Opinie o MIP Pharma Polska w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MIP Pharma Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MIP Pharma Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIP Pharma Polska w Gdańsk

Anna_Maria

Czy miał już ktoś odpowiedź po pierwszej rozmowie. Czy informują od razu o wyniku czy rzeczywiście trzeba czekać 2 tygodnie?

Pati
@Anna_Maria

Cześć. Czy mogłabyś napisać jakie były pytania? Jaka atmosfera rozmowy? Ja dopiero będę miała rozmowę i szukam aktualnych informacji. Czy są jakieś kłopotliwe pytania i czy trzeba mieć koniecznie doświadczenie?

Anna_Maria
@Pati

Na początku proste pytania, potem bardziej konkretne. Głównie o doświadczenia z poprzenich miejsc pracy i konkretne umiejętności. Ogólnie rozmowa bardzo miła. Prowadziło ją dwóch panów. Najpierw pytania zadawał jeden, potem drugi, a na koniec ja mogłam jeszcze zadać swoje pytania.

Pati
@Anna_Maria

Dziękuje, a czy dostałaś już jakąś informację w sprawie drugiego etapu?

kandydat

Są dwie rozmowy kwalifikacyjne. Jak ktoś przejdzie pierwszą, to idzie na drugą. Odpowiedzi mają być do dwóch tygodnu. Pierwsza rozmowa trwa ok 15 minut. W Rzeszowie rozmowy prowadził jakiś facet. Pytania czasem typowe, a czasem dość trudne. Osoba przede mną miała jakieś medyczne pytania, ale mnie o to nie pytał. Pierwszy raz w życiu miałem wrażenie, że ktoś przeczytał moją aplikację i coś o mnie wiedział bo nie zadawał durnych pytan na które odpowiedzi są na 1 stronie CV.

@kandydat

Dokładnie. Też byłam na paru rozmowach w życiu i tutaj rzeczywiście ma się wrażenie że rozmowa jest bardzo indywidualna. Jedyne typowe pytanie jakie miałam to czym chciałabym się zajmować w firmie za 5 lat. Dużo pytań o rozwiązanie problematycznych sytuacji naprzykład o to jak trzeba wystąpić przed grupą bez przygotowania.

@oluś

Zgadzam się. Ja bardzo dobrze wspominam swoją rozmowę kwalifikacyjną. Byłam na kilku rozmowach do firm i na koniec miałam dwie propozycje pracy. Wybarałam MIP własnie dlatego że rozmowa kwalifikacyjna zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Tomtom
@kandydat

Masz może info ile obecnie oferują na starcie?

@Tomtom

5000 w okresie próbnym. Potem podwyżka + premie kwartalne

Dym
@azsxd

Oj to bardzo źle wybrałaś o czym przekonasz się prędko. Ludzie czy wy nie czytacie opinii? Niestety zdecydowana większość jest prawdziwa.

kandydat
@Dym

Czy zaczęły się już rozmowy z obecnej rekrutacji? Dzwonili do Was?

Hmm

Ja czekam

Kinia
@Hmm

A na jaki region? Polecam bardzo!!

@Kinia

Mam szansę beż doświadczenia i studiami innymi niż medyczne/przyrodnicze?

spox

Chyba nie bo żaden obcokrajowiec nie pracuje w MIP.

Czy w MIP Pharma Polska jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

gość

tam rzadko zdarzają się awanse...

gosc
@gość

Potwierdzam, to mala firma. 4 kierownikow, kilku KAM, a reszta to przedstawiciele. Nie za bardzo rozbudowana struktura, wiec ograniczone możliwości awansu..

@gosc

Zaczynasz od młodszego przedstawiciela, potem jest po prostu przedstawicieli a po kilku latach starszy przedstawiciel. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące,a następna na rok.

ozo

Awanse się zdarzają. Zaczynasz od młodszego PM i możesz dojść do starszego PM, albo KAM. W ubiegłym roku kilka osób awansowało na team leaderów bo firma cały czas zatrudnia i powiększają się zespoły.

Polo
@ozo

To prawda że firma bardzo się zmienia w ostatnim czasie. Wzrosło zatrudnienie i zmieniła się struktura firmy. Bardzo też poprowiły się warunki pracy bo wzrosły wynagrodzenia i pojawiły się dodatkowe benefity. Dobrze też pracuje się z produktami firmy.

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze - I etap, profesjonalne pytania. II etap - trochę pozostawiał do życzenia, niektóre pytania mało taktowne, bez związku z aplikacją na ww. Stanowisko.

