Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

zołza

[usunięte przez moderatora]to tylko się tak nazywa , jest to zwykła literówka , [usunięte przez moderatora] nie wygląda nawet na [usunięte przez moderatora] ani w mowie , ani w zachowaniu , pracują [usunięte przez moderatora],owszem pracują samemu można odpowiedziec sobie na pytanie kto jest rodziną z ludzmi z biura !!!! Ci ludzie nigdy nie stracą pracy , my boimy się ze któregoś dnia stracimy tę pracę i nie będzie włozyc co do garnka lub zrobic opłat , piszę jak jest takie nasze zycie , za komuny to człowiek poszedł do jednego i drugiego i miał od zaraz prace a dzis ? musi o tę pracę błagac i nie zawszę ją dostanie , [usunięte przez moderatora] tez za dużo przegina tymi krzykami , spojrzeniem , robi to specjalnie i złosliwie aby zwrócic na siebie uwage i zeby kazdy jej sie bał , lecz zyczę jej z całego serca by kiedyś wyleciała z tej pracy lub postawili ją na linii i [usunięte przez moderatora]i się nad nią jak ona nad nami ,[usunięte przez moderatora] ? gorsze juz nie powiem od kogo , chodzą wypytują ludzi o wszystko i donoszą do biura co chwila są jakieś zebarania [usunięte przez moderatora] i zaczynają temat o ludzich zwykłaych pracownikach co komu sie ostatnio wydarzyło , kto sie wzbogacil , kto gdzie był itp , nie ma mowy o zwolnieniu lekarskim lub gdy nawet po przepracowanym miesciacu pracy przystluguje ci prawnie 2 dni wolnego , i chcesz np poprosic i dzien wolnego , dostaniesz ale wroccisz i masz wypowiedzenie i ma byc dobrze ? jak polak polaka niszczy a kazdy z nas polak to inna krew jednemu sie lepiej powodzi innemu gorzej tylko po co te smiechy na produkcji jak zwolnia X Y Z A i potem smiechy a bo X dobrze ze zwolnili bo ona byla taka a Z byla taka a czemu nikt nie powie nic o siobie ? jak ciezko pracujemy nie ma tam lekko dzwigamy wozki a biuro sie smieje z nas , idziemy po wode do dystrybutora biuro sie smieje , pracujemy jestesmy nagrywani ,smieja sie z nas , wychodzimy z pracy kontrol jakbysmy mieli wyniesc nie wiadomo co , prawidziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] zgrywa paniusie z koreancem udaje kim to ona nie jest a ta jej [usunięte przez moderatora] to istna wredna osoba ciagle jej donosi i sie gapi na wszystko a nie daj boze jej wozek przesunac lub cos jakas nienormlana kobieta nie lubie jej niech tez ona wyleci bo jest fałszywa

lucyferrrr

układ to mają ale [usunięte przez moderatora]Jedna udaje że części liczy, a druga ciągle głodna i jej wolno jeść na linii, a nam nie!!! Do póki [usunięte przez moderatora] grzeje krzesło to one nigdy nie wylecą z tej roboty taka jest prawda! Ale miejmy nadziej że nadejdzie ten dzień w którym[usunięte przez moderatora]padnie na deski i ktoś normalny będzie zarządzał tym działem i z dużym ilorazem inteligencji, bo ta Pani z inteligencją jest na bakier!!!!

kasia

dobrze mówisz z tym urlopem zrobią nas w balona jak zawsze a o zwolnieniu mozna zapomniec pojdziesz i wyleczisz tam trzeba stac i upadac na twarz zeby pracowac ale nawet jak upadasz na twarz to wylecisz bo reka reke myje i zawsze kabluja ciezki bochenek chleba zeby polak polakowi tak robil na zlosc

laik

tak ci policzą że do przestoju nie będziesz miał urlopu a na przestój bezpłatny. Logiczne że firma musi dobrze wyjść na swoim, a potem do domu jak pójdziesz na chorobowe w trakcie przestoju.

ciekawe jak urlop nam policza maja zwalniac po przestoju

ziomus

[usunięte przez moderatora] ludziki napedzaja ten klimat a [usunięte przez moderatora] do reszty polaczki wykonuja rozkazy. Cala Polska dzis tak wyglada, zwykly rynsztok gdzie trzeba sie utrzymac na powierzchni a wiadomo ze najszybciej wyplywaja[usunięte przez moderatora]

leser

To tam macie jak na arenie cyrkowej:)

Niewolnik

Pani (usunięte przez administratora) z lakierni proszę poprosić Kierowniczkę o wyrażenie zgody na noszenie rozpuszczonych włosów , bo jak ma pani włosy związane w kucyka to te uszy są bardzo widoczne .

na hali znow cieplota i duszo ale brak klimatyzacji robi swoje

nick

o (usunięte przez administratora)Z drugiej zmiany teraz wiesz o kogo chodzi

ddddeee

wstajesz o 4 na 6 do pracy konczysz o 14 w domu po 15 o 20 spac bo o 4 wstac idziesz pod strachem do pracy bo z dnia dostajesz wypowiedzenie a to ze 2 dni bylas/es na chorobowym ze wzialas / es urlop , zle ustałes przy linii , masakra i porazka psychika siada ,ale dobrze ze zamykaja te zaklady i bedzie mial je ktos inny bo nie da sie pracowac

ziom

ja nie wiem o kogo chodzi!!!

nick

ja wiem o kogo chodzi o pana (usunięte przez administratora) hehe

hello

witam ja to myśle ze szkoda czasu i zycia w tym zakładzie dla ludzi normalnych tylko można stracic zdrowie i nic więcej dobrego bo zarobić i tam się nie da ja to jak widziałam tego chłopaka z drugiej zminany (usunięte przez administratora)

nick

to jest zakład dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciesze się że wczoraj dali te wypowiedzenia nareszcie odpocznę psychicznie najbardziej mi szkoda tego (usunięte przez administratora) z drugiej zmiany wogole kogo i czego oni szukaja

yyyyy

(usunięte przez administratora)obgaduja wszystkich druga zmiana

Ludzie dajcie sobie spokoj z tym pisaniem macie tyle wolnego to odpoczywajcie a nie oczerniacie kogo sie da. Gdyby przyszło wam stanąć przed tymi ludźmi i powiedzieć im to w twarz, to niejeden spłonąłby żywym ogniem. Mocni w gębie, tylko (usunięte przez administratora)

znajoma

Wiesz bo (usunięte przez administratora) musi się pokazac sama rozumiesz przeciez musi sie wyrózniac jako jest inna a my jako robole dobrze ze jeszcze spodni roboczych nie musimy nosic to byłby ubaw zresztą cyrki tam sa

ona

my musimy mieć włosy związane w pracy, upominają nas a brygadzistka (usunięte przez administratora) może w rozpuszczonych chodzić ?

MOSIEK

A kto jest głównym sprawcą tego terroru? Bo tak czytając to wszystko , to się w pale nie mieści co tam się dzieje!

beka

tam jest terror ! (usunięte przez administratora)

wow

ale beka!!! nie moge z tych opinii. pozdrawiam

PRACA

ludzie widziałam nie jedna sytuację , jak brygadzistka rozmawiała przez telefon przy linii oraz jadla niedokończone sniadanie , przeciez to wszystko widac , ale jej wolno bo ma znajomosci z cala brygada , co do wózków i smiania sie z ludzi przez brygadzistki jestem sama swiadkiem bo przechodzilam kolo wózka i brygadzistka do drugiej brygadzistki z lekkim wąsem mówila z (usunięte przez administratora) zaczeła ją wysmiewac ludzie to jest terror co tam sie dzieje , wracajac do kierowniczki jest psychicznie chyba chora , zeby do normlnego pracownika powiedziec daj mi spokoj czlowieku zmien lekarza no sorry lekka przesada , norma jest 1350 np a brygadzistki zeby dostac premie i byc poklepana po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dążą do teog by pracownicy robili ponad norme ..... chore !!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

xxx

ciągłe krzyki ,wrzaski śmianie się za wózkami z pracowników to jest praca naszych brygadzistek, a co do Pani kierowniczki to szkoda słów, jak jej nie ma w pracy jest cisza i spokój, panuje harmonia i ład, a tylko się pojawia jest siany zamęt i krzyk na hali o głupi papierek na hali . Ludzie tam nie idzie normalnie pracować, i funkcjonować psychicznie! Nam nic nie wolno, a jednej Pani wolno wszystko nawet jeść pod linią i nikt jej uwagi nie zwróci bo ma znajomości z kierowniczko.Czemu nie jesteśmy traktowani na równo? Zostaliśmy oddzieleni jak trędowaci, pracujemy w zamkniętym kokonie gdzie nie ma czym oddychać, bo klimatyzacji nie włączają . Aaaa szkoda słów ....na to co tam z nami wyprawiają....

