Opinie o Bluemedia (Blue Media Group) w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Blue Media Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blue Media Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Media Group w Sopot

kamek

W zeszłym roku brałam udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. administracji. Rozmowa z Panią z HR była bardzo krępująca, pytania w niektórych przypadkach były wręcz absurdalne. Proponowane stanowisko to tak naprawdę praca na recepcji przy wejściu do budynku.

Jakub
@kamek

To znaczy jakie pytania ci zadawała? Natury osobistej? Bo wiesz ze niektórych spraw na rekrutacji nie można poruszać np. planów powiększenia rodziny. Zwróciłaś uwagę rekruterce?

Warszawianka

Uwaga (usunięte przez administratora) Naładowałam konto telefonu 25zł nic nie przyszło naładowałam za 10zł dostałam informacje że pobrane z konta za jakiś czas znajomy mi doładował niestety ta samą metodą Mam złamaną nogę więc nie mogę wyjść z domu.Telefon jedyna łączność.Skorzystałam z uprzejmości sąsiadów zadzwoniłam od nich a więc dowiedziałam się że pieniądze są ściągnięte 60zł i wrócą na konto za 2lub 3 dni Maja trudności techniczne,ale aby pobrać pieniądze nie mieli trudności technicznych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli nie mogą doładować kont powinni informować ludzi lub zablokować pobieranie z kont,ciekawe ile osób jeszcze w ten sposób doładowało konto???ktoś obraca przez 3 dni tymi pieniędzmi i ma dobrą prowizję to przestępstwo, nie ma kontaktu z dyrekcją zarządem, żadnego regulaminu.Pani nie powiedziała mi gdzie mogę przeczytać o tych nie uczciwych procedurach.Jedynie usłyszałam że może to potrwać dłużej ponieważ reklamacja jest rozpatrywana w kolejności zgłoszenia!!!!!To sprawa dla prokurtury

Warszawianka

Czy rekrutacja na stanowisko Customer Care Specialist with German w firmie Blue Media Group odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Warszawianka

Rozmowa kwalifikacyjna - (usunięte przez administratora) Twierdzenie Pani rekruterki, że praca u poprzednich pracodawców bardzo krótka (dodam, ze dwie prace były po 1 rok i 1,5 rok a 3 inne po kilka miesięcy) trochę jest nie na miejscu (nie jej rola oceniać staż mojej pracy u poprzednich pracodawców a moje kompetencje) i jeszcze musiałam się z tego tłumaczyć. Podczas pierwszej rozmowy tak naprawdę nic się nie dowiedziałam (wynagrodzenie tajne aż do kolejnego etapu). I tak na marginesie: gdy oczekujecie od kandydata żeby włączył kamerkę na rozmowę rekrutacyjna to łaskawie swoją tez włączcie, bo rozmawiałam dzisiaj z czarnym ekranem i inicjałami. Widać, że Pani słoma z butów wystaje, pytanie o termin w którym mogę rozpocząć prace po czym stwierdzenie, że odezwie się w przeciągu 14 dni-bez sensu. Szkoda czasu mojego na rozmowę z nią i denerwowanie się .

Krystyna
@Karolina

no nie spotkalam sie z tym ze rekruter nie wlaczyl kamerki podczas spotkania ... nie moglas zapytac czy jej sie nie zepsula bo jej nie widzisz? ciekawa jestem co by powiedziala ;) ostatecznie, odezwali sie po tych 14 dniach na 2 etap ?

ulka

zakupilam produkt przez tę firmę w maju i do tej pory nie mam towaru

OK
@ulka

Co ma do tego Blue Media? To chyba wina sklepu, że nie wysłał produktu, a nie pośrednika dot. płatności?

@ulka

czy udało się odzyskać pieniądze?

mylnie zrobiony przelew jeden telefon zwrot w tym samym dniu super

@Kasia

Serio udalo ci sie do nich do dzwonic ja z 30 razy dzwonilam i zero reakcji mam nadzieje ze sprawa zostanie rozwiazana jak najszybciej

Radzio
@Kasia

Ja dzwonie od dwóch dni i nic , a kupilem żonie prezent a po sprawdzeniu przelewu okazało się że oni dostali pieniądze. A nie chandluja biżuterią

Barbara

Witam Parę dni temu z konta pobrano mi kwotę 10 zł. Sprawdziłam historię i okazało się, że co miesiąc od listopada znika mi po 10 zł. Proszę o pomoc jak to zlikwidować. Firma nie odbiera telefonów. Pozdrawiam

@Kasia

Dziwne ja kupiłam rzecz przez płatności z bluemedia . pl i już miesiąc minął i pieniędzy nie ma z powrotem , płatność odrzucona a lat nie ma .

Ggg
@Kasia

To daj mi ten numer co odbieraja

Pod jaki Nr dzwonilas?

Aga

czy udało się odzyskać pieniądze?

Jack

Ta firma to jakaś porażka, nie realizują przelewów a kontaktu z nimi zero, nie odbierają telefonów.

Marynia

Po raz drugi nie dokonano mojego zlecenia przelewu za prąd do ENERGA. Pierwszą niezapłacona fakturę zapłaciłam dopiero po upomnieniu z EGNERGA. Obeną fakturę również próbiowałam zapłacić za pośrednictwem Blue Media dwukrotnie dając to samo zlecenie i rezulracie zapłaciłam zwykłym przelewem z mojego konta. Już nie będę korzystać z pośrednictwa tej firmy.

