Opinie o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Anita

Są gorsi od Cyganów naciągających metodą na wnuczka. Śliska firma, szmerane towarzystwo. W internecie pozytywne opinie wypisują sami. Są ostrzeżenia na stronach. Uważajcie!

@Jolanta

To oszuśc!!! Moja żona dwa razy zapisała się na badania a mamobus nie przyjechał. Niestety dziwnym trafem telefon z którego do nich dzwoniłem grzał się do czerwoności. Teraz posyłają powiadomienia do żony na badania bo mają dane osobowe.

Witam, Jako byly pracownik, chcialbym wyrazic swoja opinie na temat pracy. 1) Kierownictwo - radziłbym przeprowadzić szkolenie na kierownictwie, nie w zakresie odpalenia komputera czy radia, ale w zakresie samej współpracy z pracownikami, w jaki sposób odnosić się do pracowników - PRZEDE WSZYSTKIM Z SZACUNKIEM, jestem ciekaw czy ktokolwiek ma kontrole nad czatem :) dodatkowo, obgadywanie pracowników przez kierownictwo z innymi współpracownikami call center. Takie działania wprowadzają atmosferę nieufności i dezaprobaty w zespole. 2) Nierównomierne traktowanie pracowników w zależności od ich stanowisk - Biuro było traktowane zdecydowanie lepiej niż call center, co moim zdaniem jest niesprawiedliwe (dobrym tematem by była wigilia firmowa - oj przeciez w zeszlym roku prawdopodobnie sie odbyla poraz pierwszy dla call center) czy integracje zespołowe tylko wyłącznie dla pracowników biura, 3) Brak jakichkolwiek dodatków czy to z okazji świąt itd. Teraz moze cos miłego, chociaz tez naciagana: 1) Dość dobra płaca dla studenta - chociaz piekna różnica miedzy płacą w tygodniu a w soboty (aż ok 0.80 gr/h = ok. 5/6 zł w soboty wiecej za dniówke!!! ) 2) Możliwość pracy zdalnej, elastyczny grafik 3) Dobra misja firmy - w końcu chodzi o szerzenie profilaktyki, zwiększenie świadomości dotyczącej raka piersi czy też systematycznego badania się - poniższe opinie dotyczące naciągania/ (usunięte przez administratora) - to nie prawda, badania są w ramach profilaktyki oraz programów zdrowotnych z której każda z Pań z polskim ubezpieczeniem ma prawo do skorzystania bądź rezygnacji i udania się do prywatnej kliniki czy opieki zdrowotnej. Opinie dotyczące że ' mammobus miał przyjechać a go nie było!!! (usunięte przez administratora) ' - przepraszam ale firma ma taką politykę, że zawiadamia każdą pacjentkę o ewentualnej awarii czy problemem z prądem, a że Panie nie odbierają - to raczej już Państwa problem a nie firmy. Niestety - złośliwość rzeczy martwych, sprzęty się zużywają czy tez nie jesteśmy w stanie zapanować nad warunkami w miejscowościach w którym badanie ma się odbyć. ' Przyszłam a mnie nie wpuścili!! CHAMYY!! (usunięte przez administratora) ' - chyba po coś jest ustalana wcześniej godzina czy też otwarta rejestracja - czy przychodząc do lekarza nie musimy się wcześniej zarejestrować/ poczekać na swoją kolej? No właśnie :) Dużo do poprawy, jako ze zakończyłem pracę jakiś czas temu jestem w stanie wyrazić rzetelną opinię oraz porównać warunki pracy wraz z moim aktualnym stanowiskiem, przede wszystkim samo podejście kierownictwa, traktowaniu pracowników, atmosfery panującej wewnątrz firmy.

nick

dzień dobry, czy mołby ktoś wypowiedzieć sie na temat pracy w tej firmie jako kierowca mammobusu ?

Kierowca

Jestem kierowcą w tej firmie i nie narzekam jest OKEJ

Agatka Nowy wpis

Hej. Widzieliśmy z partnerem ze kiedyś poszukiwany był Kierowca C+E. nie wiecie czy w najbliższym czasie nabory nie będą jeszcze otwarte? może by się zdecydował ale to też zależy oczywiście od tego jakie zarobki teraz by mu zaproponowali. Czy jakoś niedawno były może jakieś podwyżki?

Hania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Skąd prywatna firma Sp z o.o. ma adresy i dane o stanie zdrowia obywateli, dane na temat wieku, ???chorób, czy potrzeb. Kto ujawnia im dane wrazliwe obywateli RP??? Sprawa do wyjaśnienia. Nie życzę sobie więcej nękania wezwaniami na zbędne zabiegi pseudomedyczne, nie polecam

Po komentarzach widzę, że już próbowano spytać o te warunki dla technika elektroradiologii. Żadne konkretne odpowiedzi się nie pojawiły a jak widać oferta w internecie jest wciąż widoczna. To bardziej może podjeść pod rotacje czy jednak rozwój? opiszecie warunki pracy na stanowisku? czy warto je reflektować?

nick

@nick

Co do informacji na temat pracy kierowcy, co jest ci potrzebne? Tak naprawdę w zakres obowiązków wchodzi tutaj coś jeszcze oprócz prowadzenia busa? Asystuje przy czymś? Ile obecnie na tym stanowisku płacą?

