnością? I jeszcze jedno: czy premię dostają sprzedawcy, itp, czy np. recepcjonistka czy pracownik myjni też?

ciekawski

Czyli wiele więcej niż (usunięte przez administratora) tam nie da się zarobić? To jakaś masakra co piszecie? A ja gdzieś słyszałem ze nieźle można tam zarobić?

ciekawki

Ok (usunięte przez administratora) podstawa? tak a z premiami ile można zarobić? i czy konieczne jest załozenie własnej działalności?

jan kowalski

Potwierdzam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.