Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Patryk

Cześć, jaka atmosfera panuje w dziale konstrukcyjnym? Zastanawiam się czy by nie aplikować ale nie chcę w pakować się w jakieś bagno w postaci np. niedowartościowanego kierownika itp. Dzięki za wszelkie, merytoryczne opinie

Hahaha
@Patryk

A kto jest teraz szefem na produkcji ? Poprzedniego po tylu latach wy... Walili. Co tam sie dzieje u Was ze takie rotacje na gorze ? Mechanik tez wywalili ?

Optymista

Aplikuj. Nie pekaj. ????

@Patryk

Przyjdź popracuj sam się przekonaj każdy ma inne zdanie są osoby pracujące od X lat i są tacy którym po kilku miesiącach coś nie odpowiada. Obecnie jest nowy kierownik który wydaje się całkiem spoko z pracownikami ma dobry kontakt czyli taki swoj człowiek .

Patryk
@Ona

Szkoda mi czasu na eksperymenty. Jak kicha to wolę poszukać miesiąc dłużej i trafić w sensowne miejsce

Majster
@Patryk

Śmiało aplikuj. Nie ma nad czym się zastanawiać. Luźna atmosfera,nikt z batem nad tobą nie stoi. Kierownik równy gość,w porządku, nie można nic mu zarzucić . Jak prezes tego nie wiem,nie miałem z nim nic doczynienia. Na zakładzie numer 1 i 3 spoko atmosfera. Na temat 2 nic nie wiem . Pozdrawiam

@Majster

Ale który kierownik spoko z 1 czy z 3 ?

Wicher
@Majster

Wieść gminna niesie, że konstruktorzy z rok może dwa lata temu mocno rezygnowali z pełnienia obowiązków ............ponoć kieras nieakceptowalny i mocno skupiony na tym aby nikt z zespołu za bardzo się nie wychylał ;)

@Wicher

Co ty za głupoty piszesz!!!! :(

Majster
@Nowy

Z 1 ! Z 3 nie znam gościa. A ludzie bardzo w porządku zgrana ekipa i na 1 i na 3.

Xx

Hallo hallo co się tam dzieje za dziwny klimat na hali 2 ?

Ktos
@Xx

A co tam Heniu wyprawia ?

Aaaaaaallllll
@Xx

Lepiej nic nie pisać nic nie mówić bo się gwiazda wszystkim odgraża (usunięte przez administratora). do mistrza.

Xx
@Aaaaaaallllll

Robi to profesjonalnie i skutecznie dwóch osób ze swoją koleżaneczka już się pozbyła

On
@Aaaaaaallllll

Za to maja obiecane podwyżki ?

Misha
@Xx

Jaki dziwny klimat? O co chodzi? Możesz jaśniej?

@Aaaaaaallllll

a któż jest tą gwiazdą ?:(

Aaaaaaallllll
@ja

Taka jedna co zapomniala ze to nie ona jest brygadzistka i nie będzie ustawiać starych pracowników i wydawać polecenia a tym bardziej rzucać tekstami ze pójdzie wyżej na skargę a takie ma hobby

@Misha

Nic szczególnego klimat jest nadal bardzo fajny wszyscy się dogadują starzy pracownicy współpracują ze sobą bezproblemowo. Jest fajnie a zawsze znajdzie się ktoś kto chce wyjść przed szereg i dążyć do nie wiem czego .

Q
@On

Nie ma podwyżek póki co dla nikogo wiec z jakiej racji się pytam ?????!!!

Yyyy
@Xx

Już dobre kilka miesięcy temu...co niektórym w du.ach się po przewracało.Zaczely polki a teraz ukrainki szaleją a wszystko za przyzwoleniem mistrza.

Wiechu
@Yyyy

prują się ?

Brawo dla tego gościa co wpadł na pomysł, że pracownicy mają się złożyć na upominek z okazji Święta Dnia Kobiet, pracuję już w tej firmie kilka lat i zawsze zarząd firmy organizował pieniądze na zakup kwiatów dla kobiet może zaczniemy się jeszcze składać na świadczenie socjalne dla pracowników którego nie mamy bo nasz przedstawiciel załogi bez konsulacji z pracownikami kolejny rok z rzędu oświadcza że wszyscy pracownicy zrzekają się tego świadczenia.

X

Zarząd ? O ile dobrze pamietam co roku nasi mężczyźni składali się na kwiatka a kierownik jako ich reprezentacja po prostu je wręczał . Zrzekają ? Pracodawca inf nas o nie tworzeniu funduszu . Po co takie farmazony tutaj piszesz ? Z pierdolami to na ryneczek w sobotę

przedstawiciel

Powiedz mu to w oczy.jak taki kozak jesteś.