Gosia
@Kamila

A ja byłabym zainteresowana praca jako technik. Jakie warunki? Jak płacą?

@Gosia

Widziałam w jednym z ogłoszeń na linku, że wynagrodzenie podobno jest "bardzo dobre" czyli więcej niż średnio technik endokrynologii na rynku zarobi? była też wzmianka o pracy na najnowszych aparatach cyfrowych, czyli jakich w zasadzie i czy faktycznie tak te warunki zatrudnienia poprawiają? czy ktoś wie?

Szeryf? Nie miałem pojęcia, że występuje takie stanowisko. :D a kiedy jeździłeś, że kasa dobra była? Teraz tez widzę, że ze dwa tygodnie temu puszczali ogłoszenie. To generalnie piszesz, że warto? może będę zaaplikować, w tym roku ile bym zarobił?

Antoni
@nick

Nie polecam. Firma złodziejska jesteś jak (usunięte przez administratora) dla nich wszystko się sypie auta tragedia (usunięte przez administratora) grzyb pada na głowę . Jeśli trzeba coś naprawić to sam z własnej kieszeni a później odzyskać pieniądze nie można. Pani Dyrektor D bardzo nie miła nie liczy się z kierowcami.

Kierowca Nowy wpis

Jestem kierowcą w tej firmie i nie narzekam jest OKEJ

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konsultant Call Center ds. rejestracji badań mammograficznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Koordynator Pracowników. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

A warunki z biura? ostatnio ktoś słabiej podsumował prace w busie, teraz jednak pokazała mi się oferta w internecie dla specjalisty ds. rekrutacji i HR. Czy ta możliwość pracy zdalnej z opisu jest zawsze dostępna i w pełni stu procentowa? Pytam jako osoba, która mieszka dość daleko od biura

Dosłownie niedawno ktoś napisał, że firmie powinno być „wstyd” za swoich pracowników. Nie wiem jak konkretnie ta sytuacja wyglądała ale zastanawia mnie sposób rekrutacji lecz od drugiej perspektywy. Jakiś czas temu została wystawiona oferta do internetu dla specjalisty ds. rekrutacji i HR. Pokazuje ze już z ponad 60 osób się zgłosiło przez taka stronkę. Napiszecie jak proces przebiega? i czy warto jeszcze się zgłosić?

Grażyna

Pragnę powiadomić, iż pracownik K S (usunięte przez administratora) , obsługujący ambulans w arogancki, upokarzający sposób traktuje kobiety. Taki człowiek nigdy nie powinien sprawować takiej profesji. Wstyd dla firmy mającej takich pracowników!

Misia

Czy kierowcy tutaj często rotują? Na początku tego roku ktoś pytał o te prace a na LinkedIn widzieliśmy z moim partnerem, że jeszcze chyba 2 miesiące temu była dostępna oferta. ciekawi jesteśmy czy mógłby wraz z początkiem roku dołączyć i czy w ogóle warto? czy jest tu ktoś kto obecnie jeździ i może się odnieść?

Iwona

Na badanie mammograficzne umówiła się ponad dwa miesiące temu na otrzymane przez firmę zaproszenie. Otrzymałam możliwość przyjazdu później do pracy, aby je wykonać w godzinie porannej. Na 20 minut przed planową wizytą ( gdy byłam w drodze na badanie) konsultant wykonał do mnie telefon z odwołaniem badania ponieważ Pan technik nie rozgrzał aparatu do badań. Zostałam zdjęta z listy porannego badania z próbą umawiania mnie na inny termin i godziny. Brak mi słów jak zostałam potraktowana jako pacjent.

Tati

I jaki ostatecznie jest wynik naborów na słuchawkę? Tez na LinkedIn widziałam ofertę sprzed miesiąca. Zastanawiam się jak rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana i na podstawie czego pada taki ostateczny wybór? Swoja drogą wszystko odbywa się telefonicznie czy trzeba jednak gdzieś fizycznie podjechać?

Aplikowaliście do pracy w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Koordynator Pracowników są korzystne?

Mania

Co do tej opinii odnośnie umawiania pacjentek na odpowiednie godziny to czy wiecie cos o pracy na Callu? Na linku widnieje obecnie oferta z Konsultanta do rejestracji i po prostu się zastanawiam czy jest to gra warta świeczki? Z opisu wynika, że wpadają premie za efekt z pracy, a co nim tak właściwie jest?

Eugenia Karwowska

Pracodawca. Hajnowka 24.08.2023. Zachowanie pracownika wobec pan oczekujących było okropne. Zrobił awanturę kobiecie, która przyjechała przed czasem i zapytała czy może wejść.Było nas trzy osoby. Bardzo to przykre. Namawianie przez tydzień, potem otwiera drzwi jakiś głupek ikrzyczy na kobietę 2 razy starsza i bardzo spokojną i miłą.

