Jak się wszyscy nie dogadamy to nas wszystkich zgnoją,zresztą juz to robia.Praca w pojedynke 12 godz na wysokości ,a gdzie są przepisy BHP.A jak dojdzie do wypadku to nasza wina ,bylismy na szkoleniu BHP i podpisywaliśmy je [usunięte przez moderatora] powie kto mu kazał tam włazić bez asekuracji.BRAK jakich kolwiek konkretnych szkolen.Tylko póżniej certyfikaty trzeba zdawac a jak nie zdany to zwolnienie z pracy.[usunięte przez moderatora]to konkretny kretyn nie ma pojecia o pracy zna sie na muzyce weselnej,a monterów ma za (usunięte przez administratora) i leni do roboty.Jest takim [usunięte przez moderatora] ze szkoda mówić.Całkowity brak szacunku dla osób starszych , dla których byłby synem ale dyrekcji On pasuje.Zwalnia albo sami odchodza bo z tym [usunięte przez moderatora] nie da się .Ludzie są juz tak sflustrowani i znerwicowani że nik nie wie jak dalej tak można pracować,ludzie nie chcą przychadzić do pracy ale musza maja rodziny na utrzymaniu.kapitalizm jest to [usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka.
Tak nas uczyli za komuny obalilismy ja i teraz mamy to co nas uczyli.
Na koniec Zdrowych i wesołych świąt dla pana KIEROWNIKA I CAŁEJ DYREKCJI K.P.R.T.SP.Z.O.O