1.Dlaczego MIP? 2.Dlaczego Przedstawiciel Medyczny 3. Co to są antybiotyki? 4. Jakie produkty MIP znam 5. Organizując konferencje z bardzo ważnym profesorem dostaje telefon iż nie może się on na niej zjawić że względu na problemy komunikacyjne - co wtedy bym zrobił? 6. Podać trzy wady 7. Pytanie ile zajmie podróż z miejsca x do y samochodem 8. Jak zwiekszylbym wyniki i w jakim czasie. 9. Jak widzę siebie w tej firmie za 2 lata. 10. Przekonać do danego produktu rekrutera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ttetka

Jaka flota w firmie i ile wizyt dziennie?

flota
@ttetka

10 lekarzy (głównie dentyści) + 2 apteki

Jo_anna
@flota

Golfy 10 lekarzy Dentyści, rodzinni, diabetolodzy neurolodzy 2 apteki

ozo
@ttetka

Standardowo masz 10 wizyt u lekarzy i 2 aptekach, ale nie ma jakiegoś ciśnienia na początku - jak nie wyrobisz jednego dnia to nadrobisz następnego. Ważne żeby się zgadzało tygodniowo. Początkowo promujesz antybiotyk u dentystów, z którymi bardzo fajnie się pracuje, bo firma bardzo dużo konferencji dla nich organizuje, więc chętnie wpuszczają. Potem dochodzą ci też rodzinni, urolodzy, neurolodzy, diabetolodzy. Najtrudniej chyba jest z urologami bo ciężko dostać się teraz na oddziały. Praca z lekarzami raczej merytoryczna.

NICK

Przyjmują ludzi bezpośrednio po studiach lub z niewielkim doświadczeniem. Preferują kierunki przyrodnicze, więc na rozmowie można się spodziewać pytań z biologii. Pensja na początek 4.000 brutto, ale jak się ma wyniki to można szybko dostać podwyżkę. Starzy pracownicy mają 13-stki. Premie raz są innym razem nie ma. Samochody VW Golf bez jakiejś szczególnej kontroli.

Jarosław
@NICK

Byłeś aktywny na forum ponad dwa miesiące temu, jednak wnioskuję, że dobrze znasz firmę, dlatego zachęcam Ciebie żebyś poszerzył swoją wypowiedź i napisał coś więcej na temat rozwoju w niej. Czy MIP Pharma Polska dba o Wasze podnoszenie kompetencji i zapewnia szkolenia wewnętrzne lub kursy?

anty-Jarosław
@Jarosław

Po kilku latach pracy można zostać KAM. Dawniej zdarzało się, że regionalni też byli z wewnętrznego awansu. Jednak na tym możliwość awansu się kończy, bo to mała firma, mimo że mają wiele oddziałów w Europie.

Pytajnik
@NICK

Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje o zarobkach w firmie?

Odpowiednik
@Pytajnik

A co rekrutują??? 4 na dzień dobry brutto, premie kwartalne nie do zrobienia

Heisenberg
@Odpowiednik

Nie, teraz nie ma rekrutacji i raczej nie będzie w najbliższym czasie bo mają być jakieś zmiany. Była rekrutacja na wiosnę, ale przez koronę wszystko padło. Wtedy oferowali 4.500 brutto na start dla osób bez doświadczenia. Premie kwartale są z jednego produktu i przeważnie 1/3 pracowników dostaje. Trzeba mieć 110% średniej firmowej.

Odpowiednik
@Heisenberg

To się mylisz I nie jesteś na bieżąco, polecam zajrzeć na pracuj.pl Ogłoszenia na kilka województw. Pracy I tak nie polecam, chyba że bujanka na rok.

@Odpowiednik

4,500 w okresie próbnym, który trwa 3 miesiące. Potem podobno podwyżka.

W okresie próbnym 4.500 brutto potem podwyżka 500 zł

@azsxd

Aktualnie 5.000 na umowę w okresie próbnym dla osób bez doświadczenia. Jak się sprawdzisz to po 3 miesiącach podwyżka +500 zł i przedłużenie umowy. Kolejne podwyżki przeważnie wraz z przedłużeniem umowy na kolejne etapy. Premie po przepracowanym pełnym kwartale.

Ozi

Dzień dobry. Czy ktoś wie coś na temat aktualnej rekrutacji?

kasia
@Ozi

Tez jestem ciekawa :) i czy pytania na rozmowie są pokroju "co to jest antybiotyk" itp ? Znalazłam takie przykład na innej stronie :)

Ozi
@kasia

Na jakiej stronie? :( Ogólnie cisza , nikt tu już nic nie pisze na temat rozwoju sytuacji z rekrutacjami ? Jak wyglada drugi etap? Bo pierwszy przez zoom z tego co wiemy...

Kaja
@Ozi

Drugi etap to formalność jakby go nie było, jest zbyt mało chętnych do pracy w tej firmie. Jak masz pozytywną odpowiedź po pierwszym etapie to znaczy że pracujesz

@kasia

Ktoś pisał że kierownik z południa zadaje takie medyczne pytania, ale ja akurat byłem na rozmowie u niego i o nic takiego nie pytał. Może dlatego że nie mam biologicznego wykształcenia. Ogólnie rozmowa w porządku ale dużo dociekliwych pytań. Iformację o drugim etapie dostałam dwa dni później.

LAM

Drugi etap był też przez zoom. Trochę krótsza rozmowa z panią dyrektor firmy. Następnego dnia telefon że zaczynamy szkolenie od 7 września.

@Kaja

No raczej nie. Ja odpowiedź dostałam dopiero dzień po drugim etapie.

@Ozi

Zakończona. Jakieś 2 tygodnie temu dostałam odpowiedź.

sol
@Ozi

Jest ogłoszenie na kilka miast w Polsce.

@sol

Normalna rozmowa. Dość podstawowe pytania. Ale to pierwszy etap. Ma być jeszcze drugi etap do 2 tygodni

Nowaaaa
@sol

Firma mocno sie rozwija

ecco

Oczywiście że się rozwija. W ubiegłym rok zatrudniono kilka nowych osób i mają być następne rekrutacje bo cały czas rośnie zespół przedstawicieli. Było kilka awansów wewnętrznych. Pod koniec roku praktycznie wszyscy otrzymali podwyżki. Wystarczy zapytać np. na FB ludzi którzy tam aktualnie pracują aby zweryfikować jaka jest prawda.

Jakie wartości są cenione w MIP Pharma Polska?

MiloNieBedzie

Dokładnie!

Jakie wartości są cenione w MIP Pharma Polska?

MiloNieBedzie

Przede wszystkim MIP pharm, a raczej ludzie zarządzający na terenie "poludnia" cenią sobie Brak własnego zdania Podporządkowanie Słaby charakter, którym można manipulować Inteligencję nie wychodzaca poza szeregi... Pozdrawiam :)

Bożena

Napisałeś, że w MIP mało płacą. A czy oprócz pensji jest jeszcze jakaś premia albo dodatki? Rozumiem, że pracujesz tam jako kierowca.

nikt

Guest, jeżeli są tam niskie zarobki, to po co podejmowałeś pracę? Chyba dostałeś umowę do przeczytania i podpisania zanim zacząłeś pracę?

@nikt

(usunięte przez administratora) obiecują podwyżki po krótkim czasie co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości

Dodaj, że 500 brutto podwyżki w skali całego roku dla 'najlepszych' Nigdy nie pisałam, że zwalniają kogoś z dobrymi wynikami. Takie osoby uciekają same. Ja mając super wyniki uciekłam i wbrew pozorom nie dlatego, że mało płacą lub nie dają premii. Głównym powodem było nierówne traktowanie, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)

To dlaczego w firmie jest taka rotacja pracowników????? Niestety niektórzy siedzą w firmie z powodu braku lepszej alternatywy lub z wygody (są pojedyncze osoby, które kierownik umie traktować z szacunkiem). Ten szacunek można sobie właśnie pozyskać donoszeniem. I jeśli chodzi o teksty do swoich pracowników typu cieszcie się, że w ogóle pracujecie i macie prace są nie na miejscu. Zwłaszcza, że(mówię na swoim przykładzie) prace w poważnej firmie nie jest trudno znaleźć. Na dzień dobry proponują lepsze warunki finansowe (w MiPie trzeba by było dostać conajmniej kilka podwyżek 500 brutto żeby dorównać wynagrodzeniu początkowemu w firmach z prawdziwego zdarzenia). Dodatkowo nie trzeba być dozgonnie wdzięcznym szefostwu, że się może pracować i nie trzeba wysłuchiwać ile to obrotu rocznego idzie na pensje pracowników. Ale tak jak piszę profesjonalizm to pojęcie obce pułkownikowi.

Chyba jeszcze nie, ale to się może zmienić. I to bardzo szybko...

@Bożena

Na starcie 4,500 brutto, ale jak się sprawdzisz to po 3 miesiącach można dostać 1.000 zł podwyżki. Jak się nie sprawdzisz to się żegnasz. W okresie próbnym nie ma premii - realnie dopiero po pół roku pracy. Oprócz tego jest ubezpieczenie na życie, a z czasem także ubezpieczenie NNW i KL. Dwa razy do roku przelew z funduszu socjalnego. P

Becco
@ecco

No to super chcecie mi powiedzieć że przedstawiciel po 3 miesiącach pracy biegający tylko po stomatologach zarabia 5500 brutto. To jest chore bo ja po 10 latach pracy w tej firmie tyle nie zarabiam.

kukuryku
@ecco

Ecco, pobudka, czas wstawać, sen się skończył. Wstajesz, sprawdzasz umowę i okazuje się, że jednak ci się śniło. Dostałeś podwyżkę 500 zł i to w dodatku brutto.

Sosenka
@Becco

To co Ty tam jeszcze robisz ???

@ecco

jak się sprawdzisz, czytaj: jeśli da się Tobą łatwo sterować to zostajesz, jeśli nie to się żegnasz

Nowaaa
@ecco

Osoby bez doświadczenia 5.000 w okresie próbnym. Potem 500+ i kolejne podwyżki zależne od wyników. Oprócz ubezpieczenia na życie i możliwości korzystania z samochodu służbowego jest też Multisport dla chętnych lub gruszka na wakacje z funduszu socjalnego. Luxmed w zalezności od stażu w firmie.

xyz

Dostał juz ktoś odpowiedź z Częstochowy co do drugiego etapu i jego zakończenia?

gg2898
@xyz

Miał ktos już druga rozmowę na Śląsku? Jakieś wrażenia?

monika

o co pytają na drugim etapie rozmów?

gg2898
@monika

Ma ktoś jakieś informacje o przebiegu drugiego etapu? Jak wygląda rozmowa, jakie pytania?

wrocek

Dzwonili do kogoś na rozmowę w Poznaniu? Widzę, że już niektórzy są umówieni na rozmowy, a do mnie na razie nie dzwonili, a chciałem spróbować Ja rozmawiałem kiedyś z jednym repem od nich to nie narzekał. Akurat miał studia nie związane z medycyną, więc takich też przyjmują.

@wrocek

Ma ktoś jakieś informacje na temat rekrutacji na Wielkopolskie? Kiedy drugi etap?

Ciekawa

Hej, o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej? Zaprosili mnie na rozmowę, chociaż nie jestem po studiach przyrodniczych.. gdzieś widziałam, ze są pytania z biologii.. może ktoś więcej powiedzieć?

@Ciekawa

Swoje pytanie skierowałeś tuż przed rozmową kwalifikacyjną, na którą zaprosiła Cię firma MIP Pharma Polska. Czy finalnie mimo braku odpowiedzi na forum stawiłaś się na tę rozmowę?

Kiedyś
@Marcin

Ja kiedyś brałam udział i spoko wspominam

@Ciekawa

Były pytania mikrobiologiczne ale później jak pytałam to powiedzieli że dlatego bo promują antybiotyki. Pytania proste w rodzaju co to jest antybiotyk. Albo czym sie róźni wirus od bakterii.

@oluś

U mnie raczej typowe pytania. Nie było nic z naukowych zagadnień

Raf

Czy na region Poznań odbyły się już jakieś rozmowy? Aplikacja oznaczona jako rozpatrywana...

mag
@Raf

Ja mam rozmowę, 1 etap jutro.

Mon
@mag

Ja mam we wtorek, zapewne jesteśmy dla Siebie konkurencją ale życzę powodzenia ????

rozczarowana

slaba ta firma skoro nie daje niektorym w ogole znaku ani czy na tak czy na nie. rozczarowanie duze

@rozczarowana

Ja dostałam emaila po 1,5 tygodnia.

Jo_anna

Ja dostałam odpowiedź po 2 tygodniach

Maciek

Czy tylko w Gdańsku działa ta firma ?

@Maciek

Siedziba w Gdańsku. Przedstawiciele w całej Polsce

Bożena

MIP Pharma Polska poszukuje Przedstawicieli Medycznych w kilku lokalizacjach. Od kandydatów wymagane jest wykształcenie wyższe, czynne prawo jazdy kategorii B, komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office. Czy braliście już udział w tej rekrutacji? Jak oceniacie jej przebieg i z ilu etapów się składała?

@Bożena

Obecnie prowadzą tylko zdalne rozmowy.

Czy w MIP Pharma Polska występują paczki/bony świąteczne?

Adrianek

Nie ma bonów ani paczek. 2 razy do roku jest przelew z funduszu socjlalnego.

azsxd

Nie ma bonów ani paczek. Jak ktoś już napisał - 2 razy do roku są pieniądze z funduszu socjalnego

Gotówa 2 razy do roku.

Co wchodzi w socjal MIP Pharma Polska?

Beza

Konsultacje psychiatryczne, ale to dopiero po 12 miesiacach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MIP Pharma Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w MIP Pharma Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MIP Pharma Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIP Pharma Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIP Pharma Polska?

Kandydaci do pracy w MIP Pharma Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIP Pharma Polska
4.6/5 Na podstawie 559 ocen.
  • Orzechowa 5
    80-175 Gdańsk