LIMES s.c.

Opinie o LIMES s.c.

Edyta

Aktualnie LIMES s.c. poszukuje kandydatów na stanowiska Administratora IT oraz Specjalista helpdesku IT. Ktoś z Was obecnie pracuje w właśnie w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć w firmie? Każda dodatkowa informacja może być dla nich bardzo pomocna.

aha

W sumie taki przedstawiciel handlowy może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie pewnie, a to dobry znak.

Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w firmie LIMES s.c.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o LIMES s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIMES s.c.