Opinie o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Lolik

Praca w Genevie to jest wydzwanianie po ludziach i namawianie ich na badanie może i grafik elastyczny ale sama praca dramat dzwonisz mówisz cały czas to samo byle żeby się zapisała i lepiej żeby były pacjentki zapisane bo wtedy opiernicz od przełożonych za słaba Średnia lepiej iść do normalnej roboty i wykonywać prace jak należy . Żeby dostać umowe o prace to zapomnij .

Msjsjs
@Lolik

Dane mają bardzo często nieaktualne, ciągle pomyłki i słuchanie ludzi którzy wyzywają od najgorszych. Bo w firmie od kilku lat nie potrafią danych usunąć.

Dawid
@Msjsjs

Czyli atmosferę w Geneva Trust już opisałeś, a co możesz z kolei powiedzieć o poziomie wynagrodzenia? Czy jest adekwatne do zakresu obowiązków?

Msjsjs
@Dawid

Stawka podstawowa to 18.30 na ten moment bodajże. Firma oferuje premie za dużą ilość rejestracji i ponoć czasami się zdarzają. Na samym początku jest miło, są lepsze miejscowości do dzwonienia i masz wrażenie że premia będzie na pewno, potem trafiasz na same pomyłki. Takie jest moje wrażenie i kilku innych osób. Koordynatorzy czepiają się o słabe wyniki, mają swoich pupilków. Niektórym to odpowiada, niektórym nie. Dodatkowo amosfera w pracy bardzo mi się nie podobała. Dlatego ostatecznie stwierdziłem, że za zbieranie obelg to wynagrodzenie nie jest wystarczające i dałem wypowiedzenie. 7 dni wypowiedzenia a za nie przyjście do pracy z min 3 dniowym wyprzedzeniem jest kara w wysokości 100 zł. Wynagrodzenie jest między 15 a 17 dniem miesiąca, co również dla mnie było mało komfortowe.

tp

nigdy więcej do tej firmy już miesiąc nie mogę odebrać wyników badań .Kobiety szukajcie innej firmy bo ta jest nieodpowiedzialna

Irena

Dzień dobry, czy Geneva Trust poszukuje może aktualnie lub ma w planach rekrutację w najbliżej przyszłości na stanowisko Rejestratorki Medycznej? Wiecie coś na ten temat?

oburzona

Wszędzie po badaniu dostaje się płytę (choćby dla lekarza prowadzącego onkologa), ale tu trzeba składac wniosek o swoje badanie i jeszcze płacić. to skandal. Już nigdy nie skorzystam z usług i przestrzegam inne kobiety. Sam opis badania mammograficznego nie wystarcza.

Technik.
@oburzona

Nie wszędzie, a raczej nigdzie standardowo nie otrzyma Pani płyty z badaniem w przypadku badań przesiewowych. Na życzenie owszem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konsultant Call Center ds. rejestracji badań mammograficznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Olga

Firma zapracowała na opinię dobrego pracodawcy i jeśli nawet coś szwankuje to wystarczy poprawić i nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym.

Filomena

@Lolik Na początku wiadomo jaki rodzaj pracy będziemy wykonywać więc po co to narzekanie jeśli zabrakło chęci do pracy? Firma jest dobra trzeba tylko pracować.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Pracujemy między 8-20 od poniedziałku do piątku i w soboty 9-15

Ona

Uwaga te zbuki nie wypłacił mi 14000zl, za prawidłowe wypowiedzenie, z zachowankem 30 dni które przeparaowalem a na konic p dyrektor stwierdza że pozucilam prace inie wyplacami kasy, samyi zbukow na święta i dla szfa tez. Z dala od tych pseudoludzi

orange

Ja za to rekomenduje firme Geneve Trust jako ich pacjentka. Zajęli się mną bardzo profesjonalnie.

danusia
@orange

Równiez jestem zadowolona z ich podejścia do pacjenta. Świetni !

