Opinie o Glancauto Bartosz Sirocki w Małkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glancauto Bartosz Sirocki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glancauto Bartosz Sirocki o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glancauto Bartosz Sirocki w Małkowo

Radziuuu Nowy wpis

Polecam firmę ,jak i pracodawcę, da się z nim dogadać, zawsze pójdzie na kompromis z pracownikiem. Generalnie fajna firma , świetne fury, dobra praca, Wystarczy robić swoje ;) Pozdrawiam.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Glancauto Bartosz Sirocki?

Ilona

I co z tymi umowami, dostali teraz wszyscy czy są jakieś problemy? Bo wspominaliście tutaj o tym nie raz w komentarzach i wolę się upewnić, na czym stoję. A jeśli tak to jakie stawki tam teraz oferują, coś sensownego?

Birocki Sartosz Nowy wpis
@Ilona

Wątpię iż ktokolwiek dostaje umowę, wszystko na czarno, pewnie za 2500zl na start.

Olek Nowy wpis
@Birocki Sartosz

Tak się składa ze jestem bardzo młoda osoba. Pracowałem około pół roku. Odbyłem czas próbny za co tez zostało mi normalnie zapłacone, co mnie zdziwiło i miło zaskoczyło. Pracy było sporo ale byłem zadowolony ze swojej wypłaty. Nadgodziny płacone i szef zawsze pytał czy mogę zostać nigdy nie narzucał a często było i tak że jeszcze obiad zamawiał dla wszystkich. Zrezygnowałem tylko dlatego bo przeprowadziłem się za granice

Mikołaj

"Psy szczekają karawana jedzie dalej"!. GlancAuto to marka sama w sobie od wielu lat. Tyle w temacie.

@Mikołaj

Dokładnie ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Glancauto Bartosz Sirocki spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
detailer2

TRAGEDIA. Zakłamany kierownik. Praca na czarmo. Wyżywa się na pracownikach. Okłamuje klientów. Napompowane opinie na Google.

Renata
@detailer2

A co mówi jak ktoś zapyta o umowę?

detailer2
@Renata

,,jutro podpiszemy umowe" i tak codziennie

Mario
@detailer2

Opinia kłamliwa i niemająca nic wspólnego z prawdą. Jestem klientem GlancAuto i od bardzo długiego czasu pracuje ta sama ekipa, nikt nie dochodzi więc to co pisze DetIler2 to totalna bzdura. 0

Kamil
@Mario

A co ma klient do pracownika? Klient spędza w salonie góra jedną godzinę. Też jestem klientem od dluższego czasu i pamiętam innych pracowników ponad dwa lata/rok temu byli inni ludzie, obecną ekipą jest od kilku miesięcy.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Glancauto Bartosz Sirocki? Chętnie zatrudniają?

Dzwoń i pytaj. Ja miałem staż z urzędu pracy. Było super, dużo się nauczyłem. Szkoda że to tak daleko od Wejherowo bo chętnie bym został.

Ulek
@Michał

A to był staż z urzędu pracy? Jeśli tak to jaki zawód?

Henry

@Mati Gdyby tak było to na forum nie znalazłyby się dobre opinie klientów.

Gość na maksa
@Henry

Nie chodzi o to jaka właściciel robi robotę tylko o pracowników. To jest forum dla pracowników a z praktycznego punktu widzenia właściciel ma nierówno pod sufitem i traktuje nowych pracowników jak śmietniki. W ciągu 6 miesięcy wiesz ilu tak się przewinęło?? Jak długo ogłoszenie o prace wisiało?? Właściciel nie kuma cha-chy, totalnie okropny z niego pracodawca. Wiec opinie o autach jakie są czyste są z (usunięte przez administratora) ;) od strony kuchni to wyglada inaczej i właściciel moglby się ogarnąć.

Klient
@Gość na maksa

Ale bzdury. Tam cały czas pracuje Seba i Paweł zawsze mili i zadowoleni.

Mikołaj
@Gość na maksa

ilu się przewineło ? Bo myje tam auto często ? A może zwyczajnie się nie nadawali a teraz tu smarują? Zamiast smarować może lepiej zabrać się za prace. Jak GlancAuto :)

Audi SQ5

Polecam w 100% . Robota na Glanc. Powłoczka Cudo.

Łukasz

Korzystam od lat i dziw mnie poziom hejtu Glanca. Wydaje mi się że jest ofekt wysypu firm konkurencyjnych którch powstało mustwo w okolicy. Sposób hejtowania jest ochydny.

Sandra

Czy jest jakiś dress code czy jest z tym luzik?

Folię PPF nakleił w niedopuszczalny i obrzydliwy sposób. Na lampach zgodził się poprawić ale nic z tego dobrego nie wyszło. Nie potrafi tego robić, a chwali się jakby jeszcze poprawiał po innych. Pieniędzy nie chce oddać. Odradzam, nie ma pojęcia o technice nakładania folii.

