Opinie o Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o. w Reda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o. w Reda

A ja tu weszłam, bo interesuje mnie aplikowanie na posadę sprzedawcy handlowca. W ofercie w necie niewiele napisali, poza tym, że jest możliwość przyuczenia, to nie ma żadnych dodatków. A coś o premii czy prowizji, czy wgl taki pracownik nawet niedoświadczony dostaje jakiś % od tego co sprzeda poza stałym wynagrodzeniem?

Marketix Nowy wpis

Może idealni nie jesteśmy, ale na pewno na tle konkurencji jesteśmy dobrzy. Jeżeli są uwagi, zastrzeżenia itp- jesteśmy otwarci na ich uwzględnienie. Natomiast, jeżeli umieszcza się na forum publicznym uwagi, oskarżenia to wypadałoby się podpisać. Za pseudonimem (pod przykrywką) kryję się cwaniacy ,którzy swoje błędy próbują przerzucić na wykonawcę lub (usunięte przez administratora) Józef Grzelak (usunięte przez administratora)

Olga

hej, powiecie jakie warunki obecnie mają tu na montażu? widziałam w opiniach google jak niektórzy klienci narzekali na Panów i usługę... odbija się to na zarobkach? np., reklamacje czy coś? w razie czego to na jakiej stawce tu montują? wstępnie się orientuję, bo brak pracy szuka

Zbig
@Olga

Zamówiłem drzwi zewnętrzne do montażu. Wpłaciłem 1000 złotych zaliczki w listopadzie 2022 roku. Na początku lutego 2023 roku przyjechał stolarz i stwierdził, że to będzie więcej roboty i wyjdzie drożej. Zadzwonił do pana Grzelaka, który wcześniej był na pomiarach i powiedział że to się za bardzo nie da wykonać tej usługi jak to zaplanował pan Grzelak. Pan Grzelak stwierdził, że w takim razie zabiera drzwi, a mnie poprosił żebym mu przysłał sms-em nr. konta to zwróci mi zaliczkę. Po dwóch dniach napisał mi maila, że drzwi nie zamontowano z mojego powodu i on zaliczki mi nie odda. Jak chcę to mogę sobie iść do sądu cywilnego. No nie powiem. Zatkało mnie na dobre. Już dawno nie spotkałem si e z taką przewrotnością. Także nie polecam.

Olga
@Zbig

co to znaczy, że więcej roboty, raczej z jakiego powodu i na ile miałby to konkretnie wycenić? i tak właściwie to nie robią wyceny i pomiarów na wstępie? nie da się tak zamówić?

Zbig Nowy wpis
@Olga

Robią pomiary wcześniej. Tylko że właściciel firmy, który robił pomiary nie wstawia tych drzwi fizycznie a robi to podwykonawca. Ten gościu jest trochę taki zadufany w sobie i uważa, że zjadł wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej. Jak stolarz mu powiedział, że ta praca będzie niestandardowa i będzie wiązała się z wyższymi kosztami a także czas montażu wydłuży się, to pan Grzelak wystraszył się i wycofał ze zlecenia. Zabrakło mu ambicji żeby wykonać zlecenie i wycofał się. Rozumiem że można się pomylić i przeliczyć w pewnych sprawach, tylko powinno się w takiej sytuacji zachować honorowo, co widocznie panu Grzelakowi jest obce. Wycofując się ze zlecenia obiecał zwrócić zaliczkę a następnego dnia napisał maila żebym sobie do sądu poszedł, bo on mi jednak nie odda pieniędzy. Zrozumiałbym gdyby próbował jeszcze coś potrącić za stracony czas i dojazd do klienta (chociaż mojej winy tam nie było) , ale tak niefrasobliwie mnie potraktować to jednak dla mnie jest szok. Rzadko zdarza się taki typ. Poza tym wiem, że od razu ode mnie pojechali na następny montaż.

Zbig Nowy wpis
@Olga

Do Pani Olga. W moim przypadku chodziło o to, że ja go prosiłem żeby montując mi drzwi na klatkę schodową zostawił drzwi wewnętrzne. Kiedyś parałem się budowlanką i wiedziałem, że to wymaga trochę kombinacji. Nawet mu o tym mówiłem i pytałem czy ma dobrego stolarza, który sobie z tym poradzi. Nawet trochę się obruszył mówiąc, że on w tej profesji już pracuje 30 lat a stolarz wstawił 300 par drzwi i nigdy nie miał problemu. Przyjechał obejrzał, wymierzył, spisaliśmy umowę, wpłaciłem zaliczkę a dalej jak to wyglądało już opisałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o. - Reda

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o.
  • Gdańska 32
    84-240 Reda

Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o.