Opinie o Metabo Polska sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metabo Polska sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Metabo Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metabo Polska sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Jeszcze nie kandydat

O co chodzi z Dolnym Śląskiem? Post z 2020 roku - ''Kolejny raz pojawił się wakat na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży na dolnym śląsku. Ktoś może się orientuje dlaczego od roku szukają człowieka na to stanowisko ? Brak odpowiednich kandydatów ? Warunki pracy takie że ludzie się na nie nie godzą, a jeśli się zgodzą to uciekają z firmy po okresie próbnym ? Ktoś może coś podpowiedzieć więcej o sytuacji i tym co się dzieje w środku bo firma, branża i produkty bardzo ciekawe.'' Dzisiaj znowu poszukują. Kiepski teren, czy marka nie rozpoznawalna?

QWERTY
@Hmmm..

A może wiesz czy jest większe zapotrzebowanie, bo dodają więcej etatów? Wiesz czy ten to jest obecnie zatrudniony ma umowę na stałe? Chyba, że planują dwie osoby na tym stanowisku, żeby pracowały w teamie?

Jeszcze nie kandydat Nowy wpis

Zofia Nowy wpis
@Jeszcze nie kandydat

No też się właśnie nad tym zastanawiam, wynagrodzenie 9 000 - 15 000 brutto, wydaje się w porządku. Może ktoś z pracowników wie o co chodzi? Premia jest trudna do wyrobienia?

Hmmm.. Nowy wpis
@Zofia

Z tego co mi wiadomo jest zatrudniony człowiek na tym stanowisku, więc ciężko stwierdzić jaki jest powód poszukiwań. Trzeba pytać u źródła.

QWERTY Nowy wpis
@Hmmm..

Firma Metabo Polska sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Księgowa. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Prócz tego, że jako Specjalista ds. rozwiązań technicznych - Szkoleniowiec zarobić można od 8 do 10 tyś zł brutto, że jest umowa o pracę, to piszą jeszcze, że trzeba najmniej trzech lat praktyki w branży narzędziowej i że jest to praca mobilna. Jakie są więc szanse przyjęcia dla kogoś z dwuletnim doświadczeniem i jak w praktyce z tą mobilnością? Jak często jest się w trasie, co z noclegiem i posiłkami?

Mikita27

Czy placówka jest czynna w soboty i w jakich godzinach? Nie ma tej informacji na Waszej stronie!

Natalia
@Mikita27

znalazłam wizytowkę firmy w sieci gdzie jest napisane ze pracuja tylko w dni w tygodniu od 8-16, w ofercie pracy nie bylo informacji o godziach racy zadnych ze pytasZ?

adin22
@Mikita27

w sobote firma jest zamknieta

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metabo Polska sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Manager Regionalny.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Rafał

Mają taki bałagan że prosty serwis trwa miesiącami. To miejsce powinno zniknąć z mapy Polski

Teresa
@Rafał

Ale jaki bałagan masz na myśli? Co takiego się dzieje że proste procesy się przedłużają?

Zuzanna

To jak ta firma jeszcze funkcjonuje skoro nie ma kontaktu z klientami? Przecież klienci to podstawa każdej firmy...

J23

firma jako sprzęt sprężarka i serwis lipa.

JACEK BLOCH

NO NIE DO KOŃCA ZGODZĘ SIĘ Z TĄ OPINIĄ

potencjalny

Witam Nie chce mi się wierzyć, że takie warunki proponują. Na 7 ludzi w Polsce zatrudnionych jako RKS?? To ze sprzedażą musi być bieda. Zapraszają mnie na rozmowy, ale jak czytam Wasze opinie to odechciewa mi się jechać. Może jest na forum ktoś kto obecnie tam pracuje i może napisać jak to naprawdę wygląda??

Edward
@potencjalny

Kolego jeśli to nie jest tajemnicą proszę napisz z jakiego regionu Polski jesteś?