dd

Niektóre Brygadzistki nie maja poszanowania dla ludzi, jeden najmniejszy blad przez 8 godzin pracy a wrzeszczą na nas, jak nie wiem co, przeciez nie jestemy robotami, nie dosc ze stresujaca praca bo scigaja normy to tzreba sie zmagac psychicznie zeby nie wysiasc. Pani z Ochrony traktuje nas jak przestepcow, tak pzrewalajac nasze torebki.

dddd

(usunięte przez administratora) druga zamiana brygadzistki co one wyprawiaja , smieja sie z ludzi kablują a w rzeczy z czlowiekiem rozmawiaja a tak na serio wysmiewaja sie z niego , kierowniczka to juz tak sie panoszy jakby wszystkie rozumy zjadla , ale mysle ze jakby ją zwolnili i poszlaby gdzies indziej do pracy na nizsze stanowisko nie byloby jej tak do smiechu zreszta zycze jej tego , nienawidze jej

????????

HEYKA WSZYSTKIM:) Powiem wam tak,nigdy tam (tzn. na lakierni) dobrze nie będzie, a mianowicie będzie coraz gorzej,albo być gorzej już nie może jak jest w obecnej chwili:( Jak można tam pracować jak ciągle są krzyki, wyzwiska i szydercze uśmiechy słane przez Panią kierowniczkę i pozostałą jej brygadę, no ale cóż Pani kierowniczka gra , a reszta brygady musi tańczyć taka jest prawda. (usunięte przez administratora)

Kamila

Śmiech na sali... gdyby nie Dong Yang, to ludzie nie mieli by pracy... właśnie o to chodzi, oni to wiedzą i dlatego tak ludzi traktują. Każdy idzie i szuka innej posady. Zalet żadnych... dużo by pisać... Lakiernia- masakra. (usunięte przez administratora) jako brygadzistki super- opczywiście je zdegradowali. Zwolnili mnie, bo raczyłam zapytać prezesa jakim prawem mnie nagrywa? tego samego dnia dostałam wyp[owiedzenie. Mistrzyni zmiany (usunięte przez administratora) szkoda słow... tylko chłopy jej w głowie... Poszłam kiedys po klucz do magazynu- ładnie poprosilam, a ta najpierw na całą halę, potem na mistrza, potem na mnie, a na końcu nos w komputer i mówi "zaraz"... a potem od niej właśnie dostałam (usunięte przez administratora) że czekam i nic nie robię... a takich sytuacji miliony...

O.N.A.

A co powiecie o pani z ochrony która wkłada łapska do waszych torebek codziennie ? potrafi nawet wyciągnąć wasze koszulki robocze albo prywatne rzeczy z torebki np. portfel ? Czy wogole ochrona ma takie uprawnienia? czy taka forma rewizji nie powinna się odbywać przy policji?

Iwona

odradzam tam pracy czy przez agencję ,czy przez zakład.Pracownik lepiej wyjdzie na odsnieżaniu,lub zamiataniu ulic, przynajmniej mu jeszcze podziękują i go pochwalą a tu jak nie dostaniesz wypowiedzenia to dostaniesz tysiące[usunięte przez admina]

Patryk

oczywiscie na magazynie mają ok , ale lakiernia dajcie spokój to juz nie to co kiedys ze szlo sie do pracy przyjemnie teraz idziesz pod presją ,Zwolnili mojego kumpla za nic mimo to ze zostawal po godzinach i pracowal czasem na dwie zmiany chore uklady , z kieronikami . pozdro , Patryk z DY

nie-wolna

komu praca potrzebna, ten zappp.... i nie oglada sie na nikogo. Pozdrawiam, mimo wszystko 'brygadzistke" z lakierni, ktora ma szcunek dla ludzi, czasem dziekuje powiedziane szczerze i najnizsza krajowa starczaja. SZACUNEK dla ludzi to wlasnie jest cos!

anka

czy wy naprawdę tak szalejecie za tą Mława i Dong Yangem ? Ludzie ogarnijcie się , praca za 1200 zł gdzie dostajesz [usunięte przez moderatora] na kazdym kroku czy to mlody czy to stary pracownik masz znajomosc pracujesz po pare lat nie masz nie robisz toc wiem o co tam chodzi bo pracowałam w biurze wiec nikt mnie nie oszuka obecnie wiem ze kazdemu z was zalezy na tej pracy ale prawde mowiac wiem ze kazdy z was oczernia zaklad a mimo to pracuje bo nie mata co wlozyc do gara nawet czasu na [usunięte przez moderatora] nie macie tam widze to po was

