Opinie o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowickie PRT Sp. Z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowickie PRT Sp. Z.o.o w Katowice

Dawny pracownik

Firma "D.N.O" nie miała nic do zaoferowania. Praca bez możliwości rozwoju. Najlepiej abyś pracował za darmo, by inni mogli nic nie robić w biurze i zbierać śmietankę z twojej pracy. Kardry nie miłe zawsze coś załatwić to problem. Wiecznie nie ma pieniędzy na podwyżkę bo firma ma straty a tyle lat i ciągle istnieje! Nie polecam uciekajcie jak najdalej!!

Wstrętny

Zwolniłem się z tej firmy, tak jak mi doradziły osoby z poza biurka, zatrudniłem się w innej, ale z tej samej branży i mam 2950 na rękę, do tego premie i spokój po godzinach pracy, żadnych nieplanowanych nadgodzin, chyba, że sam się zgłoszę. Polecam wszystkim ten stan, teraz czuję, że żyję. Szkoda mi Was jest, że musicie się użerać z palantami takimi jak ci zza biurka. Naprawdę szkoda, zrócie coś z tym, chyba że dalej macie konfidentów wśród siebie, jak wiadomo tacy nie będą chcieli żadnych zmian, bo gdy już wyjdą spod biurka kierownika, wytrą kąciki ust z białej substancji dostaną trochę pieniądza (nawet i 600 zł ekstra) i już udają wielkich panów, bo mają więcej niż pozostali.... P.S. Niech szanowna Pani Julita nawet nie odpisuje, bo jak widzę, że Pani do każdej opinii ma jakieś "ale" lub "dlaczego tak uważasz, a nie inaczej" to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Kaziu
@Wstrętny

Knfident jak namąci to sam się zwolni. A o białych kącikach na 100% musisz wiedzieć z autopsji , może znowu coś osiągniesz w swojej nowej firmie :)

Julita

@opinia kierownika, jak wygląda kwestia przerw, jeżeli chodzi o pracę w firmie Katowickie PRT? Podałeś godziny pracy, jednak nie napisałeś, jaki konkretnie czas przysługuje pracownikom na przerwę od pracy? Uzupełnij swój komentarz o podaną przeze mnie kwestię.

spocony
@Julita

W tej firmie robole nie mają przerw. Wytrzeć łapy o gacie i żreć w drodze do następnego klienta. Przerwy w odpoczynku na pracę przysługują tylko elitom biurowym.

@Julita

Praca bez samowolnie wyznaczanych sobie przerw !!!!

hehe
@opinia kierownika

jakby my mieli czekac az gora wyznaczy nam przerwe to by my padli z glodu i nawalili w pory

konkretny

UCIEKAJCIE JEŚLI TYLKO MOŻECIE. ZWŁASZCZA PRZESTROGA DLA NOWYCH KTÓRZY SIĘ ZASTANAWIAJĄ NAD PODJĘCIEM PRACY W TYM BAGNIE JAKIM JEST KPRT. NAJPIERW SŁODKIE UŚMIECHY,OBIECYWANIE ZŁOTYCH GÓR A PÓŹNIEJ NA KAŻDYM KROKU MOBING WSZECHOBECNY I POKAZYWANIE PRACOWNIKOWI ŻE JEST NIKIM I ŻE WSZYSTKO ROBI ŹLE. PEŁNO POCIOTOW I "USZU PREZESA". CALE SZCZĘŚCIE ŻE MNIE TO JUŻ NIE DOTYCZY

@konkretny

Twoja wypowiedź na temat pracy w firmie Katowickie PRT jest bardzo negatywna, dlatego chciałabym, abyś uzasadnił ją w sposób bardziej szczegółowy. Poruszyłeś kwestię rzekomego mobbingu, który jest praktykowany przez pracodawcę wobec podległych pracowników. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście tak jest? Jest to poważne oskarżenie, dlatego nie powinno pozostać bez uzasadnienia. Oczekuję odpowiedzi na ten temat.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy warto aplikować do tej firmy? Podobno nie jest tak źle jak tu piszą, także się zastanawiam...

@Zainteresowany

Z Twojego wpisu mogę przypuszczać, że masz informację o pracy w tym miejscu. Mógłbyś napisać, skąd te informacje pochodzą? Pamiętaj, że wątek przeglądają osoby, które podobnie jak Ty rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy, dlatego zachęcam, abyś przedstawił informacje, które posiadasz.

PRawdziwy
@Julita

Wszystko zależy od tego jak podchodzisz do wykonywanych obowiązków. Najważniejsze, aby od początku do końca być fer w stosunku do pracodawcy to i pracodawca będzie fer w stosunku do ciebie.

at
@Zainteresowany

Moja rada: im dłużej będziesz się zastanawiał, tym lepiej dla ciebie.

Julita

@Prawdomówny, źle oceniasz moją osobę, ponieważ nie jestem w żaden sposób powiązana z pracą w firmie Katowickie PRT. Jestem tu po to, aby pomóc osobom, które zainteresowane są pracą w tej firmie i chciałyby poznać, jak wygląda praca u tego pracodawcy oraz ogólnie warunki zatrudnienia, które oferuje firma Katowickie PRT, dlatego moje pytania są tak wnikliwe i szczegółowe.

Julita

@Tyrajmisiu, dziękuję za Twoją odpowiedź. Możesz przybliżyć, jak wygląda poziom wynagrodzenia za pracę, którą opisałeś w swoim komentarzu? Jak zimą radzisz sobie w sytuacjach, gdy droga jest ślizga? Czy przez trudne warunki pogodowe czas pracy na rzecz firmy Katowickie PRT automatycznie się wydłuża?

Prawdomówny
@Julita

Odnoszę wrażenie, że "Julita" to osoba z kierownictwa, która notorycznie robi sobie podśmiech.ujki z nas tutaj na forum. Zauważcie, że nigdzie indziej, w innych wątkach, o innych pracodawcach nie ma takiego spamu "niby od administracji strony" w sprawach zatrudnienia, warunków pracy itp.

Julita

@Prezes, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Katowickie PRT. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać coś na temat ewentualnych sytuacji w których pracownik potrzebuje otrzymać dzień wolny od pracy? Czy firma bez problemu udziela takiego urlopu? Możesz napisać jak wygląda ta kwestia pracy w firmie Katowickie PRT? @Członek Zarządu, bardzo proszę, aby na forum nie wyrażać słów, które są uznane za powszechnie obelżywe, które łamią regulamin forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin.

@Julita

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier telekomunikacji Miejsce pracy : Katowice Wymagania: – wykształcenie wyższe techniczne (inżynier, mgr inż.) i odpowiednia wiedza w branży telekomunikacyjnej lub pokrewnej – bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i programów specjalistycznych m.in. AutoCAD, pakiet Microsoft – prawo jazdy kat. B – rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, gotowość do pracy w terenie – znajomość języków obcych (angielski, niemiecki) Oferujemy: – stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowę o pracę – wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy – umożliwienie rozwoju zawodowego CV prosimy przysyłać na adres katowickieprt@prt.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” Skontaktuj się z nami jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje. Preferowany sposób dostarczenia CV to droga e-mail. ————————————————————————————— Serwisant sieci telekomunikacyjnych Miejsce pracy : Sosnowiec , Będzin ( powiat będziński) , Zawiercie ( powiat zawierciański) Opis zadań: – usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieci telekomunikacyjnej oraz lokalach klientów – instalacja usług telekomunikacyjnych wraz z montażem urządzeń u klientów Wymagania: – wykształcenie zawodowe lub techniczne (preferowane kierunki: łączność, teleinformatyka) – umiejętność obsługi komputera – motywacja do pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji – prawo jazdy kat. B – warunek niezbędny – dyspozycyjność, umiejętność pracy samodzielnej ( po zakończeniu kompleksowego szkolenia praktycznego) Oferujemy: – stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowę o pracę – wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy – praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji – niezbędne narzędzia pracy, samochód ,odzież ochronną i sprzęt BHP – pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów CV prosimy przysyłać na adres katowickieprt@prt.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Skontaktuj się z nami jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje. Preferowany sposób dostarczenia CV to droga e-mail. ————————————————————————————— Specjalista w dziale logistyki i gospodarki magazynowej Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec Zakres obowiązków: – zapewnianie ciągłości dostaw, kontrola zapasów magazynowych, optymalizacja zapasów w magazynie, organizowanie i kontrola dostaw, rozliczanie się z powierzonych materiałów, – zarządzanie taborem samochodowym firmy, – czynny udział w procesie zaopatrzenia w materiały zgodnie z planami produkcyjnymi, organizowanie i kontrola dostaw, Oferujemy: – stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowę o pracę – wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy- umożliwienie rozwoju zawodowego Wymagania: – doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku lub pokrewnym, – wykształcenie wyższe ( w tym licencjat) – dobra znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych CV prosimy przysyłać na adres katowickieprt@prt.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Skontaktuj się z nami jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje. Preferowany sposób dostarczenia CV to droga e-mail. ————————————————————————————— Project Manager Miejsce pracy: Katowice Zakres obowiązków: – Koordynacja realizacji projektów w tym: koordynacja dokumentacji technicznej, nadzór nad wykonywaniem robót budowlano-montażowych i uruchamianie instalacji, – koordynacja rozliczenia prac, opracowywanie harmonogramów i budżetów projektów – prowadzenie zespołu projektowo-wykonawczego, współpraca z podwykonawcami, raportowanie do Zarządu, Oferujemy: – stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowę o pracę – wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy – umożliwienie rozwoju zawodowego Wymagania: – wyższe wykształcenie( w tym licencjat) kierunek: teletechnik, teleinformatyk lub pokrewne, – dobra znajomość programu MS Office, AutoCad, MS Projekt, – umiejętność zarządzania projektem w fazie „ Zaprojektuj i wybuduj” – mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane uprawnienia budo

