SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ryzy

Podobno bony sie z Biedroki odnalazly po zlych komentarzach pisanych na Konsalnet.

JUREK

Witam straszenie Sadem szanowni panstwo to nic ciekawego z waszej strony moim obowiazkiem jest ujawnic prawde vt ostrzec innych by sue nie dali oszukiwac ja mam grafiki 7 razy w tygodniu praca na H M Galeria ul. Gornoslaska sklep H M numer 126 gdzie mialem bardzo dobra opinie pani kierownik oraz pracownikow prosze mi wyjasnic dlaczego nie placiliscie mi za pranie a osoba wybranym bylo placone pytam pytam dlaczego placiliscie mi za ryczalt daliscie za pazdziernik 2019 r a za lisyopad grudzien nie pytam jak zwrocilem sie do PREFONU pieniazki sie odnalazly co lczyliscie ze sie wzbogacicie ciesze sie ze sie odwolaliscie ja sie ciesze ze wygralem sprawe w I szej Instancji jedyne co moze Sad Okredowy zrobic to uyrzymac w mocy a bardzo prawdopodobne ze wam dolaza do pieca nie moze byc tak ze lamiecie prawo wystarczy poczytac wasze komentarze mnie wystarczylo pracujac te 8 m miesiecy by dowiedziec sie o was i lamaniu prawa jestem szczesliwy z wyroku liczyliscie ze nie pojde do Sadu po drugie ciesze sie ogromnie z przejscia na zasluzona emeryture jestem szczesliwy ze w takiej zlej firmie juz nie pracuje zadnego szacunku zero pozdrawiam, moje motto to omijajcie Konsalnet z daleka szerokim lukiem ja do Sadu poszlem po sprawiedliwosc polecam wam idzcie tez polecam na kazdym kroku lamiecie prawo i okradacie mnie za pranie oraz ryczaltu.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
JUREK

TAK KONSALNET NEKAL MNIE JAK POKAZALEM IM WALA ZE NIE BEDE ROBIL IM PRZYJEMNOSCI POJDAC DALEJ NA L-4 JAK NIE POSZLEM TYMI WYPOCINAMI MNIE STRASZYLI .Pismem z dnia 01.04.2020 jest to ROZWIAZANIE UMOWY BEZ WYPOWIEDZENIA. Cytuje dzialajac na podstawie art. 52 paragraf 1 pkt.1 ustawy z dnia 26.06.1974 kodeks pracy z dniem otrzymania przez pana niniejszego pisma roawiazuje z panem umowe o pracezawarta w dniu 2019.09.01r. Powodem rozwiazania z panem umowy o prace bylo ciezkie naruszenie podstawowych obowiazkow pracowniczych polegajace na niestawieniu sie do pracy dnia 12.03,2020 r i nie spelnienie obowiazku poinformowania pracodawcy. PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE TO PISMO PELEN KLAMSTW JEST ZEMSTA ZA TO ZE ODMOWILEM KONSALNETOWI POJSCIA NA DALSZE L-4 PYTAM JAKIM PRAWEM MIALBYM ISC BEDAC DWA MIESIACE NA L-4 PRACY NIE MIELI. CZYTAJCIE UWAZNIE JAK KONSALNET MNIE ZASTRASZAL CYTUJE - Pracodawca informuje pana zejest pan zobligowany do usuniecia plikow prywatnych nosnikow danych i zwrotu dokumentow zwiazanych z dzialalnoscia pracodawcy. Pracodawca informuje rowniez iz swiadectwo pracy zostanie przygotowane i przekazane panu osobiscie lubwyslane na adres wskazany przez pana Pracodawcy w aktach osobowych. podpisal KOORDYNATOR DZIALU UR Emila R. Tak nekaja i strasza pracownikow do Sadu z takimi tekstami.