Robiłem u niego 2 samochody kilka lat temu i było OK. Ostatnio zostawiłem kolejne auto do aplikacji powłoki GTechniq Serum Ultra i folii PPF na lampy. Tym razem (usunięte przez administratora) mnie robiąc efekt wizualny na odbiór nie nakładając powłoki, a folia nałożona bez umiejętności (pęcherze i drobinki piasku). Po pierwszym myciu już było widać, że powłoki nie ma, a GTechniq Polska potwierdził że ten (usunięte przez administratora) nie ma dostępu do tej konkretnie powłoki bo ona jest sprzedawana wyłącznie akredytowanym salonom. Gdy ściągałem folie z reflektorów okazało się, że folia była przycinana na reflektorach bo mam rysy po ostrym narzędziu. Z tego co widziałem to opinie od pracowników wydają się być prawdziwe bo sam zasuwa gość ze (usunięte przez administratora) a śpi na kanapie w "biurze" więc coś jest na rzeczy.

MB
@Michał

Często korzystamy z usług tego studia. Wiele wad można każdemu człowiekowi zarzucić, wiele minusów można wytknąć osobie. Jedno w przypadku firmy Glanc Auto wiem na 10000%. Nigdy, ale to prze nigdy właściciel by nie pożałował ani 1zł na materiał, którego używa. Co do dostępności produktu, zdanie śmiech. W dzisiejszych czasach wszyscy są w stanie uzyskać wszystko, jak nie od producenta to z innego studia np. , przecież to takie proste.... Dziwi mnie, że zauważył Pan to iż nie ma powłoki dopiero po myciu, szczególnie, że przecież robił Pan prędzej dwa auta. Ja nie jestem fachowcem, ale po zrobieniu pierwszego auta w GA już widziałem, które auto ma powłokę a które nie ma. Do tego widząc tyle was zapłacił Pan za usługę? Ale pewnie zaraz napisze Pan, że odbierał auto nocą bo przecież akurat zastał Pan właściciela śpiącego na kanapie? Niestety kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa, w studio są tak mocne światła, że każdą rysę widać gołym okiem. Żałosne te Pana wymyślania, brzydkie oczernianie studia, które ma długoletnie korzenie w PL.

@MB

Widzę, że jesteś tym o którym piszę bo każdą negatywną opinię na temat GA próbujesz oczyścić zarzucając wiele autorom. (usunięte przez administratora)

detailer

nie polecam,(usunięte przez administratora)nie można się odezwać, mówić, pogadać z klientami nie można o motoryzacji, NIC! w zamian za to strzela do pracownika co dopiero zaczął pierwsze godziny pracy w firmie, "tu nie ma zabawiania klientów, MYJESZ ALBO(usunięte przez administratora)". Co to jest za zachowanie? Kim Ty myślisz że jesteś??? BigBoss? Śmiech na sali, KULTURY TROCHĘ CZŁOWIEKU ! SZACUNKU do pracownika, bo w taki sposób to możesz się odzywasz do psa, ale nie do człowieka. Ciesz się że byłem miły i spokojny, bo ogólnie to mam Cie w (usunięte przez administratora), i szkoda mi było się włączać w dyskusję z Tobą.... nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz więc lekcja dla Ciebie bo od 10 lat pracuję z ludźmi i na psychologii się znam - kultury osobistej i szacunku bo pracownik to nie tylko "myj furę i(usunięte przez administratora)nic więcej", pracownik to coś więcej i tego się naucz. Za takie teksty "(usunięte przez administratora)albo myjesz" to owszem, wolę (usunięte przez administratora) niż pracować dla Ciebie. NIE POLECAM

.klient.
@detailer

Niestety ale byłem przy tej wymianie zdan i takie obrzucanie Chłopaka łajnem skutecznie mnie odstraszyło od korzystania z usług. Perły przed wieprze

MB
@detailer

Kolega wymaga kultury od innych, zna się na psychologii przecież, ale jego post na poziomie 0. Tym postem właśnie pokazałeś jaki jesteś. (usunięte przez administratora)

Artur

Uważajcie na tą firmę. Zostawiłem auto do powłoki ceramicznej, a właściciel sobie zrobił prywatę z mojego auta i je uszkodził w czasie lansowania się po Kaszubach. Omijajcie to coś wielkim łukiem.

Polecam w 100%. Facet zna się na robocie autko zawsze czyste pachnące pełen profesjonalizm. Oklejałem folia bezbarwna nowe x5 u konkurencji narobili takiego bałaganu ( pęcherze i nie tylko) , ze poprostu patrzeć się nie dało na ten samochód a nowy z salonu. Firma Glanc auto pomogła uratowała mnie. Ściągnęła folie okleiła na nowo samochód i teraz cieszy oko. Polecam zdecydowanie.

Mati

Nie szanuje ludzi. Obraża pracowników, krzyczy, ma pretensje o wszystko i do wszystkich. Nie układa mu się w domu i wyładowuje się na tych co na niego zarabiają.

Wojtuś

Ocena 6+

Wojtuś

100%zadowolenia. Auto lśni i pachnie. Świetny kontak i usługa na poziomie top topów.

Zostaw merytoryczną opinię o Glancauto Bartosz Sirocki - Małkowo

• Jak się pracuje w Glancauto Bartosz Sirocki?

Zobacz opinie na temat firmy Glancauto Bartosz Sirocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glancauto Bartosz Sirocki?

Glancauto Bartosz Sirocki
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gdyńska 16
    83-330 Małkowo