Ring Autohandel

Toruń

Opinie o Ring Autohandel

he

A ja właśnie jestem zdania, że studenci nie bywają przedstawicielami handlowymi @Illee bo to zwykle trzeba mieć trochę doświadczenia już.

Lubo

Co oni są w stanie zaoferować studentowi ? Jaką pracę ? Bo rozumiem, że mogą szukać handlowca. Ale to chyba takiego z doświadczeniem raczej ? Takiego studenciaka zwykłego to w sumie nie wiem. Może moglibyście powiedzieć, bo ja nawet chętnie bym posprzątał, czy też zajął się wsytawianiem ogłoszeń w internecie. Są takie stanowiska ?

gimnastyk graficzny

widzę że w moim potrzebach nie jestem samotny jak na pustyni. również ze względu na liczne zajęcia i studia zaoczne potrzebuję jak najbardziej elastycznego grafiku, czy jeśli w takim razie się zatrudnię w ring autohandel to mam szansę na negocjacje z nimi takiego personalnego grafiku?pozdrawiam seredecznie

BYŁY PRACOWNIK

Tak jak uzgodnisz na początku tak jest bez problemów.Zawsze mozna było się dogadać co do wolnego .Jak potrzebowałem pilnie wolne lub więcej w danym mc to zawsze dogadałem i odrobiłem . Szef konkretny i bezproblemowy.Tylko jak wszędzie trzeba pracować.Jak masz fach i chcesz zarabiać to nie ma problemu. Jeżeli ktoś chce się obijać to nie przetrwa .Tam jest pod tym względem pełen porządek i dyscypilna .Polecam

BYŁY PRACOWNIK

Witam. Pracowałem w firmie Ring i przez własną głupotę straciłem tą pracę a teraz żałuję . Szefa 100% pozytywnie oceniam wypłata ostatniego tak jak powinno być. Podejście do aut perfekcyjne nie jeden serwis autoryzowany się chowa.Ekipa wyspecjalizowana perfekcyjnie .Co najważniejsze nigdy mnie nie oszukano . Pozdrawiam .

Firma.

Sprawdziłem Firmę po czym zakupiłem samochód . Jestem zadowolony i polecam . Dużo samochodów.

FIRMA

Polecam .Firma uczciwa i wiarygdna .Dużo aut.Polecam

ald

Auta są zgodne z opisem ,przyjechaliśmy z miejscowości oddalonej ponad 300 km ,auto było takie jak nam wcześniej opisano .

Busy do Niemiec

Nasza firma zamówiła busa plus przeróbkę na 9 osób , wszystko zostało zrobione fachowo i solidnie , auto przekazano nam z kompletem dokumentów żadnych problemów podczas rejestracji.

Adam

Ja polecam .Najlepszy Autohandel w Trójmieście i na Pomorzu .Objeżdziłem dużo i w większości to wraki do remontu .Duży wybór i auta zadbane i czyste .Jestem bardzo zadowolony więc polecam.Adam

Budowlanka

Bardzo dużo dostawczaków , można coś znalezc ciekawego ,ja szukałem starszego na budowę i znalazłem narazie bez problemów , naprawdę duży wybór .

Gdynianin

Wczoraj odebrałem auto po przeróbce na 6 osobowe,ładne wykonanie i rozsądna cena czyli super .

Przeprowadzki

Witam , kupiłem u nich auto świeżo sprowadzone z kompletem dokumentów ,brak jakichkolwiek problemów , dużo samochodów na placu można coś ciekawego znalezć .

bud-bud

Kupiliśmy VW z paką ,auto sprawuje się dobrze ,z dokumentacją też nie było problemów podczas rejestracji , można kupować w takiej firmie .

KAROL

Tak ,tak, tak 3 x tak polecam firmę Ring .Auto ok dziękuję za super Mercedesa .*P O L E C A M *

KR...

Dobry autohandel , kupiłem auto na zamówienie , sprawuje się dobrze i nie mam problemów , kupiłem VW .

MINIBUS

KUPILIŚMY KILKA AUTA Z RINGU I POLECAMY TĄ FIRMĘ .NAJLEPSZY NA POMORZU .DUŻO DOSTAWCZYCH.POLECAM

Tom

Kupiłem i chociaż starszy samochód to nie było problemów z dokumentami i przerejestrowaniem ,auto sprawuje się dobrze .

Mercedes

Na zamówienie kupiłem u nich i wszystko odbyło się prawidłowo , wszystkie dokumenty były w komplecie , auto zarejestrowałem bez problemów , w tej cenie naprawili mi też fotel bo był trochę zniszczony , jest dobrze jak na używane auto z komisu .