Pultyn

bo ludzie myślą że to jest sielanka....ja nie jestem brygadzistą ale niestety mój dyrektor traktuje mnie jako brygadziste i każe nadzorować ludzi,maszyny oraz porządki na hali...nie jest to przyjemne dla mnie bo trzeba zwracać uwage ludziom ale robi sie to bo o prace trzeba dbać a w mławie wyboru poza tymi koreańskimi firmami nie ma zabardzo.A odnośnie setek to sie pisze osoby z którymi ma sie pewność że wszędzie sie ogarną i nie narobią bubla...czyli starych pracowników.Skoro was omijamy na wekendy to znak że nienadajecie sie...a wekend to czas nie na nauke i trening stania na danym modelu tylko to czas nadrabiania produkcji brakującej z tygodnia...Jak wam sie nie podoba u nas w gr.B to przyjdzcie do nas i powiedzcie że chcecie sie przenieść albo poprostu zwolnijcie sie z tej firmy i zatruwajcie życie komuś innemu Ave Shift B xd

KTOSIK

Tak czytając te Wasze posty stwierdzam,że nie macie za grosz kultury i szacunku dla siebie. A co do brygadzistów i brygadzistek, którzy nadzorują Wasze linie lub maszyny to po to są,żeby Was pilnować i nadzorować Waszą prace, bo żeby nie oni to pracownicy robili by co chcieli, a nikt za leżenie Wam nie płaci, i żeby nie ta firma to by większa połowa Mławy była bez pracy i byłaby bieda z nędzą. Pokażcie się z lepszej strony firmie, to i Was może ktoś doceni i wybierze na brygadzistę,mistrza lub kierownika i zobaczycie czy tak łatwo jest zarządzać całą zmianą. I za nim coś głupiego napiszecie i kogoś oczernicie to się zastanówcie, bo to świadczy o Was, a nie o tych co Was nadzorują.

Armia Kompanów (A.K.)

To wszystko wykiełkowało z 14 maszyny a nie z pomieszczenia 14 ;p Jest jedna osoba która tylko plotami się zajmuje a nie praca :P chłopa Ci potrzeba ;))

pultyn

gorąco i cieplutko pozdrawiam panie co nie mają ani grama odwagi żeby powiedzieć to w twarz tylko żalą sie na takich smiesznych forach:-)To właśnie dzięki wam jest taka patola:-) PS. dzisiaj znowu od samej 14 do 22 spałem[usunięte przez moderatora] w 14-nastce xdxd i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam do tego ;-)

XXL

Dajta spokój! Ludzie robią i nie widzą!

qwe

gr. B to pełna magia do ogarnięcia... albo mechanicy żyją z tobą dobrze i wtedy naprawde w grupie jest atmosfera albo jada z tobą jak ze starą [usunięte przez moderatora] i wtedy jest codziennie źle... ja zaliczam sie do drugiej grupy wieć mam na co narzekac... a setki to chyba problem każdej grupy ze wybrani przychodzą...słyszałam ze w C jest źle ale ja myśle że chłopaki z B biją ich na głowe czyli pan R i pan K.

grupcia

wiemy cos na temat wtrysków zarobki moga byc super ale dla wybranych [usunięte przez moderatora] itp one miały zawsze po 7 lub 8 setek inne nic i tak co miesiac.Zamiast brygadzisty K[usunięte przez moderatora] robi liste wybiera stałych bywalców Zwykły pracownik niestety 1111zł [usunięte przez moderatora] w gr b to podstawa dla wiekszosci pracownikow plus pijanstwo panie mechanicy i kontrol

syjka

zgadzam się z wypowiedzią grupa B jest ochydna ja wylwciałam bo stałam z nieodpowiednią osobą,listy na setki nie robi brygadzista tylko mechanik K[usunięte przez moderatora] a on zapisuje tych których chce ludzie z maszyn i inni nie liczą się byle ludzie[usunięte przez moderatora]Ale to tylko ciut tego co tam się dzieje ludzie z biura o wszystkim wiedzą i nic z tym nie robią

