Opinie o Metabo Polska sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metabo Polska sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Metabo Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metabo Polska sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

www

Pracuję w Metabo Polska Sp. z o.o. od około 15 lat. I złego słowa nie powiem o tej firmie. Jak ktoś jest zwalniany, to znaczy że ewidentnie narozrabiał. Jakoś dziwnym trafem nikt stamtąd nie ucieka (powiedziałbym - wręcz przeciwnie). Co do atmosfery też nie mogę narzekać. No, chyba że ktoś dobrą atmosferę (która jest) myli z tym, że trzeba robić tam swoje i pracować a wolałby żeby było "fajniej" pod tym względem. Generalnie polecam. Fajny, kompetentny zespół. Dobre miejsce do pracy

Milena

Czytam te opinie i mimo wszystko uważam że nie do końca są sprawiedliwie. Praca w Metabo na pewno daje dużo pozytywnych aspektów poza finansowymi: zdobycie doświadczenia, wspaniała współpraca miedzydzialowa , a głównie samorealizacje. Można się nie zgadzać lub zgadzać z zarządem, można ich lubić lub nie lubić ale zarobki są przyzwoite, warunki pracy godne, a pracować trzeba wszędzie żeby mieć sukcesy.

Iwo

@były pracownik Jeszcze nie słyszałem, żeby po odejściu ktoś pozytywnie oceniał firmę. Po co tu wracać, chyba, że dobra to była prac?

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych Byłem. Pracownikiem 7 lat pracowałem na magazynie jak i na serwisie. Jak opiszę firmę początek naprawdę super ale potem coś wygasło (usunięte przez administratora) stała się gwiazdą firmy nie szanująca ludzi. Ale to nic kiedy zacząłem pracę na serwisie to trzeba było zakupić sobie narzędzia żeby było czym pracować. (usunięte przez administratora)pieniądze po 7 latach 2600brutto w tym premia 1100brutto

Po co jest ta strona, kiedy i tak jest usuwane i cenzurowane tak aby wybielić firmę. I nie można się wypowiedzieć w jasny sposób żeby inni mogli poznać opinię o firmie.. Wstyd he

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metabo Polska sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Manager Regionalny.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Stefan

Firma Metabo Polska oferuje szeroką paletę wydajnych elektronarzędzi i maszyn do pracy w najcięższych warunkach. Konsekwentnie realizują wizję bezprzewodowego placu budowy. Z tego też powodu w asortymencie Metabo do wszystkich istotnych zastosowań można zawsze znaleźć również model zasilany akumulatorowo, który spełnia najwyższe kryteria pod względem wydajności, jakości i niezawodności. Firma oferuje także staże dla absolwentów szkół, studentów, absolwentów wyższych uczelni i doświadczonych specjalistów. Zapewniają ekscytujące i zróżnicowane zadania, wynagrodzenie skoncentrowane na osiągnięciu wyników, a także atrakcyjnych kwalifikacji i możliwości dalszego rozwoju. Obecnie na stronie https://www.metabo.com/pl/pl/info/kariera/mozliwosci-dolaczenia-do-firmy/ pracodawca szuka osób na stanowisko magazyniera. Piszcie, czy ta firma to dobre miejsce, żeby nabrać doświadczenia i rozwinąć się zawodowo?

AGIS

Jak czytam takie opinie to nie dziwi mnie fakt traktowania ludzi w serwisie zero szacunku i profesjonalnej obslugi. Chcialam oddac sprzet do naprawy powiedziano mi ze wycenia za tydzien nie mowiac o terminie naprawy. Paranoja nie firma i to jeszcze z niemieckimi standardami chyba tylko na papierze.

Hanna

Jesteś zatrudniony w Metabo Polska sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat warunków pracy w firmie. Jak przedstawia się ścieżka kariery pracownika? Jak Metabo Polska sp. z o.o. motywuje swoich pracowników do pracy?

Mirek1982

Może mi ktoś powiedzieć, jakie maksymalne rabaty na maszyny otrzymują dealerzy ? Z tego co mi wiadomo jest to ok. 30 %. Czy przy dużych zamówieniach można zejść do ok. 40 % ? Pozdrawiam, Mirek.

raczej

A jaka podstawa tam jest KAM' premie co miesiac miałeś?

