Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

dobry pracownik

Ktoś ładnie napisał ale UWAGA zmiany. Więc tak [usunięte przez moderatora] już nie ma co nie oznacza, że zmiany to od razu będzie lepiej. Chodzą ploty, że [usunięte przez moderatora]. odchodzi i szkoda, tak spokojnego, miłego i cholernie biernego dyrektora; nic tylko Takiego pozazdrościć. Problemów nigdy nie było i nie ma. Mawiając w stylu Gomułki kawałek czasu temu "Panowie najważniejsze są wskaźniki", jak będą dobre będzie druga Irlandia, i miał rację :/ widzimy jak wygląda Irlandia w dobie kryzysu. Będę miło wspominać odwiedziny [usunięte przez moderatora] w mieście "S" raz do roku w obstawie jakże rozmownego ale nigdy nie na temat R z łądną bransoletą dającą błyskiem po oczach. Warunki pracy oczywiście bez zmian, człowiek tyra sam 12 h, oczywiście samemu bo po co ktoś ma mu zawracać gitarę w czasie jazdy; spadniesz z drabiny - twój problem przecież nikt Ci nie kazał tam włazić. A i najważniejsze, fona służbowego masz nosić w dniu wolnym nawet do WC bo to są sprawy życia lub śmierci. Zadowolenie z pracy w firmie z ponad 50letnią tradycją rośnie z dnia na dzień, firma idzie z duchem czasu, "restrukturyzacja" czytaj moda na oszczędności idzie pełną parą, nasze zarobki rosną UPS sorry lecą w tempie wzrostu cukru i benzyny. A co się nie zmieniło? Nie zmieniła się strona www firmy gdzie w miejscu oferta zawsze straszył napis "Strona w przygotowaniu." Pracę polecam w szczególności ludziom młodym po studiach jak ja, którzy mając świeży umysł chłoną wiedzę, uczą się od zera telekomunikacji, ląduję w świętej grupie technik cyfrowych i po 4 latach pracując po12h, i tracąc 2 niedziele w miesiącu, usunięciu 20 uszkodzeń dostaną 1800 do łapy i za 2 dni usłyszą, że są krętaczami bo zrobili za dużo kilometrów.

olsztyn sprytny

czy chodzi o torunskie PRT BAZA?bo to powaznie (usunięte przez administratora) i nic wiecej

Już wolny od tego

[usunięte przez moderatora] Moge tylko to potwierdzic totalne bagno.

Jak się wszyscy nie dogadamy to nas wszystkich zgnoją,zresztą juz to robia.Praca w pojedynke 12 godz na wysokości ,a gdzie są przepisy BHP.A jak dojdzie do wypadku to nasza wina ,bylismy na szkoleniu BHP i podpisywaliśmy je [usunięte przez moderatora] powie kto mu kazał tam włazić bez asekuracji.BRAK jakich kolwiek konkretnych szkolen.Tylko póżniej certyfikaty trzeba zdawac a jak nie zdany to zwolnienie z pracy.[usunięte przez moderatora]to konkretny kretyn nie ma pojecia o pracy zna sie na muzyce weselnej,a monterów ma za (usunięte przez administratora) i leni do roboty.Jest takim [usunięte przez moderatora] ze szkoda mówić.Całkowity brak szacunku dla osób starszych , dla których byłby synem ale dyrekcji On pasuje.Zwalnia albo sami odchodza bo z tym [usunięte przez moderatora] nie da się .Ludzie są juz tak sflustrowani i znerwicowani że nik nie wie jak dalej tak można pracować,ludzie nie chcą przychadzić do pracy ale musza maja rodziny na utrzymaniu.kapitalizm jest to [usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka. Tak nas uczyli za komuny obalilismy ja i teraz mamy to co nas uczyli. Na koniec Zdrowych i wesołych świąt dla pana KIEROWNIKA I CAŁEJ DYREKCJI K.P.R.T.SP.Z.O.O

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice