Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Msjster

No i co?nikt nie podziękuję z dodatek. A obgadywać każdy. Żenada

Onaa
@Msjster

Za co dziekowac? To chyba nie łaska dac pracownikom na swieta dodatek... Caly rok ciezko pracujemy na te firme, wiec się poprostu nalezy

@Onaa

Należy to się Tobie wynagrodzenie za prace a taki dodatek to dobra wola pracodawcy . Nawet sobie sprawy nie zdajesz ile firm nie daje nic na święta .

@Msjster

Dopiero teraz zauważyłam ze coś wpadło na konto. I masz racje. Także dziękuje bardzo i życzę Wesołych Spokojnych Świąt.

żona dostała 1000..........a tu :/

Hans Kloss
@Marek

Marek zamiast się cieszyć że dostałeś na święta to wypisujesz że żona dostała 1000. Przenieś się do zony to też tyle dostaniesz. Moja żona dostała 1400 i nie płacze jak ty tylko jest mi miło że dostałem od szefa. Rzygać się chce na te wasze wpisy jeśli zle wam jest że dostaliście na święta to oddajcie pieniążki szefowi. I tyle w temacie.

Onaa
@Ona

Funduszu socjalnego nie ma, dodatek na swieta pozal się boże, urlop dostaniesz tylko jak firma zaplanuje bo akurat tak komus pasuje, ze zdaniem zwyklych pracownikow nikt sie nie liczy! To my pracujemy najciezej a dostajemy marne grosze i nawet slowa dziekuje na koniec roku nie uslyszymy!!! Tak nas wladza traktuje!!!

Justyna
@Onaa

Marne grosze? Chodzi o to, ze stawka nieadekwatna do pracy, czy faktycznie firma proponuje najniższa krajową?

Pawcio
@Hans Kloss

Musze zobaczyć w krs-e ile spółka generuje dochodu. Powoli się zbliża koniec roku więc nowe sprawozdanie będzie

Juleczka
@Msjster

Żenujące, to jest to twoje wypisywanie na forum. Niby taki bohater, niby tak gardzi obgadywaniem, a sam nie lepszy. Wyjdź przed załogę i publicznie poproś o wdzięczność, czy co tam tylko chcesz.

Życzę miłych spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej zabawy. Aby przyszły rok był lepszy dla nas wszystkich.

Zainteresowana

Witam czy firma przewiduję jakieś wolne na święta lub talony?

@Zainteresowana

I zaczyna się jak co roku będzie coś czy nie to już jest żałosne. Od tego typu informacji masz brygadzistę .

Yyyw
@Zainteresowana

A weśśś Ty spytaj się o to osobiście a nie po internetach anonimowo wypisywać.Jak to mówią.. kozak w necie ....a potem w firmie czasem jest jak jest.... bo nie ma komu się odezwać oko w oko ale za plecami to aż chuczy;)

Hahaha
@Ona

Wiadomo że wam z biura nie zależy czy będą jakieś talony,bony czy premie na święta ponieważ macie dobre stanowiska których się mocno trzymacie większość z Was nie ma męża,żony, dzieci itp a dla pracownika produkcji liczy się każdy grosz żeby uszczęśliwić swoich najbliższych w tym świątecznym czasie.

@Hahaha

Podpisz się to ci dam coś na święta i przestań te farmazony tu wypisywać. Masz niska pensje ? Szukaj lepiej płatnej pracy albo jak niektórzy dorabiaj w week gdzieś.

Xstmas
@Hahaha

Zawsze możesz startować na stanowisko do biura .

Oni
@Hahaha

Dlaczego tak myślisz każdy dostanie jeśli będą oczywiście talon,paczkę,lub bon w tej samej kwocie. I myślisz ze biurowi nie mają męża,żony,córki lub syna. ?????? Jeśli nie mają to mają inną osobę może mamę lub tatę !!!!! Mylisz się grubo!!!!!! Osoby pracujące w biurze Każdy z nas pracujących czy to biuro czy produkcja pracujemy aby zapewnić godny byt swojej rodzinie. I nie osądzaj mnie że jestem pracownikiem biura po mojej wypowiedzi. Niestety będziesz zawiedziony zawiedziona pracuje na produkcji.

Oni
@Xstmas

@Hahaha no właśnie jak Ci tak pilnie do biura to pewnie będzie rekrutacja do QC. Jak by co kontrol jakości ????. Spróbuj swoich sił. Będziesz mieć zaszczyt pracować w biurze i nie martwić się o premie talon czy coś innego. Aha tylko pamiętaj do biura tylko single.

Produkcyjna
@Hahaha

Jako osoba z produkcji uważam ze Twoja wypowiedz jest śmieszna. Masz żal ze ktoś ma dobre stanowisko ? Bo nie rozumiem . Pracuje na hali i tylko i wyłącznie do siebie mogę mieć pretensje ze w szkole kamieniami rzucałam zamiast się kształcić . Ps tez nie mam łatwo !

