Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Oburzona

Ciekawe czy zaklad bedzie dokladal pracownikom ktorzy zarabiaja 15 zlotych na godzine, gdzie w Polsce srednia krajowa to 17zl. Moze tak telefon do inspekcji?

xD
@Oburzona

17 zl to na zleceniu ????????????????

M
@Oburzona

Warto najpierw sprawdzić ile wynosi najnizsza bo 17 zl to umowa zlecenia heh

Cukierek

No i mamy nowego kierownika co o nim sądzicie jakie pierwsze wrażenia?

Brygadzista
@Cukierek

Jak dla mnie daje mu miesiąc mam zero wiedzy na temat tego czym sie zajmujemy myślę że naszego kierownika nikt nie zastąpi Seweryn byłeś najlepszy????????????

BRYGADZISTA 2
@Cukierek

a ja daje mu troszkę dłużej 3 miesiące bo w takiej specyficznej firmie kierownik moim zdaniem powinien być praktykiem żeby zrozumieć produkcje tak jak poprzednik Seweryn , a czysta teoria o zarządzaniu to za mało

Pracownik-ona.
@BRYGADZISTA 2

Też nie widzę tego nowego kieras a P.Mariusza????Wg nie zna się na niczym..Nikt nam nie zastąpi naszego wspaniałego kierownika Seweryna.Tyle lat praktyki i znał się na wszystkim !

@Cukierek

Jestem tego samego zdania kierownik Wilk znał się na swojej pracy nie to co ten pan Mariusz.... pan hyyy jak na pana to trochę mu brakuje tym bardziej że jest młodociany więc z tym Panem to trochę przesada...

BRYGADZISTA 3
@Pracownik-ona.

Tak Pani masz racje Seweryn zna się na wszystkim,teraz pan mariusz niech pokaże poza tym że jest kierownikiem jak się laminuje,poprawia,tłoczy,montuje,tynkuje,brukuje,naprawia (maszyny piece spręzarki itp.itd.) i cała masa innych zadań to wszystko ogarniał On Super Mario a teraz pewnie bedzie haloo tu serwis.... tylko ciekawe czy kasa na to będzie.Życzę nam wszystkim no dobra prawie wszystkim powodzenia;)))

Ona3
@Brygadzista

Miesiąc minął A kierownik nadal jest ????I pewnie już tak zostanie

Oburzona
@Cukierek

Nowy kierownik Sewerynowi do piet nie dorasta!

Kontrola jakości też jest tam potrzebna nie wiadomo do czego ciągle albo na papierosia albo chodzą wkoło zakładów najlepiej wszystko zrzucić na robola bo jemu najlepiej zabrać nie liczą się z pracownikami ani kierownik ani prezes tego zakładu

Xxx

I to jest prawda pół dnia na papierosie A drugie pół na spacerach na zakład drugi. A jak produkcja zapali papierosa to ciach premie.teraz pytam dlaczego tak jest czy Tak się różnimy od jakości?

Wydymany z premii

Roboty masa,nie idzie tego przerobić ,wszyscy zasuwają a na koniec miesiąca dowiadujemy się od brygadzistów że wskaźniki się nie zgadzają i będzie zabrana premia...normalnie parodia się dzieje w tym zakładzie...Po co robić nadgodziny,zasuwać jak na koniec i tak nie zarobisz....

@Wydymany z premii

Wydymany jak wszyscy z nas co miesiąc przez kilkanaście lat

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Konstruktor. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Zakład z warunkami szkodliwymi dla zdrowia a tu nic ani za to nie dostajemy nic ani wczasów jaki inne zakłady dają tylko za każdym razem zabiera nam premie za coś ludzie pracują żeby wszystko zrobić na wysyłkę a tu proszę ostatniego a co tam zabierzemy robolą premie po co mają zarobić wstyd żeby dziś pracodawca coś takiego robił żeby się dorobić na innych!

ONA

A ja z innej beczki się zapytam gdzie jest kontrola jakości wszystko ładnie pięknie robią procedury arkusze itp dopiero jak jest jakaś draka to się pojawiają i dopiero mądrości swoje prawią . Aby piłeczkę odbić od siebie jak najdalej.

