Inter Car Nowak Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

Firma Inter Car Nowak sp. o. o. to stabilna i rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji w sektorze motoryzacyjnym na obszarze Polski południowej, a w szczególności małopolski. To wieloletni partner biznesowy marki Toyota oraz marki Hyundai, a obecnie salon samochodów używanych, a także Autoryzowany Partner Serwisowy Volkswagena. Inter Car Nowak Sp. z o. o. kojarzony jest niezmiennie od lat z profesjonalizmem i pełnym zaangażowania podejściem do potrzeb i oczekiwań Klientów. Ilość realizowanych usług oraz poziom sprzedaży samochodów nowych tylko potwierdza, że jakość to doceniany i stale obecny element polityki jakościowej firmy, skierowanej w kierunku odbiorców produktów i usług. 

Składnikami, które należy koniecznie wymienić i które w sposób jednoznaczny przekładają się na dynamikę rozwoju działalności jest wieloletnie, bo już ponad 30 letnie, doświadczenie w branży motoryzacyjnej, kadra specjalistów oraz perfekcyjnie wyposażone stanowiska do realizacji usług serwisowych, blacharskich oraz lakierniczych. 

Warto wspomnieć o walorach lokalizacyjnych. Salon samochodów używanych Inter Car Nowak to doskonała lokalizacja przy głównej arterii wylotowej w kierunku Zakopanego oraz w bezpośredniej okolicy obwodnicy Krakowa, co sprawia, że można tutaj dojechać unikając utrudnień na drogach w godzinach szczytu. 
Stawiamy na jakość i wierzymy w jej wpływ na poziom zadowolenia naszych wieloletnich Klientów. 
Staramy się za każdym razem utwierdzać ich w przekonaniu, że stanowią dla nas najważniejszy i najcenniejszy składnik, nastawionej na wiele lat, strategii biznesowej. To zaufanie do Inter Car Nowak jest jednocześnie naszym ogromnym zobowiązaniem.

www.intercarnowak.hyundai.pl

 
Inter Car Nowak Sp. z o.o.