Zenek Martyniuk
@Produkcyjna

@Produkcyjna zgadzam się z Toba nikt nie ma łatwo. Mamy ciężkie czasy. Wszyscy siedzimy w tym samym bagnie co się dzieje na świecie. Czy my pracownicy czy pracodawcy. Odczuwamy kryzys który nas dopadł.

Produkcyjna
@Hahaha

Dla mnie więcej warte byłyby szczere życzenia i podziękowania za ciężki rok pracy dla wszystkich pracowników od Prezesa niż paczka czy talon .

@Produkcyjna

Nie łudzę się na jedno i drugie hahahah

Aplikowałem na kierownika działu rozwoju czy ktoś może mi powiedzieć z jakiego powodu zwolniło się to miejsce?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Konstruktor. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

On

Wszyscy tylko narzekają ale jakoś nikt jeszcze sobie lepszej posadki nie znalazł... Jednak nie tak źle w tym polimerze że jeszcze tu wszyscy siedzicie. Tylko pisać bzdury o przełożonych potraficie ale w twarz żaden nic nie powie, zamiast ciągle siedzieć i kombinować jak tu ludziom tylki obsmarować byście się wzięli za porzadna robote

Odp
@On

Pewnie ze masz rację piszą ci co nic nie potrafią i najwięcej kombinują myślą że za lezenie się należy ha ha nie te czasy .myślę że już firma dorosła do tego że nie ma miejsca dla teoretyków. Segregacja się zaczęła i majty się trzęsą. Czas pokaże. Zostają te osoby które znają życie i firma to widzi.tyle.

Lolek
@On

Kto uciekł ten lepszą posadkę znalazł i ma się znacznie lepiej niż w tym zakładzie przez klikę prowadzoną. Kto pisze bzdury? Sama prawda jest tu pisana nikt w oczy nie powie bo nie chce być potem bardziej gnębiony. Marek już dobrze wie jak nie którzy byłych pracowników traktowali.

@On

Czy w Waszej firmie macie jakieś dodatki dla pracowników typu karta multisportu 13stki itp

@Adam

Niestety nie, ale taki karnet dla pracowników to fajny pomysł.

@Ona

no pewnie ze fajny. A inne benefity jakieś są typu opieka medyczna prywatna? Firma w ogóle stara się wychodzić do pracowników z takimi różnymi inicjatywami żeby lepiej się pracowało?

@Marta

Tak mamy opiekę medyczna poza tym nic więcej

Yyyyy

Kryzys kryzysem ale co to za durna polityka firmy,z wypowiedzeniami i komu są one dawane, dziwne zagrania i rozgrywki,układy i układziki. Kierownik produkcji zgrywa kolegę a to podły lisek jest,swój brak doświadczenia nadrabia wnet przekrzykiwaniem się z innymi.Teraz to rządzą ludzie którzy o tym nie mają zielonego pojęcia a o braku doświadczenia to już nie wspomnę.Oby tak dalej to wszyscy pójdą z torbami.Niech firma dalej stawia na ludzi bez pojęcia tylko dlatego że przytakują kierownictwu a reszta jest beee bo mówi otwarcie co myśli.O warunkach pracy to już nie wspomnę bo pozostawiają wiele do zyczenia

@Yyyyy

W takim razie wytłumacz mi co tu jeszcze robisz ?

Firma polimer poszukuje kierownika do działu i rozwoju i projektowanie czy ktoś się orientuje jakie są warunki na tym stanowisku?

Były
@Marcin

A co z dotychczasowym ?

Firma polimer szuka kierownika do działu rozwoju i Projektowania czy ktoś wie jaka jest tam sytuacja ?

Ale ze co z nim ?

Polonia

O co

Balubalu

I Jak tam starzy pracownicy po podwyżce?Zadowoleni z tej złotówki więcej? Ale szef Was docenił. A dlaczego pracownicy co pracują poniżej roku żadnej podwyżki nie dostali? To jakiś żart?Gdzie docenienie nowych pracowników którzy się starają w pracy nie jak Ci co pół godziny na faje idą?

@Balubalu

Ta podwyżka to jakby ktoś ci napluł w twarz . Tyle warta jest ta praca . Żenujące .

@Balubalu

Bardzo zadowoleni , zmotywowało mnie to do minimalnego wkładu w moja prace. Koniec starań niech ci co dostali więcej pracują i zmieniają stanowiska pracy a nie grzeją (usunięte przez administratora) od lat w jednym miejscu !