Ktos

To powiedzcie to waszemu kierownikowi

@X

Zgadzam się że pracodawca informację pracowników ale na końcu podpisuję się przedstawiciel załogi który niema J A J żeby się podtym nie podpisać i posłuchać głosu ludzi którzy mu zaufali że w końcu się coś zmieni na lepsze. A na ryneczek spokojnie wpadnę po wypłacie.

Xyz

Poczytaj o funduszu socjalnym kiedy firma ma obowiązek założyć fundusz i jeśli ty nasz te Jaja to zapraszamy na przedstawiciela z pewnością załatwisz wszystko ;)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Specjalista ds. Utrzymania Ruchu. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

blebleble

Poprzedni odszedł? czy zwolnili?

@blebleble

Odszedł z powodu że zaczął mu się palić grunt pod nogami, ponieważ w tym zawodzie trzeba coś umieć a nie tylko udawać że ma się pojęcie.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Konstruktor. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zainteresowana

Witam czy przyjmują do pracy w zakładzie na toruńskiej?jeżeli tak to jaka panuje atmosfera .i jakie godziny pracy.

Brygol

Moze co nie którzy niech się wezmą za robotę a nie tylko potrafią pisac czy będzie talon albo komentować wypłaty bo ciągle wam mało a tak naprawdę połowę czasu to chodzicie po hali a czas leci moze za to powinni wam z pensji odciągnąć a nie tylko talony wam w glowie a kiedy się nie wejdzie na jaki kolwiek dział to połowa osób albo siedzi albo na telefonie a wy się o talony pytanie za robotę się weźcie

Katarzyna
@Brygol

Chyba się wzięli bo przestali pisać. A te talony to były w końcu i na ile? XD

Ludzie przestańcie o takie rzeczy wypytywać będzie talon to będzie jak nie to nie.

Panie Prezesie moze sie Pan wezmie za brygadzistow co nie których bo spełniają wiele do życzenia jeden brygadzista umie pracować a drugi siedzi i nic jie robi jak to jest a o pensje potrafi się kłócić za co za siedzenie i (usunięte przez administratora) w stołek nie sztuka jest kazać ale też i pracować każdy dobry pracownik wykonuje swoją pracę dobrze a co drugi z brygadzistow siedzi cale dni i nic nie robi!!!a nas się goni bo wysyłka wstyd!!!

Palaczka

A ja się zapytam z innej beczki palę papierosy zostaje dłużej aby odrobić odbita przerwę na papierosy. Ale większość osób ma to gdzieś odbijanie się na przerwę papierosa palą bez odrabiania . Jest to nie sprawiedliwe względem tych osób co odrabiają i tych co nie palą.

Ojeju co tu taka cisza nagle co?? Dobre wypłaty były chyba?Przestańcie już w końcu narzekać na Polimer bo tego już nie idzie czytać ani słuchać.Ile jest w Solcu takich firm że można tyle zarobić? Ale najlepiej tylko narzekać i narzekać.Dla chcących zarobić to idealna firma,można robić nadgodziny ,można przyjść w sobotę i sobie dorobić.Dodam tylko że po ostatnich zmianach z premiowaniem stawki poszły w górę i dodatkowo za soboty płacone są setki.Czemu tego nikt nie napisze?? Tylko lepiej psuć reputację firmy i stale jęczeć że źle,jak jest tak źle to zmieńcie pracę podobno lepiej płacą w innych firmach.Może w końcu czas zacząć trochę docenić że firma idzie w dobrą stronę. Ps. Spokojnie nie piszę tego człowiek z biura tylko pracownik produkcyjny.Zyczę miłej nocy i trochę refleksji.

re

Jak czytam niektóre opinie, to odnoszę wrażenie, że po pierwsze jest to przymusowy (usunięte przez administratora), gdzie trzeba odbyć jakąś karę. Zwłaszcza w Solcu, który naprawdę nie może narzekać na brak pracy, jak nie na miejscu to w regionie. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Mi jak się nie podobało w poprzedniej pracy to odeszłam a nie wylewałam wiadra pomyi na forach internetowych. Po drugie, to można odnieść wrażenie, że piszą tu ludzie o nie wiadomo jakich kwalifikacjach. Niczym lekarze z kilkoma specjalizacjami i fakultetami. Pracuje u Was osoba z mojej rodziny, więc coś tam wiem o tej firmie. Bez urazy, ale wielu z Was nie pomyślało nawet o tym, żeby w jakikolwiek sposób podnieść swoje kwalifikacje. Tylko podnosicie oczekiwania. Tylko dać i dać. Byle nie od siebie. To tyle. PS. Festiwal hejtu na mnie uważam za otwarty. Zaczynamy! Ciekawe, czy chociaż jedna opinia dotycząca mojego postu, ale rzeczowa i obiektywna, się pojawi. Zaskoczcie mnie

@re

No i racja .może lepiej napisać coś o nowym kierownikiem. Jak z ludźmi się dogaduje,jak z szacunkiem dla pracownika itd.

Viki

Za dużo negatywnych opini jak na tak małe miasteczko jak Solec!!!!A miałam iść na rozmowę ,ale czytając te wpisy poprostu odechciało mi się !Premia ucinana za produktywność ?Bo nie ma materiału?A co pracownik produkcyjny jest temu winien?To chyba Dział zakupów jest temu winien że nie zamówił na czas !!!Od tego jest planowanie produkcji i zamówienia ,dostępność wszystkiego co jest potrzebne do produkcji danego wyrobu powinno być dostępne w magazynie !!!Zarobki 15;zł brutto w 2020 r?Firma nie dokłada do najniższej krajowej???To w żadnym zakładzie pracy tak nie jest przy umowie o pracę !!!

@Viki

Nie jest tak źle, można się przyzwyczaić

buhaha

No pewnie że nie jest źle jest tragicznie!!Wszyscy narzekali na poprzedniego kierownika,który został dopiero na koniec doceniony. Obecny kieras jest żenujący myśli że chyba sobie znalazł ciepłą posadę,oby nie był gwoździem do trumny.

Xyz

Skoro starzy pracownicy odchodzą to znaczy ze jest bardzo zle! Wielu szuka pracy wiec za chwile zostanie sama Ukraina moze oni miedzy sobą sie dogadają hahaha. Premie zabierane za byle pretekst !! Na moje to tak zle dawno nie bylo

@Viki

Trzeba bylo isc na rozmowe i dowiedzieć sie co i jak zamiast takie farmazony pisac o 15 zł . Na dzien dobry masz najnizsza plus premie a pozniej to juz od ciebie zalezy jakim pracownikiem jestes.

cud miód

No naprawdę Bogu dziękować że jest najniższa krajowa chociaż i premiia:))))już nie wspomnę o idealnych warnkach pracy i dostatku,a pracownikiem będziesz takim jak bardzo potrafisz palec prosto trzymać kilku osobą:)))))

@cud miód

Co dokładnie masz na myśli. Wypowiedz się dokładnie .

Magda
@Viki

Co to za firma, jak tam nikt nie chce przyjść i się boi wejść... (usunięte przez administratora).... Oby ich zakład zamknęli

C
@Magda

Boi sie wejsc ? Nowi pracownicy sa gorsi jak dzieci w przedszkolu. Przychodzą kiedy chca twierdząc ze nie musza sie nikomu tłumaczyć dlaczego zjawiła sie dwa dni po l4 ktore walnęła juz po tygodniu . Parodia dorośli ludzie . Na całym parku przemysłowym stawki sa identyczne . Moim zdaniem te glupie komentarze sa od osob ktore popracowały tydzien dwa bo sa zwyczajnymi leniami a grono starych pracowników na wyplaty raczej nie powinno narzekać . Kazdy wie ze malo nie zarabiają

@C

Sadzać po słownictwie ten komentarz jest raczej od tej śpiącej królewny , zasób słów bardzo ograniczony, ale łacina opanowana . Pisanka szacunku nie ma do nikogo , odzywki do przełożonych na poziomie podstawówki ( specjalnej ) .

@Brygol

Jakbyście byli taką super firmą to by co chwilę ogłoszenia o pracę nie było ;) jak zakład dba o pracownika to i ma więcej motywacji do pracy.

@Brygol

O najniższej krajowej wspominam z uwagi na wcześniejszy komentarz bo ona należy się jak(usunięte przez administratora).Premię można porównać do kija i marchewki bo współczynniki są wygórowane,praca nie do przerobienia m.in. z uwagi na ciągłe braki magazynowe,do tego atmosfera... nastawianie jeden na drugiego ,potopilby się łyżce wody, fałsz i zakłamanie.O warunkach pracy nie wspomnę,poprostu to przemilczę.Dlatego Nic Nie Idzie!!!!

Pracownik 2
@cud miód

Nie jestem w stanie zrozumieć waszych wypocin . Skoro tak Wam tu zle to na cholerę siedzicie w tej firmie. Juz sie czytać tego nie da . Stale narzekania . Jak mi zle to nie narzekam od miesiecy tylko szukam innej pracy i sie zwalniam .Proste! Ile mozna to juz jest nudne . Rozumiem ze większość z Was pokończyla studia bo do szlifowania papierkiem potrzebne jest wyższe i co najmniej specjalne umiejetnosci . Na parku pelno firm sprawdźcie zarobki innych i to jakie maja restrykcje . Jestem takim pracownikiem jak Wy ale to narzekanie juz męczące .

