Opinie o Wema S.A. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wema S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wema S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wema S.A. w Rumia

z kim kontaktować się w sprawie pitów ? proszę o nr telefonu

to niesprawiedliwe, że tak oceniacie pracę pani (usunięte przez administratora),nie doceniacie jej zaangażowania i poświęcenia .Mało kto wie ,ile ta pani wkłada serca w to co robi,gdyby nie ona napewno pracownicy byli by już na\' zielonej łączce\" bez pieniędzy .Pracownicy na salonach niech nie płaczą, mają kontakt z firmą , nie na darmo istnieją telefony i poczta elektroniczna.

anonim - 2011-03-10 18:18:48 anonim - 2011-03-07 13:23:17 cvc - 2011-03-06 11:50:45 no tak leca salony w centrach handlowych, szkoda wroclawia bo mial potencjal lepszy niz warszawa Nie, no Wrocław, to był/jest typową porażką. (usunięte przez administratora)jaja sobie robisz, gdzie Wrocław do Warszawy,dużo mu brakowało i brakuje Ta..., we Wrocławiu, nie wiem czy jeszcze jest ten (usunięte przez administratora), co na zarządzaniu zna się jak świnia na lataniu

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wema S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

w/g ustawy do 28. lutego kazdy powinien otrzymać pit.jezeli nie ma nalezy wezwać wemę do natychmiastowego dostarczenia. Jest to potrzebne w razie gdy do 30 kwietnia nie rozliczysz podatku. przedstawiasz takie wezwanie w urzędzie skarbowym i chroni cie to przed karą. a wema ma problem.....

info

pity juz dawno byly rozseslane na oddzialy a do osob ktore nie pracuja powinny dotrzec niebawem na adres domowy

ja tez nie dostałem pita..jestem byłym pracownikiem.tylko z kim się kontaktować?!

były

co z tymi pitami ? może ktoś ma namiar do osoby odpowiedzialnej za pity

cvc

olo

firma nic nie robi aby uratowac pracownikow i reszte salonow - nawet nie jest wystawiona na przetarg, gdyby ktos byl madrzejszy i dbal o to to by juz dawno oglosili przetarg a nie wierze ze ktos by nie wykupil firmy, z nowych wiadomosci to ze kolejny do odstrzalu wroclaw

A ja wiem coś innego.... ze do zamknięcia jeden salon w Warszawie i Wrocław.

informaor

następne w koleności do zamknięcia salony to WROCŁAW i WARSZAWA ( 2 SALONY )

Jestem za :)

WEMA

właśnie może ktoś łaskawie by poinformował każdy salon co się dzieje w firmie bo wszyscy milczą razem z (usunięte przez administratora) - niech ktoś powie Co sie dzieje co jest grane kiedy przetarg i czy sa chetni i jak dlugo to ma trwac . jako pracownicy uwazam ze naleza nam sie solidne informacje na ten temat.

Pity zostały wysłane na adresy pracowników ( którzy już nie pracują w Wemie).Pewnie niedługo dostaniesz,bo niektórzy już mają.. Macie jakieś newsy o Wemie??

Dostaliście już pity? Z kim w tej sprawie się kontaktować? W Kadrach ktoś tam jeszcze został?

gall

i co i co ? kto kupuje wemunię - już coś wiadomo ?

Wema

Jeszcze nie dostaliśmy..

ja !

! ! ! ! ! - 2011-02-20 08:39:31 To lipa :):):) gorzej wemusia to już dno :( szkoda ale fajnie było bo zarobki na prawdę były (usunięte przez administratora) !!!!!! z ręką na sercu nikt z nas się nie martwił że nie starczy na opłaty ? a dziś nie wiemy czy możemy pożyczyć od sąsiada ? czy będziemy wstanie oddać ? Jak masz mało to się zwolnij i nie pożyczaj !

Zostaw merytoryczną opinię o Wema S.A. - Rumia

Wema S.A.