Upsik
@Balubalu

W imię zasady....jaka płaca taka praca.Firma już troche wcześniej pokazała jak docenia pracowników...bo nie wszystkich można nazwać pracownikami.Pewnie są starzy wyjadacze którzy darmo grzeją dupcie ale i grono nowych (usunięte przez administratora) aaa w obu przypadkach chęci do uczciwej pracy marne.Dlatego jest to przykład że....poprostu nie warto się starać w tej firmie bo jedynie garba się dorobisz.

Gwiazdor
@Upsik

To wypad do innych firm po co zajmujesz miejsce może ktoś z przyjemnością przyjdzie na Twoje miejsce za takie same pieniądze.Proste.widocznie jesteś tak dobry że tobie podwyżki nie chcą dać. Hahahaj

Ola
@Balubalu

Ci co pracują ponad rok dostali więcej od starszego pracownika , a nie potrafią wykonać podstawowej czynności . Szkoda mogli dać wszystkim równo a tak nie ma bata ze będę coś tłumaczyć komuś . Niech się wykażą

Benek

Chodzą słuchy w firmie, że podwyżka dla pracowników nadchodzi od września. Czy ktoś wie o ile ta podwyżka z tutejszych zgromadzonych?

@Benek

Jak narazie kolejna zmiana godzin pracy ! Kto to wymyśla !!!!

Brygol
@Xyz

Niestety kolejna syt jak zrobić pracownika pod górkę !

@Benek

Podobno, podobno nie miało być zwolnień tak zapewniał mistrz na zebraniu a zwalniają

Xxx
@Ona

Przecież nikogo nie zwolnili!!!

@Xxx

Masz złe informacje

@Xxx

Dwie osoby z dwójki

@2

P.Ela tez i P.Janusz tez czyli już 4 poleciały

@X

Ludzie co wy za głupoty piszecie jak pan Janusz poleciał przecież on przeszedł na emeryturę.

@Ona

Pewnie chodzi o to ze miał zostać i usłyszał ze jednak nie . Nie on jeden pracuje po odejściu na emeryt.

@Brygol

Wiec to prawda od września na 7 ???

Vuda
@On

Podobno tak ale nikt nie mówi konkretnie

@Benek

Różnie i napewno nie jest zależna od stażu pracy poświęcenia i zaangażowania .

Cnc

Hej, na jakie zarobki mogę liczyć jako operator frezarki CNC? I czy firma wypłaca pieniądze w terminie?

C
@Cnc

Do 10tego nie starczy hahah

Kuba

A co tam na hali numer 1 wyprawia sie za (usunięte przez administratora) od strony mistrza Łukasza,że ludzie przez niego się zwalniają?

P
@Kuba

Nowy młody pracownik nie pozwoli sobie zeby ktoś go poniżał i obrażał a tym bardziej odgrażał się ze kogoś dojedzie !!!! W imię czego ! Może starzy pracownicy są do tego przyzwyczajeni ale nikt normalny na to nie pozwoli! Nigdy więcej w tej firmie !

Brygol

No to zaraz wrzesień czyli obiecane podwyżki. Co nie.

@Brygol

Czyli najniższa krajowa w górę . Stary numer i nowy pracownik ma taka stawkę jak stary pracownik hahahha

Majster
@Brygol

Jakie podwyżki?Te 5-7% o których chodzą plotki po zakładzie? To się nazywa podwyżką? Podwyżka nazywane jest conajmniej 15% od pensji a nie te ochłapy co oni dadzą. Podwyżki oni pracownikowi nie dadzą bo pula na premie dla mistrzów i brygadzistów musi się zgadzać. 1500 zł jaka oni dostają to się nazywa premia.

miecz
@Brygol

co was trzyma w takich firmach? jak jest tak źle, to drzwi są otwarte.

Wow ile ??? 1500 to chyba ze te fajki co godzine hahah

@Majster

Kurde zwalniają ludzi z którymi co niektórzy zrzyli się i spędzili ładnych pare lat razem z ty się martwisz o podwyżkę ???

Luka

A ty skąd się urwałeś ze nie wiesz ile ludzi już zwolnili i każdy wie ze na tym nie koniec

@Majster

Zamiast ciągle gadać jak to jest źle jaki to szef jest nie dobry bo nie da podwyżki itp. Umiecie tylko pisać tutaj swoje żale. Jeśli faktycznie jest tak wam źle w firmie chodzi o zarobki co jest przeszkoda znaleźć nowego pracodawcę. Lub poszukać stanowiska pracy odpowiedniego do Waszego wykształcenia i umiejętności. Droga wolna Solbet Drobex Autos DHL i wiele innych firm poszukuje pracowników. Może warto wysłać CV, odezwa się zaproponują prace na trzy zmiany lub cztero brygadówkę. Narzekać każdy umie ale nieliczne osoby potrafią coś zrobić aby sobie polepszyć w życiu.

