Wema

Gdańsk

Opinie o Wema

były

Pamięta ktoś jak kasowali wypowiedzi na tym forum?Czasami wejde tu z sentymentu do czerwonej Wemy.Rozpad się zaczał jak zwalniali starych pracowników,zrobili bałagan na magazynie ,ja sie chłopakom z magazynu nie dziwie,na pewno były przekrety.za czerwonej był porządek ,to co w komputerze to było na magazynie.Druga rzecz-ja nic nie mam do nowych handlowców-kazdy sie moze nowych rzeczy nauczyć-ale mam pytanie dlaczego zarząd nie pozwolił na DARMOWE szkolenia w fabrykach płytek ceramicznych?Zamiast sie cieszyć obrotami to k@#$ kaczuszki i spinki na sprzedaż daliście pajace.Ten kto wpadł na ten pomysł to albo [usunięte przez moderatora] albo miał niezle zapłacone

Zostaw opinię o Wema - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wema