FIRMA

Podejście profesjonalne ,przebudowali auto na 6 osób założyli hak i jestem mega zadowolony .Widać że znają się na rzeczy.Polecam

DAREK

KUPIŁEM MERCEDESA I JEST OK , MOZNA SIE DOGADAC CO DO CENY POLECAM .

Krzysztof

Zamówiłem VW i sprowadzili , auto w przyzwoitym stanie jak na swoje lata , wszystko odbyło się bez zastrzeżeń .

ANNA

NABYŁAM CITROENA NA RINGU , POLECAM WSZYSTKO DZIAŁA JAK NALEŻY .

Transport

Nasza firma kupiła trzy auta i wszystkie sprawują się dobrze , planujemy kolejne zakupy w tym autohandlu .

RADEK

Polecam.Super obsługa ,profesjonalne podejscie ,żeby tak wszyscy sprzedawali auta .Mega pozytyw dla Firmy Ring .Polecam.

Jaro

Firma ok .Kupiłem i jestem bardzo zadowolony .Pełana dokumentacja bez problemów przy zarejestrowaniu .Auta mają łądne czyste i przygotowane do sprzedaży .Duży wybór aut .Dostałem rabat i jestem zadowolony.Polecam

FAB

Polecam tą firmę! Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych i profesjonalne podejście do klienta. Kupiłem tam 2 samochody i z mojego polecenia kupił też mój sąsiad i z pełną odpowiedzialnością polecam ich dalej. :)

TOMASZ

Witam kilka dni temu tez kupiłem VW dostawczego i wszystko było w porządku , oczywiście komplet dok. też był ,wpisy że ktoś oglądał auto bez dokumentów potwierdzają fakt że konkurencja czasem pisze negatywne wpisy bez zastanowienia gdyż nikt normalny nie kupuje aut bez dokumentacji , ja kupiłem już drugie auto w tym komisie i nie miałem żadnych problemów z rejestracją .

WALDEK

Kupiłem i jestem bardzo zadowolony .Profesjonalne podejście i wiedza .Po uzgodnieniach wszystko dopracowane 100% . *********** P O L E C A M ************. SUPER.

KLIENT

Kupiłem vw t4 , dostałem dobry upust wystarczy porozmawiać , wszystko tak jak należy .

Kart

POLECAM , drobny problem załatwiony od ręki , polecam

SUPER PODEJŚCIE .FACHOWA I RZETELNA OBSŁUGA .ZNAJĄ SIĘ NA TYM CO ROBIĄ .POLECAM , NAJWIĘKSZY WYBÓR AUT.AUTA ŁADNE ZADBANE BEZPROBLEMOWO ZAREJESTROWAŁEM ZERO PROBLEMU AŻ MIŁO KUPOWAĆ .

ZADOWOLONY KLIENT

POLECAM WSZYSTKIM !!! SPRZEDAJĄ SPRAWNE I ŁADNE SAMOCHODY. JAK ZAWSZE W HANDLU, JEDNI KLIENCI SĄ ZADOWOLENI INNI NIE. JA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM AUTOHANDEL RING WSZYSTKIM

ADAM Z

Nie zgadzam się ze złą opinią na Autohandel Ring. Chciałbym polecić go każdemu. Do klientów podchodzą bardzo profesjonalnie, ponad rok temu zakupiłem tam samochód z którego jestem bardzo zadowolony. Złe opinię na pewno piszą konkurencyjne firmy, ale wystarczy podjechać na różne Autokomisy i zobaczyć jakie jest podejście innych do klientów. Zapewniam że szukając samochodu na pewno zakupu dokonają Państwo właśnie na Autohandlu Ring, gdzie samochody nie są może tanie ale na pewno w stanach bardzo dobrych. A za dobrą rzecz trzeba dać dobre pieniądze. POLECAM WSZYSTKIM :)

zamówiłem auto z Niemiec ,sprowadzili w ciągu 2 tygodni ,wszystko było tak jak zamawiałem , wszystko ok

abc

Autohandel ok , przed zakupem kierowca pojechał ze mną do warsztatu,bez problemów mogłem sprawdzić auto przed zakupem ,na drobiazgi jakie wyszły dostałem upust i jedną końcówkę przy zawieszeniu wymienili gratis w ciągu godziny także wszystko ok , polecam.

krzysztof

kupilem i auto jezdzi ok , miałem problem z tarczami zadzwoniłem do autohandlu podjechałem i wytłumaczyłem o co chodzi ,za dwa dni odebrałem bez dodatkowych kosztów nowe tarcze także czasem wystarczy zadzwoni podjechać i porozmawiać.

fab

Porządny i uczciwy AUTOHANDEL profesjonalna i rzetelna obsługa. Kupowałem tam 3 samochody na przełomie 4 lat i zawsze byłem i jestem bardzo zadowolony z ich stanu technicznego. Polecam wszystkim.

Zostaw opinię o Ring Autohandel - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ring Autohandel