Brawo
@Pracownik 2

W koncu ktos z sensem napisal . Mnie tez juz meczy to narzekanie .

Sii
@Brawo

Wlasnie tak . Uważam ze po nowych zmianach bedzie lepiej

@Sii

Sii a czego dotyczą nowe zmiany,napisz coś więcej i dlaczego uważasz że będzie lepiej.

Sii
@cud miód

O zmianach pracownicy sa poinformowani i te zmiany według mnie sa bardzo dobre.

Ludzie mamy rynek pracy jaki mamy nie w jednej firmie to do drugiej idziemy. Tak było od zawsze że się zmieniało pracę. Idzie się tam gdzie jest lepiej. A na pracowników z Ukrainy czy innych krajów rosyjskojęzycznych nie ma co liczyć pokazał to ostatni nabór. Przyszli i poszli od razu. A co do kierownika to musi to wszystko ogarnąć co mamy w firmie. A wszyscy wiedzą jak jest brak ludzi materiału czasu. Dobrze że jeszcze pracownicy robią co mogą aby produkcja szła.

X

Masz racje szkoda tylko ze starzy pracownicy którzy nadrabiają czasami prace za dwoch sa tak malo doceniani

Brygol

No tak da nie tykali bo mają plecy bo jak się jedt blisko stołka to można duzo pajacować tylko nie zapominajmy że renoma tego zakładu spada przez takie osoby które nie szanują ludzi i nimi pomiatają a później idzie to dalej i dalej wiec może panie Prezesie czas najwyższy z nimi cos zrobic bo dzięki nim remoma firmy polimer spada

V
@Brygol

Chyba większym problemem jest znowu zabrana premia . Ile mozna !!!!! Zapraszamy na hale wtedy moze przekonają sie jak w takich warunkach praca idzie . Pomijając fakt ze zabiera sie premie ludzia ktorY nie maja wpływu na prace innych !

@V

To byłby najodpowiedniejszy sposób aby zrozumieć na czym polega praca na hali . Dopoki swoimi rękoma tego nie wykonają dopóty nie pojmą co jest pięć. Takze zapraszamy do sauny .!

X

Ciekawe w ile dni zrobia to co ma brygada do wykonania w 8 h !

Hela 30
@X

Tak.. Święte słowa... Czasami padam na ryj żeby w 8 godzin zrobić to co mi karzą... Te czasy to z kosmosu... Zapraszam tych z wyższych swer na jeden dzień... Ciekawe ile zrobią... No i jeszcze spróbuj nie zrobić tego co masz zrobić... Masakra... Nikt nie szanuje człowieka... A co niektórzy nie są już młodzi...

Rozumiem że pozytywne opinie na tej stronie to tylko przez pisanie pewniej pani z biura nic więcej ale prawda jest taka że ten zaklad to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i to zdanie nie tylko moje ale i większości zakładu skoro jest tak dobrze to dlaczego nikt nie chce pracować u nas prosta odpowiedz przez podejście pewnych osób do pracy innych po drugie płaca jak na zaklad w którym się pracuje w szkodliwych warunkach płaci się ochłapy to proszę o czym my mówimy a po trzecie podejście co nie których brygadzistow i mistrzów do ludzi juz nie bede pisal po nazwisku ale każdy wie o kogo chodzi jestem pewnie ze jeśli nasz pań prezes by zaciągnął informacji bezpośrednio od pracowników to by się dużo dowiedział dlaczego nie chce nikt u nas pracować moze czas najwyższy zeby nasz pan prezes porozmawiał z ludźmi na temat traktowania innych przez wyżej postawionych to napewno znajdzie przyczynę dlaczego nie ma ludzi do pracy!!

Masz rację w tym co napisałeś tak naprawdę to ludzie odchodzą przez naszych mistrzów i co nie których brygadzistow radził bym zmianę kadry na inną na laminatach nikt dlugo nie popracował a dlaczego wystarczy spojrzeć na podejście brygadzisty i tego jak się odnosi do nich i nie tylko on więc też radzę zeby nasz pań prezes porozmawiał z nami indywidualnie i zaciągnął wiadomości na temat co niektórych osób bo trzeba pamiętać że bez ludzi zaklad się nie utrzyma a jeden człowiek nie da rady zrobić wszystkiego

X

Cos w tym jest , dopoki nikt nie wprowadzi zmian to zaden nowy kierownik tego bałaganu nie ogarnie.

Ona

Ktory pracownik otwarcie sie wypowie ? Kazdy wie ze od lat niektórzy sa nie do ruszenia i wracasz na hale i jestes zniszczony wiec zanim ktos cos z tym zrobi Ty dostajesz wypowiedzenie - juz brygol sie tym zajmie bo sie nie nadajesz heh .

Powiem tak po wczorajszej wypalcie stwierdzam że ten zaklad to jeden wielki (usunięte przez administratora) ludzie dostali takie wypłaty że szkoda gadać żeby zabrac premie ludzia za cos co nie jest z ich winy wstyd!!!mało tego co to za poprzeczki zeby podkręcić kurek ludzia zeby zap.... na to zeby na koniec miesiąc pracodawca zabral premie za widzi mi się jakieś badz za błąd kogos kto nie widzi co robi...Wielki wstyd za chwile panie pracodawco ludzie się zwolnią bo za takie pieniądze to śmiech zeby pracować jak się ma najniższa krajowa tym bardziej u mężczyzny to za tą pensje mam wyżywić rodzinę 4 osobowa najlepiej zabrac z pod buta biednemu!!!

Ona

Mam to samo wiec urlop bedzie dla mnie czasem na szukanie nowej pracy bo mam dość

A dajcie spokój ja tu pracuje tyle lat a wypłatę mam z miesiąca na miesiąc mniejsza to o czym my mowiny nie polecam nikomu tego zakładu pracy bo to co się tu dzieje to jest żałosne

Ja mialam nadgodziny i jak na tym wyszlam zamiast zarobić to jeszcze jestem w plecy taka wypłatę piękna dostaliśmy za co za to ze dzięki nam robota jest zrobiona a co niektórzy chodzą i nic nie robią wszystko drożeje a nasza pensja stoi w miejscu wstyd to za delikatne słowo!

A ten nowy kierownik to co on myśli że jest fajny i zacznie wprowadzać swoje rządy powodzenia życzę panu Mariuszowi tylko niech noe zapomni o ludziach że napewno zaczną się zwalniać skoro drobex juz się tu robi jeszcze brakuje kurczaków na hali✌️✌️

Stary pracownik

Racja. Kiedys ludzie wiele znosili ale nie zwalniali sie glownie ze wzgledu na kierownika ktory byl DLA LUDZI ! Dzis juz wielu doswiadczonych pracownikow mowi o szukaniu nowej pracy . A tak sie cieszylismy ze dobrze ze u nas nie jest jak w Autosie czy drobexie.

@Stary pracownik

Starzy pracownicy chcą się zwolnić bo nie wytrzymują tempa i kłamstwa w tej firmie.

red
@Stary pracownik

wiadomo nowy kierownik wprowadza nowe zasady w dodatku jak zwykle brak komunikacji na szczeblu logistyki ,a i mistrzowie mieszają grając na siebie,ogół tego wszystkiego sprawia że sytuacja jest jaka jest robiąc z ludzi wariatów.Ojj L4 to się posypią napewno kwestia czasu

Luck

Ty chyba w drobex nie pracowales skoro Ci tak zle w tej firmie to zapraszam do drobex odechce Ci sie po jednym dniu pracy .

@Luck

Luck u nas już jest drobex a po drugie skoro tak bronicie tej firmy to dlaczego nikt w niej nie chce pracować skoro jest tak fajnie to ludzie powinni walić drzwiami i oknami a jakoś tego nie widać wręcz bym powiedziala ze uciekają z niej

@Ona

Pracuje tam 8 lat i nie narzekam .Dobrze zarabiam . Kto chce pracowac to bedzie pracowal a komu ciezko to nawet do takiego polimeru sie nie nadaje . Za darmo nic nie ma

@Ona

Skoro sadzisz ze u was jest drobex to ty odstaw uzywki kobieto . Nie masz pojecia co Ty mowisz a po 2 kto powiedzial ze ludzie uciekaja fakt ze Polacy sie nie zatrudniaja bo im sie pracowac niechce

;)
@Luck

Zgadzam się z Toba pracuje tu tyle co Ty i tez nie narZekam , fakt czasami nadmiar pracy mnie przerasta, ale lubię swoja prace i ludzi z którymi pracuje .

Administracja

Halo co się dzieje w firmie że całe kierownictwo odchodzi produkcja prototypy i szykują się następne odejścia. Da się to jakoś zatrzymać?bo to już nie jest zabawne.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Unii Europejskiej 19
    86-050 Solec Kujawski

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polimer Sp. z o.o.