@potencjalny

Nie będę odpowiadał na powyższe opinie, bo dyskusja na forum nic nie wnosi do póki ludzie nie chcą się podpisać imieniem i nazwiskiem. Ludzi, którzy wyrażają swoje opinie są znani. Najczęściej odchodzili z pracy, ponieważ osiągali drastycznie (o 20%-30%) gorsze wyniki niż pozostała cześć Menedżerów Regionalnych przez kilka miesięcy i wtedy zarabiali niewiele. Jeśli ktoś realizuje 65% planu a reszta zespołu 90%-100% to chyba nie może oczekiwać, że dostanie pełną pensję. Są też osoby, które odeszły do konkurencji lub z (usunięte przez administratora) Wbrew powyższym opiniom jest osoba na tym stanowisku, które pracuje ponad 10 lat 2 czy 3 osoby pracujące około 5-6 lat, więc "chyba nie jest tak źle".

Jacek Bloch

Ale ja widzę że Ty też nie podpisujesz się ani imieniem ani nazwiskiem

Zofia
@Jacek Bloch

Rzeczywiście - @Pracownik nie podpisuje się ani imieniem ani nazwiskiem. Ale to nie jest już aż tak istotne - skupmy się lepiej na innych kwestiach. Słyszałam, iż w Metabo zatrudniają teraz nowych pracowników. Wiesz może, czy od kandydatów wymagają dużego doświadczenia zawodowego, czy możliwe jest przyuczenie?

@Zofia

co Ty pierdzielisz . Oczywiście że jest istotne, skoro innym zarzuca , to co sam stosuje .A nic mnie nie interesuje kogo zatrudniają , pytanie nie w temacie do mojej wcześniejszej odpowiedzi ,, pytanie nie w temacie , dość nieudolna próba ,,bronienia "firmy .

Komorowski

Oddałem wkrętarkę 2.02 dzisiaj jest 10.03 wkrętarki nadal nie ma bo nie mają futerka na stanie do chińskiego badziewia. Nie uznali gwarancji bo nie mają części zgodziłem się odpłatnie to trzymają teraz

Jak długo trwa proces awansu w Metabo Polska sp. z o.o.?

ZZ Top

Jeszcze ciekawsze jak długo trwa proces awansu w GoWork?

Bartosz
@ZZ Top

Hmm a co ma wspólnego portal gowork. z awansem w firmie Metabo Polska? Tak dziwnie odpisałeś temu użytkownikowi, że sam zacząłem się zastanawiać, co miałeś na myśli poprzez swój wpis. Tak czy inaczej w tym właśnie momencie chciałbym ustalić, jak aktualnie wygląda poziom wynagrodzenia w tej firmie. Jest tu może ktoś kto mógłby mi to napisać? Dziękuję.

Stolarz

Kiedyś słyszałem od znajomego, że w Metabo mają jako jedyni specjalną maszynę do ściągania farby ze stolarki. Czy ktoś mi powie jak się ta maszyna nazywa i gdzie mogę ją kupić? Dzięki

Mili118
@Stolarz

LF 724S

dawno dawno temu :)

To już kolejne odejście na tym regionie. Nie ma to związku z samą marką, produktem, zarobkami czy liniową załogą. Jeśli nie są to problemy związane z tymi aspektami, to sami dopowiedzcie sobie, co może nie grać? Jednocześnie są w firmie ludzie, którzy pracują latami i jakoś sobie radzą. Narzekają, ale nie odchodzą, jak to w wielu firmach... Ja na pewno nie wrócę, innych nie namawiam, ani nie straszę. Próbujcie :)

J23

Lipa serwis tak w ogóle metabo to chińczyk psuje się akurat po gwarancji

Kornel N.
@J23

Nie podzielam Twojego zdania, że się psuje lub chińczyk. Narzędziami Metabo działam od ok. 8 lat i wszystkie się u mnie sprawdzają, chłopaki u mnie też są zadowoleni. Moje maszyny to (sprawdzałem) made in Germany. Na serwis nie mogę narzekać, jeśli coś było, to naprawili za darmo i w porównaniu do innych profesjonalnych marek najszybciej.

Gdańśk
@J23

mam drugą wkrętarkę i po dwóch latach padła przekładnia. Praca w meblarstwie czyli kilka śrubek dziennie bez wysilania.

Mili118
@Gdańśk

Najwidoczniej ma Pan źle dobraną maszynę 18V to nie wszystko, w meblarstwie ważnym wskaźnikiem jest ilość Nm. Także jak będzie Pan kupował kolejną sugeruje udać się do sklepu w którym będzie doradztwo na wysokim poziomie.

Witam, Praca w firmie Metabo była bardzo przyjemna, do momentu opanowania firmy przez małżeństwo, nepotyzm to mało powiedziane.. w chwili obecnej firma prywatna, dobre czasy Metabo minęły wraz z odejsciem długoletniego szefa... W chwili obecnej nie ważne są kompetencje a kolesiostwo. to moja opinia. Niestety Pozdrawiam

@były pracownik

Witam, Pani / Panie "były pracowniku", a w jaki sposób przejawia się nepotyzm? Według słownika nepotyzm to: faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności (wikipedia). Czy to małżeństwo obsadza stanowiska swoją rodziną? Czy przyznaje sobie nagrody / premie lub inne wyróżnienia? Z tego co mi wiadomo to nic takiego nie ma miejsca. Szkoda, że nie ma Pan / Pani odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.

@pracownik

No jakoś nie widzę też Twojego nazwiska , sam się chowasz za nockiem , a innym to stawiasz zarzut

Abcd

Jack
@Abcd

Znasz branżę, spróbuj! Firma godna polecenia.

Abcs
@Jack

Cześć ! Jesteś pracownikiem, byłeś pracownikiem Metabo ? Może powiesz coś więcej o firmie ? Zawsze lepiej wiedzieć coś więcej o organizacji do której się aplikuje.

Karol

Pracę w Metabo wspominam dobrze. Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie jak na tę branżę też było w porządku. Pracowałem na serwisie, sporo się nauczyłem, potem przerzuciłem się na inną branżę. Nie było mi tam źle, nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii.

Ryszard

Bardzo mało informacji o pracy i zarobkach mozna tu znaleźć. Chciałbym starać się o pracę może coś podpowiecie?

Wiesław

Pracę w Metabo wspominam dobrze. Wiadomo raz było lepiej, raz było gorzej. Natomiast to czego się tam nauczyłem pozwoliło mi na otwarcie własnej firmy. Na początek jak najbardziej polecam

Mieczysław46

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. Na plus na pewno zasługuje to, że warunki są jasno postawione i nie oczekują od Ciebie nie wiadomo czego. Zarobki opisałbym jako dobre, kontakt z podwładnymi też był w porządku (przynajmniej kiedy byłem ich pracownikiem).

obserwator

Mój klient, a ostateczny użytkownik narzędzi otrzymał bezpośrednio z Metabo młot z 40 % rabatem. Jak mam mu sprzedać jako diler jakąkolwiek maszynę w tej cenie ?

Dzial sprzedaży
@obserwator

Jak nazywa klient Panie Obserwatorze? Skoro tak jest to dlaczego nie zgłosiłeś tego oficjalnie do Prezesa Metabo? Pewnie to tajny spisek Metabo :) P.S. a ja słyszałem że Obserwator to zakomplesiony zwolniony pracownik który nudzi się w życiu...

www

Pracuję w Metabo Polska Sp. z o.o. od około 15 lat. I złego słowa nie powiem o tej firmie. Jak ktoś jest zwalniany, to znaczy że ewidentnie narozrabiał. Jakoś dziwnym trafem nikt stamtąd nie ucieka (powiedziałbym - wręcz przeciwnie). Co do atmosfery też nie mogę narzekać. No, chyba że ktoś dobrą atmosferę (która jest) myli z tym, że trzeba robić tam swoje i pracować a wolałby żeby było "fajniej" pod tym względem. Generalnie polecam. Fajny, kompetentny zespół. Dobre miejsce do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Metabo Polska sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Metabo Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metabo Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metabo Polska sp. z o.o.?

Metabo Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Gdyńska 28
    73-110 Stargard Szczeciński