@opinia kierownika

Jacuś to Ty?Ha ha napisz stawkę.

telefoniada

A jak sobie radzicie z Grażynką i jej Bogusiem co ma dużą charyzmę?

@telefoniada

Kto to jest ten Boguś?

Julita

@spocony, mam rozumieć, że pracując w firmie Katowickie PRT pracownikom nie przysługuje żadna przerwa śniadaniowa bądź obiadowa? Co w sytuacji, kiedy pracownik musi pilnie wyjść do WC? Musi ktoś go zastąpić przez ten czas nieobecności? Sprecyzuj, proszę, jak to wygląda, ponieważ jest to dla mnie trudne do wyobrażenia. @opinia kierownika, to kto w takim razie wyznacza przerwy od pracy w firmie Katowickie PRT?

@Julita

Co tu nie rozumieć.przychodzisz do pracy na 7.00 bierzesz zlecenia bądź uszkodzenia i 7.15 wyjazd.Bo jak zobaczą na gps to masz przekichane i po premi.czasami nawet nie masz gdzie jechać ale na bazie ma cię nie być.co do Wc wszystkie krzaki twoje.zimą gorzej bo jak zimno to i Wacuś mniejszy.Umyć ręce zapomnij.Są centrale na których woda i Wc zostało odcięte szkoda wody.Na baze nie możesz jechać bo najpierw klient. chyba że u niego się załatwisz. ale to kiepsko wygląda. bo jak każdy tak zacznie robić to znani będziemy z sikania i kupowania niż z napraw.zero dbania o pracownika w terenie.niewolnik wyjechał i ma robić.wozimy termosy i jemy przez worki foliowe. Woda latem do picia super.jak chcesz żeby cię przeciściło to polecam.zauważ że przyjmą każdego nawet po "podstawówce".ja już się przyzwyczaiłem. ale co zrobić pracować i jeść też trzeba. jedyny plus to adrenalina. bo co chwila ktoś dzwoni i ci podbisi ciśnienie.żyłki bez cholesterolu.polecam wszystkim tą firmę.szkoła przetrwania za nie wielkie pieniądze

Julita

@telefoniada, z Twojego wpisu wynika, iż masz doświadczenia związane z pracą w firmie Katowickie PRT. Czy możesz podzielić się z nami swoją opinią o tym pracodawcy? Co możesz napisać na temat warunków, które oferuje firma, swoim pracownikom? Zachęcam do wyrażenia opinii o tym miejscu pracy.

