Opinie o Wema S.A. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wema S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wema S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wema S.A. w Rumia

miki

Ludzie zamiast siedziec i sie zastanawiac co z nami bedzie szukajcie sobie innej pracy, bo na pewno jezeli jest firma co Weme przejmie to was nie zatrudni bo pewnie bedzie miala swoich pracownikow wiec na co wy jeszcze tam czekacie tak sie zastanawiam. Na Wemie swiat sie nie konczy. A tak wogule to wy macie tam jeszcze czym handlowac czy tylko jastescie bo jestescie.

zzzzzzzzzz - 2011-01-15 12:12:31 jak tam po rozprawie? Czy ktoś nas poinformuje ? Czy znowu będziemy ostatnimi którzy się dowiedzą o zmianach w firmie????? Wiadomo już coś?

zzzzzzzzzz

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wema S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
Rumia
Monter Michał Bladowski

x

To nie miały być 3 m-ce tylko 3 lata... Ma tyle czasu na spieniężenie majątku i spłatę długów.

wemowiec

Kochani Wemowcy:) tak z ciekawości pytam:) Czy Ktoś-Ktokolwiek ''wie'' co z NAMI będzie? Z tego co się orientuje jutro mija równe 3 miesiące na to jak sąd pozwolił [usunięte przez moderatora] na prowadzenie tego całego [usunięte przez moderatora]... Zastanawiam się czy jutro nie będzie dzień sądu ostatecznego dla nas wszystkich... a może jeszcze trochę popracujemy:)

padnę zaraz.......... gdzie jest moja wypłata:(???????????????? ja mam i to więcej niż się spodziewałem

po pierwsze, proszę nie czepiajcie się EI, są profesjonalistami, którzy wiedzą dobrze co robią. Inwestycje, które czynią są na pograniczu ryzyka...raz się wygrywa raz przegrywa...chcieli uratować Wemę i im nie wyszło...trudno się mówi...a przykład komfortu dla których moja firma pracuje? rozwijają się w zatrważającym tempie...Czechy, Słowacja nie wspomnę o Polsce... pozdrawiam ludzi, którzy uwielbiają narzekać i pluć lepszym od siebie w twarz...bo się im powodzi. Ciągle czekam na Twoją odpowiedź...jakie inwestycje EI podjął w stosunku do WEMY.....!!!!!! Co Sobie myślisz ?

wema

po co obiecuja premie jak ich nie dostalismy ;(

padnę zaraz.......... gdzie jest moja wypłata:(????????????????

po pierwsze, proszę nie czepiajcie się EI, są profesjonalistami, którzy wiedzą dobrze co robią. Inwestycje, które czynią są na pograniczu ryzyka...raz się wygrywa raz przegrywa...chcieli uratować Wemę i im nie wyszło...trudno się mówi...a przykład komfortu dla których moja firma pracuje? rozwijają się w zatrważającym tempie...Czechy, Słowacja nie wspomnę o Polsce... pozdrawiam ludzi, którzy uwielbiają narzekać i pluć lepszym od siebie w twarz...bo się im powodzi. I po co piszesz takie farmazony? Ludzie są pod ścianą z wizją utraty zatrudnienia przez tę swołocz, a ty zachowujesz się podle. Opamiętaj się i idź w swoją stronę.

hej ma ktoś już wypłatę w PKO bp mam no to grubo bo ja nie mam wiec mam nadzieje ze nie zapomnieli o mnie...

anonim - 2011-01-11 17:43:51 hej ma ktoś już wypłatę w PKO bp mam

hej ma ktoś już wypłatę w PKO bp

Pali(kot

tak to jest jak nasze pieniążki wpadają w niepowołane ręce!!

wema

Nie dostaliśmy jeszcze.

???

czy ktos juz dostał wypłate???????

Tak...tylko o jakich inwestycjach piszesz, skoro EI nie podjął właściwie żadnych w stosunku do WEMY. Może mi napiszesz jakie mądry człowieku, może wiesz a chętnie się dowiem...

twojawitryna

Zostaw merytoryczną opinię o Wema S.A. - Rumia