xyz

faktycznie jest ciężko ale pracować trzeba.Pracowałam na wtryskach u ślepego brygadzisty nie polecam tej grupy same wyzwiska padają z ust brygadzisty np[usunięte przez moderatora]za robote sie wezta a nie dzwonita porażka nie chce czyścić maszyn ludzie się boją używać dzwonka sygnalizującego usterkę wypraski a co robii brygadzista siedzi u swej kochanki na maszynie zmienia ją na faje czyści niby maszynę by ona mogła odpoczać nawet ma dłuższe przerwy i pracujące soboty a najgorszy jest pseudo mechanik K[usunięte przez moderatora] ten już wogóle by nc nie robił tylko [usunięte przez moderatora] potem jest odsypianie w pomieszczeniu 14 .Tak samo i panie z selekcji popijają wymiotują a potem śpią w 14 nic nie chcą robić selekcję i tak robią pracownicy one jedynie są do rządzenia 1 by przyjść na setkę w sobotę a zwykły pracownik z danej maszyny nie ma szans .Ale to jest nasza wina bo tak sobie pozwoliliśmy zamiast zgłaszać problem do PREZESA bo kierownik jest taki sam jak i brygadzista

koleżanka_Anka

Po co pisac to wszystko przeciez kazdy z nas co tam pracował wie jak tam jest i czym ta robota pachnie ! beznadzieja [usunięte przez moderatora] czlowieka za 1200 zł

krysia z gazowni

tak macie racje wielki mexyk tam panuje czasem boje sie przyjsc do pracy bo nie wiem co mnie czeka boje sie czegokolwiek tam nawet nie wiem czy za duzo wody nie wypijam czasem albo moze za czesto chodze do lazienki nie wiem boje sie ,,,,, jakas masakra chcialo mi sie pic 2 razy w ciagu 8 h pracy to mnie tak zmierzyli ze szok ,,,,,,,, a g[usunięte przez moderatora] faktycznie mierzy czas ludziom i robi liste i nosi do biura to niby taka fajna i wogole ale swoje mysli uwazajcie nie mowcie jej za duzo !!!!! na hali smierdzi okien nie otwieraja ludzie sie dusza !!!!!! każą kapcie do pracy nosic i jakies koszulki bo chca zebysmy wygladali jak robole i smieci !11 a oni jak paniusie

lala

zgadzam się z tą wypowiedzią tesz mam pszyjemnośc tam pracować z czego nie jestem zadowolona jestem właśnie na zwolnieniu lekarskim zachorowałam na oskrzela w takim syfie i smrodzie od tego plastiku to już pracować się nie da stoisz pszy lini pić ci się chcę nie ma cię kto zastąpić brygadzistka ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby norma zeszła a wielka pani g[usunięte przez moderatora] spaceruje się z kartką i telefonem i mierzy czas kto się nadaje a kto nie to do domu.

jjjjjj

ta firma to jeden wielki smietnik i chłam ,,, nie masz pewnosci jak dlugo pracujesz dostajesz umowe na miesiac 3 miesiace 5 lat pracujesz 3 dni i wypad zwalniaja cie nie masz prawa odejsc od tasmy w czasie pracy isc sie napic , Pani G. chodzi i obserwuje ludzi i robi listy do zwolnien mimo ze bedzie z toba gadala dobrze to i tak donosi do wszystkich , mistrzowie wiedza jak ustawic swoja rodzine i gdzie !!!!! ,,, masz prawo do ciezkich charów jak bydle , dyrektor kameruje ludzi podczas pracy o wszystko musisz jęczec kadrowa totalnie olewa ludzi na hali bardzo smierdzi nie ma czym oddychac nic nikogo nie interesuje , kierowniczka drze [usunięte przez moderatora] ciagle o byle co nawet jak powodu nie ma , wychodzac z pracy musisz pokazywac torebke tak samo jaki wchodzac do pracy musisz pokazac co wnosisz na kazdym kroku masz robione zdjecia ze zle stoisz przy tasmie oparłas czy oparłes ,,, ludzie z biura smieja sie z ludzi jak pracuja przy tasmie , brygadzistki sa nawet ok ,bardzo wredna jest pani brygdzistka m[usunięte przez moderatora]

anka_19

ta firma to kompletne dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxxx

atmosfera bardzo zła...krzycza na ciebie nic wiecej, kierowniczka razem z brygadzistkami robią sobie w biurze listy do zwolnienia...to jest sprawiedliwosc jeden człowiek prcuje cały czas a drugi chodzi na chorobe i nie zostanie napisany na takiej liscie...masz znajomości to zostajesz na stałe...nie chce wymieniac o kogo chodzi bo każdy sie domyśli żę o rodzine chodzi kierowników i dyrektorów

Zostaw opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.