Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

Kosmos

Witajcie a co sądzicie o prototypowni? Jak tam jest? Mam możliwość stażu tam i zastanawiam sie?

pwelczyk

Hej dajcie info o kierowniku który przechodzi do lincolna do Dzierżoniowa ma rządzić od maja czy to nastepny palant

kasia

ciekawe kto z biurowych z chlodnictwa poleci...

giguś

Witam podobno sa zwolnienia na chłodnictwie i troche osob poleci bo ze zmywarek maja ludzi przenosic mam nadzieje ze mnie nie zwolnia bo robie na kuchenkach.

mateusz monter
@giguś

Giguś a co to za roznica na ktorym dziale robisz jak maja zwolnic to zwolnia no chyba ze lizesz (usunięte przez administratora) i masz układy to wtedy jest całkiem inna sprawa.

giguś
@mateusz monter

Odezwał się dziad ''Mateusz monter'' piszesz tak zeby ktoś z ciebie brał przykład ale dla liderów i mistrzów jestes zwykłym robolem i nie ma wyjątków nawet jesli masz układy i jestes najlepszym pracownikiem i moga cie chwalic a ty bedziesz to brał do siebie bedziesz chodzil na nadgodziny i tp a i tak jestes przez agencje zatrudniony i jak stalych beda musieli pomiescic na 2 fabrykach to nie ma wyjatków wszyscy moga stracic prace moze teraz nie wszystkich zwolnia bo pewnie latem ruszy sezon ale na zime moga wszyscy poleciec wiec nie badz taki madry i to tyle

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

michu

Ja jestem z okolicy ditroit:) gdzie mam sie zglosic po "bonus" bo narazie ciezko zapier.... ? ;( haha..

michu

michusjsk

Witam. Zmywarki maja likwkdowac w czerwcu. Ogolnie o oracy ? Gdyby nie (usunięte przez administratora) i upaly to praca na poziomie :) oczywiscie jesli ktos chce stac i zgarniac dukaty to nie dla niego. Trzeba sie troche naeobic.

sarsa

Witam serdecznie czy ktos mi da znac wreszcie czy juz likwiduja zmywarki bardzo prosze o odpowiedz

heniu

kto tam tak ostro rzadzi ?

Pan powinien mieć wygląd,ogładę i kulturę.Lepsi "cwaniacy" rządzili w polarze,a dzisiaj słuch o nich zaginął.Jego "5 minut" też się kiedyś skończy,głowa do góry.

krzysiek

dostalem propozycje na kierownika produkcji. Czy warto? Jakie warunki?

on

poniża Cie bo sie opierdzielasz slyszalem marta

marta

atmosfera nie najgorsza na poczatku a pozniej zaczna cie obgadywac i ponizac

sarsa

kiedy likwiduja zmywarki bo narazie cicho

adrian

jaka atmosfera na chlodnictwie?

bubel

W tym tygodniu Nawrot ma drugą zmianę. A po co Ci to chcesz być zastraszany lub poganiany przez pana z DITROIT.

Czy ktoś może wie którą zmianę ma w tym tygodniu zespół mistrza Nawrota? Z góry dziękuję za odpowiedż.

IV_montaz

A ktos wie co sie dzieje z taka czarna co robila rozne proby?Dawno jej nie widzialem

Gosia

Ploty, ploty, ploty to podstawa w whirlpool a póżniej dopiero praca najważniejsze jest kto z kim ten ma znajomosci to pracuje i takie tp asz zal tego słuchać

też Gosia
@Gosia

no i masz rację. Chyba drugiego tak plotkarskiego i ciekawskiego zakładu chyba nie ma. Wszystko ludzi interesuje tylko nie oni sami i ich praca.

wikii
@też Gosia

Na plotki i obserwowanie innych mają właśnie osoby uprzywilejowane. Inni bez znajomości nie mają na to czasu bo ciężko pracują z głową opuszczona w dół, bo jak ją podniosą to zaraz ,,ciężko" pracujące koleżanki krzyczą o pomoc bo je rączki bolą.

facet
@wikii

Kto taki? W ogole to jakie za lizusostwo i znajomosci? O co chodzi? Sam nic takiego nie zauwazylem ale moze dlatego ze nowy jestem.

Monia była pracownica

Puste słowa obietnice bez znaczenia są bez wartości bo to twój bład otwórz oczy jest za pózno teraz tylko tracisz swoj czas czy tak wiele wymagali w ślepą strone zaplątali a pózniej zwolnili mnie tak własnie robią liderzy na chłodnictwie.

my fashion
@Monia była pracownica

Już wiem która monia z 1 monia G. która zwolnili

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska