RING

Chwaszczyno

Opinie o RING

Darek

Firma ok polecam . Pełen profesjonalizm.

Dan

Mam nadzieję, ze jeśli chodzi o RING to jest spoko, nie wiem jak jest dokładnie, ale widze, że jeśli chodzi o Doradców Handlowych to chociaż są prowizje całkiem całkiem

PORTAL

Witam Jakiś czas temu, bodaj początek lata kupiliśmy w "RINGU" dwa samochody, TRAFIKA oraz PARTNERA ze sporym bagażem kilometrów i lat. Auta sprawują się bez zarzutu. Powiększamy grono zadowolonych klientów tego właśnie autohandlu

Radek

Witam kupiłem ostatnio w Ringu swoje drugie auto jakim jest mercedes sprinter 313 jestem bardzo zadowolony samochód jest w świetnym stanie technicznym jak i wizualnym Bardzo polecam ten autohandel ponieważ taki profesjonalizm jak i zaangażowanie prze pomocy kupna, rejestracji itp rzadko się spotyka. Dziękuję bardzo za wszelką pomoc i do zobaczenia ponieważ na pewno wrócę do was jak przyjdzie czas na zakup kolejnego auta.

BUDOWLANKA

Polecam wszystko tak jak powinno być zero problemów. Auto super.Pozdrawiam sprzedawców.

KR...

Kupiłem u nich na zamówienie VW , papiery i auto ok .

OKI.....

Byłem w Ringu kupić auto,wszystko zakończyło się dobrze,nie było problemów z dokumentami i oc,normalnie dojechałem do domu a miałem 230 km. kupiłem Sprintera i do dziś jezdzi bez zastrzeżeń .

Adam

Zamówiłem u nich VW trochę starszego ale się potargowałem i jezdzi bez zastrzeżeń potem znajomy brał merca i też jezdzi także wszystko ok .

RADEK

POLECAM POLECAM I JESCZE RAZ POLECAM .RADEK

normal

Polecam Autohandel Ring, niedawno nabyłem drugie auto w tej firmie i jestem bardzo zadowolony, a co do przebiegów, to auta są sprowadzane od innych handlarzy z Holandii czy Niemiec. Tak więc oczernianie akurat tego autohandlu nie ma sensu, ale zawsze znajdzie się jeden niezadowolony. Ja natomiast powiekszam grono zadowolonych klientów tego autohandlu - to jest poprostu autoreklama dla autohandlu kombinatorów i tyle.....

Zostaw opinię o RING - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RING