@Julita

Dlatego przypominam że czas pracy to godz. 7-19 ,8-20 , w soboty 8-18 i niedzielę 8-16 i w tym czasie powinny być realizowane zlecenia usuwania uszkodzeń przy czym ma to być realizacja w sposób ciągły bez samowolnie wyznaczanych sobie przerw !!!!

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto aplikować?

Członek Zarządu
@Zainteresowany

Zapraszamy, każdy kandydat do dymania i opierdalania mile widziany.

Julita

@Jasiek rzeczywiście jest tak, że częściej na forum wypowiadają się osoby, które są niezadowolone. Nie dotyczy to tylko profilu Katowickie PRT Sp. z o.o ale generalnie jest taka tendencja. Jeśli jednak mógłbyś się z nami podzielić jakimiś pozytywami pracy w Katowickie PRT Sp. z o.o, to bardzo o to prosimy. Zależy nam na tym aby opinie o pracodawcach na naszym forum były najbardziej jak to możliwe obiektywne, czyli żeby zawierały zarówno pozytywne, jak i negatywne odczucia i żeby potencjalni kandydaci mogli sami ocenić czy aplikować do firmy.

Prezes
@Julita

Wiadomo, że praca w tej "firmie" jest równoznaczna z wydaniem na siebie wyroku, co więcej, zatrudnienie się w tej "firmie" zamyka potencjalne furtki do innych firm z branży. Każdy pracownik fizyczny, który pracował/pracuje w tej "firmie" może to potwierdzić. A co do "obiektywności" firmy: wiadomo, że dobra firma to taka, która dba o swoich pracowników, widać w niej chęć rozwoju, a nie tylko zastraszanie, czy też gadanie "a, idź w ch0lerę, nie mam dla ciebie czasu". Widać, że ludzie, którzy tam pracują są zmęczeni tym wszystkim, ale nie udzielają się tutaj na forum, bo wszystko co "dobre o tej firmie" zostało już napisane.

Celebryta

Ja też pracowałem w tej firmie 10lat..Ludzie mili i pomocni.co do kierownictwa to wiadomo. nic pożytecznego za duże pieniądze.Bałem się zmienić pracę na inną.Ale to w końcu zrobiłem.I żałuje że tak późno. teraz zarabiam 2 razy więcej. robię swoje przez 8 godz i idę do domu.zero procedur.zero tel po pracy.spokojne życie.premia wakacyjna 1500 zł i świąteczna 1300 zł. Nie bójcie się zmienić pracy bo się wykończycie nerwowo.Doradzałem AA co można zrobić lub ulepszyć ale zawziętość i upór jest nie do przeskoczenia.I tu Mu chcę podziękować że dzięki Tobie Andrzej teraz lepiej mi się żyje.zawsze doradzałeś"jak ci się nie podoba to się zwolnij i tak zrobiłem "zresztą jak to wszyscy wiecie do KPRT można zawsze wrócić.Pozdrawiam wszystkich.

Każdy
@Celebryta

Celebryto z Sosnowca gratuluję dobrego wyboru

Qwerty

Przepracowałem w tej firmie 16 lat i minimum o 10 lat za dużo zarobki na dzień dzisiejszy 1950zł netto, zmienił się fundusz socjalny bo żucili dwa razy w roku po 300zł , praca po 12 godzin samemu po słupach i super miły dla abonentów, po kazdej wizycie ocena, tak że polecam super praca w (usunięte przez administratora) wynagrodzenie super .

Jasiek

Pracownicy tylko narzekać potrafią?

Julita

@To nie ja, a wiesz może, dlaczego siedziba zostaje przeniesiona do innego miasta? Może pracodawca zapewni dojazd do pracy? Możesz powiedzieć, na jaki rodzaj umowy można liczyć? I czy wiesz coś o aktualnym zapotrzebowaniu na nowych pracowników? @Czesław spiewa, piszesz o tym, że w czasie pracy zatrudnione osoby zajmowały się prywatnymi sprawami, czy takie sytuacje często miały miejsce? Może takie działania miały miejsce w czasie przerw? Mógłbyś dokładniej opowiedzieć, jak wygląda kwestia przydziału zleceń?