On

A może ludzie właśnie walczą o to zeby w firmie w której spędzili ładnych pare lat coś się polepszyło !!!! Dla niektórych to są ludzie znajomi i zgrane ekipy . Fajnie byłoby stworzyć dobra firmę tylko wtedy możemy coś osiągnąć !!!!!

X

I to jest właśnie Wasze podejście do ludzi. Przynamniej ci mniej wykształceni maja więcej kultury i szacunku do ludzi co ci z mgr ! Ci co robią w pocie czoła na halach a nie migdaleniem się w biurach!!! Zawsze byliśmy tymi gorszymi i w Twoim wpisie właśnie taki miał być przekaz . Dzień dobry w przeciwieństwie do Was mówimy każdemu !

Hela 30
@X

I tu się zgadzam...my prości ludzie mamy więcej kutury niż Ci wyksztalceni..i to my zapieprzamy na tych wszystkich wykształconych...l

Klakier

A ja Nick proponuje zagonić tych mistrzów i resztę sielanki do pracy co tylko łażą i nic nie robią tylko co pół godziny na papierosa latają i gonią pozostałych do pracy jak wiele pracy nie ma a sami nic nie robią. Zamiast dać podwyżkę starać sie zatrzymać doświadczonego pracownika każesz zmienić prace i lepiej zatrudnic kogoś bez doswiadczenia? To Ci powiem,ze nie za wiele masz doświadczenia w zarządzaniu pracownikami skoro takie bzdury wypisujesz ale jak to bywa nie każdy kto za biurkiem siedzi dobrego oleju w głowie posiada. Za co ta klika pieniądze biorą te premie dostają?

Ada

Może zamiast sugerować nam zwolnienie się zacznijcie działać aby pozyskać nowego klienta . W dzisiejszych czasach gdzie króluje internet na facebookowej stronie Polimeru żadnych reklam , filmików czy zdjęć lub produktów które robimy zachęcających potencjalnego klienta do współpracy.

Mam doświadczenie w pracy jako brak. Myślicie, że firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Xxx

A gdzie tego szukać?

Strajk

Powiedzmy szczerzę ta firma to jeden wielki chaos,osoby które coś potrafią to robią wszystko bo inni zepsują. Myślę że kilka osób odejdzie i można zamykać. Lepiej zacznincie ich doceniać.

@Strajk

Nie doceniają od lat wiec nie ma co się łudzić ze coś się zmieni .

Strajkująca

Z każda zmiana kierownika ludzie myślą ze tym razem coś się zmieni ze w końcu człowiek będzie ważny doceniony i ze warunki pracy zmienia się choćby na poprawne , cóż kolejny raz się myliliśmy . Jak dbacie tak macie . Czas stad uciekać na dobre

@Strajkująca

Nikt nikogo nie trzyma na siłę w polimerze. Jeśli jest tak wam źle dlaczego nic nie robicie w tej sprawie aby sobie polepszyć. Jeśli jest czas aby uciekać to uciekajcie najlepiej do drobexu i zobaczycie jak są ludzie doceniani. A z drugiej strony nie ma się co czepiać kierownika. Trzeba sie zabrać za kontrolę jakości . Niech oni też pomagaja przy odbiorze wyrobów.

Pawel
@Strajkująca

A co ma kierownik do źle wykonanych pól produktów? Bubli narobiliście to w jakis sposób trzeba za to odpowiedzieć. Innym premie zabierają przyjmują to na klatę i pracują dalej. Heniu z 2 by wam dopiero pokazał. Macie szczęście że z nim nie pracujecie.

@Pawel

I za buble odpowiadają ludzie którzy tego nawet nie wykonywali !!! Gdzie tu logika !!! Mam zabrana premie za coś czego nawet nie widziałem na oczy !!!!

@Ona

Od lat walczymy o lepsze warunki. Pomyślałaś ze może ktoś lubi swoją prace i chce ja wykonywać w ludzkich warunkach !?

@X

A kto ? Same buble się zrobiły?specjalnie ktoś popsuł dobrze wykonane produkty?Premia przyznawana jest na brygade odpowiedzialną za to.

@Adam

Skoro przerzucają ludzi co chwile gdzie indziej i w ten sposób mam zabrana premie za ludzi którzy zle to zrobili !!! Bo przecież teraz jestem w tej brygadzie !!! Niestety !

Jaka jest atmosfera w Polimerze zakład numer 3 na toruńskiej?

@Adam

Najlepsza zgrana fajna ekipa od lat ta sama co świadczy bardzo dobrze zarówno o brygadzistach jak i o pracownikach .

brygol
@Ona

Zgadza się wszyscy zgrani i bezkonfliktowi ,oby więcej takich brygad jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Y
@brygol

I na 3 tylko polscy pracownicy a to duży plus

@Adam

To zależy od humorku niebieskiego ….

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Unii Europejskiej 19
    86-050 Solec Kujawski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.