@Marynia

Dziękuję za ostrzeżenie. Ja mam płacić przez tę firmę do Tauronu za energię elektryczną. Nie ma zamiaru ani złotówki w ten sposób zapłacić. Prezesi z Tauronu to koledzy prezesów z Blue Media i się dogadali a klienci niech szukają (usunięte przez administratora) pieniędzy.

Ela

Uwaga to (usunięte przez administratora) mylnie wysłany przelew i prośba o zwrot pieniędzy jeden raz się dodzwoniłam do działu sprzedaży ( tylko tam uzyskałam połączenie prawie odrazu do działu obsługi klienta nie można się dodzwonić wcale) po wyjaśnieniu Pani o co chodzi odesłała mnie do działu klienta dzwoniłam jeszcze 12 razy i oczekiwałam po ok 10 minut potem próbowałam się dodzwonić do działu sprzedaży ponownie ale mój numer już był zablokowany uwaga to złodziejie i (usunięte przez administratora) Nie polecam

@Ela

I z taką firmą współpracuje Tauron ?

Zbigniew Wnuk

Nie przelali jako pośrednik pieniędzy za doładowanie konta Orange, żadnego odzewu, nigdy nie korzystajcie z tej "firmy"

@Zbigniew Wnuk

Bo mam podobny problem z płatnością.

NieLubięBuraków

Około 2 lat temu brałem udział w rekrutacji na programistę. Po rozmowie jednak z panią z HR firma zrobiła na mnie negatywne wrażenie. Uznałem, że Pani z HR to słoma z butów wystaje i nie chcę współpracować z takimi ludźmi. To była po prostu nie przyjemna rozmowa, w której byłem pouczany o skromności przez panią z HR a one są przecież najmądrzejsze. Każdy gamoń aspiruje wysoko. Zostałem pochopnie oceniony na jakiegoś czuja, w wyniku surrealistycznych wrażeń. Do etapu technicznego zatem nie doszło. Między czasie dostałem ofertę w innej firmie z kwotą przekraczającą maksymalne widełki na mida developera w Blue Media. Po ponad roku stwierdziłem, że zaaplikuję jeszcze raz. Mieszkałem niedaleko. Jestem też zawsze otwarty na nowe doświadczenia z płatnościami a moje obecnie jest dość wartościowe. Pani z HR tym razem nawet nie raczyła porozmawiać. Czyli paranoja zakończyła kółko. Tak się skończyła moja przygoda z Bule Media. Moim zdaniem panie z HR powinno się wymienić.

Wkur...y

Firma moim zdaniem współpracuje a na pewno ułatwia działalność (usunięte przez administratora) i oszustom. Infolinia dzwoniąc żeby zablokować przelewy z mojego konta bo właśnie jestem okradany czekam i czekam na połączenie i nic. W tym samym czasie dzwonię z innego telefonu i "sztucznej inteligencji" mówię, że chcę nawiązać współpracę i o dziwo o 1 sygnale odbiera Pani, ale....nie przyjmie zgłoszenia i nie zablokuje przelewów bo cyt. Ona nie może!!!! czas chyba żeby Prokurator przypatrzył się na ich działalność!!!!

Zygmunt

Witam . Nie polecam to banda (usunięte przez administratora) wpłacilem pieniądze za 3 miesiące w promocji i pieniądze zabrane z konta a usługi nie uruchomione bo niby inna firma nie uruchomiła transakcji a że zwrotem pieniędzy jedni odsyłają do drugich i odwrotnie . Zastanówcie się dobrze nad współpracą z nimi . Trzeba to zgłaszać na policję jako wyłudzenie.

@Zygmunt

Tak zamierzam właśnie zrobić ja tez nie mam do dziś pieniędzy . Miesiąc czekania transakcja odrzucona i tez zgłoszona już w różnych urzędach i pójdę jeszcze na policję to mie jest norlamne .

Toper

Witam, Zakupiłem towar na allegro- płatność przelew. Po kilku dniach dzwonie do sprzedawcy gdzie towar. A on mówi kasa nie dotarła. Sprawdzam w banku przelew wyszedł. Prawdopodobnie kasa ugrzęzła w blue medii nie polecam

Magda
@Toper

Mam podobnie z nimi! Walczę insertów pieniędzy już dwa tygodnie! (usunięte przez administratora) i oszusty!!!

@Toper

Mam to samo kasy nie ma . Przywłaszczyli sobie .

Dot45

(usunięte przez administratora)firma. Jeśli nie oddadzą przejętej kasy to zgłoszę to na policję.

@Dot45

Mam to samo przywłaszczyli sobie pieniądze i nie chcą oddać . Teraz to nawet nie mogę się tam dodzwonić .

Oburzony

Zostałem (usunięte przez administratora) dostali przelew a na nie dostałem doładowania, serdecznie odradzam.

Agabos

Nie polecam , pieniądze sobie przywłaszczyli są nie do odzyskania , sprawa idzie na policję .

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Media Group - Sopot

• Jak się pracuje w Blue Media Group?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Media Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue Media Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blue Media Group