Każdy
@Julita

Pracownicy w tej firmie przerw nie mają

Czesław Śpiewa

Brawo oby tak dalej. Nic się jednak nie zmieniło i cieszę się że mnie tam nie ma. Co do pracowników to sami jesteście i jesteśmy sobie winni. Robią z nami co chcą a dodatkowo mają wśród nas donosicieli. Wielokrotnie widziałem kto i komu uprzejmie donosi pod pretekstem wypytania o opinię na jakiś temat. Co do Kazika to brak słów oficjalne przyzwolenie na grzanie w czasie pracy do tego kulą u nogi jest nic nie pomoże no chyba że otworzy drzwi jak idziesz zapakowany jak egipski sprzedawca szajsu. FTTh to elita za taką się uważają a tak naprawdę to zbiór pracowników z którymi nikt nie chciał współpracować zapomniałem o krzyski FTTh i jego kompanie cienkim nazwisko zobowiązuje. Co do kablarzy to jak zawsze dużo krzyku w stylu ja to.pier... niech sam robi a po 5 min pakowano auta i wyjazd do krainy przodków sosnolandi. Wiemy o kim mowa, jest też łlkoparkowy ministrant z żółtego opla po fabrycznym tuningu taka sama historia.

@Czesław Śpiewa

Nie sztuka pisać jako anonim i wszystkich obrabiać , sam pokaż co potrafisz zdziałać . Co do kablarz i łlkoparkowego jak napisałeś to popatrz na ich podwyżkę co żal (usunięte przez administratora) ściska oni swoje potrafią otrzymać a wy? A tak na marginesie wszyscy co mnie za plecami obgadują to są w dogodnej pozycji aby mnie w (usunięte przez administratora) pocałować.

Strasznie tu śmierdzi
@Czesław Śpiewa

Jeśli chodzi o „elitę” zbyt dużo ludzi widziało ich „ciężką prace” :-). Postanowiono-jako że, konkurencja nie śpi i może próbować przechwycić, Z dniem 1 lutego przerzucić za granice i uhonorować, za zasługi dla narodu i nauki kwotą 400 złoty (wiedza tych ludzi jest niezbędna by ocalić świat)Proszę nie odchodźcie !!!:-)Kto ocali świat?. A tak swoją drogą , wszyscy siedzimy w du..e i smarujemy się gów..m.

Czesław spiewa
@Strasznie tu śmierdzi

No pewnie Masz rację ale sami wiemy kto na pierwszy rzut szedł do gry. Same lizusy i konfidenci kto byl w ftth mogl.wszystko było.nawet przyzwolenie na zakupy i prywatne w czasie pracy byle tylko suma zleceń się zgadzała. A jak jeszcze byłeś obrotny i ogarnoles 2 lub 3 więcej to już był.pelen zachwyt a na drugi dzień dostałeś jeszcze dwa więcej.

Julita

Co powiecie na temat sytuacji w firmie katowickie PRT? Zauważyliście w ostatnim czasie zmiany na plus? Jakie jest wasze zdanie na temat atmosfery? Czy pracownicy mogą obecnie liczyć na benefity pozapłacowe, wyjazdy integracyjne?

To nie ja
@Julita

Sytuacja jest dobra, baza Katowice zostaje zlikwidowana, teraz wszyscy będą dojeżdżać do Sosnowca. Nikt głośno nie protestuje, nie prosi o podwyżkę przynajmniej na dojazd, także pracownicy są pewnie zadowoleni. Ewidentnie jest to zmiana na plus (dla zarządu oczywiście). Jeżeli chodzi o benefity pozapłacowe, to tylko podczas kontaktu z klientem, gdy ten wyskoczy z np. 20 lub 50 zł po naprawie usługi i powie coś w stylu „to chociaż na piwko panowie ;)” A co do wyjazdów integracyjnych to nie ma potrzeby, wszyscy doskonale integrują się w czasie pracy.

Amator światła

Wynagrodzenie na tą chwilę Na swiatlowodach niecałe 1900zł na rękę z premią. Dłużej stażem maja więcej oraz Ci którzy potrafią kombinować.

Zostaw merytoryczną opinię o Katowickie PRT Sp. Z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katowickie PRT Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Katowickie PRT Sp. Z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katowickie PRT Sp. Z.o.o
1.8/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Zamułkowa 8
    40-857 Katowice