KAM

Firma fajna na początku i nie fajna na końcu. Płaska struktura, wszędzie, co jest miłe bo nie tworzy sztucznych dystansów, ale też nie daje opcji na awans. Dlaczego nie fajna na końcu? Ano ciężko się doprosić o należne premie przy wychodzeniu ze struktury. Plany realizowalne, premie niezłe, poziom wynagrodzenia jak na elektronarzędziówkę - zadowalający.

metabowiec

odpowiadając krótko i na temat... nie ma takiej opcji. Zresztą poczytaj powyższe posty. Część pisana przez byłych lub obecnych pracowników

metabowiec

struktura firmy jest płaska. Handlowcy, dyrektor i prezes. Nie ma możliwości rozwoju stanowiskowego. Nie ma również możliwości rozwoju jeśli chodzi o poszerzenie kompetencji. Podobnie jest w innych działach jak np serwis. Serwisanci, kierownik serwisu i zarząd. Wbrew wizerunkowi dużej korporacji to metabo jest dosyć małą firmą. Jeśli ktoś spodziewa się biurowców, setek ludzi i rozbudowaną strukturę firmy to jest w wielkim błędzie. Nawet siedziba jest szara i wizerunkowo nie odbiega od otoczenia.

obiektywny

trzeba rozróżnić... jakość narzędzi od polityki zatrudnienia i podejścia do pracownika... narzędzia są warsztatowe zresztą podobnie jak bosch i makita. Co innego podejście do pracownika. Wiele już na ten temat napisano i muszę przyznać że jest to prawda.

imp1987

Nie pracuję u konkurencji tylko prowadzę własną firmę i posiadam ponad dwadzieścia sztuk urządzeń firmy metabo a mój wpis jest zwyczajnym ostrzeżeniem ludzi z mojej branży przed pułapką trzyletnich gwarancji firmy Metabo.

imp1987

serwis metabo to od paru miesięcy poziom topexa.

Mmm
@imp1987

Masz prawo do własnego zdania, ale to jest tylko Twoje zdanie, niewiele jest takich serwisów jak Metabo, wychodzących na przeciwko użytkownikowi...

użytkownik szlifierki
@imp1987

Mogę porównać ich tylko z Makitą i wypadli całkiem nieźle. Wymienili mi w szlifierce WE 14 stojan i wirnik za darmo mimo, że napisali, że maszyna została przeciążona.

zadowolony
@imp1987

A jakieś szczegóły czy po prostu pracujesz u konkurencji? Wkurzają mnie tacy ludzi !!! Źli na cały świat, bo im w życiu nie wyszło.

LP12

To jaka jest prawda odnośnie zarobków ?

zbawca
@LP12

nie zadawaj dziwnych pytań. Wszystko powyżej masz wyjaśnione w szczegółach. Poczytaj trochę.

Pracowałem w Metabo przez trochę ponad 3 lata, odszedłem w 2010. Firma nie jest idealna, ale która jest? Mimo wszystko to niemiecki kapitał, więc pewność pieniędzy i lepszych czy gorszych ale jednak standardów. Jest auto, komputer, samochód do prywatnej dyspozycji, z których nikt nie rozliczał jeśli nie było drastycznych odchyleń (rachunków). Wcześniej pracowałem w małej prywatnej firmie - to była rzeźnia...

kandydat 2

Dokładnie. Chodzi o to co proponują i w jaki sposób - ściema. Będąc wytrwałym w poszukiwaniach i nie zadowalając się ofertą metabo znalazłem pracę handlowca za 4 tysie podstawy netto plus premia. Zapitalam za to jak złoto - obie strony zadowolone i chyba o to chodzi. Takie warunki jak w metabo proponuje się w spożywce albo proponowało się w latach 90 tych. Jakie to polskie nie płacić normalnie i wymagać. oferta dla desperata, a to słaba motywacja.

majsterek

Kandydat - 2013-07-27 12:14:14 Panowie a może po prostu sobie nie radziliście? Brak efektów = niskie wynagrodzenie. We wszystkich firmach jakich pracowałem wynagrodzenie przedstawiciela handlowego jest uzależnione w +/- 50% od wyników sprzedażowych. Na tym polega praca handlowca - ma sprzedawać. Jakie to polskie - ja byłem taki wspaniały, miałem rewelacyjne wyniki, a oni (wszyscy pracodawcy w Polsce) mnie oszukują. Przeczytaj powyższe posty ze zrozumieniem, a potem przemyśl raz jeszcze to co napisałeś. Nikt tutaj nie mówi o świetnych wynikach a standardowych warunkach umowy, zatrudnienia i nie jasnych zasadach współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Metabo Polska sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Metabo Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metabo Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metabo Polska sp. z o.o.?

Metabo Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Gdyńska 28
    73-110 Stargard Szczeciński