@Eugenia Karwowska

Odnoszę się do zaistniałej sytuacji. Jeżeli Panie rejestrują się na konkretną godzinę to osoba wykonującą badanie nie jest w stanie postawić przy aparacie więcej niż jedną osobę aby wykonać badanie. Należy wziąć pod uwagę że mammobus nie przyjeżdża aby wykonać jedno badanie w ciągu dnia tylko każda z Pan ma konkretną godzinę i wypadało by się do niej dostosować. Najprościej jest tylko wymagać nie dając nic od siebie.

marzena

21.04.2023 tego dnia byłam na mammografii w Gąsawie w kujawsko-pomorskim i pani była bardzo miła ,polecam więc badanie w mammobusie pozdrawiam

Janka
@marzena

Najlepsza firma mammograficzna bardzo polecam!!!!!!

Anita

pacjent

Na jakich stronach?

Jolanta
@Anita

Takie komentarze, to pewnie tylko konkurencja napisała. Brak słów. Co dwa lata korzystam z badań w tej firmie i nigdy nie spotkałam się z nagannym zachowaniem obsługi. Wynik badania opisanego przez dwóch lekarzy mogłam pobrać elektronicznie już w drugim dniu po wykonaniu badania. Tutaj można napisać wszystko, chociaż dotyczy to pracy. A gdzie sumienie.

lol

bo to nieprawda

@lol

no to może skoro jesteś na bieżąco to napiszesz coś o aktualnych warunkach jakie u siebie macie? i z czego w ogóle mogłyby takie opinie wynikać, jaką wy macie konkurencję tak naprawdę?

@Anita

To (usunięte przez administratora) gromadzą nielegalnie dane i wyłudzają kolejne. Powinno sie ich podac do UODO. Przy ządaniu usunięcia danych parcownik nie chce tego zrobic ani podac kontaktu do osoby odpowiedzialnej za RODO. W listach straszą i jakies bzdury piszą ze to obowiazek isc na ich badanie. A te listy do starszych osob piszą, naszych mam i babć. Pomózcie im, bo sa bezbronne z takimi (usunięte przez administratora). Naprawde jak mozesz isc gdzie indziej na badanie do osrodka zdrowia czy szpitala to nie korzystaj z nich! Chyba ze nie ma zadnej altetnatywy:( Przeczytajcie opinie tu i na google. Wystarczy wpisac ich nazwe w wyszukiwarke i poszukac zakladki opinie. A ci ktorzy tam chcą pracowac niech pomyslą dwa razy czy chcą wspierac (usunięte przez administratora)

Danuta
@Gość

To dość poważne zarzuty - masz jakieś dowody na to? Pracujesz tutaj albo chociaż pracowałeś że tak doskonale jesteś poinformowany? Zastanawiam się też co się dzieje z tymi danymi potem?

@Jolanta

alaszan

robiłam w tej firmie mamografię, w szpitalu w Grodzisku Maz., poprzez firmie Medi Vest , nikt mnie nie uprzedził, ze dyskietkę mam sobie sama zrobić dostałam tylko sms-em lakoniczna notatkę ze mamografia jest ok. jutro mam wizytę u lekarza,, kontrolna czekam na nią 4m, w ubiegłym roku stwierdzono u mnie guzek ,diagnoza - jest to tłuszczak,ale guzek jest spory, zalecono kontrole co roku ,, w tym opisie go wcale nie ma, mimo ze go wyczuwam ręką, to co to za badanie ?czy je zrobiono? ,dyskietki nie dostałam , a zrobić sama nie umiem, mam prawo nie obsługiwać komputera w szerszym zakresie , jestem z pokolenia nie komputerowego, gdyby mnie uprzedzono jak wygląda odbiór badan zrobiłabym badania gdzie indziej, nie ma kontaktu z kimkolwiek, tel. nr 587673406 nikt nie odbiera, a w firmie MediVest nikt nic nie wie, odesłano mnie do Gdańska humor i satyra !!!,wyrzucone pieniądze i strata czasu,, a dla mnie podwójny kłopot ,jestem inwalida pierwszej grupy mam problem z poruszaniem się, ten sposób załatwiania sprawy jest nie dopuszczalny, starsi ludzie maja prawo istnieć bez komputera .moje badanie nr.634393 może ktoś z firmy Geneva jest w stanie wysłać obraz przesłać do firmy MediVest w Grodzisku Maz. tak żebym mogła odebrać dyskietkę z mamografią jutro przed 10,45 mam wizyte w szpitalu w Warszawie o godz. 12 dojazd zajmie mi 1h bez tej dyskietki obawiam się ze lekarz mnie nie przyjmie wysle mnie ponownie na tomografie z poważaniem Alicja Kozłowska moj tel,695413200

Danuta

Byłam dzisiaj na badaniu w Geneva Trust ,Pani wykonująca badanie była bardzo miła i pomocna. Jestem bardzo zadowolona.

Byłam na badaniu trzy razy zawsze miłe Panie uśmiechnięte. Zawsze byłam przyjęta o godzinie na którą byłam umówiona . Żadnych problemów nie spotkałam polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geneva Trust Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.
  • Schuberta 104
    80-172 Gdańsk
  • NIP: 5862228726 KRS: 0000319288

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.