JUREK

Jezeli chodzi o artykul za pranie odziezy jest super szkoda ze Konsalnet wie dobrze i nie placi mnie wyslali po 8 miu miesiacach za pranie jak zlozylem dokumenty do Sadu Pracy wtedy sie widocznie wystraszyli i wyslali mi na konto 80 zl na odczepne w ogole to nie pasuje ta suma wiec im odeslalem pracowalem u nich 8 miesiecy na zlecenie od maja do wrzesnia i za pranie mi geosza nie dali a kolega pracujacy na zlecenie jak ja mial placone niech Konsalnet wyjasni dlaczego mu placili a mnie nie. Nastepnie pracowalem od pazdziernika do grudnia na umowe o prace czas okreslony tez mi nie placili co powinni wniosek prosty przywlaszczyli sobie moje pieniadze to (usunięte przez administratora) Ja od stycznia bylem na L-4 gdzie Konsalnet stracil obiekty kazali bym im poszedl na L-4 i im pomogl a jak wygraja przetarg prace mi daja przetargi przegrywali a ja po 2 ch miesiacach kazali mi isc na urlop rechabilitacyjny 10 c dni a po nim znow mnie Konsalnet na mawial bym im ciagnal L-4 ale pokazalem im fige z makiem wala przyslowiowego i sie wkurzyli i zaczeli mi szukac odlegle prace zemsta za fige z makiem bo gdybym dalej ciagnal L-4 bylo by cicho ale nie bede im robil przyjemnosci oni nie mieli pracy nie moj problem jest. Wiec wymyslali trasy do pracy jak na rajdach oczywiscie mam na stale orzeczenie o niepelnosprawnosci i na sile by sie mnie pozbyc wymyslali mi prace odlegla raz 560 km w obie strony druga eaza 260 km zalosne to gdzie byli przez dwa miesiace jak im robilem przyjemnosc nie mieli pracy szli na latwizne bym im ciagnal L-4 ale przyjemnosci im i satysfakcji im nie dalem sprawe wygralem a ze sie odwolali to ich problem nie moj nie moga sie pogodzic z porazka Sad Okregowy podtrzyma wyrok bo Konsalnet nic nie ma to ja na nich mam mase dokumentow o nagminnym lamaniu prawa pracy jestem w komfortowej sytuacji bo za pare dni skladam dokumenty na zasluzona emeryture i nie musze u nich ani innych oszukanczych firm pracowac by na mnie zerowali na orzeczeniu gdzie doja z PREFONU 1.200 zl na stopien umiarkowany. Na mnie juz Konsalnet nie zarobi ani grosza. Nie dajcie sie tej firmie pilnujcie sie nagrywajcie rozmowy dokumenty kompletujcie w razie pojscia do Sadu Pracy ja to zrobilem opisalem Konsalnet do innych urzedow za lamanie prawa lacznie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich oraz Panstwowa Inspekcja Pracy tak kochani trzymajcie moje akta sa grube bardzo grube.Wyrok Sadu Okregowego oglosze wam na forum zgodnie z obietnica.

Zosia

Konsalnet to porażka.

Jureczek

UWAGA . UWAGA POCZYTAJ. Pismem z dnia 01.04.2020 jest to ROZWIAZANIE UMOWY BEZ WYPOWIEDZENIA. Cytuje dzialajac na podstawie art. 52 paragraf 1 pkt.1 ustawy z dnia 26.06.1974 kodeks pracy z dniem otrzymania przez pana niniejszego pisma roawiazuje z panem umowe o pracezawarta w dniu 2019.09.01r. Powodem rozwiazania z panem umowy o prace bylo ciezkie naruszenie podstawowych obowiazkow pracowniczych polegajace na niestawieniu sie do pracy dnia 12.03,2020 r i nie spelnienie obowiazku poinformowania pracodawcy. PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE TO PISMO PELEN KLAMSTW JEST ZEMSTA ZA TO ZE ODMOWILEM KONSALNETOWI POJSCIA NA DALSZE L-4 PYTAM JAKIM PRAWEM MIALBYM ISC BEDAC DWA MIESIACE NA L-4 PRACY NIE MIELI. CZYTAJCIE UWAZNIE JAK KONSALNET MNIE ZASTRASZAL CYTUJE - Pracodawca informuje pana zejest pan zobligowany do usuniecia plikow prywatnych nosnikow danych i zwrotu dokumentow zwiazanych z dzialalnoscia pracodawcy. Pracodawca informuje rowniez iz swiadectwo pracy zostanie przygotowane i przekazane panu osobiscie lubwyslane na adres wskazany przez pana Pracodawcy w aktach osobowych.

Jureczek

ale ale

żenada Moje sugestie dla KONSALNET SECURITY SP.z o.o.: wywalic tego co wały robi natychmiast

Ana
@ale ale

Wały robią szefowie buce (usunięte przez administratora)nas

Natalka
@Ana

Buny ukradli wstydu za grosz nie mają mobbing godziny od groma.

Olaf

Koledzy i koleżanki dziś szef zaproponował nam abyśmy poszli na L - 4 bo galerie zamknięte czytaliśmy artykuł kolegi Pana Jurka wszystko się zgadza szef nie był zadowolony nie zgodziliśmy zobaczymy co dalej rozważymy może Sąd Pracy bo innej pracy nie mają

Jan
@Olaf

Zus został powiadomiony już że namawia Konsalnet pójście na L 4 ZUS widzi śledzi zwolnienia Konsalnetowi zrobisz przysługę a oni Ci figę pokażą i w razie wpadki z L 4 umyją ręce nie dajmy się namawia m zresztą pandemia im bokiem wychodzi. Niech żyje Covid.

Olaf

Ana
@Olaf

Teraz na L 4 nie tak łatwo zrobić Konsalnetowi przyjemność bo na szczęście Zusy czuwają i bardzo dobrze ty pójdziesz na L 4 państwo za L4 zapłaci a Konsalnet będzie doił kasę z PREFONU itp.

JUREK

Konsalnet nie moze sie pogodzic z porazka gdzie sprawe definitywnie przegrali w Sadzie Pracy w Kaliszu Sad Pierwszej Instancji jestem zadowolony z wyroku usatysfakcjonowany radosny wyrokiem Sadu maja wyplacic za miesieczne wypowiedzenie 2.600 brutto poprawic swiadectwo pracy pokryc koszty sadowe ja jestem szczesliwy i usmiechniety bo przechodze na zasluzona emeryture i znow jestem szczesliwy ze nie musze pracowac w firmie ktora mnie oszukiwala nie placac ryczaltu oraz prania koszul . Odwolali sie od tego wyroku BO NIE MOGA POGODZIC SIE Z PORAZKA TAKIE FIRMY TRZEBA PIETNOWAC I OSTRZEGAC INNYCH BY NIE MIELI PROBLEMOW JAK JA CO BEDAC NA OKRESIE OCHRONNYM WYMUSZALI NA MNIE TO CO JEST NIE ZGODNE Z PRAWEM W OKRUTNY SPOSOB SIE MNIE POZBYLI. OSWIADCZAM ZE WSZYSTKO JEST PRAWDA I PTZYSIEGAM WAM KOCHANI ZE NAPISZE WAM NA PORTALU O WYNIKU SPRAWY Z ODWOLANIA SIE KONSALNETU .

Marian
@JUREK

Szacun do pana szacun wielki tak trzymajcie............

Zosia

W dniu dzisiejszym przedstawiciel Konsalnet namawiał mnie do pójścia na L 4 bo nie mają pracy w związku z covidem a co mnie to interesie ich zmartwienie nie moje dobrze ze ZUS y uszczelnił pójścia na L 4 i przejęli kontrolę przed lewymi zwolnieniami. Tak trzymać popieram.

Zuzia

Po przeczytaniu tyle opinii stwierdzam że ludzie co to piszą mają rację bo są pracownikami tej firmy. Większość ludzi są z ochrony fizycznej, ale nie tylko jest tak na ochronie fizycznej bo jest tak na wielu działach w tej firmie. Płacenie czy nie wypłacanie pieniędzy jest kwestia przełożonych bądź ludzi którzy w tej firmie rozliczają pracowników. Nowy właściciel firmy moze zacznie to reanimować i zeczywiscie będzie lepiej. To że prowizję są zabrane to jest złe rozwiązanie bo pracownik coś sprzedając klientowi ma on i firma zysk, a jak to idzie w jedną stronę to jest lipa. Wszędzie się szuka oszczędności i zabiera pracownikom, ale trzeba pamiętać o jednym - Pracownika trzeba szanować, a nie go zniechęcać od pracy, wtedy pracownik jest zadowolony i chce pracować co później widać efekty.

Pawel

Ula

Firma konsalnet to tragedia z daleka od nich

Serwis

Gosia
@Serwis

Witam tak szanują pracownika że mnie zwolni przed emerytura gdzie byłem chroniony robili różne cuda by się mnie pozbyć łamanie kodeksu pracy na okrągło podałem ta firmę do Sadu Pracy w Kaliszu sprawa się odbyła 17.02.2021 godzina 11.30 sprawę wygrałem mają wypłacić odszkodowanie pokryć koszty sadowe oraz mego adwokata mają nauczke myślę że to nie pierwsza i nie ostatnia sprawa przeciwko firmie Konsalnet idźcie po sprawiedliwość do sądu nie do konsalnetu takie firmy oszukańcze trzeba tępić napiętnować by inni mieli lepiej mnie przez pół roku nie prali za pranie masakra płaci osoba wybranym po znajomości jak to jest inni płacą inni nie (usunięte przez administratora) to proste teraz żeby mi wypłacić odszkodowanie i pokryć koszty sadowe muszą kogoś oszukać omijajcie ta firmę z daleka to firma WIDMO ufo

Kuba
@Serwis

O jakim poszanowaniu skoro ta firma nie płaci za pranie to wstyd do firmy hańba nie mają wstydu za grosz laszcza się na paru złotych

Grzes

Pracowałem popieram wszystko prawda

Kola
@Serwis

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