Zadowolony

I mamy następny miesiąc z zabraną produktywnością bo nie było farby do malowania. I tak co miesiąc coś. Zamiast zarobki do góry czy na stałym poziomie to ciągle obcinana premia. Jaka ma być motywacja do pracy ludzi a później zdziwienie że nie ma chętnych do pracy. Młody przyjdzie popracuje góra dwa miesiące i pójdzie do innej pracy. Gdzieś gdzie mu nie obetną premii za to że nie ma materiału.

xxx
@Zadowolony

nie ma kasy na surowce potrzebne do produkcji i na narzedzia,na naprawe maszyn ale jest na popielniczki bo one przecież najważniejsze oott rozumowanie

Zabrana premia to przecież standard w tej firmie że ludzie (usunięte przez administratora) A na wypłatę nie mają premi

W tym zakładzie zawsze tak było jest i będzie i się nikt nie dziwi że ludzie nie chcą tu pracować w takich warunkach za takie pieniądze!!!!

Brygol

Po co jest podawana oferta pracy i wypisywanie w niej ze firma zatrudni pracowników i oferuje dobre wynagrodzenie itp jak przy pierwszej wypłacie jest zabierane pracownikowi ze stawki bo plan nie został wyrobiony ja się pytam po co takie nabijanie ludzi w butelkę skoro to wszystko ściema i korzystniej jest się zatrudnić w innej firmie która dba o pracownika a nie zabiera mu z wypłaty!!!!

Może by tak prezes zabrał się za kogoś kto jest st za to odpowiedzialny a nie zatrudnia się ludzi którzy nie umieją myśleć a potem zabiera się pracownika to jest podejście pracodawcy!!!!

Jestem tego samego zdania za co nam zabrano premie za to że kogos boli że musi dać pracownikowi wkoncu na to pracujemy nikomu nie polecam tej firmy do pracy

To teraz nie ma co się dziwić ze nie ma ludzi skoro tak się traktuje pracowników zabierając im pieniądze za czyjeś niedopatrzenie a może bardziej dla zasady bo tak trzeba po co dać ludzi zarobić jak lepiej im zabrać żeby inni mogli za to kupić coś dla zakładu bądź zabrać dla siebie

Jak to jest ze masz prezes zabiera pracownika premie za coś czego nie ma przecież to wkoncu pan zatrudnia takich ludzi którzy nie potrawa zamówić towaru i za to mają dostawać pracownicy po (usunięte przez administratora) i zabierać im premie nie dość że pracują robią więcej niż po 8h żeby zarobić to taka dostają wdzięczność zabrana premie śmiech!

Witam myślę o zatrudnieniu się w polimerze.jaka jest atmosfera i temperatury na hali .próbować czy odpuścić. Dzięki.

@Nowy

Atmosfera jest fajna a temperatura zbliżona do warunków atmosferycznych :)

Ja też szukam już pracy nie mam zamiaru pracować za takie śmieszne pieniądze w takim (usunięte przez administratora) pracy robi się coraz gorzej nie wiem czy właściciel to widzi a skoro nie to niech się obudzi zanim ludzie odejdą dużo firm się otwiera na parku i zapotrzebowanie jest nie tu to gdzie indziej!!! Nie polecam tej firmy i tych wyzyskaczy

C

Tu Ukraina jest wazniejsza niz My

Ona 1

Tak... Tak. Zgadzam się z moim przedmówcą ... Ta firma to już prawie jak jakiś (usunięte przez administratora) z dawnych czasów... Znow roboty opór... Ludzi coraz mniej... Kilka lat tam pracuje i tak źle jak jest teraz to nigdy nie było... Intensywnie szukam nowej pracy... Mogę pracować za najniższą krajową ale przynajmniej nie będę beduinem...

A Panu kierownikowi to się trochę już miesza widać w główce moze niech się Pan lepiej skupi na tym żeby ludzia było dobrze i mogli coś zarobić a nie zeby spadali na (usunięte przez administratora) przez nowe rządy podobno miało być lepiej a jest coraz gorzej już ludzie szukają nowej pracy brawo naprawdę brawo????????????

Podpisze się pod tym wszystkim niestety ale Firma w której pracowałem spada i opinia o niej też kiedyś miała renomę i nazwę a teraz ma tylko nazwę i to traktowanie ludzi nie polecam raczej pracy tam.

Jestem tego samego zdania nowy kierownik wprowadza rządu a nie zna się na tym kompletnie tylko tyle że dobrze gada ale napewno sam tego z głowy nie bierze a co do zwolnień też na tym myślę chociaż pracuje tu już kilkanaście lat żygać mi się chce na to wszystko co się tu dzieje Drobex góra ????

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Unii Europejskiej 19
    86-050 Solec Kujawski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.