Opinie o Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech w Banino

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech w Banino

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech na sprzątanie? 18 maja ogłoszenie na Lento.pl.

AREK Nowy wpis

Ogłoszemnie nie aktualne

Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 1700 i Osoba Sprzątająca. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Krzysiek.

Szukają do pilnowania obiektu z tego co widać w ogłoszeniu.

Jacek Nowy wpis
@Krzysiek.

Wiesz jaka jest stawka? Pracujesz tutaj i podpowiedziałbyś mi jak z atmosferą i w ogóle czy można dogadać się z ludźmi? Bo szukam spokojnej roboty bez konfliktowych sytuacji.

Zbyszek Nowy wpis

Szukają do czyszczenia aut 3 do 4 tys na rękę. Normalna praca z normalnymi ludźmi. Oraz do pilnowania obiektu emeryta rencistę.

Wiecie, czy Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Arek

Z tego co wiem to tam nie ma pracy zdalnej tylko na miejscu w siedzibie. Ciężko się tam dostać do pracy.

he

A ja właśnie jestem zdania, że studenci nie bywają przedstawicielami handlowymi @Illee bo to zwykle trzeba mieć trochę doświadczenia już.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Lubo

Co oni są w stanie zaoferować studentowi ? Jaką pracę ? Bo rozumiem, że mogą szukać handlowca. Ale to chyba takiego z doświadczeniem raczej ? Takiego studenciaka zwykłego to w sumie nie wiem. Może moglibyście powiedzieć, bo ja nawet chętnie bym posprzątał, czy też zajął się wsytawianiem ogłoszeń w internecie. Są takie stanowiska ?

gimnastyk graficzny

widzę że w moim potrzebach nie jestem samotny jak na pustyni. również ze względu na liczne zajęcia i studia zaoczne potrzebuję jak najbardziej elastycznego grafiku, czy jeśli w takim razie się zatrudnię w ring autohandel to mam szansę na negocjacje z nimi takiego personalnego grafiku?pozdrawiam seredecznie

BYŁY PRACOWNIK

Tak jak uzgodnisz na początku tak jest bez problemów.Zawsze mozna było się dogadać co do wolnego .Jak potrzebowałem pilnie wolne lub więcej w danym mc to zawsze dogadałem i odrobiłem . Szef konkretny i bezproblemowy.Tylko jak wszędzie trzeba pracować.Jak masz fach i chcesz zarabiać to nie ma problemu. Jeżeli ktoś chce się obijać to nie przetrwa .Tam jest pod tym względem pełen porządek i dyscypilna .Polecam

BYŁY PRACOWNIK

Witam. Pracowałem w firmie Ring i przez własną głupotę straciłem tą pracę a teraz żałuję . Szefa 100% pozytywnie oceniam wypłata ostatniego tak jak powinno być. Podejście do aut perfekcyjne nie jeden serwis autoryzowany się chowa.Ekipa wyspecjalizowana perfekcyjnie .Co najważniejsze nigdy mnie nie oszukano . Pozdrawiam .

Firma.

Sprawdziłem Firmę po czym zakupiłem samochód . Jestem zadowolony i polecam . Dużo samochodów.

FIRMA

Polecam .Firma uczciwa i wiarygdna .Dużo aut.Polecam

ald

Auta są zgodne z opisem ,przyjechaliśmy z miejscowości oddalonej ponad 300 km ,auto było takie jak nam wcześniej opisano .

Busy do Niemiec

Nasza firma zamówiła busa plus przeróbkę na 9 osób , wszystko zostało zrobione fachowo i solidnie , auto przekazano nam z kompletem dokumentów żadnych problemów podczas rejestracji.

Ja polecam .Najlepszy Autohandel w Trójmieście i na Pomorzu .Objeżdziłem dużo i w większości to wraki do remontu .Duży wybór i auta zadbane i czyste .Jestem bardzo zadowolony więc polecam.Adam

Budowlanka

Bardzo dużo dostawczaków , można coś znalezc ciekawego ,ja szukałem starszego na budowę i znalazłem narazie bez problemów , naprawdę duży wybór .

Gdynianin

Wczoraj odebrałem auto po przeróbce na 6 osobowe,ładne wykonanie i rozsądna cena czyli super .

Przeprowadzki

Witam , kupiłem u nich auto świeżo sprowadzone z kompletem dokumentów ,brak jakichkolwiek problemów , dużo samochodów na placu można coś ciekawego znalezć .

bud-bud

Kupiliśmy VW z paką ,auto sprawuje się dobrze ,z dokumentacją też nie było problemów podczas rejestracji , można kupować w takiej firmie .

KAROL

Tak ,tak, tak 3 x tak polecam firmę Ring .Auto ok dziękuję za super Mercedesa .*P O L E C A M *

KR...

Dobry autohandel , kupiłem auto na zamówienie , sprawuje się dobrze i nie mam problemów , kupiłem VW .

MINIBUS

KUPILIŚMY KILKA AUTA Z RINGU I POLECAMY TĄ FIRMĘ .NAJLEPSZY NA POMORZU .DUŻO DOSTAWCZYCH.POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech - Banino

Ring Centrum Samochodów Dostawczych Rejmann Wojciech