Hirsch - Katowice Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Hirsch - Katowice Sp. z o.o.

Karolina

Obecnie firma Hirsch - Katowice nadal poszukuje kilku pracowników - w tym na stanowisko kierownika projektu. Czy to konkretne stanowisko wiąże się z wynagrodzeniem adekwatnym do odpowiedzialności, jaka spada na pracownika? Każde stanowisko kierownicze niewątpliwie się z tym wiąże, ale odpowiednie wynagrodzenie może zachęcić do rekrutacji.

Karolina

Od tego czasu @gsx rzeczywiście wiele mogło ulec zmianie w Hirshu. Aktualnie są dostępne oferty pracy dotyczące, np. kierownika robót czy ktoś posiada aktualne i rzetelne informacje na temat sytuacji w firmie? Wiele osób zapewne szuka ich tutaj na forum, więc dobrze byłoby poznać sytuację od środka.

Gsx

Pracowalem w tej firmie ponad rok 2009/2010 i po wpisach widze ze dobrze zrobilem ze poszedlem na swoje..straszne dziadostwo sie tam zrobilo.. Pamietam jak chlopaki wlodzia samochodem scigali bo nie wyplacil wyplat w terminie:)))

Long

Potrzebuje nr. telefonu do jakiegoś Kierownika który pracuje na terenie Warszawy. Pomoże ktoś?

buka
@Long 18.01.2017 18:10

a po co Ci ?

kto wie

Możliwe, że jednym się pracuje lepiej np. w Warszawie, ale w Katowicach już gorzej troszkę @macik.

eda

A ja nie narzekam kasa na czas i jedzonko ciepłe codzień Kapa tylko z tym przestojem do końca Stycznia w Warszawie.Mam nadzieje że firma nie zejdzie na psy jak większość w tym Kraju.

ukrainiec

Ta firma to prawdziwa patologia pracownicy traktowani sa jak śmieci albo nawet gorzej. Kierownicy nie maja kompletnie pojęcia o robocie i są nie wykwalifikowani a godziny piszą jak chcą. Na porządku dziennym jest to że nie ma czym pracować ale to kierownictwa nic nie obchodzi a robota ma być zrobiona. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy.

Piotr

Firma budowlana jak każda inna, ale przynajmniej zarobić się da

Długi

Hirsch to dobra i uczciwa firma, płacą ok i kierownicy w porządku

T.

Czytam powyższe opinie, i się zastanawiam, czy to pisze nieuczciwa konkurencja, czy ludzie którzy chcieliby nic nie robić, a zarabiać nie wiadomo ile, i zmieniają pracodawcę średnio raz na miesiąc. Pracuję w Hirschu ponad rok, i tylko 1 raz mi się zdarzyło, że wypłata nie była w terminie - obsuwa 5 dni, ale wcześniej były zaliczki. Na kasę nie narzekam, stawkę dostałem nawet lepszą niż oczekiwałem, godziny są liczone dobrze i co miesiąc jest premia - raz większa, raz mniejsza, ale zawsze mam trochę więcej niż mi wychodzi z samych godzin. A braki sprzętu to jakieś bzdury. Jak ktoś nie umie sobie wyczyścić narzędzi po robocie to nic dziwnego, że potem narzeka że mu gąbka zaschnęła i się nie nadaje..

kaszol

ludzie nie maja doswiadczenia a wlodziu to .....

uyjk

Hej są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika itp.? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te informacji..

maly

a teraz co zrobili w poznaniu to jest najlepsza reklama (usunięte przez administratora)

.......R

w polsce na pewno ale nie wiem czy nie na swiecie najpotezniejcza firma mocniejsza niz asfalt HIRSz!!!potega dreszcz na sama mysl

były pracownik

witam ,pracoewałam tam przez tydzień ,makabra dziewczyny nie są zle nawet powiem fajne ale tem maszyny to jakaś porażka woda gorąca sie leje na ciebie mało cie nie poparzy no i stoisz 8 godzin w tej wodzie ale to nikogo nie obchodzi ze z maszyn sie leje zle zrobilam ze zmienilam prace porażka i żałuje ze tam wogóle poszłąm

Lambda lanbda

Odradzam jezeli choc troche sie szanujecie i nie chcecie sie zgorszyć [usunięte przez moderatora]

maly

to nie jest firma daj sobie spokoj poszukaj gdzie indziej ta firme prowadza kierownicy po 3 klasach