marmoladka
@orange

Ja również jestem zadowolona :) Badanie wykonane szybko, ale dokładnie, a na wyniki też nie musiałam długo czekać. Personel w busie miły i wyrozumialy. Jak dla mniej pełen profesjonalizm :)

Kamczatka
@orange

Faktycznie ich podejście do pacjenta jest bardzo dobre. Ja panicznie bałam się nie tylko wyników ale i samego badania, bo nasłuchałam się opinii że koszmarnie boli, ale personel Geneva Trust potrafił mnie uspokoić, porozmawiali ze mną spokojnie, wszystko wytłumaczyli i faktycznie nie było tak źle. Tacy ludzie powinni pracować w służbie zdrowia :)

Izula

Geveva Trust to bardzo dobry pracodawca. Dla mnie to praca ciekawa i rozwojowa, bo lubię kontakt z ludźmi. Ekipa jest fajna, atmosfera w porządku i wypłata zawsze na czas.

Losii

Dobra praca, na w porządku warunkach, dobrej umowie i w fajnym teamie

Ineczka
@Losii

Zgadzam się, ekipa jest na prawdę bardzo fajna i przyjacielska. Aż się chcę iść do pracy :) Dla mnie atmosfera w pracy jest zaraz na drugim miejscu po dobrych zarobkach, a w Geneva Trust mam i świetnych ludzi wokół i dobry pieniądz.

Kirk

Odpowiednie wynagrodzenie zawsze w terminie :)

szooo

Terminowe wypłaty, wynagrodzenie mi jak najbardziej odpowiada , a do tego przyjemna atmosfera

Ewelina
@szooo

Twoja opinia jest dosyć zachęcająca. Coś jeszcze podoba Ci się w Geneva, oprócz dobrej atmosfery i pensji? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Sabina

Badani wykonane było w odpowiednich warunkach. Pan bardzo miły , wyniki otrzymałam jakoś po 2 tygodniach, uważam, ze to okej

agita
@Sabina

Badania wykonywane są w Genevie Trust bardzo profesjonalnie. Cieszę się, że pracuja na nowoczesnym sprzęcie.

Goq

Praca jest w porządku, bez większych zastrzeżeń :)

sisi

Pracowałam w Genevie Trust i wszystko było w porządku . Nie mogłam narzekać na warunki pracy :)

nikita

Wynagrodzenie i atmosfera mi odpowiadaja

Co wchodzi w socjal Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź

co wchodzi? W Socjal ???????????? To nie jest zwyczajna firma tu nie masz żadnego socjalu, żadnych kart typu multisport czy coś, jedyne co możesz dostać to opierdziel za słabe wyniki

Ekla

Dobra praca, z wynagrodzeniem nie ma żadnych problemów, ludzie tez spoko.Ja tam lubię

Słońce
@Ekla

Wszystko mi odpowiada, nie mam większych zarzutów.

izka

Badanie sprawnie przeprowadzone, bezbolesne. Atmosfera nie była napięta, więc nie ma co się stresować. Polecam każdej kobiecie, trzeba korzystać z takich możliwości!

kasia
@izka

Dokładnie i wiedzą co robią, tu trzeba przyznać im, że zachowują profesjonalizm i maja wiedzę. Bardzo się cieszę, że ja również dostałam zaproszenie na darmowe badania.

Ada
@kasia

Również jestem zadowolona z badań z Geneva Trust. Gdy jest nieprzyjemna atmosfera w pracy zazwyczaj idzie to zauważyć, tutaj widziałam zgrany temat , także nie wiem, czy jest tak źle jak mówicie. Samo badanie uważam , że wykonane zostało bardzo profesjoanlnie.

sisi
@izka

W porządku praca, łatwa i dajaca spoko zarobek

muja
@izka

Geneva Trust to profesjonalni ludzie dbający o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów

Zostaw merytoryczną opinię o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geneva Trust Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.
  • Schuberta 104
    80-172 Gdańsk
  • NIP: 5862228726 KRS: 0000319288

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.