Jeba...c JK

Moje zdanie ? Syf kiła i mogiła danda debili bez szkoly

joku

daro - 2013-05-28 19:16:11 witam,od jutra zaczynam prace w tej firmie,jak czytam te wypowiedzi to juz mam dosc,czy to co piszecie tutaj to faktycznie prawdapracoje w hirsch,taka fuszera jak odchodzi tu to szok,i firma z takim doswiadczeniem,masakra,teraz mam 254 godz.i nie mam 3000 tys.zl.dziady

Katowice

Muszę przyznac,ze to jest najgorsza firma w jakiej pracowałem,wiekszosc to [usunięte przez moderatora] Kierownictwo ma duze braki w wykształceniu ,wiedzy i komunikacji... [usunięte przez moderatora] ...nikt nikogo nie szanuje,ludzi traktuje się jak smieci... Kierownik [usunięte przez moderatora] ,to jeden wielki sciemniacz,mówi ludziom,ze pracując w akordzie zarobią duzo wiećej , [usunięte przez moderatora] ..duzo mówic ... Po prostu odradzam,..

daro

BRAZYLIA !!;D

FIRMA MA KONKRETNY PROBLEM Z KASA JEST SEZON A FIRMA UPADA CORAZ MNIEJSZE PŁACE ZA PONAD 200 H LUDZIE ZARABIAJA PO 3 TYS ZŁ Z TEGO TRZEBA ZAPLACIC ZUS I KSIEGOWA HAHAHA SPROWADZILI FIRME NA SAMO DNO A MAJA TAKIE UDZIALY I PRACE Z 2GIEJ REKI ZMIENIĆ CAŁY ZARZAD!!

Ślązak

Pracowałem w Hirsch 3 miesiące.To byłyły cieżkie miesiące,pod wzgledem pracy,i organizacji.W tym czasie zaliczyłem kilka delegacji,za które miałem takie same pieniądze ,jak praca w Katowicach,a nawet mniejsze!!! [usunięte przez moderatora] który prowadził roboty odtracił mi kilkaset zł,i innym kolegom za rzekome ociaganie sie w pracy,wiec zamiast zarobic to straciłem na taxi żeby dojechac w nocy do miejsca z którego jechalismy w delegacje.Odnosnie nazedzi ,to prawda -blachy powyginane,gąpki zeschniete,twarde,nie nadajace sie do zacierania tynku.to na dworcu w Katowicach.Około 60 ludzi,a nie ma dosłownie czym pracowac.Każa podpisac pusty plakniet,a wypłata jest jaka im pasuje,Pewny pracownik cos mądrego zaproponował,odnośnie przebiegu robót,to dostał [usunięte przez moderatora] ostrzezenie,że zostanie ukarany,jak bedzie wychodził przed szereg.Tam maja wspólne kółko zainteresowań,jesli wiecie o co mi chodzi.A większość to ludzie z łapanki ,bez kwalfilacji!!!!! [usunięte przez moderatora]

koles

Pracuje w Hirsch katowice i chce tylko napisac ze ta firma to jakas wielka porazka kierownicy sa tak wredni wobec ludzi ze w glowie sie to nie miesci [usunięte przez moderatora] . W firmie nie ma porzadnych narzedzi wiecznie cos pozyczamy od innych firm najlepiej zebys zrobil pomieszczenie bez przedluzacza halogena blachy i łopatki "coś z niczego " . Prezes nie interesuje sie tym co sie dzieje w firmie albo woli nie wiedziec najlepiej tylko wyciagac reke .... wiadomo po co

Niewolnica Isaura

Fakt firma nigdy nie zdąża z wypłatami na czas przeważnie są 18ego 20ego zatrudniają na działalność i um.zlecenie. z m-ąca na m-ąc coraz mniej płacą, początki niezłe na zachęte potem zaczyna się obniżanie. Mile widziana praca w święta i niedzielę w przeciwnym razie wypłata nędzna. [usunięte przez moderatora] .Osobiście odradzam 3 -4 tyś/m-c przy 250 - 300 godz. to nie rarytas.

muszkieter

firma na ktorej nie mozna polegac nie zatrudniaja tylko umowa zlecenie i własna działanosc z kasa sie spuzniaja nawet potrafia zapłacic po 20 a nie tak jak mowia ludzie tam sa niewykfalikowani kierownicy jesli moge tak powiedziec sa po zawodowkach wypłaty tna jak sie da nie polecam

Zostaw opinię o Hirsch - Katowice Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hirsch - Katowice Sp. z o.o.